Автор Тема: Бихте ли си направили консултация при вас самите  (Прочетена 29596 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Акрукс, права си-две работи наведнъж не мога да върша, затова действах по три наведнъж.
пак ме цитира неправилно- написах повече работи, а не две  :)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Сигурна ли си, че имаш близнаци на МС?

Познавам много с АСЦ и Меркурий в дева, които също не проявяват интерес към астрологията, за себе си написах знака и положението на Мерка от позицията на това, че е любопитен и обича да анализира в детайли нещото, което му владее ума- в случая при мен последните няколко години, откакто Уран транзитира в 8д, това е астрологията, преди години когато беше водолей и транзитираше в моя 5д. закупих първите си астро-книги, 5д е свързан с хоби, а Уран/водолей с астрология.
Да, У10 е близнаци. Случвало ми се е от две различни работи да имам доход по едно и също време.
Сега си погледнах картата, когато транзит Уран е навлязъл в моя осми дом /било е около април 2013/ се бях записала на курс по астрология във Варна, но не бях сериозна, изкарах два месеца с групата и прекъснах, за да се подготвям за държавен изпит. Бях студентка тогава. Иначе за сега не мога да седна и спокойно и задълбочено да чета астрологична литература, изпитвам раздразнение, че другите ми неща ще изостанат. И от два стола на земята.


Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Забравила съм да ви напиша,че преди около месец една приятелка ми каза,че сестра и и семейството и имали страхотни проблеми и ми предложиха добри пари,за да направя хороскопи на 4мата човека.Стори ми се,че синът е затънал в тежки наркотици,но не исках да научавам какви са проблемите.Категорично отказах всякакъв контакт по темата,понеже и обясних,че най-вероятно картите ще са с тегави транзити.Може да не видя светлина в тунела там,а това няма как да го обясня на хора,които търсят надежда.Посъветвах я да каже на сестра си да не хвърлят пари по гледачки от всякакъв вид,защото както писах онзи ден тукнито астрологията,нито което и да е ясновидство,ако съществува НЕ решава проблемите.А и вярвам,че нищо от написаното НЕ може да се промени.Променят се хора,на които им е писано,че ще имат хъс,воля и способности да го направят,но само в сферата,за която е указано.
  Астрологът според мен трябва да е най-вече безпристрастен и да казва истината такава,каквато я вижда.Но хората не са смели,за да могат не само да я чуят,но и да опитат да извлекат полза и от най-черната прогноза.Вие знаете,че и в най-хармоничната карта,планета и аспект има отчайващи пунктове,че троновите планети по дом и знак също имат слабости сами по себе си.Знаете, че един транзитен тригон може да отключи много бързи житейски катаклизми,на фона на които квадратура от Сатурн може да ти се стори не кой знае какво.И поради някаква причина като поглеждам карти първо се вторачвам в малефиците,защото са ми любими.  :043: И там като се впечатля,как да обясня на човек,че всъщност го чака труден живот,когато той подсъзнателно иска Юпитер да размаха вълшебната си не пръчица,а тояга и да му разреши проблемите от раз  :o :043:
 Не,не ставам за консултант!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
............нито астрологията,нито което и да е ясновидство,ако съществува НЕ решава проблемите.........

Дракич, не решават проблеми, но могат да дадат информация, как да се решат проблемите, или пък защо са се появили проблемите. Повечето от хората, на които правя консултация (нумерологична) са много благодарни за информацията. В повечето случаи хората не търсят гадаене, а съвет/информация - задават си въпроси. Е, има и такива, на които не им харесва казаното и се опъват, но това не променя нещата :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Какво общо има суха материя като счетоводството с астрологията ?  ;D
Един Меркурий У5(хоби)/У6(служебни ангажименти) във Водолей(астрология),в 8Д(финанси,окултизъм) би могъл да ги обедини и двете,а може да добави и вулгарен език.    :19: :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост

Какво общо има суха материя като счетоводството с астрологията ?  ;D

погледни моя натал и може да намериш отговор. А тук има и доста други като мен, работещи в сферата на счетоводство/финанси.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702

Какво общо има суха материя като счетоводството с астрологията ?  ;Dh

Меркурий.
De omnibus dubitandum est

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Един Меркурий У5(хоби)/У6(служебни ангажименти) във Водолей(астрология),в 8Д(финанси,окултизъм) би могъл да ги обедини и двете,а може да добави и вулгарен език.    :19: :D

Ех, колко ми хареса това  :cheer:
Сатурн, У5, стар У6 в 9 дом в Телец, съвпад Марс, опозиция Юпитер.
Меркурий, У1 в 8 дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Познавам повече програмисти, уеб разработчици, графични дизайнери, музиканти-астролози, занимаващи се професионално с астрология, отколкото експерт счетоводители-астролози.

