Автор Тема: ЗА и Против ваксинацията  (Прочетена 12321 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2021, 09:58:28 am »
Темата е в унисон със събитията от реалността, преброяване на овцете, противопоставяне, разделяй и владей, извиване на китки, корупционни практики.
Не съм антиваксър, дори напротив, бебето ми има и незадължителни ваксини. Като човек, позанимаващ се с някои повърхностни науки, знам, че за периода, за който изкараха ваксина, не е възможно да стартираш проект при повърхностните науки, тоест всичко с ваксината е научно неиздържано. Абе, да, беее, ама там дейностите са били приоритетни, без ограничение в ресурсите. Аха. Нъцки.
Ама даа, знам, че вирусът е инженерен, така че и ваксината я има, откак Сатурн беше в екзалтация, имали са време за всичко, само са чакали момента. Значи е вярна теорията за хомота.
И при двата сценария правдата я няма, а грижата е лицемерна, ти си кайма в кюфтето на силните на деня.
Хора умират. Да, хора умират от много неща. Vsi4ki 6e omrem.
Ваксината е кофти. Защо иначе подписваме информирано съгласие.
Чудя се на бременни, които питат за ваксини. Бахти хладнокръвните смелчаги, майка. Аз бих се насрала само при мисълта. Сигурно ще ми се пукне сърцето. Няма да проумея как е по-страшно да умреш, отколкото теоретично нещо да се бъгне с бебето ти.
Данните за резултати върху фертилитета също са смущаващи. Няма такива.
Аз ваксина имам. Не по убеждение. А защото беше ясно, че в даден момент ще стане по-важна от документ за самоличност. А трябва да се работи, да се върти колелото на матрицата, да се плащат данъци, кредити... Не случайно 2020 беше Годината на Мишката.
Астрологично си пиша един ретрограден екзалтирал Сатурн по дом и знак и това е. Ритане срещу системата и тя ме рита. И опозиция Слънце-Марс имам. Вървя срещу себе си. Трудно се прекланям. Затова ме мачкат.
+1

Аз много не разбирам защо всички радетели на ваксинацията профанизират по безумен начин причините за отказ от такава. Не става въпрос за светене в тъмното, 5G и чипове. Става въпрос за една набързо скалъпена субстанция, за която няма категорични данни, че е полезна и безопасна, не се знае какви имунни отговори предизвиква и за какъв период от време, няма определен срок на годност... И не стига, че беше насилствено платена от всички, ами сега и насила трябва да си я поставим. Ако има някой, който да ме убеди с истински факти, че ваксината е полезна и безопасна в границите на стандартните изисквания за лекарства, аз съм съгласна да се ваксинирам, но не и срещу смарт часовник и ваучер. Смущаващ е фактът, че се налага да подписваш т.н. декларация за  отказ от търсене на каквато и да било вина и отговорност при евентуални кофти последствия. Като се добави  и забраната за извършване на патологична аутопсия на починали от Ковид смущението преминава в пълно недоверие към "голямата загриженост" на властта за нашето здраве. Дори майка ми не е била така напориста в това отношение.
Постоянно някой твърди, че ако всички се ваксинират едновременно и се стигне до стаден имунитет, вирусът би трябвало да отмре постепенно, защото няма откъде да се захранва. То и ако всички едновременно спрем да плащаме данъци например, вирусът на корупцията в държавната администрация би могъл да отмре рязко, но аз някак не вярвам в едновременните работи. Никога нищо в този живот не е ставало едновременно, особено когато се отнася за много пари. Но и да не забравяме, че никога досега не е била измислена универсална ваксина срещу грип, просто защото грипният вирус ежегодно мутира, още по-малко пък такава ваксина, която се поставя в разгара на пандемията. Кое сега е различно? Ами утре ако кажат, че вече имаме нов омега азербайджански щам, срещу който сегашната ваксина не работи?
Към днешна дата нищо не е категорично ясно. Пълно е с противоречива информация и с всевъзможни теории за нещата.
👉 Няма категорични данни за ефикасността, ползите и вредите от ваксините (и това е естествено, тъй като е все още кратък периодът на приложението им, както и обхватът им).
👉 Няма категорични данни за това кой какъв имунитет изгражда, за колко време и по какви причини (ваксинация/преболедуване/среща с вируса).
👉 Няма задълбочени анализи за ефективността на прилаганите мерки - маски, разстояния, локдауни и пр. Никой до момента не е показал с обективни данни как една или друга мярка се е отразила на заболеваемостта, хоспитализациите и смъртността.
НЯМА!
На това цялото нямане от населението се очаква безропотно да приема всички ограничения и задължения, които му се вменяват - за личното му здраве, за здравето на близките му, за общественото здраве, за здравето на болната ни здравна система... Ееееее, ай байгън!
Не само нашите управляващи, а целокупното световно политическо воинство се забатачи в собствените си мераци да управлява не пандемията, а хората и този тип управление започна да го опиянява, услади му се, затова сега трудно ще успеем да си върнем свободата. По-страшното е, че все по-голяма маса хора започва да свиква със ситуацията, да я приема за "новото нормално" и така умира всяка надежда за отпор. На всички ни трябва да е ясно, че каквото и правителство да имаме за в бъдеще, то обезателно ще "клекне" и ще води политиката, която се иска от него отвън.

