Автор Тема: Марс  (Прочетена 173496 пъти)

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 10851
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1920 -: Септември 14, 2021, 09:36:07 pm »
Марс в последните и първите градуси, при мен винаги носи прояви, най-вече на физиологическо и физическо ниво, с инциденти, спорове, здраве.  ;)
Рени, защото е в 1ви дом ли? Или, защото е диспозитор на планетите в овен?
+1

Сафо, и двете. По сидерал е Алмутен на хороскопа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

• Hero Member
  • Публикации: 10851
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
« Отговор #1921 -: Септември 14, 2021, 09:49:36 pm »
посъветвайте ме как да отиграя тр. Марс през ДСЦ точно в деня, в който ще трябва да представям проект пред хора в рамките на финален изпит?

Марс тогава тъкмо ще е изгрял.
Имаш право на "може би, "да " или "не". Имаш право да помолиш за онова, което искаш. Имаш право на грешка. Имаш право да общуваш с другите, без да зависиш от одобрението. И всичко това се постига като демонстрираш секс/сексапил- Марс е срещу АСЦ. Оръжията/инструментите на Марс, според знака- Скорпион или Стрелец.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

• Hero Member
  • Публикации: 632
« Отговор #1922 -: Септември 14, 2021, 11:21:33 pm »
Мерси, хора! :-*
Няма да се дам:Д

//Стар, в Стрелец (планирам просто)
Люба, и моят е седмодомен, прегръщам те, имаме нужда:Д

strelicka

• Hero Member
  • Публикации: 2910
« Отговор #1923 -: Септември 15, 2021, 08:12:39 am »
посъветвайте ме как да отиграя тр. Марс през ДСЦ точно в деня, в който ще трябва да представям проект пред хора в рамките на финален изпит?
а може да има изненада в мача,някой да ти подаде пръв ръка/подсказка/ ти се приготвяш за битка,а то подкрепа,някой го наричат късмет :)
важно е спокойствието и с оптимизъм  :)
пожелавам ти успех