Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 563200 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3210 -: Септември 08, 2021, 08:08:59 am »
Здравейте, идвам след година да се отчета, че по последния солар Акрукс позна, че ще имам доста работа, имах и минимално повишение и я посветих на учене. Нямах промяна на социален статус или при родител/роднина. Имах ковид и доста дълго възстановяване след него. Благодаря на всички, които се включиха в анализите! Ще се радвам пак да го направите по новият ми солар  :-*

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3211 -: Септември 08, 2021, 02:29:40 pm »
Здравейте, скоро наближава рождения ми ден (06.10) и вчера забелязах, че в същия ден е и новолунието, което е в съвпад с наталното ми слънце в 4 дом. Какво мога да очаквам от подобно събитие? До колко е важно това за следващата година? Знам, че не се гледа само това, но по принцип мисля, че новолунието се приема като старт на нещо ново, на някаква промяна...Качвам солара за всеки случай  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3212 -: Септември 09, 2021, 06:07:57 pm »
Здравейте, идвам след година да се отчета, че по последния солар Акрукс позна, че ще имам доста работа, имах и минимално повишение и я посветих на учене. Нямах промяна на социален статус или при родител/роднина. Имах ковид и доста дълго възстановяване след него. Благодаря на всички, които се включиха в анализите! Ще се радвам пак да го направите по новият ми солар  :-*
Алена,сол.асц е в 12 нат.дом,везни,Венера в 12 сол.,тайни комуникации,общуване,влюбване,посещение при лекари,институции по 12.Венера е в хармоничен аспект с Луната в 8 сол.близнаци.Кредити,заеми,работа с чужди пари.Възможно е да разбереш нещо за жена,или тайно да контактуваш с жени.Пари за дома,покупки.Групи,организации ,приятелства -там ще е насочена енергията,възможно е като спорт-пилатес ,или подобно.
Пълнолунието на 21.09 е в опозиция с Венерата ти,следи за събития.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3213 -: Септември 09, 2021, 06:14:29 pm »
Здравейте, скоро наближава рождения ми ден (06.10) и вчера забелязах, че в същия ден е и новолунието, което е в съвпад с наталното ми слънце в 4 дом. Какво мога да очаквам от подобно събитие? До колко е важно това за следващата година? Знам, че не се гледа само това, но по принцип мисля, че новолунието се приема като старт на нещо ново, на някаква промяна...Качвам солара за всеки случай  :-*
Още не е новолуние за часа и датата ,но сол.асц в 4ти дом-насоченост към дома,родители,статус.Луната е в 1ви -везни ,опозиция на наталната.Тук е интересно,и цикъл Слънце/Марс стартира във 2ри дом-притежания,материални стимули,таланти,внимание за очите,очила.Луната в 1ви ,възможно е бременност при някой роднина,нужда от промяна,емоционална година,промяна във външен вид,завръщане към старо хоби,печалби.Нептун на к7-измамници,но и хора на изкуството,баячки и врачки.Срещи с подобни персони.Представена си от ретрограден Меркурий в харм аспект с Юпитер на к6,нотариуси,адвокати,чужденци,пътуване ,работа през интернет и соц мрежи.
Пълнолунието на 21.09 е в опозиция на нат.Марс-следи за събития.
« Последна редакция: Септември 09, 2021, 06:17:35 pm от Сафо »

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3214 -: Септември 10, 2021, 12:05:29 pm »
Здравейте, скоро наближава рождения ми ден (06.10) и вчера забелязах, че в същия ден е и новолунието, което е в съвпад с наталното ми слънце в 4 дом. Какво мога да очаквам от подобно събитие? До колко е важно това за следващата година? Знам, че не се гледа само това, но по принцип мисля, че новолунието се приема като старт на нещо ново, на някаква промяна...Качвам солара за всеки случай  :-*
Още не е новолуние за часа и датата ,но сол.асц в 4ти дом-насоченост към дома,родители,статус.Луната е в 1ви -везни ,опозиция на наталната.Тук е интересно,и цикъл Слънце/Марс стартира във 2ри дом-притежания,материални стимули,таланти,внимание за очите,очила.Луната в 1ви ,възможно е бременност при някой роднина,нужда от промяна,емоционална година,промяна във външен вид,завръщане към старо хоби,печалби.Нептун на к7-измамници,но и хора на изкуството,баячки и врачки.Срещи с подобни персони.Представена си от ретрограден Меркурий в харм аспект с Юпитер на к6,нотариуси,адвокати,чужденци,пътуване ,работа през интернет и соц мрежи.
Пълнолунието на 21.09 е в опозиция на нат.Марс-следи за събития.
Много благодаря  :-* Започнала съм организиране на сватба за 09.07.2022 г. Наистина се очаква доста емоционална година ...Вече като че ли започна ..имам доста спорове с родителите покрай сватбата  :-[  За пълнолунието нещо положително или не да очаквам?