Експерт-счетоводител, при това добър. Бахов терапевт, астролог с доста задълбочени познания и писателски талант.

Така че винаги ще се намерят изключения. И това са все практикуващи астролози, не любители. :)

Сещам се и за други не по-малко кадърни примери за доказани астролози - лекар/астролог, преподавател по физика/астролог (доколкото знам, малко и с програмиране се занимава). И още едно известно име - хотелски мениджър/астролог (но вече се занимава само с астрология).

И това са все имена, на които няма да се изсмеете, ако ги назова.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Преводачеството също е много съвместимо с астрологията, защото владеенето на повече езици ти дава достъп до много по-голям обем литература и ценни знания. Можеш сам да определяш до какво ниво да стигнеш и не разчиташ на трохите, които ни подхвърлят издателствата /а те нямат политика да издават книги на професионално ниво/.

Имам органична непоносимост към математиката /поради семейни причини  ;D/, но поне го докарах до там, да се науча още в началото да изчислявам всички карти на ръка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Буквално разбран въпросът-аз съм основният консултант на себе си винаги,даже понякога като преценя че съм доволен от консултацията сам си заплащам-премествам 100 лв от единия джоб в другия :D Иначе ако предположим че съм друг човек да взема консултация от мен едва ли-много ме изнервят като вземат да крият базата данни,трябва да им се е вадят думите с ченгел.За сега понеже си знам хороскопа съм на ниво да гледам за себе си,за друг -не,че трябва задълбочено вникване в неговата карта .Аз като чета винаги запомням асоциативно-свързано с моята карта,и на малкото познати карти .Например знам за Хирон в 1д.другото го възстановявам смислово,но не напълно/какво ме интересува мен Хирон в 9д примерно,като не съм го срещал/.Има карти като ги видя напълно блокирам-нищо познато,поне откъдето да започне разплитане .Но разбира се с времето количественото натрупване мисля води до качествена промяна-като се учи чужд език нормално е да се блокира в началото,като се натрупат познатите думички в един момент се отпушват нещата .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
И това са все имена, на които няма да се изсмеете, ако ги назова.  :)
Ха-ха, за физика ще се изсмея, защото знам кого имаш предвид  :)

ФиФи, предполагам, а като му знам шантавите апокалиптични прогнози, от които бълва негативизъм, мерси!
Пропуснала си старшата мед. сестра-астропсихолог, която поне пише грамотно, но телешкият ѝ Марс в борба за материалното гази безкомпромисно духовното на пътя.

Сетих се за една счетоводителка, която е работила като такава надомно, а сега си е повярвала, че е астролог и издаде книга, която ме отказа още като прочетох анотацията на задната корица, написана неграмотно. Венец за безбрачие, печат на самотата, ала бала... Печат на простотия.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Сетих се за една счетоводителка, която е работила като такава надомно, а сега си е повярвала, че е астролог и издаде книга, която ме отказа още като прочетох анотацията на задната корица, написана неграмотно. Венец за безбрачие, печат на самотата, ала бала... Печат на простотия.

Сякаш чета Алена /Кармичен кръг/  :D :D :D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Що бе ? Може да посетиш някой астрологичен курс, дето да те светнат за тънкостите на науката.  :85:

Да бе, ще светнат! Две години ще дъвчат значенията на 12те знака/дома и планетите.  :D

Лично за себе си не виждам никаква полза от подобни курсове - имаш ли литература, всичко можеш да научиш сам. И дори смея да твърдя, че разполагам с повече литература от някои преподаватели, особено от руската школа. Но ме мързи да чета. Не съм обаче чак такъв консуматор, някой наготово да ми го налее с фунийка в главата.  ;D

Но полза от кратки семинари, уъркшопове има /посещавала съм/ - някои с по-специфична тематична насоченост.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Сякаш чета Алена /Кармичен кръг/
Не е Алена- последната е журналист преди всичко, а и Алена отдавна е на сергията, не е нова.