Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583527 пъти)

p.angelova28

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2280 -: Март 05, 2018, 02:23:47 pm »
Не съм сигурна, че правилно навързвам нещата, но все пак ще споделя.
Мисля, че годината ще е изпълнена с интензивни отношения и контакти от всякакво естество. Мисля, че позицията на сол. АЦ показва някакви ангажиращи отношения, но не съм сигурна, че се касае за брак. Може и обществени отношения да са.  Марс и Плутон са добре аспектирани, с изключение на квадратурата между сол. Марс и нат. Слънце, което не знам как да тълкувам. Смятам че основни теми през годината ще са търсенето на признание, също осъзнаването на собствените способности. Лъв в 10 сол. дом, би твябвало да насоча енергията си към въпроси свързани с професионална реализация. Възможни са финансови проблеми заради това, че ъгловите домове са в неподвижни знаци, а и този марс във 2 дом, макар че марс във 2 дом мисля, че може да се тълкува и като допълнителен доход или сдобиване с имот. Мисля, че е възможна и някаква промяна в професионален план, но пък това хич не ми се връзва. В общи линии това е :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2281 -: Март 06, 2018, 09:48:20 am »
http://astra.la/forum/index.php?topic=92.msg145431#msg145431

Тук ми е солара за 2017 - имах наистина здравословни проблеми, кръвно вдигах, края на годината ми откриха една киста и ми казаха, че трябва да се оперирам и то с коремна операция, та си бях изкарала акъла - това предполагам е марс в първи, но не в знака на асцедента. Не се стигна до операция де, надявам се да се размине.

С детето влизах в болница (за първи път), но слава богу всичко беше наред, без последствия.
Пари имах, в чужбина ходих два пъти, забавления в чужбинско доста. Общо взето, като изключим тези здравословни проблеми, които бяха без съществени последствия всичко беше наред. Пиша я хубава година. Таото със Сатурн не го знам как се прояви.

Сега качвам новия солар, щото му дойде времето, ако някой иска да коментира. Записала съм се на едно обучение, на което възлагам големи надежди да взема сертификат, който би ми бил много полезен, дано всичко мине както трябва.

И съм решила да си опресня испанския, че не се знае кога ще потрябва.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2282 -: Март 06, 2018, 03:30:27 pm »
Таото със Сатурн не го знам как се прояви.


Нещо в домовете на лели,чичовци имаше ли?При началник събитие?Домашни любимци?Договори сключвала ли си?Контролни органи,проверки?Напрегнати отношения с учители?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2283 -: Март 06, 2018, 03:45:34 pm »
http://astra.la/forum/index.php?topic=92.msg145431#msg145431

Тук ми е солара за 2017 - имах наистина здравословни проблеми, кръвно вдигах, края на годината ми откриха една киста и ми казаха, че трябва да се оперирам и то с коремна операция, та си бях изкарала акъла - това предполагам е марс в първи, но не в знака на асцедента. Не се стигна до операция де, надявам се да се размине.

С детето влизах в болница (за първи път), но слава богу всичко беше наред, без последствия.
Пари имах, в чужбина ходих два пъти, забавления в чужбинско доста. Общо взето, като изключим тези здравословни проблеми, които бяха без съществени последствия всичко беше наред. Пиша я хубава година. Таото със Сатурн не го знам как се прояви.

Сега качвам новия солар, щото му дойде времето, ако някой иска да коментира. Записала съм се на едно обучение, на което възлагам големи надежди да взема сертификат, който би ми бил много полезен, дано всичко мине както трябва.

И съм решила да си опресня испанския, че не се знае кога ще потрябва.
Сол асц.в 12 натален,ще предпочиташ да се усамотяваш за да твориш,да се забавляваш,с детето,може да се наложи да посетиш някой в болнично заведение,поликлиника,много енергия в 6сол.е съсредоточена,работа,лели,чичовци,домашни любимци.У1сол,Слънце в 9 дом,да ,обучение,успешно,помага Луна,Юпитер,и пътуване повече от веднъж,море,чужбина пак,пари чужди от две места може да получиш,специалист да посетиш възможни настинки,вируси.Акцентиран 9дом,ще има активност при партньорите на братя и сестри,или сестра,брат на твоя партньор.Началник може да претърпи инцидент,хирург.интервенция.Няма въздух в солара,посещавай открити места,гора,плаж,дишай. :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2284 -: Март 07, 2018, 01:27:49 pm »
Таото със Сатурн не го знам как се прояви.


