Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845332 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #6030 -: Април 09, 2021, 08:12:37 am »
Да, в края на 91-ва се преместихме.
Жилището не е това, които исках, но е най-доброто, което мога да си позволя. А с този цикъл Юпитер/Сатурн рязко възникна жилищен проблем и за мен, и за родителите ми. Та, взимам по-голямо във входа, в който имам малко, в което живея. За да са ми наблизо родителите, като остареят. Проблемът е, че е панелно. Нищо, че е в центъра. Това е. Новите са ми безумно скъпи. И да го изплащам, докато имам възможност още.  Решавам си проблема, но не по най-добрия начин.

тр.нептун опозе сатурн - оставаш благотворително твое жилище на родителите,може и новото да се налага сериозен ремонт,да не е подържано или както казваш не е желаното,но е необходимото за момента
венера ти е финансова,първо в телец,свързан с 2 дом и като  у8 при теб-кредити,заеми,ипотека и т.н финансови институции
но тр.уран съвпад венера е водещият асп.-новото свързва у4 с у 8,айде честито,стига съмнения...ще се справиш,пожелавам ти го :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #6031 -: Април 09, 2021, 12:15:00 pm »
Стреличка  :-*
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Събития и транзити
« Отговор #6032 -: Април 09, 2021, 03:27:24 pm »
Днес квадрат Нептун-Марс,Луната след около час ще го активира.Марс е съвпад с Луната ми.Много емоционално ревливо ми е днес.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #6033 -: Април 09, 2021, 05:35:40 pm »
Днес квадрат Нептун-Марс,Луната след около час ще го активира.
заформят каре с моя У1 в Дева

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #6034 -: Април 10, 2021, 03:15:06 pm »
Здравейте,
Питането ми е женско 🤷🏻‍♀️ Искам да отслабна с около 7 кг, каквото и да правя - да ям само салати с месо, минах на 90 дневната , кантара не мърда. Аз ли не уцелвам периода или ? Прогресивна Луна е в 1ви, моля ви кажете кога да започна някаква диета , за да имам успех, защото лятото идва.
Като цяло съм изключително нервна напоследък и с усещането, че нещо лошо всеки момент ще се случи, съответно съм постоянно в очакване и това също не ми се отразява добре.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6035 -: Април 10, 2021, 04:54:34 pm »
Според мен периодът ти е добър за отслабване със Сатурн през Водолей, вероятно сега карето на Юпитер към Слънце те саботира, но този аспект ще е валиден цялата година. Може да компенсираш стреса с повечко ядене. Ако сега не става, то при квадратурата от Сатурн следва да има ефект. Слънце в Телец е проблемно за диети по принцип, но има доста такива като чирузи, може би трябва да наблегне на постоянството на телеца и като започнеш нещо, да го следваш упорито.
« Последна редакция: Април 10, 2021, 04:57:16 pm от Люба »

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #6036 -: Април 10, 2021, 06:07:52 pm »
Според мен периодът ти е добър за отслабване със Сатурн през Водолей, вероятно сега карето на Юпитер към Слънце те саботира, но този аспект ще е валиден цялата година. Може да компенсираш стреса с повечко ядене. Ако сега не става, то при квадратурата от Сатурн следва да има ефект. Слънце в Телец е проблемно за диети по принцип, но има доста такива като чирузи, може би трябва да наблегне на постоянството на телеца и като започнеш нещо, да го следваш упорито.
Стелиумът в Близнаци почти не ми дава никаква възможност да започна каквото и да е и да го докарам до край, така бързо ми омръзват нещата, че чак е плашещо.
Тъй като вече не пуша, посягам към някаква храна така е , защото съм изключително нервна, може и да е заради Уран и Сатурн, които са натиснали Луната.
От 10 дни съм на 90 дневната и не само, че не съм отслабнала ами съм и още по нервна заради това, че отново трябва да спазвам някакви норми.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #6037 -: Април 10, 2021, 06:43:11 pm »
Извън астрологията, мисля, че 90-дневната дава резултат към края на периода и 10 дни са твърде малко. Мисля, че при спазване, дава гарантиран резултат, запазването му обаче е под съмнение. Мисля, че не познавам никой, който да е отслабнал с нея и да е задържал. Може би трябва преосмисляне, не знам.

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #6038 -: Април 10, 2021, 06:54:29 pm »
Извън астрологията, мисля, че 90-дневната дава резултат към края на периода и 10 дни са твърде малко. Мисля, че при спазване, дава гарантиран резултат, запазването му обаче е под съмнение. Мисля, че не познавам никой, който да е отслабнал с нея и да е задържал. Може би трябва преосмисляне, не знам.
Аз съм я правила и при мен показа страхотен резултат, който задържах с години всъщност докато забременях :) така че не е проблема в режима

