Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 114658 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на възлите
« Отговор #210 -: Август 29, 2014, 06:01:51 pm »
Акрукс ти пък ме закла :012:
И ти си голяма романтичка. Как ще се женя? Аз още не съм приключила съжителството си с тоя......айде да не казвам какъв.
Ти викаш - ще се женя :012:
Тоя е баща на детето ти, а съжителството с него лесно ще се прекрати ако се обвържеш сериозно с друг, това е реалност, а не романтика

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на възлите
« Отговор #211 -: Август 29, 2014, 09:14:39 pm »
Какво може да се очаква от СЛВ, транзитиращ през АЦ? Дава ли някакви събития, или се изживява вътрешно, след като минава в XII дом?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на възлите
« Отговор #212 -: Август 29, 2014, 09:30:45 pm »
Среща с копнежи по ...домовете/сферите където попада нодална ос в натала  ,под формата на човек ,ситуация ,оферта ;посоката е меко казано неясна ,луташ се ,сякаш си я изгубил,бонусът е Граф Монте Кристо,след време .Зависи как са поставени при теб възлите и накъде си се запътил . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на възлите
« Отговор #213 -: Август 29, 2014, 09:56:45 pm »
Звучи оптимистично, при СЛВ в VII дом натално :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #214 -: Август 29, 2014, 10:24:30 pm »
Хепи и Акруск,благодаря ви за насоките относно възлите. :)
Ще чета тази книга.

Иначе Акрукс, много хора са ми казвали,че докато не приключа с този...друг няма да се появи ???
Та затова ми се видя имагинерно предположението ти, да сключа толкова скоро брак.
Но ако наистина се случи както предполагаш, дано този път уцеля поне 5ца от тотото :58:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #215 -: Август 31, 2014, 08:30:59 am »
Хепи и Акруск,благодаря ви за насоките относно възлите. :)
Ще чета тази книга.

Иначе Акрукс, много хора са ми казвали,че докато не приключа с този...друг няма да се появи ???
Та затова ми се видя имагинерно предположението ти, да сключа толкова скоро брак.
Но ако наистина се случи както предполагаш, дано този път уцеля поне 5ца от тотото :58:

Бейби, интересно ми е, на каква база са ти го казали това - в книжките пише, че това следва от аспект на Венера с Плутон, а ти нямаш такова .... Какво друго би давало такова кармично задължение? За мен, докато не започнеш да обичаш/да се сръзваш по СЛВ, ще продължават проблемие ти във връзките, ако ще и 10-тима да смениш - и той с неговата Луна просто ти помага или насочва да го направиш.
« Последна редакция: Август 31, 2014, 08:32:44 am от Happy58 »

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #216 -: Август 31, 2014, 12:43:11 pm »
Мерси Хепи.
То и аз се чудя, защо да не си намеря друг, докато този още живее при мен???? :017:
Но честно да ти кажа, до сега не се получава.
И когато съм го обсъждала с приятелки, ясновидци....всички са ми казвали, че няма да се появи нов, докато не приключа и не се изчистя енергийно от този. Не знам.....

Аз нямам в натала аспект венера-плутон, но в момента тече транзитния тригон на плутон с нат венера. Той ще приключи края на 2015година.


Аз сега чета книгата ,която ми препоръча и съответно за моя случай. Много е полезна,много истинска.

А какво имаше предвид за неговата луна? Че е във водолей ли?
« Последна редакция: Август 31, 2014, 05:21:01 pm от Babyblue »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #217 -: Септември 01, 2014, 08:18:30 am »
Мерси Хепи.
То и аз се чудя, защо да не си намеря друг, докато този още живее при мен???? :017:
Но честно да ти кажа, до сега не се получава.
И когато съм го обсъждала с приятелки, ясновидци....всички са ми казвали, че няма да се появи нов, докато не приключа и не се изчистя енергийно от този. Не знам.....

Аз нямам в натала аспект венера-плутон, но в момента тече транзитния тригон на плутон с нат венера. Той ще приключи края на 2015година.


Аз сега чета книгата ,която ми препоръча и съответно за моя случай. Много е полезна,много истинска.

А какво имаше предвид за неговата луна? Че е във водолей ли?

да, неговата Луна е във Водолей и той чрез нея ще те принуждава/насочва за твоя СЛВ. Бих казала, опитай първо да започнеш да живееш според СЛВ и тогава ще решиш, трябва ли да сменяш мъжа или не :) и то ако трябва, ще се случи.

Тригона към Венера не носи тази кармичност - по-скоро, като прилючи този транзит, ти ще си прочела книгата и ще имаш вече друг поглед върху Венерата си :)
« Последна редакция: Септември 01, 2014, 08:20:55 am от Happy58 »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на възлите
« Отговор #218 -: Септември 01, 2014, 01:04:32 pm »
Коя книга за възлите спрягате тук, върнах 2 стр. назад, не видях.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #219 -: Септември 01, 2014, 01:11:23 pm »
Коя книга за възлите спрягате тук, върнах 2 стр. назад, не видях.

Астрология на душата от Жан Спилър

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на възлите
« Отговор #220 -: Септември 01, 2014, 01:48:52 pm »
 :08:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #221 -: Септември 01, 2014, 02:29:38 pm »
да, неговата Луна е във Водолей и той чрез нея ще те принуждава/насочва за твоя СЛВ. Бих казала, опитай първо да започнеш да живееш според СЛВ и тогава ще решиш, трябва ли да сменяш мъжа или не :) и то ако трябва, ще се случи.

Тригона към Венера не носи тази кармичност - по-скоро, като прилючи този транзит, ти ще си прочела книгата и ще имаш вече друг поглед върху Венерата си :)
Благодаря ти още веднъж :) :)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #222 -: Септември 02, 2014, 10:10:09 am »
Днес се наложи да препрочета нещо от книгата на Джеф Грийн за Плутон и отново видях частта за транзитите на възлите. Прилагам едно копие от нея - на когото му е полезно. Малко е криво, ама толкова мога :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на възлите
« Отговор #223 -: Септември 02, 2014, 03:07:53 pm »
Според мен начинът, по който може да се изяви транзитът на Лунните възли през важна радикална точка, в преобладаваща степен зависи от нивото на съзнание и еволюционно развитие на натива. Повече от транзита на коя да било планета. Има хора, които при транзит на ЮЛВ през определена "тема" в хороскопа така и не си научават урока, повтарят модела от миналото, зациклят и не продължават напред. И така се озовават в капан, в който сами се поставят. А транзитът на възлите според мен бележи повратните точки и тайминга, когато ни се дава възможност да пречупим този модел, да излезем от матрицата, но също така се свързват с определени избори, които в един момент могат да се окажат основополагащи за целия ни по-нататъшен живот.
« Последна редакция: Септември 02, 2014, 03:13:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на възлите
« Отговор #224 -: Септември 02, 2014, 03:47:33 pm »
Раху и Кету са мъгла, димна завеса, сянка -  нещо, което пречи да видим истината и да я осъзнаем,..

А ако се съчетават с важни транзити на Юпитер и Сатурн, пак ли "замъгляват"?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui