Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 283839 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Синастрии
« Отговор #1620 -: Август 18, 2020, 01:58:21 pm »
Романтика, или по-скоро "Г-н и още нещо."
Слънце-Юпитер в женска карта, особено леките аспекти и съвпада, дават материално благополучие, от/чрез мъжа...

При мен конкретно - никаква облага или подарък не съм получавала от мъж, към който съм имала симпатии. По-скоро те са се нуждаели от моята помощ и със сигурност не са били финансово успешни, а обратното.

Единственото, което съм получила до момента от мъж е една романтична картичка за Св. Валентин с любовно послание и 2 червени гривни, които беше купил от Франция.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1621 -: Август 18, 2020, 01:59:41 pm »
Съвпад Слънце/Нептун/Марс какво търси/вижда жената?
Мъжът ми е с Луна в 10 дом, везни, съвпад Слънце, Уран.

Луна Везни, 10 ти, съвпад Слънце, Уран , търсен образ жена- АСЦ/Слънце Водолей, Лъв, Слънце, Уран към АСЦ, ъглова, фазова Венера, Венера към АСЦ. Психологическия портрет ти ще си го разчетеш

Слънце-Марс-Нептун, търсен образ мъж- АСц Риби, Марс, Нептун на АСЦ, Луна-Марс, в 1-ви дом, Венера- Нептун, 12-ти, Риби.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1622 -: Август 18, 2020, 02:05:58 pm »
Романтика, или по-скоро "Г-н и още нещо."
Слънце-Юпитер в женска карта, особено леките аспекти и съвпада, дават материално благополучие, от/чрез мъжа...

При мен конкретно - никаква облага или подарък не съм получавала от мъж, към който съм имала симпатии. По-скоро те са се нуждаели от моята помощ и със сигурност не са били финансово успешни, а обратното.

Единственото, което съм получила до момента от мъж е една романтична картичка за Св. Валентин с любовно послание и 2 червени гривни, които беше купил от Франция.

Романтика, от мъж- баща, дядо, чичо, съсед и т.н. Това е тенденция и се усеща влиянието на аспекта в сфера взаимоотношения, при наличие на такива. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1623 -: Август 18, 2020, 03:16:26 pm »
Сатин, да, и това за  доминантна Луна в мъжка карта, същото съм наблюдавала.
При жените  обмена Слънце-Юпитер също  възпрепятсва близките връзки.

Ми пак мъжки планети и то свързани с егото, как няма да няма възпрепядстване.
Във връзките трябва баланс между мъжките и женските енергии на двамата, иначе става....
Аз ги привлека едни слабохарактерни по Слънцето, Венера и Нептун, като ми видят войнстово в Овен и Скорпион в последсвие и изненада  😂 и как да ми задоволят марсовата Луна, ми не става, марсовете им все слаби за нея
« Последна редакция: Август 18, 2020, 03:22:17 pm от Satin »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Синастрии
« Отговор #1624 -: Август 18, 2020, 06:31:07 pm »
Сатин, да, и това за  доминантна Луна в мъжка карта, същото съм наблюдавала.
При жените  обмена Слънце-Юпитер също  възпрепятсва близките връзки.

Ми пак мъжки планети и то свързани с егото, как няма да няма възпрепядстване.
Във връзките трябва баланс между мъжките и женските енергии на двамата, иначе става....
Аз ги привлека едни слабохарактерни по Слънцето, Венера и Нептун, като ми видят войнстово в Овен и Скорпион в последсвие и изненада  😂 и как да ми задоволят марсовата Луна, ми не става, марсовете им все слаби за нея

Добре де,познавате моята натална карта,за мен какъв тип момиче,жена е подходяща? Аз все си харесвам деви,а те мен - не.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Синастрии
« Отговор #1625 -: Август 18, 2020, 08:38:58 pm »
Слънцето по-скоро показва мотивацията на жената. Синя каска  Въображение, романтични жестове, мъж с деликатна, чувствителна, аритистична природа, който да й брои звездите, отнесен, завеян, разсеян, блуждаещ, потаен, хлъзгав, изплъзващ се, бягащ по тъча, не особено волеви
Ха,Стар,аз си представих,нещо като пожарникар,или водопроводчик......,ама синя каска е по-яко. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Синастрии
« Отговор #1626 -: Август 18, 2020, 08:43:08 pm »
Съвпад Слънце/Нептун/Марс какво търси/вижда жената?
Мъжът ми е с Луна в 10 дом, везни, съвпад Слънце, Уран.

Луна Везни, 10 ти, съвпад Слънце, Уран , търсен образ жена- АСЦ/Слънце Водолей, Лъв, Слънце, Уран към АСЦ, ъглова, фазова Венера, Венера към АСЦ. Психологическия портрет ти ще си го разчетеш

Слънце-Марс-Нептун, търсен образ мъж- АСц Риби, Марс, Нептун на АСЦ, Луна-Марс, в 1-ви дом, Венера- Нептун, 12-ти, Риби.
А,не! ;)Търсен образ е добре казано обаче дали ще се намери...

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Синастрии
« Отговор #1627 -: Август 19, 2020, 05:50:20 pm »
И тук да напиша какво бе казано за нашата синастрия при консултация с Вотей и последвано от такава с Мира Кунева. И двете категорични, че има прекалено много аспекти, които показват силна кармичност и познанство на душите от различни превъплъщения. При някои от тях сме били мъже, които са имали много силно приятелство. Според едната той си е отишъл по-рано и аз изпитвам известна доза вина, че не съм успяла да му помогна и да го спася от удавяне или пропадане в пропаст. Имал чисто физическо привличане към жени от водните знаци, но в мое лице щял да намери спокойствие и стабилност. Трудните аспекти били, за да ни правят действени, за да растем и отработваме нещата, дадени като уроци. Астрологията дава отговор само дали хората са сходни, кой става и кой - евентуално не и е добре да бягаме през глава от него. Аз се допитах до едната, той от своя страна се консултира с другата. Единственият по-притеснителен аспект е негов Уран съвпад мой Десцендент, останалото било достатъчно, за да ни държи заедно и засега наистина никой не може да се откаже от другия, дори понякога да е трудно и да изглежда странно и смешно в очите на хората.  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Синастрии
« Отговор #1628 -: Август 20, 2020, 02:05:33 pm »
Направило ми е впечатление, че в женска карта, ъглов Марс, възпрепятсва хармонични връзки, а Венера ъглова в мъжки кари, напротив, спомага за такива. Някой има ли същите наблюдения и впечатления ?
моят Марс е в 7д (Стрелец)
//Всякакви партньорства, не само романтични. хората ме използват, нараняват, в известен смисъл "паразитират" върху мен, ограбват ме. + нещото, което винаги ме изумява - ревнуват от мен, завиждат ми, без да има обективно за какво. Като по-млада не успявах да рационализирам това, да си дам сметка, че е ревност (просто защото не допусках, че има кой за какво да ми завижда) - някакъв яд, че успявам, въпреки всичко, да съм себе си, да не съм конформист, да не се размивам в масите, да мимикрирам. Всъщност това е, което привлича хората към мен, това е и което масово ги отблъсква, защото не е лесно да виждаш как някой прави това, което на теб не ти стиска.

Във всичките си взаимоотношения досега аз съм била даващият, от известно време се опитвам да работя върху това и гоня баланс. Като спреш кранчето на хора, които са свикнали да си наливат от теб, стават много сърдити и агресивни, но това не е мой проблем. Оставих много хора (общо взето - всички хора:Д). Отне ми време, но вече знам, че "тайната" не е в това да даваш още и още (за да те "обичат"), (здравословно) партньорство има само тогава, когато везните са изравнени.
не всички с Марс в 7 дом са така, значи има още нещо🙂

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1629 -: Октомври 24, 2020, 01:27:26 pm »
Моля за мнението ви за тази династия.

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1630 -: Октомври 24, 2020, 02:21:45 pm »
Здравейте, бих искала да попитам, за тази синастрия. Срещнах този мъж това лято, много е умен с добра професия и много си допаднахме, голяма ни е разликата във възрастта не става дума за любов такава като при влюбена двойка, но все пак любов има, като учител ученик. Търсим се и сякаш не можем един без друг. Ще бъда благодарна да ми поясите що за среща е това. Сигурно има нещо кармично. Благодаря!

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Синастрии
« Отговор #1631 -: Ноември 06, 2020, 03:52:53 pm »
Здравейте!

Бихте ли коментирали тези карти? Имат ли тези отношения бъдеще? Как ги виждате?

Моят час е ретифициран.

Krasimir83

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Синастрии
« Отговор #1632 -: Януари 02, 2021, 02:36:46 am »
Желая успешна година на всички.. изпълнена с много любов, здраве и късмет!
Ще Ви бъда много благодарен ако някой напише няколко думи за тази синастрия.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Синастрии
« Отговор #1633 -: Януари 02, 2021, 09:38:16 am »
Благодаря за пожеланията!

По картата щеше да е хубаво да се виждат и знаци и градуси изписани, а също и да е ясно кой е жената и кой мъжът. Иначе - тежка синастрия и не много обещаваща според скромното ми мнение. Това скорпионско слънце в натален 10ти със сигурност не му е приятно да е в подчинение в 6ти синастричен дом и  синастричната опозиция със сатурн и то в 4-ти дом в неговата карта.
Явно водолейското слънце в първи синастричен е дало привличане, плюс тригона на луната в овен със стрелчешкия стелиум може да олекотява на първо време квадратурата на планетите в стрелец със сатурн в дева...

Няма съвпади на ос с ос - кардинални и нодални, което е голям минус.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Krasimir83

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Синастрии
« Отговор #1634 -: Януари 02, 2021, 01:33:28 pm »
Моя грешка Terry. Прикачвам със знаци и градуси... жената е външния кръг :)