Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583150 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2295 -: Април 11, 2018, 10:49:27 am »
Привет! От днес имам нов солар. Ако някой иска, може да се упражнява :)
Аз от известно време вече усещам луната в Овен
Сол.АЦ на к3,стрелец-вдъхновение при общуване,разширяване на кръгозора,общуване с чужденци,пътуване в чужбина,посещения на храмове,учители,обучения,договори,специалисти ще посетиш,може нотариуси,адвокати,братя/сестри,или такива на партньора ще бъдат част от ежедневието,ще се завръщаш към стари приятелства,групи на моменти,стари спомени,мечти.Марс,Сатурн,Плутон в 1дом няма да е лесна година,но ще имаш сили и помощ.Може някакви тайни да излязат наяве.Силен акцент в 3сол.дом,там и Слънце.Събития при роднини,съседи,братя/сестри може и здравословни проблеми,или в работата при тях.При родител промяна в статуса.Любовта,партньорствата,ежедневието,всичко с емоционален оттенък,ще действаш спонтанно,според желанията си и в общуването,бързо вземане на решения,сключване на договори.Нептун сол. и натален силно подчертани,внимание за заблуди,илюзии,романтика ще има,разбира се,сол.к5 съвпад Венера натална,у5 нат.на к3,общуване с любим човек,забавления при пътуване и/или пътуване за удоволствие .Промени във външният вид  по някакъв начин,може само прическа,цвят на косата,ще даваш пари , на зъболекари,ще си купиш нещо ,за което си мечтала,покупка за дома,вероятно техника,изненадващо за теб дори.Транзитен Уран съвпад с Луната ще се задейства от новолунието сега.Успех! Честит Венерин възврат! :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2296 -: Април 12, 2018, 07:52:52 am »
Не остана много и до новия солар - ако може мнения по него. Благодаря.
« Последна редакция: Април 17, 2018, 04:29:53 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2297 -: Април 12, 2018, 08:48:07 am »
Благодаря ти Сафо, за вниманието и отделеното време. Надявах се да видиш промяна на статус в картата ми, нооо, явно ще трябва още време :) Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2298 -: Април 12, 2018, 09:44:44 am »
Благодаря ти Сафо, за вниманието и отделеното време. Надявах се да видиш промяна на статус в картата ми, нооо, явно ще трябва още време :) Благодаря!
Едва ли всичко съм "видяла" :29:Уран ти е на МС все пак.Меркурий у12сол.е на сол.МЦ.Написала съм някакви общи тенденции за годината.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2299 -: Април 12, 2018, 09:41:32 pm »
Благодаря ти Сафо, за вниманието и отделеното време. Надявах се да видиш промяна на статус в картата ми, нооо, явно ще трябва още време :) Благодаря!
Промяна на статус трудно, със сол АС в 12-ти и с У1 в 4-ти квадрат с У7 и У10, дори може да има прекъсване на партньорство със сол 8д в нат 7-ми
Любов обаче няма да ти липсва със сол Юпитер в сол. 5д, може и дете да се появи и по тази причина да имаш по- уединен живот, повече домашни задължения.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2300 -: Април 12, 2018, 09:46:54 pm »
Не остана много и до новия солар - ако може мнения по него. Благодаря.
няма да е съвсем лека годината, не знам дали си семейна, деца имаш ли, че има показатели за узаконяване на връзка, поява на нов човек-мъж у дома, осъществяване на главна цел, свързана с дете, любов

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2301 -: Април 12, 2018, 10:15:44 pm »
няма да е съвсем лека годината, не знам дали си семейна, деца имаш ли, че има показатели за узаконяване на връзка, поява на нов човек-мъж у дома, осъществяване на главна цел, свързана с дете, любов

