Автор Тема: Марс  (Прочетена 268938 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1920 -: Септември 14, 2021, 09:36:07 pm »
Марс в последните и първите градуси, при мен винаги носи прояви, най-вече на физиологическо и физическо ниво, с инциденти, спорове, здраве.  ;)
Рени, защото е в 1ви дом ли? Или, защото е диспозитор на планетите в овен?
+1

Сафо, и двете. По сидерал е Алмутен на хороскопа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1921 -: Септември 14, 2021, 09:49:36 pm »
посъветвайте ме как да отиграя тр. Марс през ДСЦ точно в деня, в който ще трябва да представям проект пред хора в рамките на финален изпит?

Марс тогава тъкмо ще е изгрял.
Имаш право на "може би, "да " или "не". Имаш право да помолиш за онова, което искаш. Имаш право на грешка. Имаш право да общуваш с другите, без да зависиш от одобрението. И всичко това се постига като демонстрираш секс/сексапил- Марс е срещу АСЦ. Оръжията/инструментите на Марс, според знака- Скорпион или Стрелец.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Марс
« Отговор #1922 -: Септември 14, 2021, 11:21:33 pm »
Мерси, хора! :-*
Няма да се дам:Д

//Стар, в Стрелец (планирам просто)
Люба, и моят е седмодомен, прегръщам те, имаме нужда:Д

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #1923 -: Септември 15, 2021, 08:12:39 am »
посъветвайте ме как да отиграя тр. Марс през ДСЦ точно в деня, в който ще трябва да представям проект пред хора в рамките на финален изпит?
а може да има изненада в мача,някой да ти подаде пръв ръка/подсказка/ ти се приготвяш за битка,а то подкрепа,някой го наричат късмет :)
важно е спокойствието и с оптимизъм  :)
пожелавам ти успех

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1924 -: Октомври 02, 2021, 10:38:38 pm »
На 07.10.21г Марс и Слънце ще се слеят в 14 *на знак везни.Диспозиторът Венера в последен градус на скорпион.Ще има приключване на нещо,срив,банкрут,раздяла,по брутален,безкруполен начин.Болезнено.При мен съвпадът е опозиция нат.Марс на к12.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1925 -: Октомври 03, 2021, 03:56:35 pm »
На 07.10.21г Марс и Слънце ще се слеят в 14 *на знак везни.Диспозиторът Венера в последен градус на скорпион.Ще има приключване на нещо,срив,банкрут,раздяла,по брутален,безкруполен начин.Болезнено.При мен съвпадът е опозиция нат.Марс на к12.
на 15 * са Слънце/Марс, а Венера е вече в Стрелец по това време, в темата за цикъла Марс/Слънце Рени качи карта, Меркурий е на 18* Везни, ретро  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1926 -: Октомври 03, 2021, 06:02:39 pm »
На 07.10.21г Марс и Слънце ще се слеят в 14 *на знак везни.Диспозиторът Венера в последен градус на скорпион.Ще има приключване на нещо,срив,банкрут,раздяла,по брутален,безкруполен начин.Болезнено.При мен съвпадът е опозиция нат.Марс на к12.
на 15 * са Слънце/Марс, а Венера е вече в Стрелец по това време, в темата за цикъла Марс/Слънце Рени качи карта, Меркурий е на 18* Везни, ретро  :)
Акрукс,вярно...благодаря!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #1927 -: Октомври 04, 2021, 07:31:18 am »
тр.марс през асц.дева ,през целият период на транзита- херпес на устата,борих се с къпинак усукан с коприва, висок над ръста ми да си пробия път покрай реката,той не се дава драска ,убожда,но му видях сметката,с една яка тояга ,излезе ми огромен мехур на показалеца и се спука ,но стигнах до любимото си място,набрах си и коприва с голи ръце,цяла торба,брах и шипки/страхотен мармалад става/,бъзак- имуностимулатор, ябълки за оцет,орехи,заигравка докато ги счипиш и изчистиш,все по искърското дефиле ,природата е благодатна и дарява плодовете си на този който не го мързи да ги събере,полезни неща по дева , измих прозорци у дома,пердета,завивки,есенно почистване -пак се включи девата
това е марсов възврат на асц. дева- пепеляшка :)
сега като влезе марс във везни  2 дом съм привършила всички досадни задължения и ще подновя соц.контакти с приятелки на лежерни седянки тук-там :)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Марс
« Отговор #1928 -: Октомври 04, 2021, 12:44:50 pm »
При мен съвпада Марс/Слънце е на 6 гр. от натално слънце и 3 гр от нат Юпитер 10 дом. Има събития по 10 дом майка ми. Имоти надявам се продажби и покупки. Това е тема в последно време , трябва да се финализира.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1929 -: Октомври 31, 2021, 10:28:44 am »
Марс влезе в знак, където има достойства, в Скорпион, но в лъчите на Слънцето. Няма да се интересува от външното мнение, защото света така и не го вижда. Съществува тенденция да сме обсебени от нашия  начин на действие, че е най-продуктивният, най-правилният. у1 изгорен, не вижда АСЦ и в дом, където не се чувства добре, не предполага здравословна изява на архетипа при ингреса.За да се получи желаното ще се съобразяваме/зависим  от  другите, което ще трупа гняв, нетърпение в нас и при всеки аспект на Марс с Луна в Лъв, Водолей, Скорпион, Телец, ще се активират циклите Марс- Сатурн, Марс - Юпитер, Марс- Уран. Марс в 7-ми много иска да впечатлява другите и ще донесе от 10 кладенеца вода, само и само, за да е забелязан. Марс в Скорпион си носи есенцията, но не може да я демонстрира този път и ще действа посредством тайни канали, индиретно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1930 -: Ноември 28, 2021, 08:48:30 pm »
Марс се е показал, макар и срамежливо,  и за малко. Атакааа... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Марс
« Отговор #1931 -: Януари 10, 2022, 10:59:18 pm »
Такава напрегната опозиция транзитен- натален Марс, ужаст!
Разболях се в крайна сметка, само като  пипнех  нещо, го развалях- толкова бяс имах събран в себе си. Добре, че мина, но много ми действат квадратурите и опозициите на тоз хубостник.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1932 -: Май 25, 2022, 11:17:59 am »
Марс в Овен, ухааа ! Код горещо, и то много горещо. Източен, в знак на своята обител, в терма на Юпитер, който също е в Овен-при външен натиск тази огромна сила става неконтролируема и кара хората да стават размирни, диви, страстни, повече от необходимото, прекалено самоуверени.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1933 -: Май 25, 2022, 12:54:26 pm »
Марс в Овен, ухааа ! Код горещо, и то много горещо. Източен, в знак на своята обител, в терма на Юпитер, който също е в Овен-при външен натиск тази огромна сила става неконтролируема и кара хората да стават размирни, диви, страстни, повече от необходимото, прекалено самоуверени.
Рени, да. Марс направи ингрес в Овен, но добрата новина е, че не ранява никоя планета, въпреки, че съвпадът с Луната е нож с две остриета. При нативи със стелиум в овен, и такива, при които е годишен управител, ще има екшън. Дали и рачешките Марсове и марсовите Луни, ще са във вихъра на огъня?
« Последна редакция: Май 25, 2022, 01:27:20 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1934 -: Май 25, 2022, 04:52:41 pm »
Е, как да не ранява ?!
Марс хвърля аспект към Слънце, а Сатурн към Марс. Добре че е в "охлаждащ" квадрант. Луна/Марс не е топ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“