Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583492 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3270 -: Декември 09, 2021, 12:53:04 pm »
Здравейте,

Мъжът ми обмисля от няколко месеца насам да смени работата си.
След 1 месец има рожден ден и ми се иска да ми дадете насоки в тази област.
Според вас, дали ще смени работата си?
И тъй като моят солар е далече, можете ли да кажете има ли аспекти при него за бащинство?
Има показател за дете при него, а за работата- загуба на работа, на работна позиция, работа от вкъщи, нелегална дейност, в смисъл да работи нещо без договор, да взема (част от заплата) заплата "под масата"

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3271 -: Декември 09, 2021, 12:59:42 pm »
Здравейте, това е соларът ми за следващата година. Дали има индикация за нова работа?
През лятото напуснах дългогодишната си работа и започнах работа в съвсем нова сфера, но нещата не потръгнаха и напуснах. Сега ми предлагат да се върна на старото си работно място, но имам известни резерви и ми се иска да им откажа.
Приеми предложението и се върни на старата работа, ще имаш подкрепа на жена/жени и ще си лидер в ежедневието, може да се увеличат ангажиментите ти.

avonita12

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3272 -: Декември 09, 2021, 02:12:35 pm »
Akruks, много благодаря!
Аз снощи си изпратих CV-то във връзка с една обява, която ми се стори подходяща. Предложиха ми да отида на интервю следващата седмица. В същото време утре трябва да дам отговор на старите си работодатели, дали съм съгласна да се върна при тях. В старата фирма, в офиса работят само жени, дано да имам подкрепата им. И да - предлагат ми повече ангажименти, ако се върна, което не ме притеснява.
Обърках се тотално.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3273 -: Декември 09, 2021, 05:12:30 pm »
Здравейте,

Мъжът ми обмисля от няколко месеца насам да смени работата си.
След 1 месец има рожден ден и ми се иска да ми дадете насоки в тази област.
Според вас, дали ще смени работата си?
И тъй като моят солар е далече, можете ли да кажете има ли аспекти при него за бащинство?
Има показател за дете при него, а за работата- загуба на работа, на работна позиция, работа от вкъщи, нелегална дейност, в смисъл да работи нещо без договор, да взема (част от заплата) заплата "под масата"

akruks,

Зарадва ме за бащинството  :-*
Относно новата позиция: за мениджър бизнес клиенти, основна заплата +бонусна схема т.е. това са парите "под масата", които няма да бъдат облагани, предполагам че за това става въпрос. Иначе ще бъде в офис и ще има срещи с клиенти, няма да е изцяло на място в офиса.
Предполагам, че ще е добре да приеме новата работа?

Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3274 -: Декември 14, 2021, 07:54:41 am »
Здравейте,

Мъжът ми обмисля от няколко месеца насам да смени работата си.
След 1 месец има рожден ден и ми се иска да ми дадете насоки в тази област.
Според вас, дали ще смени работата си?
И тъй като моят солар е далече, можете ли да кажете има ли аспекти при него за бащинство?
Благодаря! :-*
Фортунке,мисля с ретро Венера и ретро Меркурий в солара,няма да е доволен от работата(новата).За бащинство и аз съм ЗА.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3275 -: Декември 15, 2021, 05:25:44 pm »
Имам още два месеца до новия солар, едва завчера погледнах какво следва и го качвам тук.
Имам някакви предположения, но само толкова.
Ще ми се още поне месец да мине и ще дам обратна връзка за стария, прочетох и трите мнения на Сафо, Рени и Акрукс и особено третата има много точна прогноза.
Но очаквам още някакви неща и ми се иска да поизчакам с обратната връзка.
« Последна редакция: Декември 15, 2021, 10:30:22 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3276 -: Декември 15, 2021, 08:59:02 pm »
Имам още два месеца до новия солар, едва завчера погледнах какво следва и го качвам тук.
Имам някакви предположения, но само толкова.
Ще ми се още поне месец да мине и ще дам обратна връзка за стария, прочетох и трите мнения на Сафо, Рени и Акрукс и особено третата има много точна прогноза.
Но очаквам още някакви неща и ми се ща да поизчакам с обратната връзка.
Има опасност да загубиш работа, опасност и за майка ти- пазете се
Но пък ще имаш много нови приятелства/партньорства

