Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 129085 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #285 -: Януари 06, 2018, 02:46:47 pm »
Али, вече имаме тема за фетиши  :012:

Добре,това е обща тема... Тема за какво ли не...
И това не е фетиш... фетиш са неща извън стандaртите... Някои например обичат жени с дълги нокти... Аз не обичам,тоест за мен това не е сески,не е фетиш... Тук говорим,тоест аз... за... физика... Добре и фетиши да са,темата според мен е подходяща..
Я,ми удари едно рамо... Дай си мнението,но искрено,не просто дрън-дрън.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #286 -: Януари 06, 2018, 02:51:30 pm »
Замисляла съм се какви физически черти харесвам у един мъж, но в интерес на истината няма конкретен фокус. За жените казват, че сме по детайлите и се фокусираме върху отделните недостатъци, докато мъжът гледа цялостно, вижда по-глобално нещата. Не мога да кажа дали с годините съм придобила мъжки черти или изначално при мен така е било заложено. Може би само в пубертета се фокусирах върху отделни компоненти, като дълги черни извити мигли, изразителни очи и т.н. Ама това гледат мъжете при жените, а ние нали уж би трябвало да гледаме мускули.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #287 -: Януари 06, 2018, 03:00:41 pm »
Замисляла съм се какви физически черти харесвам у един мъж, но в интерес на истината няма конкретен фокус. За жените казват, че сме по детайлите и се фокусираме върху отделните недостатъци, докато мъжът гледа цялостно, вижда по-глобално нещата. Не мога да кажа дали с годините съм придобила мъжки черти или изначално при мен така е било заложено. Може би само в пубертета се фокусирах върху отделни компоненти, като дълги черни извити мигли, изразителни очи и т.н. Ама това гледат мъжете при жените, а ние нали уж би трябвало да гледаме мускули.  ;D


Чакай малко,че ме объркваш...
Сега изредих,и пак ще изредя... - Дълги крака,секси педикюр,секси бельо,разбира се - секси ******,голямо деколте.. Секси направена коса... Секси облечено тяло - било пола,рокля,високи токчета... Сега се сещам за устни.. Плътни,секси... Да ти се прииска да ги сдъвчеш... Жена по секси клин... - разбира се с дадености... Това активира мъжете.. Жените се харесват в този вид.. Но знаят ли какво причиняват на един мъж,когато му се явят с този вид... Знаят ли какво се случва в мъжкия мозък.. - Аз искам да го обясня... на мъжете им иде да ги разкъсат... А,дали жените искат да бъдат разкъсани.. В случая мъжът и мъжките данни имат ли значение...
И пак сега се сещам... Ако мъжa го бият хормоните... И е доста... във вихъра си.. естествено без никакъв алкохол и нищо... Просто е в пика на хормоните си - жената ще има ли значение... като го блъска хормонът...
И още един въпрос...,тоест това е главният - избрoих как жените влияят на мъжете,но как мъжете влияят на жените - какво у мъжете активира жената... Кои дадености, и какво иска жената в този момент... Какво и минава праз ума,какви действия,каки картини,какво иска...
« Последна редакция: Януари 06, 2018, 03:02:23 pm от Ali_Lun »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #288 -: Януари 06, 2018, 03:08:11 pm »
Тук да не ти е изповедалня? Такива интимности никой няма да споделя.
Не е и много уместно в този форум, той е с друга насоченост.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #289 -: Януари 06, 2018, 03:37:13 pm »
Тук да не ти е изповедалня? Такива интимности никой няма да споделя.
Не е и много уместно в този форум, той е с друга насоченост.


Съобразил съм се с темата... Темата е други неща... Има ли ограничение в тези други неща... И не говоря за крайности... Някакви извращения... Да го приeмем за научно проучване..

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #290 -: Януари 06, 2018, 05:45:19 pm »
Тайни ли са това,В момента за тайни неща ли питам...?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #291 -: Януари 07, 2018, 08:48:29 pm »

Но не ми е ясно как стоят нещата при жените... Искам да разбера жените... Благодаря на помогналите... предварително!

Същите инстинкти и желания водят и жените  към желания мъж, но жените така открито не го споделят, поне 80% от тях. Устроени сме по един и същи начин, просто привличаме с  различни  форми на "атрибутите " си. Заоблените форми при жените привличат заострените на мъжете и обратно. Когато са обърнати същите или жената е "по-остра", винаги привлича "по-мекичък" мъж, нали ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #292 -: Януари 07, 2018, 09:03:32 pm »
Същите инстинкти и желания водят и жените  към желания мъж, но жените така открито не го споделят, поне 80% от тях. Устроени сме по един и същи начин, просто привличаме с  различни  форми на "атрибутите " си. Заоблените форми при жените привличат заострените на мъжете и обратно. Когато са обърнати същите или жената е "по-остра", винаги привлича "по-мекичък" мъж, нали ? :)

Надали... :)
Заобикаляш питанките ми...
Но,все пак благодаря за отговора - по-добре нещо,отколкото нищо.
Сега... заостерни,заоблени... И какво казваш накрая? Аз пък мисля,че мъжете обичат и заоблените жени и острите жени,защото при острите жени екшънът е повече,при заоблените жени... жанрът се променя,ако ме разбираш... Нали?  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #293 -: Януари 07, 2018, 09:10:43 pm »
Нали важното е да се замислиш, продължавай да мислиш върху споделеното, не всичко е бяло и черно, почвай да ги научаваш тези неща.:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #294 -: Януари 07, 2018, 09:14:33 pm »
Нали важното е да се замислиш, продължавай да мислиш върху споделеното, не всичко е бяло и черно, почвай да ги научаваш тези неща.:)

Хм.. Лесно е да се мисли,поне на мен ми е лесно.. Но не винаги теорията отговаря на практиката.. Къде е проблемът ли...? :)
Не искам да се опаря..,ако ме разбираш..

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #295 -: Януари 07, 2018, 09:19:19 pm »
Няма как да се насладиш на вкуса на горещия шоколад, ако не се опариш- може и да не ме разбираш   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #296 -: Януари 07, 2018, 09:20:38 pm »
Няма как да се насладиш на вкуса на горещия шоколад, ако не се опариш- може и да не ме разбираш   ;)

Не обичам изненади,всичко трябва да е под контрол.. Ако ме разбираш. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За другите неща
« Отговор #297 -: Януари 07, 2018, 09:33:13 pm »
Не обичам изненади,всичко трябва да е под контрол..

Ха, ха -Скорпион, познато. Не е лошо, но често си оставате сами с контрола си и изрядните , чистички планове по Дева. Трябва да си по-гъвкав, ако искаш да привличаш и да ловиш "мишки " .Това е. Край на разговора. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #298 -: Януари 07, 2018, 09:38:24 pm »
Ха, ха -Скорпион, познато. Не е лошо, но често си оставате сами с контрола си и изрядните , чистички планове по Дева. Трябва да си по-гъвкав, ако искаш да привличаш и да ловиш "мишки " .Това е. Край на разговора. :)

Гъвкав ли...? Това пък защо? Просто трябва да си точен..,за да ловиш каквото и да било.. Гъвкав...- бла-бла..
Освен това.. Въпросите ми бяха други... Какво ме пързаляш..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #299 -: Януари 07, 2018, 09:53:59 pm »
Да нагласиш точно и прецизно капана за мишки, да туриш гъвкава пружинка, така че мишката сама да иска да влезе.

Влизам в тона на Рени, макар че като нея трудно би ми се получило.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui