Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583106 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2985 -: Юни 28, 2020, 09:55:13 pm »
Siana,омъжена ли си?Имаш ли деца?Питам ,за да се ориентирам все пак и да не пиша пълни глупости.....

Siana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2986 -: Юли 09, 2020, 09:39:57 pm »
Не и на двата въпроса.

kalina_1986

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2987 -: Юли 16, 2020, 05:46:24 pm »
Какво мислите за соларен Асцендент Скорпион? Нищо Скорпионско не усещам. Няма обсебвания, няма на всяка цена, няма съмнителни субекти около мен, нито гранде трансформации. Тишина и спокойствие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2988 -: Юли 16, 2020, 10:06:27 pm »
Какво мислите за соларен Асцендент Скорпион? Нищо Скорпионско не усещам. Няма обсебвания, няма на всяка цена, няма съмнителни субекти около мен, нито гранде трансформации. Тишина и спокойствие.
А ти какво мислиш, какво си очаквала? Това не е прогресивен АС, че да усещаш промяна и нещо скорпионско...
Слънчевата революция е само фон, асцендентът и неговите управители показват кой натален дом ще е активен през годината, кои теми ще са акцент.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2989 -: Юли 20, 2020, 07:25:36 am »
Какво мислите за соларен Асцендент Скорпион? Нищо Скорпионско не усещам. Няма обсебвания, няма на всяка цена, няма съмнителни субекти около мен, нито гранде трансформации. Тишина и спокойствие.
В кой натален дом попада сол.асц.,Марс и Плутон в кои домове са соларни и натални и какви аспекти сключват.При всички случаи ще си ревнива,обсебваща,потайна,мнителна,разследваща,сексуално любопитна,интересуваща се от секс,смърт и др.подобни.Хорарите,които си задала и за смъртта на детето ,са по скорпион разследващи на тайни.
При силен скорпион в солар,или сол асц там,винаги разбирам за смърт на познат/близък,и ,или раждане ,бременност.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2990 -: Юли 23, 2020, 07:51:38 pm »
Това е соларът на сина ми - астрологично вече е официален тийнейджър.
Очаква го трудна и отговорна година с кандидатгимназиални изпити.
Какво е мнението ви за годината му?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2991 -: Юли 30, 2020, 09:14:22 am »
Соларът ми за 2020г.К8 сол.на МЦ.Луна у1сол.в 5сол.скорпион.Пак смърт,погребения...........нещо позитивно да виждате?!
малко инфо по моя солар, има още много време до следващия, но да не забравя.... Сол. Асц в рак, 3ти натален, Луната в скорпион в 5сол.дом.Дотук като събития щастливи, разбрах, че едната ми кръщелница е родила, а другата е бременна и термина е в края на декември.
Събития от кофти естество:едната леля на ММ е с метастази и тежко състояние, а на другата му леля откриха същото заболяване, злокачественио и е на химиотерапия вече.
П.П.лелята почина
« Последна редакция: Август 12, 2020, 11:43:36 am от Сафо »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2992 -: Август 06, 2020, 12:36:16 pm »
Това е соларът ми, който започва след по-малко от 2 месеца. Ще съм благодарна, ако изразите мнение каква житейска година ми предстои.  :)
много емоционална година ти предстои,Луна и Марс в 1ви дом.Венера на к4 съвпад нат.Марс.Изследвания,интервенции,страсти.С Марс у8 сол в 1ви сол дом-ще си избухлива,може да правиш опити за зачеване.

Сафо, възможно ли е солара ми да е започнал? по принцип трябва да започне на 14.10.20, но половината от нещата станаха; баща ми го оперираха, аз претърпях интервенция, в работата е много натоварено, ще става ли по лошо не знам, когато на 14.10 солара стане активен :'(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2993 -: Август 06, 2020, 08:18:46 pm »
Това е соларът ми, който започва след по-малко от 2 месеца. Ще съм благодарна, ако изразите мнение каква житейска година ми предстои.  :)
много емоционална година ти предстои,Луна и Марс в 1ви дом.Венера на к4 съвпад нат.Марс.Изследвания,интервенции,страсти.С Марс у8 сол в 1ви сол дом-ще си избухлива,може да правиш опити за зачеване.

Сафо, възможно ли е солара ми да е започнал? по принцип трябва да започне на 14.10.20, но половината от нещата станаха; баща ми го оперираха, аз претърпях интервенция, в работата е много натоварено, ще става ли по лошо не знам, когато на 14.10 солара стане активен :'(
не,все още си в този си солар..........качи го ,ако искаш

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2994 -: Август 07, 2020, 09:46:05 am »
Това е соларът ми, който започва след по-малко от 2 месеца. Ще съм благодарна, ако изразите мнение каква житейска година ми предстои.  :)
много емоционална година ти предстои,Луна и Марс в 1ви дом.Венера на к4 съвпад нат.Марс.Изследвания,интервенции,страсти.С Марс у8 сол в 1ви сол дом-ще си избухлива,може да правиш опити за зачеване.

Сафо, възможно ли е солара ми да е започнал? по принцип трябва да започне на 14.10.20, но половината от нещата станаха; баща ми го оперираха, аз претърпях интервенция, в работата е много натоварено, ще става ли по лошо не знам, когато на 14.10 солара стане активен :'(
не,все още си в този си солар..........качи го ,ако искаш
  ето го

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2995 -: Август 07, 2020, 08:23:28 pm »
Здравейте това е солара ми ,който ще започне след около 3 -4 месеца, изглежда ми сериозна работа,  ще срадвам да чуя мнението ви. Благодаря!
Клео,сол асц в близнаци,7нат.дом-взаимоотношения,разговори,пътувания,Меркурий у1,у5 домове,сол.в 6 сол.дом-насоченост към работа,домашни задължения,любимци,здраве.Промени по тези домове-опозиция Меркурий/Уран 6/12-събития при чичовци/лели.Стелиумът в 8сол.-финансов дом,кредити,чужди пари,банки,секс,интервенция при някой от семейството,ако имаш племенници може и раждане да указва.Венера и Луна в 4сол,покупка за дома,гостувания на жени в дома ти,емоционални разговори и пътувания до домът на родителите.Финансови постъпления,или придобивки при брат/сестра.Марс/Слънце опозиция по оста 5/11 домове,любов,партн.на детето ти,ако имаш,финансови домове на родители.
Клео,това е соларът ,който съм коментирала и още не е активен.Ти си цитирала друг мой пост.Действащият солар е активиран сега от пълнолунието,затова си толкова емоционална,а транзитен Марс е опозиция на везнишкия стелиум и квадрат натален.
« Последна редакция: Август 07, 2020, 08:36:15 pm от Сафо »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2996 -: Август 08, 2020, 09:28:08 am »
Благодаря! Сафо

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2997 -: Август 24, 2020, 09:32:04 pm »
Предстоящият солар на мъжа ми.Венера Слънце взаимна рецепция .Някакви идеи?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2998 -: Август 24, 2020, 09:55:59 pm »
По този солар бих казала, че ще придобие някой имот, ще печели пари чрез труд или наследство.
За рецепцията съм пас.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2999 -: Август 24, 2020, 09:59:49 pm »
По този солар бих казала, че ще придобие някой имот, ще печели пари чрез труд или наследство.
За рецепцията съм пас.
Корея,благодаря!И аз мисля така.