Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758840 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #600 -: Декември 02, 2014, 09:35:43 pm »
С риск да си навлека критики още веднъж - задавам последен въпрос. Този е може би най-важният, защото е свързан с това какво и дали да предприема.
Въпросът е: Да пиша ли на Я. на 7 декември?

Датата не е свързана с някакъв повод. Просто съм си решила да е в този ден.
Винаги давам и свои предположения по хорарите макар и да са грешни или крайно субективни, защото не обичам хора, които само искат, а не полагат усилия сами.
Не съм чела предположенията ти по хорара, защото винаги първо гледам картата и изказвам моето мнение, без да съм чета на другите вижданията по въпроса, за да не се разсейвам.
АСЦ е късен, което показва, че вече си си наумила да му пишеш- у3 за теб в сходящ хармоничен аспект с У3 за него, което показва успешна кореспонденция, т.е. ще му пишеш и ще получи писмото, но дали ще го прочете, след като Юпитер У3 за него е в негов 12д?
Много го мислиш този Я., вижда се, че имаш чувства към него, които те владеят все още- Луната У5 в 1д е в разходящ хармоничен аспект с Меркурий У1 за него, но тези чувства може да ти поразят нервите, пази се - Луната в 1д в сходящ съвпад с Уран У12. С този момък каквото било, било- не ви виждам заедно по тази карта- Меркурий у1 за него в разходящ квадрат с Нептун У1 за теб, а между вашите У5 и У8 няма аспекти.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #601 -: Декември 03, 2014, 01:07:29 pm »
Мерси, akruks. В началото на другата седмица ще пиша какво е станало.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #602 -: Декември 03, 2014, 01:21:42 pm »
Какво се случва ако на У5 на квезита му предстои да извърши квадрат с У1 на кверента? С също така и Луната ще направи опозиция с У5 на кверента...

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #603 -: Декември 03, 2014, 06:27:37 pm »
....
Въпросът е: Да пиша ли на Я. на 7 декември?
...
Моят сигнификатор Юпитер е в сходящ тригон с неговия - Мерк.
да, обаче, тук имаме рефранация - юпитер се обръща ретрограден преди аспекта с меркурий да стане точен, т.е. ти ще си промениш мнението и според мен, няма да му пишеш /точно на 7 декември/.

а квадрата на луна и марс /твоите 2 управителя/ показват вътрешни противоречия и колебания.

п.с.ако все пак му пишеш, тази рефранация може да се тълкува по друг начин- конкретно на въпроса може да показва, че е по-добре да се откажеш от това...но не знам до колко е правилно да се ползва хорарната астрология за съвети.
« Последна редакция: Декември 03, 2014, 06:38:13 pm от nerealna »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #604 -: Декември 03, 2014, 06:37:50 pm »
Един хорар от преди няколко дена.
От много време харесвам А. и преди няколко дена се заговорихме и се запознах лично с нея. Въпросът ми е какво мисля тя за мен, дали ще я виждам и занапред?
Само един въпрос: а това, че с-ра на А. Юпитер скоро ще стане ретрограден, какво би могло да показва?