А ти що реши, че си център на света и някой точно теб трябва да убеждава? Всеки има глава на раменете си и някаква степен на образование за да си преценява фактите, както и източниците на информация за тях.
Но знам ли, като дадеш определение за "истински" факти, може и някой да се пробва.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #16 -: Октомври 23, 2021, 12:54:53 pm »
Като чета коментари относно ваксините, се присетих за филма "Боговете сигурно са полудели"  :D




guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2021, 03:35:37 pm »
А ти що реши, че си център на света и някой точно теб трябва да убеждава? Всеки има глава на раменете си и някаква степен на образование за да си преценява фактите, както и източниците на информация за тях.
Но знам ли, като дадеш определение за "истински" факти, може и някой да се пробва.
Terry, а ти защо ми влизаш толкова грубо с бутонките? Да видя някъде да съм написала, че хората, поставили си ваксина, са тъпи или че нямат правото на това?! В случая отговарям на съвсем обикновено питане по темата на Сафо и изразявам ЛИЧНО мнение. Все още мога да имам такова, нали? Всеки сам избира в какво да вярва, псевдомедии ли следи, с google търсачка ли да се информира... Аз си имам лекар вкъщи, който НЕ е ваксиниран и ми е разяснил и на мен защо да не го правя. Не знам да съм тръгнала с агитации това да не се прави, нито третирам убодените като малоумни. Извън наталната ми карта, в която много неща са предначертани, аз все още имам известен % свободна воля, която в случая упражнявам, като не се ваксинирам. От години работя от вкъщи и работата ми позволява да го правя, а от момента на първия миналогодишен локдаун имам супер ограничени контакти с хора извън семейната ми среда. Да не говорим, че изобщо не съм от типа личности, които без МОЛ, барове, размятане по летища и разходки по „Шан-з-Елизе“ примерно не успяват да виреят милите. Сигурна съм, че в момента една камара хора се ваксинират, само за да могат да пият кафе в Милано или да идат на море в Гърция следващото лято, което ни прави егати кухата нация. Защото и такива лица има, дето вършат нещо, ама не защото вардят собственото си или чуждото здраве, а понеже не могат да си седнат на задниците. Аз си падам леко маниак на тема здраве, превантивни мерки, изследвания, та съм последният човек, който може да мине за скаран с медицинските постижения и осмиващ постигнатото в науката като цяло. Задължителните ваксини ги имам, но те са разработвани с години и тествани мнооооо дълго време. Факт е обаче, че имам някакви права все още и като някой, който си знае хала, има високи нива на тромбоцити, гъста кръв и всячески се опитва да я разрежда, зорлем курбан да бъда, няма да стане. Това, което се иска от мен, съм го направила и го спазвам като мерки, сама не си търся белята никъде. Не разбирам агитациите, които ни заливат отвсякъде обаче.
С лъвски стелиум съм, знаеш, аз съм Кралят Слънце ;D Обаче така като чета периодично тук, се усеща като други да са с подобен, без да имат планети в знака. Интересното е, че точно аз с никого не съм тръгнала да се заяждам, никого не осмивам и не се самоизтъквам колко велика съм в тая или оная област. Това съм оставила други да го правят, няма да ги назовавам, тях по вечно хилещите се емотикончета ще ги познаете. Не очаквам и персонално някой да дойде да ми обяснява нещата, не търси в текста ми под вола теле и не бъди буквалист!

Корея е права: "Доказано работещите неща, нямат нужда от агресивна реклама."

https://play.nova.bg/video/nichiya-zemya/season-8/nichiya-zemya-2021-09-18/548175



« Последна редакция: Октомври 23, 2021, 05:14:26 pm от guapa79 »

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #18 -: Октомври 23, 2021, 07:27:21 pm »
Аз съм си конспиратор, астрологично може би Слънцето квадрат с Уран, почти винаги против властта съм, не само за ваксините, не вярвам на политиците, всички са масони и работят за световния елит. Конспираторите са неудобните на елита хора, които не мислят като стадото. Затова са официално осмивани.
Мразя шепа милиардери да си играят с целия свят. Твърдо вярвам, че ваксините променят ДНК и са произведени от кабал и рептилите с цел контрол и геноцид над хората.
Но в България повечето знаят това и затова не се ваксинират. Поздравявам ги!  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #19 -: Октомври 23, 2021, 10:01:32 pm »
Ваксинирани хора са с корана вирус отново,не се чувстват добре и не го карат по-леко,въпреки ваксината.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #20 -: Октомври 23, 2021, 10:35:46 pm »
Ваксинирани хора са с корана вирус отново,не се чувстват добре и не го карат по-леко,въпреки ваксината.
мои комшии. ваксинирани зимата с астра зенека, август на морето се заразили, но бяха само под карантина, изкараха го леко в домашни условия, не са стигали до болница- може би зависи от възрастта, защото случаите на починали ваксинирани в другите страни са все около 86 годишни

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #21 -: Октомври 24, 2021, 09:20:02 am »
Според мен е цинично да се оставят големи групи от хора и цели семейства без работа само защото не са пожелали да се ваксинират. В крайна сметка нали уж е въпрос на личен избор и нали се цели 70%, а не 100% ваксинирани. Освен това, на който му е писано, няма как да избяга от съдбата си, каквото и да се прави и ако ще и зад 100 стени да се крие. Нали уж сме духовен форум и трябва да сме наясно с това?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #22 -: Октомври 24, 2021, 10:53:43 am »
Ваксинирани хора са с корана вирус отново,не се чувстват добре и не го карат по-леко,въпреки ваксината.

80% от моите приятели, познати , в т.ч. и мои близки, възраст от 35-80 г, са ваксинирани и то от пролетта. Никой няма оплаквания, здрави са.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #23 -: Октомври 24, 2021, 02:20:59 pm »
Ваксинирани хора са с корана вирус отново,не се чувстват добре и не го карат по-леко,въпреки ваксината.

80% от моите приятели, познати , в т.ч. и мои близки, възраст от 35-80 г, са ваксинирани и то от пролетта. Никой няма оплаквания, здрави са.
Рени,познатите,приятелите,близките-по кои домове са?
При мен Юпитер е у7,у8,у11 домове и е в скорпион ,6ти дом.Ако в натала е заложено от какво ще се мре,дали ще е с ваксина,или без,какво значение има?Само за статистиката?
Нали разглеждаме астрологично живота си,предполага се,сме наясно ,горе/долу от какво сме застрашени .Аз се питам:Ако се ваксинирам ,дали ще съм ок?С нептун в 6ти,почти на к7-НЕ,Марс на к12,неаспектиран-НЕ,У1-Меркурий в 9ти водолей,у4-Слънце-в 10,водолей,у6ти Венера -10дом,риби,квадрат Нептун-НЕ.Юпитер у7,у8 в скорпион -6ти дом квадрат Меркурий у1,опозе Сатурн в 12дом-НЕ.И какво,ако се ваксинирам,И какво ,ако не се.Все тая.НЕтата са повече.
Та в този смисъл-всеки решава за себе си.
« Последна редакция: Октомври 24, 2021, 02:32:44 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #24 -: Октомври 24, 2021, 07:39:36 pm »
Ваксинирани хора са с корана вирус отново,не се чувстват добре и не го карат по-леко,въпреки ваксината.

80% от моите приятели, познати , в т.ч. и мои близки, възраст от 35-80 г, са ваксинирани и то от пролетта. Никой няма оплаквания, здрави са.
Рени,познатите,приятелите,близките-по кои домове са?
При мен Юпитер е у7,у8,у11 домове и е в скорпион ,6ти дом.Ако в натала е заложено от какво ще се мре,дали ще е с ваксина,или без,какво значение има?Само за статистиката?


