Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582834 пъти)

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2250 -: Март 01, 2018, 08:52:50 pm »
благодаря,заблудила съм се ,че соларната ми Луна е във втори дом,понеже е много на границата и затова съм се объркала  :012: :012:
Гледам,е в първи дом и Нептун,че и в риби,това като неясноти,самозаблуди и обърканост ли да го разглеждам?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2251 -: Март 01, 2018, 09:01:11 pm »
Не, говорех за соларни домове. Освен това и соларният АС попада в края на 7 дом и същевременно в 8ми знак от наталния АС.
Тук понеже гадаем само по Солар, затова го изтъквам. А иначе нищо не се случва изолирано само по една техника, вероятно нещо друго е провокирало това събитие. Извън солара също трябва да е било заложено.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2252 -: Март 01, 2018, 09:09:19 pm »
Благодаря,наистина мой близък ще пътува в чужбина тази година,нямам от къде да получавам наследство,затова евентуално богатство по линията на някой мъж трябва да е.Интересно ми е едно,което на пръв поглед не открих,малко след рождения си ден преживях тежка раздяла с мъж,но не я виждам в солара. Възможно ли индикация да е Марс в седми дом. (родена съм ноември месец така,че част от събитията трябва да са се случили вече).знам,че принципно Уран се гледа за раздяла,но моя не виждам да индикира за такава?
Извинявай,тежката раздяла с мъж от него ли беше инициирана?Питам,защото в моят предишен солар също има опозиция луна-марс в 1,7 сол.домове,но марс е тронов,а при теб в заточение.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2253 -: Март 01, 2018, 09:11:41 pm »
да от него, най-вероятно е точно тази опозиция Луна-Марс.А аз възприех Марс в седми натален дом като това,че ще искам да  вложа енергия във изграждането на някакви партньорства,но няма да мога тъй като Марс е в заточение
« Последна редакция: Март 01, 2018, 09:16:09 pm от silince »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2254 -: Март 01, 2018, 09:16:15 pm »
Марс е по бързите и неочаквани пакости. Може да свърже, но може и раздели.
При Сатурн и Плутон в 7 дом съм виждала не само раздели, а и започване на трайни, сериозни отношения /говоря за транзит/. Но обикновено не идват с лекота или носят някаква проблематика, човек трябва повече да се постарае, ако иска да запази такава връзка и тя да има бъдеще.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2255 -: Март 01, 2018, 09:19:47 pm »
При мен не е от Сатурн тази раздяла бил си е в 10 дом и през миналата ми соларна година,а тогава нямаше никакви индикации за някакви раздели.Така,че остава този Марс,ехх какъв злосторник се оказа.... пък и раздялата беше изненадваща и доста неочаквана,след една караница рече и отсече така че прилича  на Марс. :012: :012: :012:
« Последна редакция: Март 01, 2018, 09:22:23 pm от silince »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2256 -: Март 01, 2018, 09:22:20 pm »
Със Сатурн в 10 дом, в знака на МС, имах раздяла. Но той тогава е правил и опозиция с Марс.

Ооо, класика! Погледнах си солара за 2008 – годината беше много тежка, донесе рязък и много лош обрат. И в семейството, и в личен план.

Сол. АС в 8 дом, сол. 6 дом върху нат. АС, сол. Марс върху натална Луна и опозиция със сол. Плутон. Опозиция Марс/Плутон в 1/7 дом в солара, върху наталната Луна. Сол. АС в 8 знак от наталния. И същевременно сол. Луна в квадрат към нат. Марс, тя беше в соларния 6 дом. Двойно подчертаване Луна/Марс и точно такъв беше фонът, с много проблеми и агресия, конфликти. Вкъщи бяха като пощурели зверове, едва издържах. На работа също се закучиха нещата, към края на годината и началото на следващата. Имаше и прекратяване на любовна връзка, което остави трайна следа /след това – каръщина/.

