Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845740 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2535 -: Септември 01, 2015, 03:14:15 pm »
Имам нужда от малко помощ, Момичета и Момчета  :58:

Нали съм любопитко - поиграх си да видя кога е следващата среща на Марс и Венера, когато вече тя е директна. Намерих датата и часа, направих си събитие в астро.сом, съответно и синастрия към моя радикс - да видя кое къде се пада.

Много ясно виждам аспекти, покриване на домове и т.н. Но бих се радвала и на вашия прочит.

Прилагам картата :) Ако предпочитате аз първа да започна - ще го направя, но наистина ми е нужен страничен поглед и благодаря предварително  :)

Бих добавила само, че събитието, както се вижда от картата е на 3 ноември. На 31 октомври моето прогр. новолуние, а ноемврийското новолуние е върху моята натална Венера в съвпад с нат. СЛВ, прогр. ДС и дир. Плутон.

Ето картата:

Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2536 -: Септември 01, 2015, 04:37:21 pm »
Марс и Венера в Дева!  :d030: Много смешно.Първо ще дезинфекцират спалното бельо,ще си измият зъбите по 4 пъти и ще избият всички бактерии навсякъде  :P .1 седмица преди планувания секс ще са на зеленчукова диета,за да не им се вдигне нездравословно кръвното по време на "екшъна"  :D
Трябва да бъдат забранени съвпадите на Марс/Венера в Дева,само опорочават нещата  :19:

моля, моля, нищо лошо за Венера в Дева, ако обичате ... :) ... но си е верно, така е ... първо през банята и тогава каквото има там за правене :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2537 -: Септември 01, 2015, 05:12:33 pm »
Марс и Венера в Дева!  Много смешно.
Няма нищо смешно, Марс в дева е педант и никога не оставя незадоволена Венера, въпрос на чест за него е да се потруди за нейните оргазми, за разлика от огнените си събратя, които нажежават драматично обстановката, а действията им после се свеждат до утоляване на собствения нагон, за което най-нагло си просят след това похвала.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2538 -: Септември 01, 2015, 05:15:05 pm »
И аз предпочитам някой земен или воден като моя... Огнените само вдигат пушилка, не са бегачи на дълги дистанции  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2539 -: Септември 01, 2015, 05:53:45 pm »
моля, моля, нищо лошо за Венера в Дева, ако обичате ... :) ... но си е верно, така е ... първо през банята и тогава каквото има там за правене :)

 :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2540 -: Септември 01, 2015, 06:01:37 pm »
На мен най ми допадат в Телец, Рак и Скорпион, отчасти и в Козирог. Някой овнешки така и не успях да улуча, да ми е в съвпад с петодомната сбирщина  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2541 -: Септември 01, 2015, 06:19:29 pm »
Измислих  :043: За да те впечатли истински ще му трябва съвпад Марс/Мерк в овен  :19: :012:

Такива скорострелни и първосигнални не харесвам  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2542 -: Септември 01, 2015, 06:33:57 pm »
моля, моля, нищо лошо за Венера в Дева, ако обичате ... :) ... но си е верно, така е ... първо през банята и тогава каквото има там за правене :)
Хах, Венера-везни колко пъти го е правила в банята, докато Марс в дева ми сапунисва гърба  :29:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2543 -: Септември 01, 2015, 08:42:17 pm »
Марс в Дева остава да не сапунисва и да не чисти нещо 
да ме пази господ от такъв Марс, аз съм си чиста
Не прави прибързани заключения, Драко!
Венера-везни привиква Марса, уж, че не може сама да си сапуниса гърба, но заточената ти Венера няма как да схване играта на тронове  :012:
хах, стана ми интересно, Венера-овен в обора ли обича да го прави и да смърди на дарадонки  :D

geri iv

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Събития и транзити
« Отговор #2544 -: Септември 01, 2015, 08:54:39 pm »
 Благодаря,Дракониада! Точно в моста е проблема.Сигурно от опозицията на тр Уран към Меркурий и прогресивната Луна във Водолей, съм станала малко разсеяна и ме преследва едно безпокоиство и чувство,че трябва да променя нещо в живота си.Засега се опитвам да отработя аспекта по "разумен начин",записах се на курс по английски(не че и преди не съм ходила),даже и тук се "престраших"  да пиша. :012:Но след това ми предстои опозиция към Слънцето и тогава сигурно ще изтрещя и ще взема решение без много да му мисля :012:   :012:  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2545 -: Септември 01, 2015, 09:21:44 pm »
Къде педант, къде импотяга.. Аз съм за скорпионския Марс.. Там е истината..:)
Нямам такива наблюдения досега за мъже с Марс в дева- ако на моменти ръкоблюдстват, е, защото не си прежалват оная работа на всяка срещната, която си го търси...
Марс в спорион го имам в моя натал, но имам огромно разочарование от един слънчев скорпион с Марс в скорпион- абсолютен з@дник, който и за чеп не става.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2546 -: Септември 01, 2015, 09:55:11 pm »
Транзитно: днес съвсем случайно намерих котката, дето се беше затрила. Намерила си е стопанка, която си я обича и се грижи за нея. Попитах момичето откога си има коте, отскоро било. Усмихнах ѝ се и оставих нещата така. В добри ръце е Ловджийка.

П.П.: Транзитен Юпитер (У6) ми е в XI дом, транз. Луна — на десцендента. Аспекти към натален Юпитер — тригон от транз. Меркурий (У9, У12). Но от изброеното нищо не виждам да дава събитие.
« Последна редакция: Септември 01, 2015, 10:37:17 pm от Reptil »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2547 -: Септември 01, 2015, 10:02:50 pm »
Днес за първи път заобичах Луната в Овен  :012: По принцип все проблеми ми създава, но днес имах супер голяма енергия, направо летях в жегата  :012: За следващия живот съм си я заплюла.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2548 -: Септември 01, 2015, 10:07:32 pm »
А вие двамката някаква астрологична картинка ще дадете ли .... :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Събития и транзити
« Отговор #2549 -: Септември 01, 2015, 10:09:58 pm »
Значи при мен Луната направи едни хубави квадратурки към стелиума ми в Козирог, но пък беше в секстил със Мерка и Сатурна ми, на мен това ми трябваше за днес. Квадратурите се изразиха в това, че имах малко напрежение свързано с пътуването ми.