Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583424 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2970 -: Юни 09, 2020, 08:27:56 pm »
Здравейте , след около 2 месеца имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже няколко думи  ще съм много благодарна :)
Знам ,че е малко рано,но съм чела ,че соларите могат да се задействат 2-3 месеца по-рано.Малко ме притеснява струпването на тежжки планети около ИЦ и този соларен АЦ почти на куспидата на 8 натален дом.
омъжена ли си,имаш ли деца?
Разведена съм и нямам деца

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2971 -: Юни 10, 2020, 12:30:31 am »
Здравейте! Не мога да скрия,че винаги сте били много точни ,за което съм Ви безкрайно благодарна  :-*След месец приятелче има рожден ден. Ако може няколко думи за важните акценти.Благодаря предварително  <3
Как са взаимоотношенията при него?Задедйствана е оста 1/7 от транзитен Нептун.
Той е роден с ретро Меркурий,а сол.му започва с ретро Меркурий,изгорен в 12 дом,рак.Важна година за него,в здравословно отношение ,в работата,родители.Комуникации,емоционални,пътувания,.Асц е на к11 ,възможно е тревоги около родител ,общуване с роднини,емоционални избухвания,Луната е в 5 дом,стрелец.Любовни срещи,пътувания с жени/заради жени,майка,сестра,дъщеря,ако има дете,около него събития.У1,у3 домове в 12 дом рак,ще посещава родители,поликлиники,реки,тайни разговори/срещи също.Венера в 11 дом не е добре,съвпад Луна.
Нещо в работата предстои,Юпитер квадрат Марс.Може и здравословно да е.Сатурн е на к7,срещи със сатурианци,тегави хора,директори,каменоделци,зъболекари,строители.Възможно е при дом любимец да има проблем/лечение...или кърлеж .Емоционална година му предстои.Може би ще пътува в чужбина за удоволствие.Със сигурност ще пътува.

Здравей,Сафо  ;) Благодаря ти много за отзивчивостта  😍  Сложни взаимоотношения. От няколко месеца има и грижи около болната си майка и е много  изнервен 😡   От това,което знам с работата поне за сега няма проблеми,както и с децата . И кученце има,на което от време на време му вади по някой кърлеж 😊  Дано няма много сътресения.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2972 -: Юни 10, 2020, 05:34:35 am »
Здравейте , след около 2 месеца имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже няколко думи  ще съм много благодарна :)
Знам ,че е малко рано,но съм чела ,че соларите могат да се задействат 2-3 месеца по-рано.Малко ме притеснява струпването на тежжки планети около ИЦ и този соларен АЦ почти на куспидата на 8 натален дом.
При теб акцент 8/5 домове-бременност,раждане,интервенция ,заеми,банки,данъци,чужди пари.Важна година,освен възврат на Слънце,възврат на Венера и Меркурий,тези теми ще са на фокус,по домове,които управляват и като сигнификатори,любов,пари,взаимоотношения,братя/сестри,пътувания,контакти,договори,документи.Марс ,Сатурн са ъглови,срещи с някакъв вид тесни специалисти,като доктори,полицаи,ако сменяш документи например.Сол 5 е на асц,може да има развитие на отношения,Марс на ДЦ.партн.с такива личности,напрегнати,дейни,срещи с хора на закона.Венера у1,у8 домове в 9 дом,близнаци-дела и документи,пътувания,сделки,договори,Баба/дядо-събития при тях,или родител-Луната у10 дом в 8 дом.Някой може да остане на лечение известно време,инжекции,интервенции,Сатурн в 4дом,Марс на к7.Възможно е при племенници да е отразено,като смяна на статус,завършване на образование,или брак/раждане,зависи от възрастта.Слънцето е в 10 дом,Меркурий също там,статус.Възможно е да се разделиш/разочароваш от приятел/ка.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2973 -: Юни 10, 2020, 06:11:51 pm »
Здравейте , след около 2 месеца имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже няколко думи  ще съм много благодарна :)
Знам ,че е малко рано,но съм чела ,че соларите могат да се задействат 2-3 месеца по-рано.Малко ме притеснява струпването на тежжки планети около ИЦ и този соларен АЦ почти на куспидата на 8 натален дом.
При теб акцент 8/5 домове-бременност,раждане,интервенция ,заеми,банки,данъци,чужди пари.Важна година,освен възврат на Слънце,възврат на Венера и Меркурий,тези теми ще са на фокус,по домове,които управляват и като сигнификатори,любов,пари,взаимоотношения,братя/сестри,пътувания,контакти,договори,документи.Марс ,Сатурн са ъглови,срещи с някакъв вид тесни специалисти,като доктори,полицаи,ако сменяш документи например.Сол 5 е на асц,може да има развитие на отношения,Марс на ДЦ.партн.с такива личности,напрегнати,дейни,срещи с хора на закона.Венера у1,у8 домове в 9 дом,близнаци-дела и документи,пътувания,сделки,договори,Баба/дядо-събития при тях,или родител-Луната у10 дом в 8 дом.Някой може да остане на лечение известно време,инжекции,интервенции,Сатурн в 4дом,Марс на к7.Възможно е при племенници да е отразено,като смяна на статус,завършване на образование,или брак/раждане,зависи от възрастта.Слънцето е в 10 дом,Меркурий също там,статус.Възможно е да се разделиш/разочароваш от приятел/ка.
Сафо,благодаря ти много за отделеното време и внимание :-*.Някой от нещата започват да се случват.На баща ми му предстои операция с лазер,дано всичко мине успешно.Племенника ми,живот и здраве му предстои допломиране следващата година.Малко почнах да разреждам кръга от приятели,имах нужда.Ще дам обратна връзка и за други събития,ако има такива :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2974 -: Юни 12, 2020, 04:34:37 pm »
В солара ми от март месец Сатурн е ретрограден и е върху натален ИЦ и соларен ДЦ. Сега Сатурн пак предстои да мине през тази точка, а после отново - като директен.