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3215 -: Септември 10, 2021, 01:48:39 pm »
Здравейте, идвам след година да се отчета, че по последния солар Акрукс позна, че ще имам доста работа, имах и минимално повишение и я посветих на учене. Нямах промяна на социален статус или при родител/роднина. Имах ковид и доста дълго възстановяване след него. Благодаря на всички, които се включиха в анализите! Ще се радвам пак да го направите по новият ми солар  :-*
Алена,сол.асц е в 12 нат.дом,везни,Венера в 12 сол.,тайни комуникации,общуване,влюбване,посещение при лекари,институции по 12.Венера е в хармоничен аспект с Луната в 8 сол.близнаци.Кредити,заеми,работа с чужди пари.Възможно е да разбереш нещо за жена,или тайно да контактуваш с жени.Пари за дома,покупки.Групи,организации ,приятелства -там ще е насочена енергията,възможно е като спорт-пилатес ,или подобно.
Пълнолунието на 21.09 е в опозиция с Венерата ти,следи за събития.

Благодаря, Сафо  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3216 -: Септември 10, 2021, 08:36:46 pm »
Здравейте, скоро наближава рождения ми ден (06.10) и вчера забелязах, че в същия ден е и новолунието, което е в съвпад с наталното ми слънце в 4 дом. Какво мога да очаквам от подобно събитие? До колко е важно това за следващата година? Знам, че не се гледа само това, но по принцип мисля, че новолунието се приема като старт на нещо ново, на някаква промяна...Качвам солара за всеки случай  :-*
Още не е новолуние за часа и датата ,но сол.асц в 4ти дом-насоченост към дома,родители,статус.Луната е в 1ви -везни ,опозиция на наталната.Тук е интересно,и цикъл Слънце/Марс стартира във 2ри дом-притежания,материални стимули,таланти,внимание за очите,очила.Луната в 1ви ,възможно е бременност при някой роднина,нужда от промяна,емоционална година,промяна във външен вид,завръщане към старо хоби,печалби.Нептун на к7-измамници,но и хора на изкуството,баячки и врачки.Срещи с подобни персони.Представена си от ретрограден Меркурий в харм аспект с Юпитер на к6,нотариуси,адвокати,чужденци,пътуване ,работа през интернет и соц мрежи.
Пълнолунието на 21.09 е в опозиция на нат.Марс-следи за събития.
Много благодаря  :-* Започнала съм организиране на сватба за 09.07.2022 г. Наистина се очаква доста емоционална година ...Вече като че ли започна ..имам доста спорове с родителите покрай сватбата  :-[  За пълнолунието нещо положително или не да очаквам?
[/color]Незнам,в 10 натален.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3217 -: Септември 13, 2021, 06:35:11 am »
Соларът на мъжа ми.Фирдарий Юпитер-Юпитер.
Сол.асц в 6ти,съвпад Сатурн ,упр.сол.асц Венера на к7 .Юпитер на к11.фирдарий Юпитер =Юпитер,профекция асц в риби,4ти дом-Юпитер.
Луната в 3ти сол,силна,в дом на радост и в точен секстил с Уран .Венера е в тригон с Нептун,Сатурн тригон съвпадът Слънце/Луна/Уран.
Притеснява ме к7 сол. в 12 нат.дом и Венера там.
« Последна редакция: Септември 13, 2021, 06:40:09 am от Сафо »

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3218 -: Септември 25, 2021, 01:38:21 pm »
Здравейте, скоро е рожденият ми ден. Прикачвам новият ми солар и ще се радвам да чуя какво мислите и вие, тъй като става ли дума за мен не съм толкова обективна, колкото ми се иска. Благодаря ви предварително. Относно прогнозата на Рени за миналия - напълно съвпадна. Беше много интензивна и “на нокти” година, наложи ми се да изляза от зоната си на комфорт доста пъти, но бе за добро. Определено се усещам променена и се надявам следващата година да е една идея по-спокойна и случките с + знак да са повече.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3219 -: Септември 28, 2021, 05:45:40 pm »
Здравейте, скоро е рожденият ми ден. Прикачвам новият ми солар и ще се радвам да чуя какво мислите и вие
Прикаченият солар няма домове, смени си картата- натал + солар+ домове

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3220 -: Септември 28, 2021, 05:57:26 pm »
Благодаря, не бях забелязала в бързината.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3221 -: Септември 29, 2021, 04:06:56 pm »
Любовен ми се вижда този солар, интересен е съвпада на Марс /Слънце върху наталния ти такъв. Родена си в началото на техния цикъл и сега това се повтаря. Но да кажа, че не съм веща в занаята :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3222 -: Септември 29, 2021, 07:40:34 pm »
gioia, акцентът е върху темите по 2 и 5 домове. Сатурн у. нат. АСЦ в 5 сол/ 12 нат-тук ще са ситуациите, а пък ще бъдат разрешени по Меркурий у сол. АСц върху Венера/ Плутон. Меркурий, Слънце във 2 сол.8 нат, тук  е интереса. Времевите управители са Слънце, Марс, Венера. В солара се повтаря Слънце-Юпитер, Слънце-Марс знаково, Марс- Сатурн. Отнпсно заболяванията-сол6 е съвпад АСЦ, Сатурн е на к12, квадрат Марс- САтурн по-леко ще "бие шамари> но Марс е топ- по-щадящо ежедневие, няма да се размине без обостряне на това, което е започнало. Марс винаги върви със 'скалпела " и ако е заедно с Плутон, както тук, реже гнилото, може да си го тълкуваш и в пряк, и в преносен смисъл. Марс у2 -ресурси на тялото като физика е в квадрат със Сатурн у 1, самото тяло и у 12 , онова , от което трябва да пречистиш тялото или да отделиш ангажиментите от физическия свят, които пречат/ разболяват душата.
Главните оси в подвижни знаци обещават много промени, в ъглови натални- активна година, активиран е триъгълника 1-5-9- онова, за което си призвана е това, което ще  поддържа духа ти жив и вдъхновява, стига само да направиш избора.
Юпитер в солара е в дом, противоположен на наталния, а е у10-сол МЦ в 4-ти, сол ИЦ в 10-ти, обърнати и АСЦ/ДСЦ- статус, взаимоотношения е много вероятно да не останат същите. у сол 8 Марс е в 8 ми ретрограден, във2 -ри натален, тук също има обръщане. За да се справиш с кризите, пестиш сили, може малко да ограничиш амбициите в професионален план, да не си толкова чуствителна към критика. Гневен човек си, а пък ти му викаш страст- сега ще провериш каква е разликата ? :)

Рени, много благодаря!
Ще дам обратна връзка след известно време!

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3223 -: Септември 29, 2021, 08:15:05 pm »
gioia, акцентът е върху темите по 2 и 5 домове. Сатурн у. нат. АСЦ в 5 сол/ 12 нат-тук ще са ситуациите, а пък ще бъдат разрешени по Меркурий у сол. АСц върху Венера/ Плутон. Меркурий, Слънце във 2 сол.8 нат, тук  е интереса. Времевите управители са Слънце, Марс, Венера. В солара се повтаря Слънце-Юпитер, Слънце-Марс знаково, Марс- Сатурн. Отнпсно заболяванията-сол6 е съвпад АСЦ, Сатурн е на к12, квадрат Марс- САтурн по-леко ще "бие шамари> но Марс е топ- по-щадящо ежедневие, няма да се размине без обостряне на това, което е започнало. Марс винаги върви със 'скалпела " и ако е заедно с Плутон, както тук, реже гнилото, може да си го тълкуваш и в пряк, и в преносен смисъл. Марс у2 -ресурси на тялото като физика е в квадрат със Сатурн у 1, самото тяло и у 12 , онова , от което трябва да пречистиш тялото или да отделиш ангажиментите от физическия свят, които пречат/ разболяват душата.
Главните оси в подвижни знаци обещават много промени, в ъглови натални- активна година, активиран е триъгълника 1-5-9- онова, за което си призвана е това, което ще  поддържа духа ти жив и вдъхновява, стига само да направиш избора.
Юпитер в солара е в дом, противоположен на наталния, а е у10-сол МЦ в 4-ти, сол ИЦ в 10-ти, обърнати и АСЦ/ДСЦ- статус, взаимоотношения е много вероятно да не останат същите. у сол 8 Марс е в 8 ми ретрограден, във2 -ри натален, тук също има обръщане. За да се справиш с кризите, пестиш сили, може малко да ограничиш амбициите в професионален план, да не си толкова чуствителна към критика. Гневен човек си, а пък ти му викаш страст- сега ще провериш каква е разликата ? :)

Рени, много благодаря!
Ще дам обратна връзка след известно време!

Здравейте, по-горе обобщих годината си с няколко думи и прогнозата на Рени напълно съвпадна. Ако съм нарушила правилата по някакъв начин - извинявам се!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3224 -: Септември 29, 2021, 08:21:31 pm »
не съм чела по-горе....и не съм по правилата
картата е доста активирана с три възврата(почти),Марс,Слънце,Венера.Луната е съвпад нат.Меркурий.Упр.сол асц е в 9ти дом ,скорпион.Договори,сделки,завещания,ритуали,работа,образование и пътуване по разни скорпионски дела.Венера е в 1ви дом,промяна на външен вид,боя,имидж.Скандали няма да липсват.Пътуване и общуване.Зависимости .Силен 11 сол.Акцентът е там.ОЛявото око при някой може да има интервенция.Групи,приятели,сбирки и разтурки.Събитие при приятел е възможно,по-генерално.Ще разбереш за раждане,операция,или смърт на някой.
« Последна редакция: Септември 29, 2021, 08:29:18 pm от Сафо »