Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845687 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2490 -: Август 23, 2015, 05:18:25 pm »
Драки, реших, че си се качила в някоя студентска линия и са видели в теб подходящ MILF материал :012: Ако има следващ път, направи на младежа неприлично предложение — "искаш ли да те вържа на леглото/седалката и да бъда много лоша"? После първичен инстинкт с чадъра :)

Уране, отървали сте се. Смисълът от жалбата е чисто психологически, последствия и без друго няма да има.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2491 -: Август 23, 2015, 05:40:27 pm »
На мен- не много добре, да не кажа и зле на моменти. Вчера до късния следобед, бях в много лошо настроение, направо депресарско. Пък и времето беше много скапано, явно от аспекта. Болеше ме стомах цял ден. Вечерта се разведрих на ендо събиране, ама като цяло двата дни бяха кофти. Настроението напълно минорно. една позната сега е нагазила в някакви проблеми, че два дни се опитвах да и давам съвети ( след като май си преувеличи проблемите и аз се притесних) , ама тя не отбра много. Днес е коренно различно, усещам позитивната луна в стрелец  :)


А може би съвпада на юпитер със слънцето в дева? Тази седмица трябва да има влияние - най-вече за първата декада на подвижните знаци :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2492 -: Август 23, 2015, 05:55:35 pm »
Как ви се отрази квадратурата на слънцето със сатурн, в петък, допълнително активирана и от луната вчера?

Мисля си, че аспекта беше градивен предвид факта, че слънцето е в собствен знак и "използва" сатурн за премахване и освобождаване (скорпион) от ограничения ::)
В петък привечер майка ми успя да ме извади от релси с нейните приказки и вечно недоволство- особено последните месеци, като е негодна да излиза на улицата и се заяжда с комшии и хлапетата, всичката пумия бълва върху мен ( то малко ми е, че и дишам лайната, докато ги изхвърлям).
 Вчера си възвърнах бодрия дух и добро настроение, а сега, след като Слънчо се показа най-после, позитивизмът ми е на мах.
 :49:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2493 -: Август 23, 2015, 06:06:10 pm »
Няколко поредни дни падат самолети на разни места по авиошоута. Кой транзит да броим виновен?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2494 -: Август 23, 2015, 06:32:46 pm »

А може би съвпада на юпитер със слънцето в дева? Тази седмица трябва да има влияние - най-вече за първата декада на подвижните знаци :)

Забравих за този съвпад  :012: Вярно, че днес слънцето влезе в дева. Утре е май точният секстил с луната ми, а иначе много се радвам, че юпитер се застопорява в 3-тия ми дом за дълго време  ( сега и слънцето за месец). Абе до четвъртък си ми беше ок настроение и всичко, явно този квадрат на слънцето и сатурна, заедно с луната в скорпион, скофтиха ситуацията в петък и събота.

Едит: Този пост трябва да ми е късметлийски, заформих три седмици  :012: 777 , обичам седмицата
« Последна редакция: Август 23, 2015, 06:34:29 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2495 -: Август 23, 2015, 06:52:12 pm »
Няколко поредни дни падат самолети на разни места по авиошоута. Кой транзит да броим виновен?
http://astrologia.bg/bg/prognozi/izgrev_na_mars_i_venera_v_lachite_na_slanceto

Именно на 12.08.2015 започва периодът на ХЕЛИАКАЛЕН ИЗГРЕВ НА Марс, планетата, която според древните астролози, когато се появи за първи път в лъчите на Слънцето носи опасни и разрушителни събития, процеси свързано с войни, огън, напрежение между народите или изява на Космичната воля. И ако погледнем точния момент на събитието ще открием нещо феноменално. Тази космическа фаза на Марс ще трае около 2 седмици, като ще се наблюдава като изгрев на Марс рано сутрин преди изгрев Слънце, когато за първи път червената планета ще се появи като видим обект след фазата си на невидимост поради съвпада със Слънцето. Точният момент на изгрева ще бъде около 19.08, но според древните 7 дни преди това и 7 дни след това имаме силов период пряко свързан с изгрева на Марс в лъчите на Слънцето, което означава периода от 12.08 до 26.08. Именно на 12.08 експлозията в Китай се реализира като събитие, а на 13.08 се случи огромния разлив на петрол в река Москва и така в столицата на Русия избухна огромен пожар. Но нещата не спират до тук...

