Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583291 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2235 -: Февруари 16, 2018, 05:49:39 pm »
по-скоро ще е натоварен с ежедневна, рутинна дейност, нека отделя повече време за релакс и да избягва съмнителни дейности
Благодаря ти много. Той има един кредит доста голям да изплаща. Играе комар и май доста се е "набутал", ако това може да се счита за "съмнителна дейност" :))

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2236 -: Февруари 16, 2018, 05:55:57 pm »
Благодаря ти много. Той има един кредит доста голям да изплаща. Играе комар и май доста се е "набутал", ако това може да се счита за "съмнителна дейност"
да, дълговете са по 8д, който му е в 1д. близо до асц в текущия солар, а съмнителните дейности по 12д.
Плутон в соларен 4д също е свързан с дългове, наследства

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2237 -: Февруари 16, 2018, 07:08:22 pm »
да, дълговете са по 8д, който му е в 1д. близо до асц в текущия солар, а съмнителните дейности по 12д.
Плутон в соларен 4д също е свързан с дългове, наследства
А това, че Плутон му е на МЦ има ли отношение?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2238 -: Февруари 16, 2018, 08:16:01 pm »
А това, че Плутон му е на МЦ има ли отношение?
това е транзит, който може да оказва влияние повече от година, би трябвало да се е проявил вече по някакъв начин

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2239 -: Февруари 16, 2018, 08:38:17 pm »
Ясно. Мерсииии. А съвпад Марс и Венера в 12 дом може ли да значи тайна любовна връзка?

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2240 -: Февруари 27, 2018, 12:36:45 pm »
Смятах форума за място, на което се учим на астрология и споделяме опита си. Никой не погледна ОВ, която публикувах за отминалия ми вече солар...за година, която е наистина събитийна.
Попитах и за евентуален коментар на двойния съвпад на венера с ДЦ за настоящия ми солар. Отново глас в пустиня. Единия го приемам за бракоразводен. Втория не ми е ясно. Потвърждение на първия??
« Последна редакция: Февруари 27, 2018, 12:38:39 pm от Selena »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2241 -: Февруари 27, 2018, 12:55:36 pm »
А ти как би коментирала солара си?
Каква астрологична връзка намираш с посочените събития, виждаш ли указания за случилото се?
Нали тук се учим...

ПП. Астрология във форум не се учи, просто се споделя опит, впечатления. Мислех, че това нещо отдавна сте го разбрали.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2242 -: Февруари 27, 2018, 03:36:54 pm »
Смятах форума за място, на което се учим на астрология и споделяме опита си. Никой не погледна ОВ, която публикувах за отминалия ми вече солар...за година, която е наистина събитийна.
Попитах и за евентуален коментар на двойния съвпад на венера с ДЦ за настоящия ми солар. Отново глас в пустиня.
И така ли ще ни учиш, като даваш обратна връзка, без да си направиш труда да посочиш линк към стария солар, а ние да се ровим назад в темата, за да го намерим и видим кой какво е писал. Не съм писала тогава, защото погребах майка си на 8 февруари 2017 и имах после куп задължения и тичане, като например да ѝ спра телефона, кабелна тв, данък къща и подобни, а и да бях писала едва ли щеше да напиша, че има опасност за живота на баща ти или смърт в семейството понеже сол. 8д е в 4д. Но видях колко са ти писали другите и отношението ти към тях...
Прикачам солар, който започва при мен след 5 дни. Моля да хвърлите едно око.  Виждам няколко актуални теми, но когато става дума за мен самата, не съм от голяма полза. Благодаря предварително

Селена, като теми "виждам" партньорство и дискретни емоционални отношения.
Възможно ли е, ако имаш деца, те, да заминат/напуснат родния дом?

Селена, ако работиш, ти предстои оживление в работата - контакти с чужбина, чужденци и доходи от тях - сол. АСЦ в 9 дом, съвпад на Меркурий,У1/2/10, и Венера, У3/9, в 6 натален/ 10 соларен дом и съвпад на Юпитер с наталун Уран в натален 2, сол 6 дом. Очаквам да навлезе нещо ново по отношение на работата  - сол МЦ е в съвпад с Вертекс.

Чужбинската тема може да касае и децата ти, ако ги имаш, както е написала и Уран - сол 9 дом изцяло в 5 натален и 9-ти от 5-и натален е 1-ви, обхванат изцяло от 5 соларен дом.

Раздвижване и по осмодомните теми, но там ще бъде докосната стара рана или проблем - сол.Марс е в съвпад с натален Хирон.
Благодаря за коментарите. 9 домните теми са наистина на дневен ред, но ми е трудно да преценя в каква посока може да тръгнат нещата. Може би беше редно да дам повече информация
1. Надявам се на развитие и подписване на два международни договора. Всичко обаче се влачи вече 1 година
2. Възможно е да имам бракоразводно дело. С мъжът ми живеем разделени от 1,5 год. Не мисля, че ще се оправи нещо между нас. Все още цикля по този въпрос и не съм отворила сърцето си към нови емоции. Надявам се все пак да се появи  нова и събуждаща емоция от гадния сън
3. Синът ми е за първа година студент, но не мисля че иска да напуска страната, така че тази част вероятно отпада като вариант
Селена ,солара 2017-2018 г.

 по точка  2  -
твърде вероятно е ти да  подадеш иск за бракоразвдно дело
сол.Асц. Телец в 9 дом каре Слънце,брачен партньор,сол.Дсц. на К4 край на партньорски отношения
сол.Нептун У7 съвпад Меркурий У1,10 в 7 дом в каре към Сатурн У5,показва забавяне,пречки за окончателни действия,заради дете
сол.Меркурий съвпад Венера съ У9,3, диспозитор на сол.асц.- показва,че ти ще направиш първи крачки в посока на окончателност –сол.Юпитер също като У7 върху нат.Уран-освобождаване от брачна обвързаност,
финансово-имотни делби сол.у9 сатурн в 8 сол.,4 нат. +сол.плутон у сол.7 в 9 върху нат.СЛВ в 5 в полза на детето
на 26 февруари Сл.З на Дсц.
на 7 август ЛЗ  савпад Венера Усол.асц. и съ У9
на 21 август ще има пълно Сл. Затъмнение в 28,53 Лъв,12 д. в опозе на нат.Слънце 
сол.Нептун У7 съвпад Меркурий У1,10 в 7 дом
профекционен у на годината е  Марс у9 +
сол.асц. в 9 – тук са и съд.дела и международните договори
 
по т.1-

сол.асц.на мс +сол.мс к6 говори за успехи в работата
сол .Сатурн у9сол. в 8 сол.тригон уран у10 сол,секстил Юпитер У8 сол.в 6 сол.+сол у7 бизнес партньорства Плутон в 9 сол съвпад СЛВ
сол. Сатурн усол.9 е в стрелец,променлив ,свързан също с 9 межд.довори,а плутон у7в 9 в кардинален и в каре сол.юпитер и уран –промени ,който августовското Сл.З в тригон към сол.Сатурн ще финализира т.1 и т2 с определена окончателност
така или иначе до 9 юни -юпитер е ретро и не е ок за подписване на международни договори,в ,които не искаш да има промени след това и да са дълготрайни,а до края на август юпи излиза от ретро сянката си,предстой и ретро меркурий,ретро венера- свързана с преговори,съглашения и бизнес/лични партньорства,по време на ретро венера е възможно бившия да направи опит да се върне при теб/4 март-15 април/

необходимо е потвърждение и от сд,прогресии за такива важни неща

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2243 -: Февруари 27, 2018, 04:29:37 pm »
3. Разводът ми започна миналия месец. Не го стартирах аз, изпревариха ме. В новия солар имам интересен двоен съвпад на венера и ДЦ. Смятам, че това е продължението на развода, който се очаква да бъде по споразумение и фиктивно явяване в съда.
яко те е ударило СЗ август миналата година в опозиция на Слънцето, загубила си двама мъже- баща ти, Бог да го прости!, и мъжът ти, който е инициирал развода.
За Венера, за която споменаваш, не смятам че има отношение към развода, който ще бъде финализиран през годината- сол 9д в 8д.
През годината ще си склонна към изолация, заради сол. АСЦ в 12д. Възможно е да има измама по отношение на наследства, дългове, парите на партньора, най-вече от партньора, било мъжа ти или нова любов, ако има на хоризонта, понеже Венера съвпада с Нептун У8 в 8д., а Луната У12 също е там. Не се натоварвай емоционално, старай се да се съхраниш психически и физически през годината, обърни внимание на себе си и здравето- СЗ  от 15февр е в твоя 6д , съвпада с нат. Слънце, което управлява АСЦ на солара, възможно е да започнеш нови отношения с мъж покрай работа, ежедневни задължения и грижи за здравето- спа процедури, йога, от този род. Сина не го мисли, голям мъж е вече, нека сам взема решения за учене и всичко останало, за да не ти натяква един ден, че си му дала грешен съвет. Това е. 

« Последна редакция: Февруари 27, 2018, 04:31:46 pm от akruks »

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2244 -: Февруари 27, 2018, 09:59:49 pm »
Вярно е, че влезнах остро, за което се извинявам...По забележките:
Цитат
ПП. Астрология във форум не се учи, просто се споделя опит, впечатления. Мислех, че това нещо отдавна сте го разбрали.

Споделянето на опит за мен е учене от опит. Теоретичните познания в която и да е област не са полезни ако не бъдат изпитани в практиката и разбира се споделени след това.
И да, трябваше да прикача и стария солар, за да е лесно. Но повечето участници дори не си правят труда да споделят ретроспективно какво се е случило.
По новия солар мога да кажа много неща разбира се- пълният сол 8 ми дом го свързвам с наследството, което ще получим от покойния ми баща. Не очаквам всичко да е гладко, тъй като имаме и доста да влагаме за ремонти и т.н. Може да има и измами по темата.
У10 е също в 8 сол, съвпад с натална К7- очаквам добри приходи от договори с клиенти.
Марс и сатурн в 5ти сол дом подсказват за проблемите със сина ми, но и означават повече усилия и отговорност към децата ми. Юпитер в 4 сол дом дава хубави аспекти с сол У4, което означава че бурята вкъщи ще отмине. Плутон малко ме тревожи, че е в 6ти сол дом и въпреки това смятам, че сериозните усилия за редовен спорт и духовни практики, които полагам може да бъдат възнаградени.
сол АЦ в 12ти натален може да ме изолира повече, но от друга страна част от професионалните ми ангажименти включват консултации на пациенти. Броят им расте и все по-голяма част от времето ми минава в това.
Единственото на което запецнах са тези съвпади на венера с десцедента. Ще видим и догодина живот и здраве ще кажа, прикачайки солара и коментарите :lol_hitting:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2245 -: Февруари 27, 2018, 10:18:52 pm »
Спокойно, Селена, естествено, че човек се учи от опит-чужд, свой, форумен, всякакъв. И четене, и проверки, и т.н. Забележката на акрукс беше правилна, но ти вече разбра. Ако са ти интересни соларите, можеш да разгледаш темата, има доста карти.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2246 -: Март 01, 2018, 04:00:54 pm »
здравейте,това е моя солар,ако някой може да му хвърли един поглед.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2247 -: Март 01, 2018, 05:29:21 pm »
здравейте,това е моя солар,ако някой може да му хвърли един поглед.
През годината ще са от значение за теб партньорските взаимоотношения, ще си активна в тази насока. Преместване на теб или човек от семейството, свързано с работа, кратки пътувания, в това число в чужбина.
Промени в дома, наследство, кредит в тази връзка. Здравето и ежедневните задължения ще са също приоритет, работа свързана с море, спа, самата ти може да се подложиш на алтернативни методи за лечение или за профилактика. Финансово годината ще е много удачна за теб, материални придобивки по линия на мъж и на дома.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2248 -: Март 01, 2018, 08:26:22 pm »
Благодаря,наистина мой близък ще пътува в чужбина тази година,нямам от къде да получавам наследство,затова евентуално богатство по линията на някой мъж трябва да е.Интересно ми е едно,което на пръв поглед не открих,малко след рождения си ден преживях тежка раздяла с мъж,но не я виждам в солара. Възможно ли индикация да е Марс в седми дом. (родена съм ноември месец така,че част от събитията трябва да са се случили вече).знам,че принципно Уран се гледа за раздяла,но моя не виждам да индикира за такава?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2249 -: Март 01, 2018, 08:42:13 pm »
знам,че принципно Уран се гледа за раздяла,но моя не виждам да индикира за такава?

И Плутон – от транссатурновите. Марс, Сатурн, Раху/Кету също могат да носят такива събития.

Имаш опозиция Марс/Луна в 1/7 дом в солара, а също ъглов Сатурн там.
Имах прекратяване на дълга връзка при подобна опозиция в 1/7 дом в солара, май беше Луна/Плутон, вече не помня със сигурност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui