Автор Тема: Марс  (Прочетена 273991 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1365 -: Януари 26, 2017, 10:39:46 pm »
По повод цветоастрологията, баща и син вкъщи имаха тежък период на разправии и караници.
Приятелка - астролог ми препоръча таткото да подари нещо червено на детето, ако може да свързано с енергия, движение и пр.
Да де, ама как точно ей така да ги случа нещата?!
Без никаква моя намеса, след седмица таткото се появи на вратата с електрически мотор - от тия с акумулаторите - чистичко червен!
За жалост, не мисля, че имаше особен ефект, но то си има друго обяснение при тях ;)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1366 -: Януари 26, 2017, 10:43:04 pm »
Чудя се нещо... А трябва ли да се сдобиеш с цицина, натъртване или да се порежеш, за да заявиш, че ти работи Марсът?  :012:

Лили, нееее - просто си се оплакваме.
Съчувствам на всички порязали се и кървящи от последните постове  :38:

П.П. знам, че гише "Оплаквания" е в друга тема  :012:
« Последна редакция: Януари 26, 2017, 10:44:43 pm от lina »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1367 -: Януари 26, 2017, 10:45:00 pm »
Аз исках да се оплача  ???
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Марс
« Отговор #1368 -: Януари 26, 2017, 10:45:18 pm »
Чудя се нещо... А трябва ли да се сдобиеш с цицина, натъртване или да се порежеш, за да заявиш, че ти работи Марсът?  :012:
Не, означава че ти е спънът Марса и ти работи Нептуня  :012: Иначе сериозно -техниката К Ръшман за Марс в аспект с АС и травма, зъб ,кокaл ,глава ох ох -при мен не работи. Вечно съм с ох о х някъде и забелязвам по-късно, като стане зелено или много ох или се окаже, че главата еби ла пукната  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1369 -: Януари 26, 2017, 10:45:26 pm »
Много интересно, на принципа клин клин избива. А говорим за неутрализиране, би следвало да се "лекува" с противоположно качество/излъчване. Но може би друг е бил принципът – да се пренасочи енергията чрез символичен жест, някои така го отработват. Като в Индия – ако имаш предпоставки за овдовяване, омъжваш се за някакъв предмет и после го погребваш. Пито-платено, започваш на чисто, с отработена карма.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Марс
« Отговор #1370 -: Януари 26, 2017, 10:52:52 pm »
Много интересно, на принципа клин клин избива. А говорим за неутрализиране, би следвало да се "лекува" с противоположно качество/излъчване. Но може би друг е бил принципът – да се пренасочи енергията чрез символичен жест, някои така го отработват. Като в Индия – ако имаш предпоставки за овдовяване, омъжваш се за някакъв предмет и после го погребваш. Пито-платено, започваш на чисто, с отработена карма.  ;D
ОО, благодаря супер идея ще си купя един лингам с презареждащи батерии от сексшопа и ще го погреба на някой адамов плаж  :012: Или макет на пенис и ще го закопам в двора на природонаучния музей дето гледа към сектора със шимпанзетата .

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1371 -: Януари 26, 2017, 11:02:46 pm »
Ще започна и аз да наблюдавам по сидерал  :08: Благодаря ти  :38:
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1372 -: Януари 27, 2017, 01:25:47 am »
...когато влезе в нашкатрата на нат. Слънце, резултира в по-интензивни болки в сърдечната област. По прогресии си го имам заложено за тази година, ако се разгледа в здравословен аспект – прогр. Марс в съвпад с нат. Слънце, прогр. Юпитер в секстил към тях, аспектите са точни по градус.

Не се филмирай, с толкова малко слънце, като нищо ти липсва някой вит Д, някоя бебешка доза няма да навреди

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Марс
« Отговор #1373 -: Януари 28, 2017, 03:45:35 pm »
Днес усетих прилив на енергия, след ингреса на Марс в Овен. Почетох го с червени прашки.  :012:

 :012: :012:

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1374 -: Януари 31, 2017, 10:43:32 pm »
Транзитен Марс на върха на MЦ - "изчезна" ми документ, който писах 3 дена - цитати, факти, статистики, извадки и пр. друга конкретика. (при все секстила на същия с Меркурий)

Ама много се разлюти телешкото ми Слънце - отдавна не бях се гневила толкова  :41:
И то, защото поради включения пакостник тр. Уран към Asc и нат. Марс ги очаквам тези номерца и уж бях взела мерки по въпроса.
Дръжки!  :012:

« Последна редакция: Януари 31, 2017, 10:54:17 pm от lina »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1375 -: Януари 31, 2017, 10:45:00 pm »
Ако документът е електронен - вероятно може да се намери :)
Над силата е само умението да я владеем!

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1376 -: Януари 31, 2017, 11:00:30 pm »
Електронен 'беше' и за да мога да го редактирам от всякаква локация, го държах в Г-мейл - т.е. само виртуално. И така, мислех си, след като ми изгърмя компютъра при предния включен Уран, сега няма да завися от hardware.
Да, ама не!
Дълго и не на място е за обяснение - иде реч за недомисленост на функционалност в Г-мейл, чиито услуги иначе много ме радват.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1377 -: Януари 31, 2017, 11:11:33 pm »
Ех ... съчувствам ти  ??? Все пак, може и да е за добро  :38:
Над силата е само умението да я владеем!

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1378 -: Януари 31, 2017, 11:31:11 pm »
Ех ... съчувствам ти  ??? Все пак, може и да е за добро  :38:

Благодаря ти, Алена :58:

Относно "може и да е за добро" - първо реших, че това е знак, че не трябва да се занимавам повече с въпросния проект.
После, като ми мина телешкото негодувание, взех че по памет възстанових всичко за около 5 часа яростно препускане и писане.
Сега не знам как да го разбирам това като послание...
Вярвам в знаците, но нещо не ги разбирам в момента.

Някакви предположения, моля!!!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1379 -: Януари 31, 2017, 11:43:06 pm »
Може би е имало агресивен подход при изготвянето на документа, освободила си напрежение в него, но не би било добре за теб - тази "агресия" (енергия) да се насочва на някъде. В крайна сметка - ще се върне при теб и ще прободе теб. Така, че - от такава гл.т., си имала канал да излееш гнева, за да не се задържа в теб, освободила си го. И с оглед хубавата констелация, за която сподели - вярвам, че с обмисляне и анализ - ще структурираш и мобилизираш друг рационален, но и пробождащ в целта подход.

Качи карта или по-добре остави данните си - да разгледаме конкретно и да не говорим  само "по принцип"  :)
Над силата е само умението да я владеем!