Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583303 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3000 -: Август 27, 2020, 01:17:53 pm »
Замислих се за соларния АЦ в 12д.
От 1995г (откогато имам съзнателен живот реално) съм имала соларен АЦ в 12д само веднъж - в 2017г. Не мога да кажа, че годината беше неприятна. Може би е от ретроградния Юпитер (върху Плутона ми) там, но не беше неприятна въобще.
А пишат какви ли не катастрофични неща за соларен АЦ в 12 натален дом.
Вашите впечатления какви са?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3001 -: Август 27, 2020, 02:21:17 pm »
Замислих се за соларния АЦ в 12д.
От 1995г (откогато имам съзнателен живот реално) съм имала соларен АЦ в 12д само веднъж - в 2017г. Не мога да кажа, че годината беше неприятна. Може би е от ретроградния Юпитер (върху Плутона ми) там, но не беше неприятна въобще.
А пишат какви ли не катастрофични неща за соларен АЦ в 12 натален дом.
Вашите впечатления какви са?
12 дом се свързва с тайни, сънища, болници, изолация, чичовци и лели, погребения.   Зависи от знака на к12. Дивите животни също са по 12 дом. На мъжа ми сегашния солар пълен 12,венера,меркурий,луна,слънце.....полудя от врабчета по къщата и котки комшийски осраха двора >:(. Важно е къде попада управителя на сол. Асц. Дом и знак.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3002 -: Август 27, 2020, 02:25:44 pm »
YaYa Сравнително наскоро имах и сол АС в дванайсти и Сатурн и Луна в дванайсти и първия път малко ме беше страх. По всякви школи- апoкалиптични прогнози -абстрахирах се .Нищо от посочените не се случи, болести, изолация ,болници и пр.. Бая страх брах, защото имаше сходство с аспекти по прогресии и дирекции. Слава на Бога, нищо лошо не изживях и оттогава въобще не ги мисля соларите -хвърлям едно око и ги забравям на мига. Нито хубавото, нито лошото съм засякла.. Единствено мога да го свържа с по-изолиран, почти липсващ социален живот, работа от вкъщи /но пък аз главно, винаги съм работила в дом офис/, така че не е било нещо ..Заниманията ми са по принцип в много двайсетодомни сфери, като изкуства ,религия и прочие .Самотата ми приятна с някой изключения. Така че, ако не си била светска лъвица, не мисля ,че има какво да ти е дискомфортно.

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3003 -: Август 30, 2020, 09:17:14 pm »
Имам усещането, че тази соларна година ще е изключително важна за мен, ще има трансформации, както е видно от планетите в първи соларен дом. Живот и здраве и леля ще ставам, което предполагам се вижда от сол. асцендент в 3 дом(събития, свързани с брат ми, поне аз така си го тълкувам). Струва ми се, че и дома ще сменям, иска ми се и второ висше да запиша. Дано да е късметлийски, защото последните години предимно  негативни неща се случваха.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3004 -: Август 31, 2020, 01:01:16 pm »
Имам усещането, че тази соларна година ще е изключително важна за мен, ще има трансформации, както е видно от планетите в първи соларен дом. Живот и здраве и леля ще ставам, което предполагам се вижда от сол. асцендент в 3 дом(събития, свързани с брат ми, поне аз така си го тълкувам). Струва ми се, че и дома ще сменям, иска ми се и второ висше да запиша. Дано да е късметлийски, защото последните години предимно  негативни неща се случваха.
Да, и 3ти сол. е в 5 нат. Луна и Венера на дсц което е 5 ти дом на брат ти. МС е на к1, Венера в 7дом,може да започнеш някакво партньорство. Сол. Асц. в 3 нат. освен с брат, да, възможно е обучение, пътуване, договори, подписи. Слънце и Меркурий са в 8 дом. Меркурий е у9 сол., или жената на твоя брат. Мисля, че ще си много комуникативна тази година, промяна на външен вид е възможна, Сатурн, юпитер и Плутон в 1 ви дом, възможно е проблеми със зъби, или кости. Пътуване до високи места, разходки в планини с групи, приятели. Уран е в 4 дом, може да има някой уред в дома за смяна, или ремонт. Посещения от човек във връзка с Ел. Повреда например. Според мен силна откъм събития година, с ъглови планети. Дерзай! 😊👍
« Последна редакция: Август 31, 2020, 01:02:54 pm от Сафо »

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3005 -: Август 31, 2020, 02:52:42 pm »
Много благодаря, Сафо, моето лично усещане, което не се базира на картата, е същото. Благодаря още веднъж за вниманието.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3006 -: Август 31, 2020, 10:48:18 pm »
Имам усещането, че тази соларна година ще е изключително важна за мен, ще има трансформации, както е видно от планетите в първи соларен дом. Живот и здраве и леля ще ставам, което предполагам се вижда от сол. асцендент в 3 дом(събития, свързани с брат ми, поне аз така си го тълкувам). Струва ми се, че и дома ще сменям, иска ми се и второ висше да запиша. Дано да е късметлийски, защото последните години предимно  негативни неща се случваха.
да, излиза това, че ще ставаш леля на момиченце- Луна с Венера в 7д, който е производен 5-ти от 3-ти
планетите в 1д- Юпитер носи късмет, Сатурн затруднения, а Плътон силата да преодолееш всякакви спънки
Водеща тенденция ще са брат/сестра, общуването и кратките пътувания, обичения

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3007 -: Септември 02, 2020, 02:29:51 pm »
Здравейте, минаха точно шест месеца от текущия ми солар, но искам да знам според вас има ли индикации за бременност. Прилагам и солара ми от 2013 г. за сравнение, тогава беше първата ми бременност.

Отностно текущия искам да кажа, че много се чудих какво ще ми донесе този Асцендента в 12ти натален дом и веднага с настъпването на солара и заради Ковид замених офиса с работа от вкъщи с тенденция това да продължи поне до края на годината. Решихме, че е удачен период и за бебе.

Ще се радвам ако споделите мнения.

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3008 -: Септември 02, 2020, 02:32:13 pm »
Здравейте, минаха точно шест месеца от текущия ми солар, но искам да знам според вас има ли индикации за бременност. Прилагам и солара ми от 2013 г. за сравнение, тогава беше първата ми бременност.

Отностно текущия искам да кажа, че много се чудих какво ще ми донесе този Асцендента в 12ти натален дом и веднага с настъпването на солара и заради Ковид замених офиса с работа от вкъщи с тенденция това да продължи поне до края на годината. Решихме, че е удачен период и за бебе.

Ще се радвам ако споделите мнения.

А това е новия солар. Явно не може да се качат два едновременно.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3009 -: Септември 04, 2020, 05:12:10 pm »
Някой вижда ли в солара, който започва след 3 месеца, да има вероятност за раждане на дете в тази мъжка карта? Слънцето е в 5-ти соларен, възлите са по тази ос, отделно асцендент в 3-ти в лъв, аспектирана от тежки планети Луна, управител на 4-ти в дома си в знак скорпион... Според мен да или греша? ::)
По прогресии Луната върви към IC заедно с Юпитер, а дирекционен той е в 5-ти. Слънцето и Марс прогресират към Луната, а Венера към 7-ми...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3010 -: Септември 06, 2020, 12:54:46 pm »
Как бихте тълкували сол. Слънце на К12 в нат. 9 дом?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3011 -: Септември 15, 2020, 08:49:07 pm »
Как бихте тълкували сол. Слънце на К12 в нат. 9 дом?
Слънцето кой соларен дом управлява е важно.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3012 -: Септември 15, 2020, 09:36:10 pm »
Някакво обучение, образование по психология ,клинична психология, нещо, като психодрама примерно ,можеш да почнеш да учиш или др.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3013 -: Септември 15, 2020, 09:37:37 pm »
Картата не е моята, а на човек от семейството  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3014 -: Септември 15, 2020, 09:41:30 pm »
Картата не е моята, а на човек от семейството  :)
Ами какво, като не е твоята, този човек може да прояви интерес към някакво обучение . освен да питаш дали девет-дванайсет не е емиграция  по клише  :)
« Последна редакция: Септември 15, 2020, 09:45:52 pm от Ребека »