« Последна редакция: Март 01, 2018, 09:33:21 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2257 -: Март 01, 2018, 09:23:09 pm »
Ако има прекратяване на отношения, за това ще е виновна соларната Луна в 7 соларен дом. В предишния солар имах такава и наистина имаше край на отношения, макар и да не беше свързано с любов. Преди години пак същото и пак по същия начин се отрази.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2258 -: Март 01, 2018, 09:29:05 pm »
По принцип знам,че там където се намира соларната луна там ще има напрежение през годината,а от факта,че е в опозиция с Марс,който е в заточение вече ми се навързаха нещата.А пък Венера ми е доста добре поставена в сонара може би ще привлека някой заможен мъж,има още време до края на годината   :D :D :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2259 -: Март 01, 2018, 09:34:00 pm »
По принцип Луната носи тенденция към промени и нестабилност, Веско.

А пък Венера ми е доста добре поставена в сонара може би ще привлека някой заможен мъж,има още време до края на годината   :D :D :D

 :012:

Сега остава да потвърдиш мита за "алчна" скорпионска Венера. Пък ти имаш цял стелиум там, с Плутон!

« Последна редакция: Март 01, 2018, 09:36:14 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2260 -: Март 01, 2018, 09:42:08 pm »
Хаха,че и в осми дом,ако добавим и Луна в екзалтация в Телец,нещата май на там отиват. :D :D :D
« Последна редакция: Март 01, 2018, 10:09:54 pm от silince »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2261 -: Март 01, 2018, 10:39:45 pm »
Благодаря,наистина мой близък ще пътува в чужбина тази година,нямам от къде да получавам наследство,затова евентуално богатство по линията на някой мъж трябва да е.Интересно ми е едно,което на пръв поглед не открих,малко след рождения си ден преживях тежка раздяла с мъж,но не я виждам в солара. Възможно ли индикация да е Марс в седми дом. (родена съм ноември месец така,че част от събитията трябва да са се случили вече).знам,че принципно Уран се гледа за раздяла,но моя не виждам да индикира за такава?
Ох, не приемай буквално абсолютно всичко, което включва изброени възможности. Пиша винаги "може", а не задължително ще стане. Плутон е господар на 8-ми дом по принцип, свързан е не само с наследство, а с дългове, кредити, заеми, парите на партньора или като цяло чужди пари, със секса и смъртта. Плутон разопложен в 4дом- недоволство от семейния живот, от положението в семейството и нуждата от промени, многочислени домашни задължения, голяма част от енергията човек е склонен да реализира в дома, в семейството. Склонност към самоизолация, тайни планове, в това число свързани с промяна на местоживеене. Активността на човек замира, уединява се, складира енергия за бъдещи дейности. Имуществени придобивки  или покупка недвижима собственост при връзка с 2д, при връзка с 8д наследство. Усилен инетерес към мистика, окултни способности. Активно изучаване на родословие, произход, проникване в тайни семейни традиции, история на родното място.
Луната в 7д в солара е показател за разрив в брака/връзката, когато е с негативен аспект, а тя е в опозиция с Марс, попадащ в нат 7д. По принцип соларите действат 3м преди рождения ден, а се разгръщат напълно 6м след рождения ден. Лятото има слънчево затъмнение, което попада в твоя 5д. и ще активира темите на любовта, а може и за дете да се замислиш, ако нямаш. Затъмнението ще е последвано от друго, което попада в 7д и ще активира партньорствата.
« Последна редакция: Март 01, 2018, 11:21:07 pm от akruks »

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2262 -: Март 01, 2018, 11:04:32 pm »
Благодаря много за разяснението :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2263 -: Март 02, 2018, 08:35:25 am »
Хаха,че и в осми дом,ако добавим и Луна в екзалтация в Телец,нещата май на там отиват. :D :D :D
Луна в телец е много материална,да ,синът ми има такава.Желанията са за най-доброто,най-скъпото,най-марковото,искаш всичко,не се задоволяваш с малко,но колкото и да имаш все си недоволен.Имаш ли братя,сестри?Възможно е да получиш пари от лели,като наследство.Имаш ли операции за разкрасяване,филарони,силикони,хеларони и други такива.(нямам представа дали съм ги изписала правилно).

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2264 -: Март 03, 2018, 12:54:47 pm »
Наистина не се задоволявам с малко и все искам повече това е напълно вярно.Нямам от къде да получавам пари като наследство и няма никакви корекции по себе си :)