Нали разглеждаме астрологично живота си,предполага се,сме наясно ,горе/долу от какво сме застрашени .Аз се питам:Ако се ваксинирам ,дали ще съм ок?
Та в този смисъл-всеки решава за себе си.

Сафо,
Цитат
С нептун в 6ти,почти на к7-НЕ,Марс на к12,неаспектиран-НЕ,У1-Меркурий в 9ти водолей,у4-Слънце-в 10,водолей,у6ти Венера -10дом,риби,квадрат Нептун-НЕ.Юпитер у7,у8 в скорпион -6ти дом квадрат Меркурий у1,опозе Сатурн в 12дом-НЕ.И какво,ако се ваксинирам,И какво ,ако не се.Все тая.НЕтата са повече.
Този начин на тълкуване няма да ти даде търсения отговор по темата.
При толкова много Не-та, досега защо не са ти повлияли негативното ваксините или има специален сигнификатор за Ковид ваксината ?! ;)

Някои хора не могат да решават сами за себе си- акцент подвижен кръст, падащи домове,у 1 в един от тях, западна карта, много опозиции, без изразена кардиналност, добре поставен Меркурий и у 1 и т.н.
До 6 дом решаваш за себе си, от 7-ми х 2. Има лична, има и обществена отговорност и решения, които зависят и от другите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2021, 07:35:40 am »
Аз съм си конспиратор, астрологично може би Слънцето квадрат с Уран, почти винаги против властта съм, не само за ваксините, не вярвам на политиците, всички са масони и работят за световния елит. Конспираторите са неудобните на елита хора, които не мислят като стадото. Затова са официално осмивани.
Мразя шепа милиардери да си играят с целия свят. Твърдо вярвам, че ваксините променят ДНК и са произведени от кабал и рептилите с цел контрол и геноцид над хората.
Но в България повечето знаят това и затова не се ваксинират. Поздравявам ги!  ;D
ставаме двама, ;)  уран на асц.,черните овце са кът,ма и белите зачезват,затриват ги
ваксинирани в началото на годината познати-болни сега, :o
от  преболедували нито един повторно
по телевизията снощи ваксинират с изтекъл срок на годност ваксини,но с разрешение за това ;D
съмнения - истина -кой да ти каже
тази седмица мундо каре нептун -венера

http://www.temura.net/%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%b5%d0%bd-%d1%85%d0%be%d1%80%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%bf-25-31-%d0%be%d0%ba%d1%82%d0%be%d0%bc%d0%b2%d1%80%d0%b8-2021/
« Последна редакция: Октомври 25, 2021, 08:12:12 am от strelicka »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #26 -: Октомври 25, 2021, 09:09:40 am »
А ти що реши, че си център на света и някой точно теб трябва да убеждава? Всеки има глава на раменете си и някаква степен на образование за да си преценява фактите, както и източниците на информация за тях.
Но знам ли, като дадеш определение за "истински" факти, може и някой да се пробва.
Terry, а ти защо ми влизаш толкова грубо с бутонките? Да видя някъде да съм написала, че хората, поставили си ваксина, са тъпи или че нямат правото на това?! В случая отговарям на съвсем обикновено питане по темата на Сафо и изразявам ЛИЧНО мнение. Все още мога да имам такова, нали? Всеки сам избира в какво да вярва, псевдомедии ли следи, с google търсачка ли да се информира... Аз си имам лекар вкъщи, който НЕ е ваксиниран и ми е разяснил и на мен защо да не го правя. Не знам да съм тръгнала с агитации това да не се прави, нито третирам убодените като малоумни. Извън наталната ми карта, в която много неща са предначертани, аз все още имам известен % свободна воля, която в случая упражнявам, като не се ваксинирам. От години работя от вкъщи и работата ми позволява да го правя, а от момента на първия миналогодишен локдаун имам супер ограничени контакти с хора извън семейната ми среда. Да не говорим, че изобщо не съм от типа личности, които без МОЛ, барове, размятане по летища и разходки по „Шан-з-Елизе“ примерно не успяват да виреят милите. Сигурна съм, че в момента една камара хора се ваксинират, само за да могат да пият кафе в Милано или да идат на море в Гърция следващото лято, което ни прави егати кухата нация. Защото и такива лица има, дето вършат нещо, ама не защото вардят собственото си или чуждото здраве, а понеже не могат да си седнат на задниците. Аз си падам леко маниак на тема здраве, превантивни мерки, изследвания, та съм последният човек, който може да мине за скаран с медицинските постижения и осмиващ постигнатото в науката като цяло. Задължителните ваксини ги имам, но те са разработвани с години и тествани мнооооо дълго време. Факт е обаче, че имам някакви права все още и като някой, който си знае хала, има високи нива на тромбоцити, гъста кръв и всячески се опитва да я разрежда, зорлем курбан да бъда, няма да стане. Това, което се иска от мен, съм го направила и го спазвам като мерки, сама не си търся белята никъде. Не разбирам агитациите, които ни заливат отвсякъде обаче.
С лъвски стелиум съм, знаеш, аз съм Кралят Слънце ;D Обаче така като чета периодично тук, се усеща като други да са с подобен, без да имат планети в знака. Интересното е, че точно аз с никого не съм тръгнала да се заяждам, никого не осмивам и не се самоизтъквам колко велика съм в тая или оная област. Това съм оставила други да го правят, няма да ги назовавам, тях по вечно хилещите се емотикончета ще ги познаете. Не очаквам и персонално някой да дойде да ми обяснява нещата, не търси в текста ми под вола теле и не бъди буквалист!