Нещо в домовете на лели,чичовци имаше ли?При началник събитие?Домашни любимци?Договори сключвала ли си?Контролни органи,проверки?Напрегнати отношения с учители?

Това някак по производни домове ли го гледаш? Леля ми, която много обичам и която много ми е помагала имаше и продължава да има здравословни проблеми след един инцидент (който е станал точно около рождения ми ден миналата година). При нея имаше също и професионален неуспех.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2285 -: Март 07, 2018, 01:35:25 pm »
Това някак по производни домове ли го гледаш? Леля ми, която много обичам и която много ми е помагала имаше и продължава да има здравословни проблеми след един инцидент (който е станал точно около рождения ми ден миналата година). При нея имаше също и професионален неуспех.
Да,по производни домове.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2286 -: Март 13, 2018, 08:56:30 pm »
Цитат на: Papy link=topic=92.msg165863#msg16586еща3 date=1520118301
Обратна връзка?

Извинете !!!
ОВ - Той се отказал август /одисеята продължила от началото на юни до края на август 2016/ Позната на майка й подсказала и станало ясно, че човека има генетично заболяване и нечисти помисли и са помогнали да разбере, че тази връзка е обречена. Тя не казва, че се чува и среща с него и мисля, че не крие нещо. А и е среща сега с неин състудент. Толкова знам  ::)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2287 -: Март 13, 2018, 09:05:46 pm »
Моля, да кажете нещичко, ако има желание да се упражнява някой...
Наближава новия ми солар, а от скоро има интересен човек около мен - Има ли изгледи нещо да се случва в седващата година?
Благодаря

airiin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2288 -: Март 14, 2018, 07:08:22 pm »
Здравейте, качвам солара на бащата на детето ми, с който сме разделени, вижда ли се нещо на хоризонта при него, ще съм щастлива да продължи живота си с друго момиче и да гледа само напред, благодаря ви предварително   :-*

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2289 -: Март 14, 2018, 09:04:09 pm »
Да според мен с Венера Меркурий в седми нова връзка.
« Последна редакция: Март 15, 2018, 12:47:22 am от greg07 »

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2290 -: Март 16, 2018, 10:41:26 am »
Здравейте! Това е моята соларна карта,ако някой може да ми каже нещо,ще съм много благодарна!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2291 -: Март 16, 2018, 09:57:00 pm »
Здравейте! Това е моята соларна карта,ако някой може да ми каже нещо,ще съм много благодарна!
Сол.Асц.съвпад Уран в 8нат.дом,възможно ли е да заченеш неочаквано,меркурий у1сол.в 5сол.Луната на асц.Подчертан 11дом имаш,групи,приятели,мечти,деца на партньор.МЦ съвпад Юпитер в 6нат.дом.Възможна промяна в статуса.Ако спортуваш активно внимавай за травми,спортни успехи.
« Последна редакция: Март 16, 2018, 10:00:55 pm от Сафо »

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2292 -: Март 16, 2018, 10:44:51 pm »
Благодаря прекрасна Сафо  :58: Много си точна:) Единственото нещо,което изключвам е зачеването,а спорта е за тонус ;) Другото,което зацикли напоследък е работата.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2293 -: Март 18, 2018, 02:50:55 pm »
Привет! От днес имам нов солар. Ако някой иска, може да се упражнява :)
Аз от известно време вече усещам луната в Овен
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2294 -: Април 08, 2018, 10:13:58 pm »
Моля, да кажете нещичко, ако има желание да се упражнява някой...
Наближава новия ми солар, а от скоро има интересен човек около мен - Има ли изгледи нещо да се случва в седващата година?
Благодаря
Сол.Асц.в 12нат.дом,рак,емоционална година те очаква,роднински връзки,взаимоотношения с колеги,подчинени,лели,вуйчовци,посещения на болници,поликлиники,манастири,корените,самота,здраве,работа,тайни.Луна у1сол в 4дом везни има нужда от партньорства,дом.В 6 и 10 домове ще има активност,родители,шефове,здраве,лели,домашни любимци,подчинени,разногласия с по-млади хора,може братя.Внимание за алергии ако имаш към нещо,стари партньори,познати ще срещаш и общуваш през годината.Някой от семейството може да пътува.Общуване и пътуване по работа.Ако имаш братя,сестри,събития при тях и при първи братовчеди.Внимание при пътуване.Подвластна си на Луната тази сол.година,следи лунациите през годината ,ще бъдат важни за теб.Ще променяш настроения и желания в зависимост от знакът през който транзитира Луната.