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Събития и транзити
« Отговор #6039 -: Април 10, 2021, 07:28:23 pm »
Здравейте,
Питането ми е женско 🤷🏻‍♀️ Искам да отслабна с около 7 кг, каквото и да правя - да ям само салати с месо, минах на 90 дневната , кантара не мърда. Аз ли не уцелвам периода или ? Прогресивна Луна е в 1ви, моля ви кажете кога да започна някаква диета , за да имам успех, защото лятото идва.
Като цяло съм изключително нервна напоследък и с усещането, че нещо лошо всеки момент ще се случи, съответно съм постоянно в очакване и това също не ми се отразява добре.
Преди два месеца започнах една диета,по скоро е начин на хранене и съм свалила 4 кг .Намам нужда от драстично отслабване ,а от загуба на 6-7 кг.Искам да сваля поне още 2 кг.Аз също  трудно свалям килограми в последните години ,защото много обичам сладкото и дори не мога да си представя и ден без сладкиши,но сега си ги правя балансирани сладкиши  и отслабвам.Методът се казва" Зоната" ,сигурно си го чувала,защото последните години набра голяма популярност.Има много информация в интернет.Трябват малко повече сметки на грамажи ,но се свиква.Гарантирано се свалят килограми и без гладуване,просто количеството на въглехидратите,белтъчините и мазнините трябва да са 1: 1: 1

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6040 -: Април 10, 2021, 07:44:42 pm »
Рококо, квадратурата Сатурн- Уран в периода затваря Луната в Лъв- оттам напреж/когато Уран активира Луна, АСЦ, у АСЦ, най-добрият начин да се справим с неговата природа е ...много храна, като се натъпчеш, колкото и да се е ускорило ежедневието ти, нямаш сили да мръднеш/. Сатурн към Луна във фиксирани знаци, трудно човек се подлада на диета и не е желателно. Сатурн заедно с Венера имат управление над АСЦ, полседната в периода вече е в своята макс. скорост и след 20.04 април започва бавно да се издига на вечерното небе. Ако днес искаш да се ангажираш със започваме на режим, с намаляваща Луна в Овен, включи подправки, които са пиперливи, остри, за да стимулираш  вътрешните процеси на изгаряне, приложени към топли храни. Изключваш мазнините и солта. Понеже Сатурн е срещу Луната  я "изстудява",   все още е хладно и тялото компенсира, най-бързо с въглехидрати и ги съхранява/имаш фиксирани Светила/, западна Венера.
Или чакаш Венера да влезе в Телец другата седмица, да има есенциална сила, упр ти АСЦ, да започнеш с морски продукти
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #6041 -: Април 10, 2021, 08:21:32 pm »
Рококо, квадратурата Сатурн- Уран в периода затваря Луната в Лъв- оттам напреж/когато Уран активира Луна, АСЦ, у АСЦ, най-добрият начин да се справим с неговата природа е ...много храна, като се натъпчеш, колкото и да се е ускорило ежедневието ти, нямаш сили да мръднеш/. Сатурн към Луна във фиксирани знаци, трудно човек се подлада на диета и не е желателно. Сатурн заедно с Венера имат управление над АСЦ, полседната в периода вече е в своята макс. скорост и след 20.04 април започва бавно да се издига на вечерното небе. Ако днес искаш да се ангажираш със започваме на режим, с намаляваща Луна в Овен, включи подправки, които са пиперливи, остри, за да стимулираш  вътрешните процеси на изгаряне, приложени към топли храни. Изключваш мазнините и солта. Понеже Сатурн е срещу Луната  я "изстудява",   все още е хладно и тялото компенсира, най-бързо с въглехидрати и ги съхранява/имаш фиксирани Светила/, западна Венера.
Или чакаш Венера да влезе в Телец другата седмица, да има есенциална сила, упр ти АСЦ, да започнеш с морски продукти
Много благодаря! Тъй като Сатурн и Уран ще натискат Луната цялата година, отделно прогресивната Луна е в кофти аспекти, мислите ли, че през цялата година ще е едно нагоре надолу с килограмите.
Да изчакам Венера да влезе в телец и да наблегна на риба и морски продукти така ли?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6042 -: Април 10, 2021, 09:05:20 pm »
Рококо, нативите с Венерин АСЦ, рядко се оставят на "добрия късмет", по отношение на външен вид. Така че, едва ли цяла година ще има борба с килограмите. По-трудно ще е в дните, когато Луната е във фиксирани знаци, защото ще активира мунданно Сатурн- Уран и наталната Луна. В тези дни ще си по-съобразителна с храната. Пример: При Луна в Скорпион, се затваря голям кръст с наталната ти Луна в Лъв- сърцето буквално полудява. Сърдечния ритъм е извън ритъм, заради интензитета на емоциите и чувствата- 2 дена по-малко и леко ангажиране с деца, проекти, занимания, забавления, уморителни маршрути, управление, напрягане на гърба. Храната да се приготвя само в добро настроение, без масла, сметана, алкохол. Още докато Луната е в Рак, 2 дни на краставици, тиквички, извара, копър, яйца в менюто. Това са общи понятия, иначе се разглежда индивидуално картата ти. Когато Сатурн е стационарен ще са ти малко по-тежки дните за спазване на режим.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Събития и транзити
« Отговор #6043 -: Април 11, 2021, 08:22:03 am »
Тъй като при мен Венера е управител на картата, но пък е слабичка и малко е сдала управлението на Меркурий може ли да се надявам на всеобщи положителни промени, когато премине в Телец? Преминаването на всички планети през 7ми е ужасно преживяване, а когато Марс мина през 7ми беше направо ад под небето, Марс е У7/У8. Минах и транзитен стелиум в 5ти дом - абсолютно нищо не се случи по темите на 5ти дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #6044 -: Април 11, 2021, 03:22:45 pm »
Венера е добре поставена в картата, Меркурий стационарен. Транзитна планета влизайки в знак, където има трон, екзалтация, триплицитет, помага в делата на дома, над който има управление. Количеството качество от този транзит вече зависи от наталния статус на тази планета.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“