Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562669 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3480 -: Октомври 10, 2022, 08:28:59 pm »
Семеен е и мисля, че там нещата са добре.
Беше на доста висока административна позиция, от която го отстраниха чрез манипулация.

Благодаря ти за включването!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3481 -: Октомври 11, 2022, 07:07:29 am »
възможно ли е да го възтановят отново на същата- уран-слв около сол.асц. е асансьор-надолу-нагоре,след като венера се появи
зависи от хронократорите за периода

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3482 -: Октомври 11, 2022, 11:18:03 am »
Стреличка, благодаря ти!

Надявам се да го възстановят, а и прогр. Луна предстои да влезе в 10 дом.

PS.
От бързина какви глупости пиша ;D
« Последна редакция: Октомври 11, 2022, 12:12:48 pm от romantica »

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3483 -: Октомври 11, 2022, 02:29:18 pm »
Здравейте,  мой близък има проблем- обвиняват го в присвояване на голяма сума пари, всъщност е натопен , друг е взел парите. Сега е изправен пред съд , моля да дадете насоки ще се разкрие ли истината тъй като хората които го натопиха имат власт и позиции в политически партии и подозирам, че за да се прикрият ще подкупят я съдията , я прокурора и може да бъде осъден без никаква вина.
За тези които могат и желаят да дадът прогноза как ще се развие делото човека е роден на 07.01.1950г., точен час за Ректификация не знам, но ако ще помогне със сигурност е роден в светлата част на деня и е вдовец. Тъй като сме роднини, ако е нужна моята Натална карта качвала съм я във форума по други въпроси.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3484 -: Октомври 12, 2022, 07:37:08 am »
Здравейте,  мой близък има проблем- обвиняват го в присвояване на голяма сума пари, всъщност е натопен , друг е взел парите. Сега е изправен пред съд , моля да дадете насоки ще се разкрие ли истината тъй като хората които го натопиха имат власт и позиции в политически партии и подозирам, че за да се прикрият ще подкупят я съдията , я прокурора и може да бъде осъден без никаква вина.
За тези които могат и желаят да дадът прогноза как ще се развие делото човека е роден на 07.01.1950г., точен час за Ректификация не знам, но ако ще помогне със сигурност е роден в светлата част на деня и е вдовец. Тъй като сме роднини, ако е нужна моята Натална карта качвала съм я във форума по други въпроси.
Без точен час,солар не се прави.По-добре ,хорар да се построи ,с ясно зададен въпрос.

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3485 -: Октомври 12, 2022, 10:04:18 am »
Благодаря ти Сафо  ;)
Тогава въпроса за хорара е ще бъде ли оправдан по наказателното дело моят роднина?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3486 -: Октомври 12, 2022, 12:09:12 pm »
Не можем да помогнем. Карта липсва. Темата за хорари е друга.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3487 -: Октомври 13, 2022, 09:19:26 pm »
Знам,че е рано за новия ми солар, но годината ми беше повече от ужасна.Давам обратна връзка за стария и го прилагам и него:
Пролетта диагностицираха майка ми с тройно негативен рак на гърдата, последваха 3 месеца на тежка химиотерапия.
На 30.08 загубих  близък приятел на 39г. от рак  :'(. Септември беше опрацията на майка . Шест дена след операцията на майка ми( 21.09)- баба ми (по майчина линия) почина. Внезапно и неочаквано от разкарване ,и от лекарска некадърност.
Като гледам солара за тази година - нищо хубаво не виждам! Прилагам старият солар и новия, също дирекции и прогресии.
Моля за вашия коментар
« Последна редакция: Октомври 13, 2022, 09:22:02 pm от Strelec »

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3488 -: Октомври 15, 2022, 11:49:41 pm »
Мили момичета, моята соларна година започна.
Когато имате време, кажете по две думи за текущата вече година. Ще съм ви много благодарна.
Дано всичко да е за добро, че се уморих от битки.
 :-* :-* :-*
 