Чувала съм, че соларът се активира, когато транзитна планета мине през точка от соларната карта. Но все още не съм сигурна в тази теза.

Според вас има ли значение?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2975 -: Юни 12, 2020, 04:45:36 pm »
В солара ми от март месец Сатурн е ретрограден и е върху натален ИЦ и соларен ДЦ. Сега Сатурн пак предстои да мине през тази точка, а после отново - като директен.

Чувала съм, че соларът се активира, когато транзитна планета мине през точка от соларната карта. Но все още не съм сигурна в тази теза.

Според вас има ли значение?
Да, има значение. Соларът се активира от транзити, така както всяка друга карта.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2976 -: Юни 15, 2020, 08:03:21 pm »
Това е соларът ми, който започва след по-малко от 2 месеца. Ще съм благодарна, ако изразите мнение каква житейска година ми предстои.  :)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2977 -: Юни 19, 2020, 06:21:26 pm »
Здравейте това е солара ми ,който ще започне след около 3 -4 месеца, изглежда ми сериозна работа,  ще срадвам да чуя мнението ви. Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2978 -: Юни 20, 2020, 10:55:13 am »
Здравейте това е солара ми ,който ще започне след около 3 -4 месеца, изглежда ми сериозна работа,  ще срадвам да чуя мнението ви. Благодаря!
Клео,сол асц в близнаци,7нат.дом-взаимоотношения,разговори,пътувания,Меркурий у1,у5 домове,сол.в 6 сол.дом-насоченост към работа,домашни задължения,любимци,здраве.Промени по тези домове-опозиция Меркурий/Уран 6/12-събития при чичовци/лели.Стелиумът в 8сол.-финансов дом,кредити,чужди пари,банки,секс,интервенция при някой от семейството,ако имаш племенници може и раждане да указва.Венера и Луна в 4сол,покупка за дома,гостувания на жени в дома ти,емоционални разговори и пътувания до домът на родителите.Финансови постъпления,или придобивки при брат/сестра.Марс/Слънце опозиция по оста 5/11 домове,любов,партн.на детето ти,ако имаш,финансови домове на родители.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2979 -: Юни 20, 2020, 07:32:45 pm »
Това е соларът ми, който започва след по-малко от 2 месеца. Ще съм благодарна, ако изразите мнение каква житейска година ми предстои.  :)
много емоционална година ти предстои,Луна и Марс в 1ви дом.Венера на к4 съвпад нат.Марс.Изследвания,интервенции,страсти.С Марс у8 сол в 1ви сол дом-ще си избухлива,може да правиш опити за зачеване.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2980 -: Юни 20, 2020, 09:29:36 pm »
Благодаря Сафо, здраве и сполука ти желая!