Корея е права: "Доказано работещите неща, нямат нужда от агресивна реклама."

https://play.nova.bg/video/nichiya-zemya/season-8/nichiya-zemya-2021-09-18/548175
Съгласна съм с теб и аз си имам лекари не един при това. Не разбирам защо се позволява на математици, журналисти и всякакви други, които една диагноза не са поставили да дават компетентни мнения. Още по учудващо е че им вярват.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #27 -: Октомври 25, 2021, 03:56:32 pm »
Аз съм си конспиратор, астрологично може би Слънцето квадрат с Уран, почти винаги против властта съм, не само за ваксините, не вярвам на политиците, всички са масони и работят за световния елит. Конспираторите са неудобните на елита хора, които не мислят като стадото. Затова са официално осмивани.
Мразя шепа милиардери да си играят с целия свят. Твърдо вярвам, че ваксините променят ДНК и са произведени от кабал и рептилите с цел контрол и геноцид над хората.
Но в България повечето знаят това и затова не се ваксинират. Поздравявам ги!  ;D
ставаме двама, ;)  уран на асц.,черните овце са кът,ма и белите зачезват,затриват ги
ваксинирани в началото на годината познати-болни сега, :o
от  преболедували нито един повторно
по телевизията снощи ваксинират с изтекъл срок на годност ваксини,но с разрешение за това ;D
съмнения - истина -кой да ти каже
тази седмица мундо каре нептун -венера

http://www.temura.net/%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%b5%d0%bd-%d1%85%d0%be%d1%80%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%be%d0%bf-25-31-%d0%be%d0%ba%d1%82%d0%be%d0%bc%d0%b2%d1%80%d0%b8-2021/

При мен Уран е най-аспектиран и съответно най-силен. В 7 дом, съвпад с Юпитер, което го прави още по-изчанчен. :) Де факто управител и на 1 дом, защото е диспозитор на неаспектирания ми Меркурий.
Тези, които се ваксинират с изтекли ваксини, след време ще реват защо са го направили.  ;D важното е да ходят на кръчма спокойно. После ще гласуват за  същите и пак ще реват.  :D
Ваксинирани също се разболяват от ковид и умират, но това не се казва официално.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЗА и Против ваксинацията
« Отговор #29 -: Октомври 25, 2021, 04:46:34 pm »
Ако в натала е заложено от какво ще се мре,дали ще е с ваксина,или без,какво значение има?Само за статистиката?
Нали разглеждаме астрологично живота си,предполага се,сме наясно ,горе/долу от какво сме застрашени .Аз се питам:Ако се ваксинирам ,дали ще съм ок?С нептун в 6ти,почти на к7-НЕ
На кой каквото му е писано.... Моя братовчедка си поставяше всяка есен ваксини против грип, изследваше си редовно дебело черво и други органи, в крайна сметка почина в катастрофа извън страната.
А Нептун в 6д показва психични проблеми, на К7 предразположеност да те лъжат.