Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760294 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #615 -: Декември 04, 2014, 12:09:02 am »
Абе, ако съм прав този ще го харесаш - заради хубавата рецепция. Ти питаш за конкретен, но твой 5 дом показва други твои авантюри и не веднъж хорари са ми показвали бъдещи авантюри, които не засягат човека за когото се пита, а за съвсем друг.

От Юпитер в лъв в твой 12 дом се управлява твой 5 дом. ;)
:-* Ок.До 12 ако се случи такова нещо с този или друг,авантюрка,начало,разходка,първа целувка с някой или съвсем по 8Д ще кажа!  :38: :58:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #616 -: Декември 04, 2014, 12:10:48 am »
:-* Ок.До 12 ако се случи такова нещо с този или друг,авантюрка,начало,разходка,първа целувка с някой или съвсем по 8Д ще кажа!  :38: :58:
12-ти не бих допуснал като краен срок за проявление на въпросния тригон. ;) Не бързай толкова.  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #617 -: Декември 04, 2014, 12:17:26 am »
12-ти не бих допуснал като краен срок за проявление на въпросния тригон. ;) Не бързай толкова.  :012:
Оффффф!Ок! Може би докато Слънцето е в Стрелец е крайният срок?  ;) Много ли бързам?  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #618 -: Декември 04, 2014, 01:02:13 am »
Не знам. ;D 12 градуса е орбисата на аспекта. Някои казват, че орбисата се превръща съответно в ден/седмица/месец, но аз не вярвам в това правило.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #619 -: Декември 04, 2014, 11:36:18 am »
Снощи направих един учебен любовен хорар.
Въпросът е:
До 12.12. господинът А ще ме покани ли на среща?  :d030:
Според мен НЕ,защото е страхливец.  :043: А вие как смятате?  :043:
Нептун в 7Д не е хубаво с квадрат от ъглов сатурн(Скр)-направо е умрял от ужас да не го отрежа!  :012: Последен аспект на Луна квадрат с Марс.Тц да ме покани.
У1 тригон У7-голяма работа при калпав последен аспект на Луната-нали тъй.  :29:
У7 в 8Д-само глупости му се въртят в главата.  :d030: ( не, на него, душа, на теб ти се върти на врътката му, мислиш си за джиджи биджи с него )
У5 в 12?-Ако има покана за среща ще е само в скритите му помисли?  :D
Нептун в 7д може да подхлъзне астролога, както и се е случило- планетата е в разходящ тригон със Сатурн У1 на А. , а не в квадрат, както си го отбелязала, според това, което си видяла на картинката  :) Нептун е У2 за квезита, в разходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 в негов 10д може да показва професията му, с какво си вади хляба- вероятно с изкуство или друго, свързано с Нептун- фармацевт, социален работник, благотворителни организации, алкохол или дрога   :-\
на Луната остава само един аспект, който не е хармоничен и вероятно няма да те покани в определения от тебе срок, но според другите показатели в картата може да започне най-неочаквано връзка с теб, от любовно- сексуален вид, но няма да е така бързо както ти се иска- Уран У1 е ретрограден и може да е в кардинален знак, но във фиксиран дом- за теб 8д, домът на желанията и още нещо  :29:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #620 -: Декември 04, 2014, 11:40:45 am »
У5 в 12?-Ако има покана за среща ще е само в скритите му помисли?  :D
защо в неговите скрити помисли, като Юпитер е твой У5, съУ8 и е в твой 12-ти дом- ти си мислиш за любов и секс, като криеш чувствата и мераците си, чакаш отсрещната страна да се досети къде те сърби, че да те начеше  :29:

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #621 -: Декември 04, 2014, 01:52:07 pm »
Здравейте,
точно днес искам много вече да го задам въпроса, за това питам:
Ще продължи ли връзката ми с Х?
Забелязвам, че Луната мой У4 и У5 и предстои да направи квадрат с Юпитер мой У9 /човека е в чужбина, това е пречка/,
но пък Венера мой У7 е в точен тригон с Юпитер У9 ???
Има ли шанс според вас?
Ще се радвам някой да ми помогне със тълкуването....
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 01:53:47 pm от poli_z »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #622 -: Декември 04, 2014, 04:27:07 pm »
Здравейте,
точно днес искам много вече да го задам въпроса, за това питам:
Ще продължи ли връзката ми с Х?
Забелязвам, че Луната мой У4 и У5 и предстои да направи квадрат с Юпитер мой У9 /човека е в чужбина, това е пречка/,
но пък Венера мой У7 е в точен тригон с Юпитер У9 ???
Има ли шанс според вас?
Ще се радвам някой да ми помогне със тълкуването....
подранила си малко с въпроса- АСЦ е под 3гр.
ще продължите да общувате, но за връзка- то и сега не излиза да имате- няма връзка между твоя у1 и неговия у1, не предстои и да се съберете заедно- Луната у4, у5 за теб ще извърши опозиция със Сатурн у4, у5 за него, може да си има приятелка за секс, за което не знаеш= Луната у11 за него в негов 8д, в знак на Венера У1, У8 за него

