Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845377 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4230 -: Януари 09, 2017, 03:40:55 pm »
При мен проработи, но в нежелана посока. Днес имам и транзитна Венера в съвпад с натален Марс. Чувствам се умиротворено и пасивно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4231 -: Януари 09, 2017, 04:42:41 pm »
Този цикъл започва в градуса на слз. Върви в контраантисия с Уран в Овен. Нещо като очаквай неочакваното в сферата на взаимоотношенията.

Стар, това за цикъла по принцип или за съвпада му с Венера в Риби?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4232 -: Януари 11, 2017, 07:26:16 pm »
Мерси, Стар!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4233 -: Януари 11, 2017, 11:47:27 pm »
Днес нещо свръх неочаквано и изненадващо - като гръм от ясно небе. Откровения от мъжка особа:

тр.Уран в секстил с нат.Марс
тр.Марс на АС в тригон с нат.Венера и в секстил с тр.Плутон
тр.Плутон в секстил с нат.Венера

Излизането на Марс от 12 дом в 1 дом - може би донесе тези "разкрития" и влизането му в горните матрици.



И започнах да правя годишния доклад - тр.Меркурий вече директен точно върху Слънцето ми У6 в 10 дом и тр. Сатурн точно на МС. Мислех да започна най-рано другата седмица, иначе го говорим от няколко дни, но шефа настоя да не отлагам и започнах с анализите и ретроспекциите.
Над силата е само умението да я владеем!

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4234 -: Януари 13, 2017, 07:58:49 pm »
Два доказани от опита ми показателя за събитието наводнение (в разл. карти и къщи) - прогр. МС  съвпад нептун и дирекц. Нептун съвпад  IC.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4235 -: Януари 14, 2017, 09:53:10 am »
Два доказани от опита ми показателя за събитието наводнение (в разл. карти и къщи) - прогр. МС  съвпад нептун и дирекц. Нептун съвпад  IC.

личен опит тр.Нептун каре У12 Слънце на К4- при три асп.дерект-ретро -директ- наводнения у дома от покрива,над нас има още два етажа
два пъти събирам пари и правим покрива първо частично,после целият /изомакс/ ,,но убихме проблема-нептуна,който се влачи няколко години и аз всяка година ремонт у дома заради теча

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4236 -: Януари 18, 2017, 09:04:58 am »
При мен проработи, но в нежелана посока. Днес имам и транзитна Венера в съвпад с натален Марс. Чувствам се умиротворено и пасивно.

Ти имаше едновременно точен съвпад на уран с венера и тригон на Сатурн към нея - това е идеално време за започване на важна и стабилна връзка, още повече, че венера ти управлява 7ми дом. Нямаше ли нещо в тази насока?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4237 -: Януари 18, 2017, 10:39:08 am »
Нямаше ли нещо в тази насока?

Не. В тази среда, в която протича ежедневието ми, няма как да има.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4238 -: Януари 18, 2017, 11:02:54 am »
Лила, не отиде ли на интервюто? Сутринта валя доста отново и беше заледено. Даже си мислех по коя планета е снегът - търсих го в картата на любимия ми филмов режисьор, за който снегът си е направо главен герой във филмите.
Аз също бях напълно изолирана, когато срещнах съпруга си - активно го потърсих в сайт за запознанства. Имала съм много силни транзити - първата ни среща е на съвпада на прогресивната ми луна с наталната - У7; у10 тригон у7, транзитен Сатурн в седми дом.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4239 -: Януари 18, 2017, 11:10:05 am »
Лила, не отиде ли на интервюто?

Бях планирала да отида, но времето ме спря. Даже така го бях замислила – ако неочаквано се влоши пътната обстановка, позицията не е за мен. В този бранш не работят много интелигентни хора и, честно казано, не ми се връщаше в тази клоака. Социални контакти има, но от свръхнатоварване и проблеми не можеш да си вдигнеш главата. А и се очертаваше натоварване по 15 часа на ден, ако се брои и времето за път. Почти няма и почивни дни. Твърде неудобна транспортна връзка, много отдалечено, ниски заплати спрямо натоварването и нивото на компетенции. Тоя път вече съм го минавала, знам какво е, а за толкова години в тия среди нищо не се е променило, хората са си същите и начинът на работа също.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4240 -: Януари 18, 2017, 11:19:20 am »
Би трябвало силните транзити да доведат до събитие, независимо от средата. Дето се вика - в магазина като отидеш за кисело мляко да го срещнеш, ама ей на ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4241 -: Януари 18, 2017, 01:17:57 pm »
Хм...
Как действа Сатурн, преминавайки върху У5 Нептун във 2д на ценностите - преди година много исках второ дете, а сега дума да не чуя :))) бягам като дявол от тамян.  :85:

Сатурн е хубаво нещо, носи повечко акъл във всички случаи :))))  :08:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4242 -: Януари 19, 2017, 10:58:08 pm »
През последната седмица фалирах благодарение на Юпитер в квадрат към Венерата ми, толкова неща за себе си поръчах, обаче отвътре ми идва да се глезя и всяка свободна минута прекарвам в търсене на нещо, което ми е щукнало, че трябва да имам.. Лошото е, че от онлайн поръчките, които получих,  50% няма да ми вършат работа.
Тъкмо се изчистих от ненужни неща и пак почвам да трупам.
 Надявам се с разпадането на квадрата да мине и това широкопръстие.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4243 -: Януари 20, 2017, 01:42:50 am »
Хм...
Как действа Сатурн, преминавайки върху У5 Нептун във 2д на ценностите - преди година много исках второ дете, а сега дума да не чуя
второто е по 7д, тр Сатурн и Уран са в сходящ хармоничен аспект с У7, както и тр Юпитер

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4244 -: Февруари 06, 2017, 11:40:06 am »
Юпитер се обърна във Везни и аз (с АЦ Везни) и колежката (слънчева Везна) бяхме атакувани от двама от колегите, които не слушат какво им се обяснява и се дразнят, че работата им се оказва неодобрена - залудо работи, залудо не стой :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински