Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582493 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2025 -: Юни 25, 2017, 03:58:53 pm »
Веско, не мисля, а се оглеждам.
То, ако ставало само с гледане, кучето ще е касапин  :012: Действия са нужни, а такива няма да липсват през годината по отношение на приятелства и любов- сол.Марс У11, съУ5 на сол. Асц откъм сол. 1д. в нат. 5-ти дом.

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2026 -: Юни 25, 2017, 05:05:14 pm »
Здравейте и от мен ! От днес започва новия ми солар :) Надявам се на една по-успешна година в любовта  :-* Ако имате желание, ще се радвам да чуя вашето мнение. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2027 -: Юни 25, 2017, 05:35:58 pm »
В любовта не знам дали ще е успешна, освен ако не броим някои тайни забежки, но в кариерен план ще е ОК.

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2028 -: Юни 25, 2017, 05:47:18 pm »
В любовта не знам дали ще е успешна, освен ако не броим някои тайни забежки, но в кариерен план ще е ОК.
Благодаря Uran  :) Но в кариерен план винаги е ОК, само любовта куца  ???

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2029 -: Юни 26, 2017, 12:52:12 pm »
Качвам солара на половинката. Моля, ако някой има желание да коментира :)
Това, което аз очаквам е доста проекти, добре платени. Има някакво разширение в дома (правим ремонт, но е възможно и местене в друго жилище). Интересува ме как бихте коментирали натоварен 11-ти дом и дали и вие виждате работа с чужденци или престой в чужбина :?
« Последна редакция: Септември 01, 2017, 03:36:37 pm от rodopis »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2030 -: Юни 26, 2017, 04:15:22 pm »
Качвам солара на половинката. Моля, ако някой има желание да коментира :)
Това, което аз очаквам е доста проекти, добре платени. Има някакво разширение в дома (правим ремонт, но е възможно и местене в друго жилище). Интересува ме как бихте коментирали натоварен 11-ти дом и дали и вие виждате работа с чужденци или престой в чужбина :?
сол Юпитер У5 в сол 2д - проекти и пари от тях ще има, макар че някой от тях може да пропадне или да се реализира трудно, заради сол Плутон в 5д
11д защо да е натоварен, Луната е на трон и съвпада с неговата в 1д, Меркурий и Слънце са благоприятни, а Марс е заточен и дава активност по делата на дома, където оппада и които управлява, в случая сол 9 и сол 4д. Може да има чуждестранен партньор, заради сол Уран в 9д, да се наложи внезапно пътуване в чужбина, но за постоянно пребиваване там не виждам да стане, осново ангажимените му ще са тук - сол Сатурн У6, У7 в 4д.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2031 -: Юни 26, 2017, 04:54:46 pm »
Благодаря ти akruks :58:  :-*
Очаква се да го включат в изследване, което е възможно да даде точно внезапна командировка, но всичко е още на етап планиране. Ще дам ОВ :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2032 -: Юли 05, 2017, 10:00:26 pm »
Имам конкретен въпрос по тазгодишния ми солар. Виждате ли предпоставки за промяна в работата?
Имам предвид не успехи или неуспехи, а промяна като нова длъжност, преназначаване в друга?

ето солара:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2033 -: Юли 06, 2017, 02:28:39 pm »
Имам конкретен въпрос по тазгодишния ми солар. Виждате ли предпоставки за промяна в работата?
Имам предвид не успехи или неуспехи, а промяна като нова длъжност, преназначаване в друга?

ето солара:
До тук 'да', но трябва карта солар към натал също.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2034 -: Юли 06, 2017, 07:18:47 pm »
Мерси, ето го
Много се надявам да стане, говори се, че има такъв шанс, стига да не преназначат друг вместо мен.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2035 -: Юли 06, 2017, 07:58:09 pm »
Мерси, ето го
Много се надявам да стане, говори се, че има такъв шанс, стига да не преназначат друг вместо мен.
Другата карта, натал+солар+домове ще даде повече информация. Сол. Асц в Лъв попада в първия ти дом, ще имаш предпоставки да блеснеш с индивидуални качества и решаването на въпроси/проблеми през годината ще зависи от свободната ти воля и инициативността ти, от вложената енергия, активност и изява. Добре е  сол У1,2 Слънце да е в 10 соларен дом, ще влагаш енергия най-вече в работата си и там ще се проявиш най-добре.

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2036 -: Юли 08, 2017, 09:32:41 am »
Привет!
Можете ли да погледнете солара ми? Притеснява ме Сатурна в 12 дом. Гледам и планетите във 2-ри дом не са от най- добрите.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2037 -: Юли 08, 2017, 10:00:10 am »
Може да имаш неочаквани обрати в работата и кариерата - сол МЦ точно върху нат Уран. Финансовото положение може да е твърде нестабилно, затова недей да харчиш необмислено.

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2038 -: Юли 08, 2017, 12:43:51 pm »
Veselin, благодаря за отговора! Погледнах си солара за миналата година. Там сол.МЦ е почти върху натални Сатурн и Марс. И беше много трудна година в професионално отношение. Сега предстои да видим Уран как ми влияе.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2039 -: Юли 10, 2017, 06:39:22 am »
Честит рожден ден на мен  :012: Пожелавам си само хубави неща и спокойна година, както и да си кажете мнението за солара  :)
Качвам си солара за 2017- това, което на което се надявам е да взема да изкарам едни шофьорски курсове, да ми вдигнат заплатата, да отида на екскурзия и да ми е спокойна годината, може и още един сертификат за работата да изкарам. Само ме притеснява луната опозе Слънце и Меркурий от трети соларен- пак ли ще е разправии с роднини? Вие виждате ли наследство в тази карта?


Това е солара за 2016-та, събитията за 2016-та са: теглене на голям заем, включване в бизнес, смяна на работа за по-висока позиция и заплата, приютяване на една роднина и грижи за нея за известно време, ремонти. Тежка емоционално ми премина 2016-та.
П.С. Забравих да попитам дали Уран в 6-ти соларен на куспидата на 8-ми натален, може да даде проблеми със здраве или операция?
« Последна редакция: Септември 01, 2017, 03:36:55 pm от rodopis »