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #623 -: Декември 04, 2014, 04:44:25 pm »
Благодаря за отрезвяващия отговор akruks.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #624 -: Декември 04, 2014, 09:51:24 pm »
Нептун в 7д може да подхлъзне астролога, както и се е случило- планетата е в разходящ тригон със Сатурн У1 на А. , а не в квадрат, както си го отбелязала, според това, което си видяла на картинката  :) Нептун е У2 за квезита, в разходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 в негов 10д може да показва професията му, с какво си вади хляба- вероятно с изкуство или друго, свързано с Нептун- фармацевт, социален работник, благотворителни организации, алкохол или дрога   :-\
на Луната остава само един аспект, който не е хармоничен и вероятно няма да те покани в определения от тебе срок, но според другите показатели в картата може да започне най-неочаквано връзка с теб, от любовно- сексуален вид, но няма да е така бързо както ти се иска- Уран У1 е ретрограден и може да е в кардинален знак, но във фиксиран дом- за теб 8д, домът на желанията и още нещо  :29:

защо в неговите скрити помисли, като Юпитер е твой У5, съУ8 и е в твой 12-ти дом- ти си мислиш за любов и секс, като криеш чувствата и мераците си, чакаш отсрещната страна да се досети къде те сърби, че да те начеше  :29:
Нищо няма да науча от хорарите-то се е видяло.  :72: Въобще няма да опитвам повече хорари. Виждам много ясно квадрат Сатурн/Нептун,но явно се брои знаков тригон?Както и да е.Ще се доверя на твоите и на Тео-Азазел прогнозите и повече няма да опитвам.
 За това,което работи-трябвало е да работи по Марс/Юпитер ,но конкретно работи  Сатурн/Нептун.
 
Благодаря ви,че се напъвахте по хорара.  :08: Когато има ОВ ще дам.
П.П:ако случайно е важно Луната в картата е в съвпад с нат ми позиция на 1* разлика.
« Последна редакция: Декември 04, 2014, 09:55:54 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #625 -: Декември 05, 2014, 10:00:08 am »
Виждам много ясно квадрат Сатурн/Нептун,но явно се брои знаков тригон?Както и да е.Ще се доверя на твоите и на Тео-Азазел прогнозите и повече няма да опитвам.
 За това,което работи-трябвало е да работи по Марс/Юпитер ,но конкретно работи  Сатурн/Нептун.
 
Благодаря ви,че се напъвахте по хорара.  :08: Когато има ОВ ще дам.
П.П:ако случайно е важно Луната в картата е в съвпад с нат ми позиция на 1* разлика.
Е, то с опитване става, не се предавай от първи път  :)
Сатурн е по-бързата планета от Нептун, налице е разходящ тригон, както писах- значи Сатурн е извършил по някое време тригон с Нептун и е продължил напред, но още е в скорпион и на 7гр разлика от Нептун, за да е налице квадрат с него...
Относно послеписа- не е важно, но също така не е случайно- щом Луната в хорара е на градус от твоята, то времето на задаване на въпроса съвпада със стартиране на новия ти лунар

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #626 -: Декември 05, 2014, 08:32:57 pm »
Здравейте!Ще подновим ли комуникацията си с Х?Асц е в 3 градус мисля,че е радикална картата.Как мислите?Предварително ви благодаря!  :)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #627 -: Декември 05, 2014, 08:39:23 pm »
Здравейте!Ще подновим ли комуникацията си с Х?Асц е в 3 градус мисля,че е радикална картата.Как мислите?Предварително ви благодаря!  :)
в близко бъдеще - не.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #628 -: Декември 05, 2014, 09:07:10 pm »
Благодаря nerealna!До колко месеца са валидни хорарите-до 3 ли?  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #629 -: Декември 05, 2014, 09:43:02 pm »
Е, то с опитване става, не се предавай от първи път  :)
Сатурн е по-бързата планета от Нептун, налице е разходящ тригон, както писах- значи Сатурн е извършил по някое време тригон с Нептун и е продължил напред, но още е в скорпион и на 7гр разлика от Нептун, за да е налице квадрат с него...
Относно послеписа- не е важно, но също така не е случайно- щом Луната в хорара е на градус от твоята, то времето на задаване на въпроса съвпада със стартиране на новия ти лунар
Чувствам,че съвсем не ме бива за хорари-за това.  :)
Я да си видя Лунара тогава-не се сетих,благодаря!  :) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: