Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039243 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #7980 -: Февруари 21, 2021, 03:41:54 pm »
Х и У един и същ човек ли са?
Не.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7981 -: Февруари 21, 2021, 04:30:07 pm »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7982 -: Февруари 21, 2021, 09:49:14 pm »
Х и У един и същ човек ли са?
не, Х си е сам за себе си, уникат  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7983 -: Февруари 21, 2021, 09:54:09 pm »
Здравейте!
Ако повикам водопроводчик до края на седмицата, ще му поправи ли успешно запушеният душ/ в момента съм на 1% налягане на топлата вода :( , както и прокапването от студения кран на чешмата?

П.С. Чудя се дали да не изчакам още няколко дни да мине ретроградието на Меркурий:)
Луната е в екзалтация и в собствен дом, с последен хармоничен аспект, ако потърсиш професионалист ще свърши добре работата. Меркурий е добре да е тръгнал напред, освен ако не е било спешно да се търси майстор, че и такива моменти има, а тогава няма как да се избегне ретроградие и т.н.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7984 -: Февруари 21, 2021, 10:05:30 pm »
Здравейте!
Един хорарен въпрос и от мен.Ще ме потърси ли отново Х?

Като гледам предстоящия квадрат на Марс и Венера май нещата ще си останат така
Да, ще те потърси, а квадратът между Венера и Марс показва, че не ви предстои интимна връзка на този етап. Но комуникация ще имате. Не е налице също взаимно харесване и романтични чувства, самият той е избухлив и нервак, а твоята Луна във Везни има нужда от хармония.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7985 -: Февруари 22, 2021, 08:37:26 am »
Здравейте!
Ако повикам водопроводчик до края на седмицата, ще му поправи ли успешно запушеният душ/ в момента съм на 1% налягане на топлата вода :( , както и прокапването от студения кран на чешмата?

П.С. Чудя се дали да не изчакам още няколко дни да мине ретроградието на Меркурий:)
Луната е в екзалтация и в собствен дом, с последен хармоничен аспект, ако потърсиш професионалист ще свърши добре работата. Меркурий е добре да е тръгнал напред, освен ако не е било спешно да се търси майстор, че и такива моменти има, а тогава няма как да се избегне ретроградие и т.н.


Не посмях миналата седмица да го повикам, понеже не беше спешно. Оставям го за утре. Благодаря, Акрукс!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7986 -: Февруари 23, 2021, 06:48:59 am »
Х и У един и същ човек ли са?
не, Х си е сам за себе си, уникат  :)
Да,Акрукс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7987 -: Февруари 24, 2021, 12:04:21 am »
Х и У един и същ човек ли са?
не, Х си е сам за себе си, уникат  :)
Да,Акрукс.
да какво?  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7988 -: Февруари 24, 2021, 06:06:50 am »
Х и У един и същ човек ли са?
не, Х си е сам за себе си, уникат  :)
Да,Акрукс.
да какво?  ::)
"Сам за себе си,уникат"

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7989 -: Март 08, 2021, 07:03:29 am »
Х ще зачене ли тази година?Мое много близко момиче .......

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7990 -: Март 09, 2021, 06:46:44 pm »
До два месеца предстои ли ми романтична среща с мъж?
Нямам предвид конкретен такъв.
Онзи ден ми беше на гости моята приятелка с новолунието върху Слънцето и прогресивния съвпад Луна- Венера. Бяха с нейния човек, направо са създадени един за друг .
Покрай мен не е като да няма кандидати, изскачат стари, появяват се нови, най- хубавото е, че по трудния начин осъзнах, че 8 месеца бъркане в раната ми стигат и мисля, че се излекувах и приех положението .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #7991 -: Март 10, 2021, 11:55:26 am »
До два месеца предстои ли ми романтична среща с мъж?
Нямам предвид конкретен такъв.
Онзи ден ми беше на гости моята приятелка с новолунието върху Слънцето и прогресивния съвпад Луна- Венера. Бяха с нейния човек, направо са създадени един за друг .
Покрай мен не е като да няма кандидати, изскачат стари, появяват се нови, най- хубавото е, че по трудния начин осъзнах, че 8 месеца бъркане в раната ми стигат и мисля, че се излекувах и приех положението .
Мисля, че до 2 месеце не, но след 4 да има нещо флирт/романтика. Погледни си и прогностиката, там трябва да се вижда кога.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7992 -: Март 10, 2021, 12:56:14 pm »
До два месеца предстои ли ми романтична среща с мъж?
Нямам предвид конкретен такъв.
Онзи ден ми беше на гости моята приятелка с новолунието върху Слънцето и прогресивния съвпад Луна- Венера. Бяха с нейния човек, направо са създадени един за друг .
Покрай мен не е като да няма кандидати, изскачат стари, появяват се нови, най- хубавото е, че по трудния начин осъзнах, че 8 месеца бъркане в раната ми стигат и мисля, че се излекувах и приех положението .
Романтична не, но интимна среща може да има, У1 е в разходящ съвпад с У7, но Луната ще пренесе сцетлина между тях чрез съвпади, може да е човек от твоето населено място, който има връзка с професията и го познаваш

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Общи хорари
« Отговор #7993 -: Март 10, 2021, 03:41:55 pm »
До два месеца предстои ли ми романтична среща с мъж?
Нямам предвид конкретен такъв.
Онзи ден ми беше на гости моята приятелка с новолунието върху Слънцето и прогресивния съвпад Луна- Венера. Бяха с нейния човек, направо са създадени един за друг .
Покрай мен не е като да няма кандидати, изскачат стари, появяват се нови, най- хубавото е, че по трудния начин осъзнах, че 8 месеца бъркане в раната ми стигат и мисля, че се излекувах и приех положението .
не
Да се обоснова,че през телефона набързо го изстрелях.
Асц дева не предполага романтика,а дцс риби-да,но Нептун на к7 е илюзия,мечта,измама....Меркурий ,който е у1 дом е във водолей,знак,който никак не е романтичен,но в 5ти дом от картата.Луната също е водолейска.Нервна,фиксирана в нещо ,вероятно през интернет ,социални мрежи се надяваш нещо да се получи и твърде вероятно е да има нещо,но то в никакъв случай няма да е романтично за теб.К5 козирог и Сатурн във водолей-ми Тц.Не прибързвай Корея и не прави нещо,за което ще съжаляваш. :)
« Последна редакция: Март 10, 2021, 07:16:50 pm от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #7994 -: Март 10, 2021, 04:40:34 pm »
Благодаря, ще дам обратна връзка.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...