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2981 -: Юни 20, 2020, 09:34:15 pm »
много емоционална година ти предстои,Луна и Марс в 1ви дом.Венера на к4 съвпад нат.Марс.Изследвания,интервенции,страсти.С Марс у8 сол в 1ви сол дом-ще си избухлива,може да правиш опити за зачеване.
Благодаря, Сафо!  :)
Мен много ме притеснява тоя 1-ви соларен в 12-ти натален с малефици. Дано да е заради бременност и да имам посещения на болници по тая причина! Малко съм се отдала и на по-духовен живот, ходя по църкви и следкарантинно си продължавам с усамотението и изолацията, та едва ли след месеци ще е по-различно.
Относно зачеването... освен Марс като у8 соларен в 1-ви, Уран в 1-ви соларен може ли да дава видеозон и Слънце в 5-ти соларен + Меркурий, който е управител на 5-ти натален  (всъщност гледа се кои домове управлява само в солара ли, защото там ми е управител на 6-ти за жалост ) пак там, наистина да доведат до нещо положително по темите любов, деца и творчество? ::) Или като попадат в 4-ти натален не е много добре и може да е свързано с родители? На мен ми се е иска да е някаква хубава промяна в дома, а бебе е възможно най-желаното към момента. :)
Отделно натален MC попада в 11-ти соларен, а соларният - в 8-ми. Това дава ли промяна на статус при тия активирани домове и дали може да се говори за зачеване и раждане или раждането би ми се разминало със Сатурн и Плутон в 11-ти?
Извинявайте, че задавам много лаишки въпроси, но чета, правя опити да се учи и страшно много неща са ми неясни все още, но пък ми е интересно да знам кое как се тълкува!
« Последна редакция: Юни 20, 2020, 09:45:27 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2982 -: Юни 21, 2020, 07:19:53 am »
много емоционална година ти предстои,Луна и Марс в 1ви дом.Венера на к4 съвпад нат.Марс.Изследвания,интервенции,страсти.С Марс у8 сол в 1ви сол дом-ще си избухлива,може да правиш опити за зачеване.
Благодаря, Сафо!  :)
Мен много ме притеснява тоя 1-ви соларен в 12-ти натален с малефици. Дано да е заради бременност и да имам посещения на болници по тая причина! Малко съм се отдала и на по-духовен живот, ходя по църкви и следкарантинно си продължавам с усамотението и изолацията, та едва ли след месеци ще е по-различно.
Относно зачеването... освен Марс като у8 соларен в 1-ви, Уран в 1-ви соларен може ли да дава видеозон и Слънце в 5-ти соларен + Меркурий, който е управител на 5-ти натален  (всъщност гледа се кои домове управлява само в солара ли, защото там ми е управител на 6-ти за жалост ) пак там, наистина да доведат до нещо положително по темите любов, деца и творчество? ::) Или като попадат в 4-ти натален не е много добре и може да е свързано с родители? На мен ми се е иска да е някаква хубава промяна в дома, а бебе е възможно най-желаното към момента. :)
Отделно натален MC попада в 11-ти соларен, а соларният - в 8-ми. Това дава ли промяна на статус при тия активирани домове и дали може да се говори за зачеване и раждане или раждането би ми се разминало със Сатурн и Плутон в 11-ти?
Извинявайте, че задавам много лаишки въпроси, но чета, правя опити да се учи и страшно много неща са ми неясни все още, но пък ми е интересно да знам кое как се тълкува!
Уран е на к2 сол.,финансови въпроси и придобивки,но това е и 4 дом на твоя приятелка/приятел.Имах солар с Марс в 1 ви сол,у8 дом и съвпад с Уран-почина свекър ми при инцидент,неочаквано,а аз имах доста травми в периода и рентгенови снимки,интервенции.Разбира се,при всеки е различно,така че не се настройвай негативно предварително.11дом е 6 производен на твоя леля/чичо,домашен любимец,това е първи дом на приятел/ка,по 11 дом са групи,организации,общности,9 дом на твоята сестра,2/8 домове на родители и т.н.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2983 -: Юни 22, 2020, 07:21:27 pm »
Уран е на к2 сол.,финансови въпроси и придобивки,но това е и 4 дом на твоя приятелка/приятел.Имах солар с Марс в 1 ви сол,у8 дом и съвпад с Уран-почина свекър ми при инцидент,неочаквано,а аз имах доста травми в периода и рентгенови снимки,интервенции.Разбира се,при всеки е различно,така че не се настройвай негативно предварително.11дом е 6 производен на твоя леля/чичо,домашен любимец,това е първи дом на приятел/ка,по 11 дом са групи,организации,общности,9 дом на твоята сестра,2/8 домове на родители и т.н.
Мерси много, Сафо!  :)

Siana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2984 -: Юни 28, 2020, 09:35:25 pm »
Здравейте! Обратна връзка по Солар 2019
Здравейте! Може ли да погледнете и коментирате и по моя солар? Благодаря!
Сол.Ац в 3 ти дом,лъв-пътувания,договори,общуване с деца,спорт,любовни теми,комуникации с роднини,братя/сестри,възможно е някакви договорни отношения с тях/документални и наследствени разпределения .Обучения,преквалификации.Някой съсед /роднина може да отпътува ненадейно в чужбина.Луната в 1 ви дом-честа смяна на настроенията,внимание с храненето,в дева Луната е вътрешно несигурна,въпреки овенския стелиум.Може да има напрежение в работата,повече отговорности,събитие при леля/чичо.Родителската ос е подчертана,възможна интервенция при родител/свекър-свекърва.Кредит за жилище ако имаш ,или дължиш пари,притеснения относно това.Промени при брат/сестра на партньора.Възможни са срещи с нотариуси,адвокати и друг вид тесни специалисти  през годината,за договори,сделки,или здравословни проблеми-Слънце в 9 дом ,овен-внимание за кръвното,проблеми със зъби,уши,заради квадрат от Сатурн.Финансова зависимост.
Имах чести пътувания, съвместна работа с брат ми, срещи с адвокат. По отношение на обучения и работа не съм имала важни промени. Нямам кредити или дългове, по-скоро изпитвам финансова несигурност. Имаше някои здравословни проблеми при майка ми, но не се е стигало до интервенции. При мен относно здравето - да кръвното не е стабилно, често ниско, но то винаги си е било така. Проблемите със зъбите също се проявиха.
По Солар 2020 моля за насоки, кои ще бъдат основните акценти?