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #605 -: Декември 03, 2014, 06:48:42 pm »
от много време харесвам А. и преди няколко дена се заговорихме и се запознах лично с нея. Въпросът ми е какво мисля тя за мен, дали ще я виждам и занапред?
мислите й за теб /неин 3 дом-сатурн/ в разходящ съвпад с твоя упр. меркурий - останала е с добро впечатление от теб.
ти си направил първата крачка, но едва ли ще се осмелиш за нещо друго - изгорял мерк. освен това в неин 12-ти дом - далечен си й, не мисля, че на този етап се интересува от теб.
ако се стремиш към сериозна връзка с нея 1-7 - меркурий - юпитер - и тук си важи рефранацията - тя ще се отдръпне. но нали знаеш че хорарите важат за определн период от време, така че не се отказвай. това е за момента:)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #606 -: Декември 03, 2014, 06:53:01 pm »
Благодаря много, nerealna!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #607 -: Декември 03, 2014, 07:05:30 pm »
Ахой Драконида ,спиш и не се включваш с компетентното си мнение за това кой какви въпроси задава и какъв човек е всъщност .Хайде ,нали си една умничка и прозорлива :29:
Да,много съм умна и прозорлива.-Ти си профил с 51 поста,от които 51 са ученически,лИбовни въпроси.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #608 -: Декември 03, 2014, 09:38:51 pm »
Само един въпрос: а това, че с-ра на А. Юпитер скоро ще стане ретрограден, какво би могло да показва?
Споко, аспектът с Меркурий ще се осъществи, нищо, че Юпитер ще стане ретро, на 12 дек са в тригон, а и Мерка е в знак на Юпитер
това, че негов У1 ще стане ретро не те касае, защото това няма да се случи в рамките на знака, в който е Луната, а хорарната карта се изследва само за този интервал- какво се е случило и ще се случи докато Луната е в знака, в който се намира когато е зададен въпроса

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #609 -: Декември 03, 2014, 09:46:14 pm »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #610 -: Декември 03, 2014, 11:20:02 pm »
Споко, аспектът с Меркурий ще се осъществи, нищо, че Юпитер ще стане ретро, на 12 дек са в тригон, а и Мерка е в знак на Юпитер
това, че негов У1 ще стане ретро не те касае, защото това няма да се случи в рамките на знака, в който е Луната, а хорарната карта се изследва само за този интервал- какво се е случило и ще се случи докато Луната е в знака, в който се намира когато е зададен въпроса
Благодаря много, akruks! Ще видим какво ще стане.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #611 -: Декември 03, 2014, 11:44:40 pm »
Снощи направих един учебен любовен хорар.
Въпросът е:
До 12.12. господинът А ще ме покани ли на среща?  :d030:
Според мен НЕ,защото е страхливец.  :043: А вие как смятате?  :043:
Нептун в 7Д не е хубаво с квадрат от ъглов сатурн(Скр)-направо е умрял от ужас да не го отрежа!  :012: Последен аспект на Луна квадрат с Марс.Тц да ме покани.
У1 тригон У7-голяма работа при калпав последен аспект на Луната-нали тъй.  :29:
У7 в 8Д-само глупости му се въртят в главата.  :d030:
У5 в 12?-Ако има покана за среща ще е само в скритите му помисли?  :D
« Последна редакция: Декември 03, 2014, 11:55:49 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #612 -: Декември 04, 2014, 12:01:14 am »
Драко, направих си картата на зета, че картата дето си пуснала е гаден формат.

И аз мисля като теб, че няма да те покани на среща.


Обаче мисля, че ще ти се отвори парашута с друг, ако вече не се е отворил, заради взаимната рецепция и сходящия тригон между твои У1 Слънце и У5 Юпитер

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #613 -: Декември 04, 2014, 12:03:58 am »
Драко, направих си картата на зета, че картата дето си пуснала е гаден формат.

И аз мисля като теб, че няма да те покани на среща.


Обаче мисля, че ще ти се отвори парашута с друг, ако вече не се е отворил, заради взаимната рецепция и сходящия тригон между твои У1 Слънце и У5 Юпитер
Мерси,ама защо да е друг като тази карта е за този катил?
Ако ме покани друг да не е посмял да се вясне без тронов Марс в Овен с допълнителни екстри от Сатурн и Юпитер!-и ще изляза и ще ти кажа.  :72: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #614 -: Декември 04, 2014, 12:06:35 am »
Абе, ако съм прав този ще го харесаш - заради хубавата рецепция. Ти питаш за конкретен, но твой 5 дом показва други твои авантюри и не веднъж хорари са ми показвали бъдещи авантюри, които не засягат човека за когото се пита, а за съвсем друг.

От Юпитер в лъв в твой 12 дом се управлява твой 5 дом. ;)