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3489 -: Октомври 16, 2022, 06:49:55 am »
Знам,че е рано за новия ми солар, но годината ми беше повече от ужасна.Давам обратна връзка за стария и го прилагам и него:
Пролетта диагностицираха майка ми с тройно негативен рак на гърдата, последваха 3 месеца на тежка химиотерапия.
На 30.08 загубих  близък приятел на 39г. от рак  :'(. Септември беше опрацията на майка . Шест дена след операцията на майка ми( 21.09)- баба ми (по майчина линия) почина. Внезапно и неочаквано от разкарване ,и от лекарска некадърност.
Като гледам солара за тази година - нищо хубаво не виждам! Прилагам старият солар и новия, също дирекции и прогресии.
Моля за вашия коментар
Знакова година,малефици по ъглите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3490 -: Октомври 16, 2022, 06:53:25 am »
Мили момичета, моята соларна година започна.
Когато имате време, кажете по две думи за текущата вече година. Ще съм ви много благодарна.
Дано всичко да е за добро, че се уморих от битки.
 :-* :-* :-*
Сделки,финанси,смяна на статус,външен вид.Меркуриеви теми силно застъпени.Пази се от измами.Покупки.Събития при родител.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3491 -: Октомври 16, 2022, 08:06:10 am »
Мили момичета, моята соларна година започна.
Когато имате време, кажете по две думи за текущата вече година. Ще съм ви много благодарна.
Дано всичко да е за добро, че се уморих от битки.
 :-* :-* :-*
Сделки,финанси,смяна на статус,външен вид.Меркуриеви теми силно застъпени.Пази се от измами.Покупки.Събития при родител.
Благодаря ти  душичка.
А ако родитлите ги няма вече?  И двамата съм ги изпратила.
Как ще го тълкуваме .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3492 -: Октомври 16, 2022, 09:43:05 pm »
Мили момичета, моята соларна година започна.
Когато имате време, кажете по две думи за текущата вече година. Ще съм ви много благодарна.
Дано всичко да е за добро, че се уморих от битки.
 :-* :-* :-*
Сделки,финанси,смяна на статус,външен вид.Меркуриеви теми силно застъпени.Пази се от измами.Покупки.Събития при родител.
Благодаря ти  душичка.
А ако родитлите ги няма вече?  И двамата съм ги изпратила.
Как ще го тълкуваме .
И родителите на съпруга ли?Помен,кръгла годишнина.Събитие при приятел.При теб -смяна на статус,като например да станеш баба,или да се пенсионираш,или друго.Меркурий е на асц,ъглов,ще има видимост по неговите теми и сигнификации-дела,документи,завещания,сделки,договори,пътувания,братя/сестри,комуникации.Външен вид-какво ново?Или стари архиви,снимки,писма-но нещо запомнящо се.Първи братовчеди също са по 10 дом.Може да смениш местоживеене/местожителство,само документално.Внимание при пътуване.Може някаква търговия /сделка да има.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3493 -: Октомври 17, 2022, 08:03:29 pm »
Мили момичета, моята соларна година започна.
Когато имате време, кажете по две думи за текущата вече година. Ще съм ви много благодарна.
Дано всичко да е за добро, че се уморих от битки.
 :-* :-* :-*
Сделки,финанси,смяна на статус,външен вид.Меркуриеви теми силно застъпени.Пази се от измами.Покупки.Събития при родител.
Благодаря ти  душичка.
А ако родитлите ги няма вече?  И двамата съм ги изпратила.
Как ще го тълкуваме .
И родителите на съпруга ли?Помен,кръгла годишнина.Събитие при приятел.При теб -смяна на статус,като например да станеш баба,или да се пенсионираш,или друго.Меркурий е на асц,ъглов,ще има видимост по неговите теми и сигнификации-дела,документи,завещания,сделки,договори,пътувания,братя/сестри,комуникации.Външен вид-какво ново?Или стари архиви,снимки,писма-но нещо запомнящо се.Първи братовчеди също са по 10 дом.Може да смениш местоживеене/местожителство,само документално.Внимание при пътуване.Може някаква търговия /сделка да има.
Ле леее...
Аз мъж нямам, щерката е на 15г. И таман направих  50г.
Интересно
 8) 8) 8)
« Последна редакция: Октомври 17, 2022, 08:13:35 pm от elfidka »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3494 -: Октомври 17, 2022, 08:25:49 pm »
Мили момичета, моята соларна година започна.
Когато имате време, кажете по две думи за текущата вече година. Ще съм ви много благодарна.
Дано всичко да е за добро, че се уморих от битки.
 :-* :-* :-*
Сделки,финанси,смяна на статус,външен вид.Меркуриеви теми силно застъпени.Пази се от измами.Покупки.Събития при родител.
Благодаря ти  душичка.
А ако родитлите ги няма вече?  И двамата съм ги изпратила.
Как ще го тълкуваме .
И родителите на съпруга ли?Помен,кръгла годишнина.Събитие при приятел.При теб -смяна на статус,като например да станеш баба,или да се пенсионираш,или друго.Меркурий е на асц,ъглов,ще има видимост по неговите теми и сигнификации-дела,документи,завещания,сделки,договори,пътувания,братя/сестри,комуникации.Външен вид-какво ново?Или стари архиви,снимки,писма-но нещо запомнящо се.Първи братовчеди също са по 10 дом.Може да смениш местоживеене/местожителство,само документално.Внимание при пътуване.Може някаква търговия /сделка да има.
Ле леее...
Аз мъж нямам, щерката е на 15г. И таман направих  50г.
Интересно
 8) 8) 8)
elfidka,така ме развесели....ти си живото доказателство за непорочно зачатие.
Ами може да ти дойде вдъхновение и да измъдриш някой живописен стих с тоз Меркуриус на асц,или цикълът да те изостави,не ми се пише какво друго ми хрумва,че станах за резил.
Да си жива и здрава ти пожелавам,да споделиш.Успех!