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3277 -: Декември 17, 2021, 06:28:04 am »
Имам още два месеца до новия солар, едва завчера погледнах какво следва и го качвам тук.
Имам някакви предположения, но само толкова.
Ще ми се още поне месец да мине и ще дам обратна връзка за стария, прочетох и трите мнения на Сафо, Рени и Акрукс и особено третата има много точна прогноза.
Но очаквам още някакви неща и ми се иска да поизчакам с обратната връзка.
Корея,нервно напрежение покрай работата,ангажименти,натоварено ежедневие,здравословни проблеми не са изключени,съвпадът Меркурий/Плутон и точна опозиция Сатурн,мисля,ще разбереш нещо,свързано със здравето на някой,възможно е дом.любимец да загубиш,или тревоги и мрачни мисли около леля/чичо.Пътуване за удоволствие ,комуникации ,но общуването ще е напрегнато.Събития при приятел/ка,контакти с лица юристи,чужденци,нотариуси,адвокати,или църковни служители.Ще си участник в някакъв ритуал,като брак,кръщене,или др.Проблеми със зъби,кости.
« Последна редакция: Декември 17, 2021, 06:33:30 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3278 -: Декември 17, 2021, 06:57:33 am »
Корея, асц сол. в 12нат.го свързвам повече с тайни комуникации, пътувания, четене на книги, тоест, самотата няма да е така изразена все пак близнаци са общителен знак. Меркурий у1, у5 сол. Домове е на МС сол. и 9 нат. дом. Предполагам ще имаш някаква промяна в статус, преквалификация, видимост. Почти всички лични и др. планети са в 9/10дом.Луна у2, у3 сол. дом в 10дом.сестра,съседи може някаква интервенция при тях. Вени, очи, смяна на очила, родител вероятно ще има ситуация, лечение.По 12 дом поликлиники, болници, някой представен от Марс, у6 сол. може да има лечение също. Тоест, домашен любимец, леля, чичо.
Общо взето изглежда нервна година като смяна на статус при някой.Да не се наложи пак някакво онлайн обучение, от вкъщи. Всякакъв вид тесни специалисти са по 9 дом, водолей го свързвам с астрология, групи, високо напрежение, ако ще имаш работа с Ел техници или други подобни да прехвърляш партиди елекромери.
Това за настоящият,все още действащ.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3279 -: Декември 17, 2021, 11:03:29 pm »
Здравейте,

Мъжът ми обмисля от няколко месеца насам да смени работата си.
След 1 месец има рожден ден и ми се иска да ми дадете насоки в тази област.
Според вас, дали ще смени работата си?
И тъй като моят солар е далече, можете ли да кажете има ли аспекти при него за бащинство?
Благодаря! :-*
Фортунке,мисля с ретро Венера и ретро Меркурий в солара,няма да е доволен от работата(новата).За бащинство и аз съм ЗА.

Сафо,

Благодаря ти!
Той ще приеме всякаква друга работа, стига да се доближава по заплащане на тази, защото положението е зле вече с това безсъние и тоя стрес. Те интервютата започнаха от началото на декември, през моята колежка, та мъжът и работи в тази фирма. И много бързо го приеха на интервю. Очакваме в понеделник-вторник отговор за 3-то интервю. Така, че ако ще подписва договор, ще е в началото на февруари преполагам. Ще гледаме да е след 4.02 :)
Ще се справим някак си. Аз ще поема малко повече работа, че да ги нагласим финансите.
За бебе силно се надяваме да ни е писано този път да се случат нещата и да няма лош финал.
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3280 -: Декември 18, 2021, 04:33:34 pm »
Благодаря, Сафо и Акрукс за споделеното за моя солар.
Няма да крия, че тоз съвпад на К8 ме притеснява доста, отделно дирекционно същите са ми по ос 4/10, там и Венера март почва някакъв цикъл май.
Нещо , което ми хрумна за евентуално отработване . От известно време мисля да си купя собствено малко жилище в новострояща се сграда на 100 метра от вкъщи. Искам просто да си вложа парите някъде, естествено, че ще ми трябва и кредит. Много трудна за поддържане и всичко общо взето е сградата, в която живеем в момента, въпреки, че е на 28 години. Има пропадане на земни маси и са едни пукнатини, чудесии, отделно е голяма като квадратура с безброй прозорци и тераси и не ми е нужна. Родителите ми ще бъдат много обидени- за тях родния дом е свят, обаче винаги съм си мечтала да имам нов такъв, макар и на метри от стария.
« Последна редакция: Декември 18, 2021, 04:35:53 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3281 -: Декември 29, 2021, 08:06:26 am »
рано е още ,има няма 2/3 месеца,но съм любопитна какво предстои като теми лично за мен и около мен.Соларът ми за 21г.
Малко инфо,систематизирано.С Марс и Уран в 8ми сол.смърт,интервенции,погребения и подобни неприятни събития.Малефици.Марс у3ти сол-брат ми беше в много тежко състояние,заради зъб.Уран у5ти сол.на сина ми му извадиха и 2мъдреца(зъби)оперативно.
Наши близки загубиха родители,единият много млад си отиде.Нервно-напрегната година,с много пътуване,покупка на имот,тревоги около родители.Племенничката на ММ пострада ,катастрофа.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3282 -: Декември 29, 2021, 10:17:11 am »
Някой има ли наблюдения за критичен градус на соларен асцедент?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3283 -: Декември 29, 2021, 11:52:14 am »
Тери, зависи дали е нулев, начало, раждане, нещо ново, или градусът е последен-завършек, приключване, финал, край. За повече информация декади, терми и т. н.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3284 -: Декември 29, 2021, 01:54:55 pm »
29 скорпион е. И соларен меркурий, който управлява соларно МЦ е на 29 телец.
Frankly, my dear, I don't give a damn.