Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582495 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3330 -: Февруари 24, 2022, 06:58:38 am »
Честит Рожден Ден, Маймунка 🌺🍀🌸
Пожелавам ти най-важното - здраве, късмет и любов!
ЛГ1 си, влизаш в нов цикъл! Все нещо ново и хубаво ще се случи в живота ти! Пожелавам ти го!
______________________________________________________________

Искам да помоля, ако на някой му се занимава да погледне соларната карта, която ще публикувам. За една година човекът загуби 3-мата си най-добри приятели, с които е израснал и с които е роден през ден, два. Отделно бивши колеги от работата му, 1 братовчед, също и съпругата на най-добрия му приятел. Психически е лабилен, приема алкохол редовно, долавям моментни прояви на страхова невроза и тремор на ръцете.
Картата е на много близък човек
Каквото и да споделите ще ми е в помощ! Благодаря!
Романтика,зависимостите са по 5ти дом.Марс и Венера съвпад в 1ви сол.и квадрат нат.МЦ/ИЦ не ми изглежда добре.Промяна на външен вид,статус,интервенция.Луната е съвпад Сатурн,депресивни състояния,спорове с жени.К8 е на асц.Травма,операция.Ще има видимост на това,което ще се случи,разменени оси.Важна година,обратна.Разгледай дирекции,фирдарии.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3331 -: Февруари 24, 2022, 09:54:18 am »
Зависимостите са по 12 и 8 домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3332 -: Февруари 24, 2022, 02:55:13 pm »
Зависимостите са по 12 и 8 домове.
Рени, като зависимост към удоволствия, пристрастеност към веселба на чашка бях чела. Да не го броя за вярно. Ок

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3333 -: Февруари 24, 2022, 05:56:47 pm »
Сафо, в тази посока, би трябвало ук5 да са в 12 -ти или 8 ми.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3334 -: Март 23, 2022, 07:16:59 am »
Като реплика към Сафо на това за какво се молил Зеленски от друга тема, явно сега му се отдава да го прави с опозицията Меркурий-Марс, убедителен е, думите имат сила, макар и с тон на крещене. Войнственият Марс на асц е откъм 12 дом и въпреки враговете, има кой да подава ръка тайно.
Не предвиждам добри дни със скорошната опозиция на Плутон към Марс, ще бъде благословия, ако един ден пише мемоари след тройния транзит.
Иначе неастрологичният ми прочит е, че въпреки бързата Луна в началото на войната, краят ще е бавен, защото винаги е така. Така искат разни хора, няма интерес от блицкриг. Както и това, че победителят няма да е от враждуващия лагер, макар един ден в учебниците да е посочен някой от тях. Аз харесах разговорите на Росен Петров с проф. Лизбет Любенова и с доц. Александър Сивилов, както и един от последните епизоди на Unherd по темата. Всичко е в ютуб.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3335 -: Март 23, 2022, 07:48:40 am »
Еха,Луна на МС в последен критичен градус,свършила си е работата ,Марс на асц в 0*както наталния,та нещо ново,за първи път и стелиума в 1ви-не е добре.Но все пак Сатурн е на трон,а профекция е водолей,вероятно ще устиска фронта този му солар,може би като герой.Асц соларен в 7ми,но кардинален знак,ще изчакаме Сатурн да спре стац.ретрограден.
Дирекция Меркурий е опозе нат.Сатурн.Ако директираме Сатурн назад ,защото е ретрограден ,отива в рак в опозиция нат.Меркурий.Дирекция Юпитер е опозиция нат.Слънце/Венера.Дирекция Сатурн е около 12*ВЕЗНИ.
« Последна редакция: Март 23, 2022, 07:58:28 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3336 -: Март 23, 2022, 10:03:20 am »
Мисля, че само при прогресиите движим планетите назад или накъдето им е пътя. При дирекциите си е само по дъгата.
За съдбовността на годината ще набедя и венерата у10 на к8, повтарящ натално-транзитни отношения като навсякъде участва сатурновото в някаква форма.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3337 -: Март 23, 2022, 10:25:11 am »
Люба, точно така пише в книгите, дирекция си е само напред по дъгата, но когато видя нещо R, започвам и назад да директирам, нали се връща, указва събития. Пробвай. Това е мой патент. 😉

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3338 -: Март 23, 2022, 11:59:43 am »
Добре, смело, уважавам такива патенти. И по този пример Марс на Зеленски отива и тук в 12 дом при асц.  ;)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3339 -: Март 26, 2022, 10:12:31 am »

Здравейте,

Ще се радвам, някой да коментира солара ми, който започва от днес.

Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3340 -: Март 26, 2022, 09:46:17 pm »

Здравейте,

Ще се радвам, някой да коментира солара ми, който започва от днес.

Благодаря!
Честит Рожден ден! Сбъднати желания!
Накратко соларен АС в 6д. и Слънце в сол. 6д. показват, че ще си ангажирана с твоето здраве, с лечение на женски органи - яйчници, свързани със зачеване - сол. Венера У1, 8 съвпад Марс
Ще си ангажирана и с/в дома си, с неговото разкрасяване и подобрение.
Пътуване надалеч за член от семейството.
Големи, но илюзорни очаквания по отношение появата на дете - възможно е да има мнима бременност. В брака също няма да текат гладко нещата, ще има сътресения, напрежение, неочаквани промени в отношенията с партньора/и и приятели

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3341 -: Март 27, 2022, 11:17:11 am »

Здравейте,

Ще се радвам, някой да коментира солара ми, който започва от днес.

Благодаря!
Честит Рожден ден! Сбъднати желания!
Накратко соларен АС в 6д. и Слънце в сол. 6д. показват, че ще си ангажирана с твоето здраве, с лечение на женски органи - яйчници, свързани със зачеване - сол. Венера У1, 8 съвпад Марс
Ще си ангажирана и с/в дома си, с неговото разкрасяване и подобрение.
Пътуване надалеч за член от семейството.
Големи, но илюзорни очаквания по отношение появата на дете - възможно е да има мнима бременност. В брака също няма да текат гладко нещата, ще има сътресения, напрежение, неочаквани промени в отношенията с партньора/и и приятели

Благодаря за пожеланията и коментарите по солара ми, akruks.
Да, за изследванията е така. Започваме ходене по мъките, надявам се да е наред всичко.
Последните бяха добри. Но е хубаво да се видят по-подробно нещата.
Да и имаме да дооправим няколко неща вкъщи-но в нов апартамент, винаги има нещо за ремонт.
За пътуването-евентуалномъжът ми до изложение в Германия-ако ковид пак не прецака нещата.
Мнимата бременност беше февруари-което май се брои към тазгодишния солар.
Работя по въпроса с очакванията, защото това ме товари много психически и емоционално.
Отношенията между съпругът ми и мен, разбира се се промениха, след всичко преживяно, но към по-добро.
Но имаше други промени в семейството и истини които се разбраха от неговите роднини и се влошиха и ще си останат така.
Поздрави!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3342 -: Март 31, 2022, 10:25:26 pm »
Ще съм благодарна, ако някой погледне един солар, стартиращ през май. Картата е на братовчедка ми. Мислите ли, че е възможно събитие при родител или при баба й? Баща й е първи братовчед на майка ми. Прави ми впечатление, че лунното затъмнение в 25* на скорпион ще е в съвпад със Сатурн У10, У11. Отделно предстои възврат на възлите. Куспидата на 8-ми соларен е в 7-ми натален. Тя е разведена, но ме наведе на мисълта за баба й. Знам, че обзавежда жилище и може би Луната в 4-ти показва именно това и че е възможно през годината да се нанесе вече там, още повече че светилото е в нулев градус. Управител 8-ми соларен е в 1-ви и почти съвпада с натален Асцендент. Плутон и Сатурн в 12-ти никак не ми харесват. Уран от солара е на куспидата на 2-ри натален и тъй като затъмненията в телец-скорпион ще активират осите 2/8 + 1/7, мисля, че ще има главоболия с финансите и с кредита, който е теглила. Есента има затъмнение върху Плутона й и друго, което ще е в съвпад с куспидата на 2-ри натален, Слънцето и СЛВ, и съответно в опозиция на Луната й.  Да не говорим, че когато изтича догодина, точно на рождения й ден има затъмнение. Преди 18г. аз загубих едната ми баба, няколко месеца по-късно тя също и като се има предвид, че в моето семейство имаше загуба на родител, се притесних да не би и у тях да се дублира събитието. По дирекции гледам, че скоро Уран ще е на куспидата на 11-ти, а Венера ще е в съвпад със Слънцето.
« Последна редакция: Април 01, 2022, 02:42:31 am от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3343 -: Април 02, 2022, 06:35:54 am »
Да,възможно е,дирекция Сатурн на МС.Той е малефика в нощна карта.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3344 -: Април 03, 2022, 04:16:23 pm »
Да,възможно е,дирекция Сатурн на МС.Той е малефика в нощна карта.
Благодаря, Сафо!