 :58:  И мъж, и дете имам, akruks.  Благодаря ти много за коментара. За нов човек не знам, ще споделям. Но за детето имам една главна цел - да прережем пъпната връв и да стане по-самостоятелен; да се справя в училище и да се научи да устоява себе си и да се защитава; и също така да е по-отговорен.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2302 -: Април 13, 2018, 03:29:23 pm »
Не остана много и до новия солар - ако може мнения по него. Благодаря.
Според мен ще имаш пътувания из годината, може и внезапни, запознанства с нови хора. Променливо финансово състояние, бих казал дори неставилно. За нова любов не знам, но може пък детето да ти носи положителни моменти и емоции. Ще се наложи често да бъдеш по-борбена и дейна през годината.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2303 -: Април 13, 2018, 05:21:35 pm »
Не остана много и до новия солар - ако може мнения по него. Благодаря.
През тази сол.година ще прекратиш партньорство и ще започнеш ново,може да е бизнеспарт.,или друг тип взаимоотношения.Сол.Ац в 6 нат.дом,насоченост към ежедневни нужди и битовизми,работа,здраве,лели,вуйчовци,домашни любимци.У 1сол.в козирог на трон ,но ретрограден,,ще те вълнуват неща от миналото,ще дълбаеш,тайни,ще се усамотяваш,ще си прикрита по някакъв начин,ще се чувстваш изолирана на моменти.Марс в 1сол.дом ,у3,ще общуваш с братя.сестри,роднини и съседи,ще има скандали с някой ,квадрат Уран,прилив на енергия,може да започнеш да спортуваш,проблеми със зъби,внимание при шофиране,екстремни преживявания ,"ще палиш бързо",шеф ако имаш-здравословни проблеми,или някой друг по 10 дом,братовчед,свекър,родител,партньорът възможно проблеми с уши,ще вземе пари,кредит или просто заем.В по-следващ период от годината ще е по-спокойно ...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2304 -: Април 13, 2018, 07:13:09 pm »
Според мен ще имаш пътувания из годината, може и внезапни, запознанства с нови хора. Променливо финансово състояние, бих казал дори неставилно. За нова любов не знам, но може пък детето да ти носи положителни моменти и емоции. Ще се наложи често да бъдеш по-борбена и дейна през годината.

През тази сол.година ще прекратиш партньорство и ще започнеш ново,може да е бизнеспарт.,или друг тип взаимоотношения.Сол.Ац в 6 нат.дом,насоченост към ежедневни нужди и битовизми,работа,здраве,лели,вуйчовци,домашни любимци.У 1сол.в козирог на трон ,но ретрограден,,ще те вълнуват неща от миналото,ще дълбаеш,тайни,ще се усамотяваш,ще си прикрита по някакъв начин,ще се чувстваш изолирана на моменти.Марс в 1сол.дом ,у3,ще общуваш с братя.сестри,роднини и съседи,ще има скандали с някой ,квадрат Уран,прилив на енергия,може да започнеш да спортуваш,проблеми със зъби,внимание при шофиране,екстремни преживявания ,"ще палиш бързо",шеф ако имаш-здравословни проблеми,или някой друг по 10 дом,братовчед,свекър,родител,партньорът възможно проблеми с уши,ще вземе пари,кредит или просто заем.В по-следващ период от годината ще е по-спокойно ...

Много благодаря и на вас, Веско и Сафо.  :58:
С тези променливи финанси си мисля, че може да остана без работа. Има и такъв вариант, но все още нищо не е ясно.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2305 -: Април 15, 2018, 01:46:06 pm »
Ya-ya, не знам дали си шофьор, но е добре да внимаваш когато шофираш/пътуваш. Как са партньорските отношения? Има ли възможност да преминат на друго ниво?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2306 -: Април 15, 2018, 02:08:19 pm »
Според мен сериозна промяна свързана с работа, ще има любов :)

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2307 -: Април 17, 2018, 02:41:29 pm »
Може ли да ми помогнете как да копирам от сайта в png формат?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2308 -: Април 17, 2018, 03:57:37 pm »
Запази изображението в своя компютър ,после отвори с програма за изображения, дай-" запази като" и избери формата, който искаш .пайнт на уиндоус ,фотошоп ...май ми трябва на мен тоя формат мерси ще го ползвам  :012:
« Последна редакция: Април 17, 2018, 03:59:48 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2309 -: Април 17, 2018, 09:00:37 pm »
Здравейте!  След месец почва новият солар... Който имажелание, нека да погледне :-)
Брак и бебе