На 21-22.08 се случва и друго много съществено събитие – ХЕЛИАКАЛНИЯ ИЗГРЕВ НА ВЕНЕРА КАТО ЗОРНИЦА! Това означава, че според древното учение Венера като Атина Палада или като Ищар на Акад ще изгрее практически заедно с Марс... Това неминуемо означава, че войнствената Атина и агресивния Марс, появявайки се заедно носят ключо знамение, което може да се интерпретира поне по два различни начина – разрушителен и градивен. Ясно е че щом античната богиня на войната Атина изгрява заедно с бога на войната – Марс това е недвусмислен знак за голяма вероятност от избухването на военен конфликт от много по-големи размери или влизането на вече наличните военни конфликти на много по-опасни фази на разгръщане. Същото знамение може да се протълкува, че заради жена ще възникне война, или във военни действия ще пострада ключов лидер жена или ключов символ на красотата. Също така, в целия този 14 дневен период опасните инциденти, агресията, транспортните аварии, престъпленията към невинните и слабите ще зачестят значително, а емоциите при чувствителните хора ще влязат трудно за контролиране състояние.
« Последна редакция: Август 23, 2015, 06:54:51 pm от akruks »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2496 -: Август 23, 2015, 07:41:17 pm »
Не съм си гледала транзитите, но, в четвъртък, черен джип избута колата, в която бях, в мантинелата на магистралата. Направи го нарочно. Бута ни в продължение на метри, за да може да мине м/у нас и един камион. Всичко това- на прав участък м/у Варна и Зл. пясъци. Полицията убедила шофьора (мой колега) да не подава жалба. Не се изплаших, макар че бях от страната на джипа.
п.п.Шофьорът, на нашата кола- слънчев стрелец, сметна, че е някакъв знак за него. В колата имаше и една слънчева дева, която изтеряса.
Уранче,живи и невредими сте,това е важно
а този с джипа е засилил махалото към вас,но то ще се върне и ще го удари със същата сила,не знаят какво си причиняват с това показно превъзходство

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2497 -: Август 23, 2015, 07:47:19 pm »
Честно казано - петък, събота и неделя са ми супер готини дни у дома и навън. Но мисля, че причината е в други транзитни аспекти - напр. тригон слънце-слънце, нат.сатурн към възлите и т.н.
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2498 -: Август 23, 2015, 08:59:45 pm »
Да, тук е все така важно с кой си пиеш ракията.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2499 -: Август 23, 2015, 09:44:19 pm »
Както мразя ранното ставане, изпущих хелиакалния изгрев на Зорницата. Хубаво обяснение, благодаря, Акрукс.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2500 -: Август 23, 2015, 09:59:59 pm »
Ако изгрява по обед, има шанс да я видя  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2501 -: Август 24, 2015, 12:06:56 am »
Както мразя ранното ставане, изпущих хелиакалния изгрев на Зорницата. Хубаво обяснение, благодаря, Акрукс.
Не е мое обяснението, цитирала съм края от статията на Филип Филипов, към която съм дала линк.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2502 -: Август 24, 2015, 12:34:32 am »
ОК, да няма недоразумения — хубаво обяснение е написал Филип Филипов, за теб едно голо благодаря, че го цитира :)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Събития и транзити
« Отговор #2503 -: Август 27, 2015, 04:11:20 pm »
На този хубав ден, когато Слънцето и Юпитер съвпадат, а са и в съвпад с моя Юпитер (и всичко това в 4-ти дом), макар и при ретроградна Венера, си купих вила.
За справка, новолунието ми беше в 4 дом, в тригон с Луната (у2) и Нептун (у11).
Черпя ви виртуално, топло, топло от барбекюто  :103:
Serve, love, give

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #2504 -: Август 27, 2015, 04:15:29 pm »
Да ти е честита и да прекараш много приятни моменти в нея!