Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845782 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Събития и транзити
« Отговор #1440 -: Ноември 15, 2014, 03:32:20 pm »
тр.Луна съвпад Регул - опозе Нептун, интуиция,чрез съня

Проверих си транзитите. Сънят беше в нощта на 13 срещу 14 ноември. Тогава Луната в Лъв е направила опозиция към нат. Мерк и малко след това съвпад с Юпитер, който е в разходящ тригон с нат. Луна.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1441 -: Ноември 15, 2014, 04:39:35 pm »
Проверих си транзитите. Сънят беше в нощта на 13 срещу 14 ноември. Тогава Луната в Лъв е направила опозиция към нат. Мерк и малко след това съвпад с Юпитер, който е в разходящ тригон с нат. Луна.

 :clap:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1442 -: Ноември 15, 2014, 04:54:45 pm »
Проверих си транзитите. Сънят беше в нощта на 13 срещу 14 ноември. Тогава Луната в Лъв е направила опозиция към нат. Мерк и малко след това съвпад с Юпитер, който е в разходящ тригон с нат. Луна.
тр Нептун У3 в съвпад със Слънцето У8- аспектът е активен

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1443 -: Ноември 15, 2014, 06:13:13 pm »
Уран на върха си прави с теб експерименти, ти си Водолей и ти си прави със същия опити-смени посоката. :)
В какъв смисъл да я сменя? :017:
Други сфери или друг подход? :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #1444 -: Ноември 15, 2014, 08:21:59 pm »
Проверих си транзитите. Сънят беше в нощта на 13 срещу 14 ноември. Тогава Луната в Лъв е направила опозиция към нат. Мерк и малко след това съвпад с Юпитер, който е в разходящ тригон с нат. Луна.

аз говоря - за мунданно транзитни аспекти,пък нали нептун ти е диспозитор на слънцето

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1445 -: Ноември 15, 2014, 11:04:09 pm »
Болката от близките била най-болезнена.Тази вечер разбрах от ножа,който беше забит от брат ми.Нещо,което никога,ама никога,не съм очаквала. :'( :'( :'(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1446 -: Ноември 15, 2014, 11:25:32 pm »
На какъв транзит?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1447 -: Ноември 15, 2014, 11:32:16 pm »
На какъв транзит?

Дракониада,и аз не знам какво да гледам.В 3 дом нямам транзитираща планета;У3-Венера,образува тригон към тр.Юпитер.Не знам какво още да добавя...Ох,как ме болииии :91:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1448 -: Ноември 16, 2014, 03:51:22 pm »
В какъв смисъл да я сменя? :017:
Други сфери или друг подход? :)

Да си позволиш да бъдеш открита и да се освободиш от ограниченията, навика да искаш да те виждат по старият начин.Да  си наистина свободна да работиш това, което искаш, вместо да си принудена да се придържаш към старата такава или такива работни задължения, просто за да изкарваш пари.При теб трябва вече да се усещаt бурни и силни копнежи по нови и вълнуващи действия.

Uran  e или иска да я виждат като Уран ?!? -това е посоката. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1449 -: Ноември 16, 2014, 04:23:22 pm »
Да си позволиш да бъдеш открита и да се освободиш от ограниченията, навика да искаш да те виждат по старият начин.Да  си наистина свободна да работиш това, което искаш, вместо да си принудена да се придържаш към старата такава или такива работни задължения, просто за да изкарваш пари.При теб трябва вече да се усещаt бурни и силни копнежи по нови и вълнуващи действия.

Uran  e или иска да я виждат като Уран ?!? -това е посоката. :)

Копнежи е слаба дума. :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1450 -: Ноември 16, 2014, 04:35:55 pm »
Копнежи е слаба дума. :012:

 Ха, ха - в  моя изказ почти винаги присъстват и копнежи, това ми е познато. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1451 -: Ноември 16, 2014, 04:45:21 pm »
Дракониада,и аз не знам какво да гледам.В 3 дом нямам транзитираща планета;У3-Венера,образува тригон към тр.Юпитер.Не знам какво още да добавя...Ох,как ме болииии :91:

гр СЛВ минава през 3 дом, тр Плутон (който се намира в 3 дом) кваратира нодалната ти ос, която е по 3/9 дом. Нептун ти тригонира Луната в 3 дом ... Стягай се и си оправяйте наслествата - мисля, че това искат да ти кажат транзитите - не се опъвай, защото не знаеш как ще се развият ситуациите - имаш СЛВ в 8 дом .... това ти е ясно, нали ...  :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1452 -: Ноември 16, 2014, 05:26:58 pm »
гр СЛВ минава през 3 дом, тр Плутон (който се намира в 3 дом) кваратира нодалната ти ос, която е по 3/9 дом. Нептун ти тригонира Луната в 3 дом ... Стягай се и си оправяйте наслествата - мисля, че това искат да ти кажат транзитите - не се опъвай, защото не знаеш как ще се развият ситуациите - имаш СЛВ в 8 дом .... това ти е ясно, нали ...  :58:

 :08: :38: :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1453 -: Ноември 18, 2014, 06:43:45 am »
Сходящ квадрат на Марс към нат. Меркурий

За днес не стига, че съм планирала посещение при зъболекар, а денят още преди изгрев слънце започна с изключително стресиращо изживяване. Сбъдна се един от страховете ми. При кратък токов удар се включи сотът (който вече не се поддържам, не плащам ежемесечна такса) и датчикът този път спря да реагира на кода за деактивиране.

Преди 6 сутринта да се събудиш от невероятен рев, неспирен и все усилващ се... Да се опитваш да го спреш и да установиш, че таблото е развалено и вече не приема нищо. И да нямаш връзка с фирмата, която го поддържа. По-голям кошмар не мога да си представя.

За мое щастие алармата изведнъж сама спря, след като вдигна всички съседи на етажа. Но датчикъ продължава да пищи и при следващия токов удар историята може да се повтори.

Много съм благодарна на приятелка, която отговори на позвъняването в този ранен час. От натрупаната умора и срес направо ми идваше да се хвърля от прозореца. Тогава разбра, че именно в такива моменти е важно да не си сам и трябва да цениш приятелската помощ.

Сега ще викам техник изцяло да отреже кабела, защото тази ситуация оттук нататък вече редовно може да се повтаря.

Благодарна съм и за толерантността на съседите -  никой не ми е звъннал на вратата, нито са викнали полиция.

Не знам, нямам думи... Малко ли ми е целия този стрес, че и това да ми се случва.

---

Тая сутрин имах доста време за размисъл. И стигнах до извода, че каквито проблеми може да ти създаде глупав, недалновиден и безхаберен човек, друг не може. Особено когато говорим за последици в дългосрочен план. В буквален смисъл сирената ми алармира и за много други неща -  последици от чужди действия, които са създали лавинообразен ефект и са преминали на различни нива.








« Последна редакция: Ноември 18, 2014, 09:15:03 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1454 -: Ноември 18, 2014, 10:53:41 am »
много гадно, лили

активирала съм аларма на сот, стресиращо е, дойдоха пазителите, едва си казах малкото име

обаче не е да си безсилна в ситуацията занапред - обади се на фирмата и ги помоли да си деактивират устройството