Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 283819 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1635 -: Януари 04, 2021, 07:57:14 pm »
 На нейното Слънце няма да е лесно покрай опозицията с твоя Сатурн, както и на твоята Луна покрай квадрата с неин Сатурн, но като цяло ще си задоволявате взаимно лунните и венерини потребности, действията ви ще са в хармония

Krasimir83

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Синастрии
« Отговор #1636 -: Януари 04, 2021, 08:09:03 pm »
На нейното Слънце няма да е лесно покрай опозицията с твоя Сатурн, както и на твоята Луна покрай квадрата с неин Сатурн, но като цяло ще си задоволявате взаимно лунните и венерини потребности, действията ви ще са в хармония

Много благодаря  :)

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Синастрии
« Отговор #1637 -: Януари 09, 2021, 01:32:19 am »
Привет!
Честита да ни е новата година, да сме здрави и удовлетворени! Миналата година за малко да приключи фатално за мен, но ето ме тук отново, благодарна че ме има:)
Мога ли да помоля да погледнете една синастрия с един мъж, аз съм вътрешната карта. Благодаря предварително!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Синастрии
« Отговор #1638 -: Януари 11, 2021, 06:22:00 am »
Асц на мъжа аспектира възлите ти,Марсовете и Венерите ви са в съвпад,но светилата са различни стихии.........трудно за съжителство според мен.

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Синастрии
« Отговор #1639 -: Януари 11, 2021, 07:07:28 pm »
Асц на мъжа аспектира възлите ти,Марсовете и Венерите ви са в съвпад,но светилата са различни стихии.........трудно за съжителство според мен.

Благодаря за включването, Сафо! Те моите светила са толкова гранични. По- скоро ме притесняват напрегнатите аспекти между тежките планети. Те оказват ли влияние?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #1640 -: Януари 22, 2021, 05:55:20 pm »
Момичета моля ви кажете си мнението за тази синастия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1641 -: Януари 23, 2021, 12:19:33 am »
Момичета моля ви кажете си мнението за тази синастия.
добре е, има потенциал, ще те прави щастлива

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1642 -: Януари 24, 2021, 12:26:55 pm »
Здравейте,
Чета ви редовно, но за първи път се осмелявам да пиша и да ви помоля за мнение.
Какво бъдеще виждате в тази синастрия?
Човекът е чужденец и много отговаря на моя У7, реализирал се е успешно професионално и продължава да го прави както и чисто физически е абсолютен идеал.Той също изразява “харесването “си към мен под формата на комплименти, но комунилацията върви тежко може би заради Сатурна в 3ти дом или неговия съвпад на Меркурий с Плутон в скорпион, освен ако не е сексуална тема. Но разговори от типа как си, или опознавателни разговори липсват. Определено има високо сексуално привличане, но заради разстоянието на практика няма как да се осъществи (Марс в 12ти).
Въпроса ми е заслужава ли си да се прави крачка към заминаване към него и секса ли е ключа към тази връзка или не си заслужава ? Към момента не мога да си го изби  от главата може би заради Луна-Плутон, но не знам какво усеща той, тъй като винаги контакта се осъществява от мен към него, той винаги отговаря бързо, но никога не започва първи. Директно е заявил, че ме харесва и че ме иска и толкоз.
И двамата сме обвързани с деца. За втори път се “срещаме”, а шанса това да се случи въобще  е под нулата затова си мисля, че има нещо кармично.
Много ще съм благодарна на всяко мнение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Синастрии
« Отговор #1643 -: Януари 25, 2021, 07:14:54 pm »
Сатурн и Марс(негови)раняват Слънцето ти.Това не е добре за теб.От личен опит го казвам.

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1644 -: Януари 25, 2021, 07:24:24 pm »
Сатурн и Марс(негови)раняват Слънцето ти.Това не е добре за теб.От личен опит го казвам.

Не са неговите, моя Марс и Сатурн правят квадратура на неговото Слънце.
Може ли повече информация как би го усетил той ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Синастрии
« Отговор #1645 -: Януари 25, 2021, 07:28:52 pm »
Напрегнато,няма да се чувства добре.Като притиснат.Смачкано его например.
Каквото е такова,в смисъл ,ако е писано да сте заедно,ще бъдете.
Аспектът квадрат Луна(жена)-Меркурий(мъж),съм чела,че е лъжовен-изневери.Аз имам също такъв синастричен аспект.
« Последна редакция: Януари 25, 2021, 07:33:03 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1646 -: Януари 25, 2021, 10:27:57 pm »
rokoko, по принцип ти е заложено да срещаш любовта в чужбина или с чужденец, но дали ще е този господин, след като дори не сте се срещали на живо? По интернет доста жени пострадаха през последните години, а сега по време на пандемия е още по-рисковано да предприемеш подобен ход- да заминеш при него, че после не се знае дали и кога ще може да пътуваш обратно.

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1647 -: Януари 26, 2021, 08:55:56 am »
rokoko, по принцип ти е заложено да срещаш любовта в чужбина или с чужденец, но дали ще е този господин, след като дори не сте се срещали на живо? По интернет доста жени пострадаха през последните години, а сега по време на пандемия е още по-рисковано да предприемеш подобен ход- да заминеш при него, че после не се знае дали и кога ще може да пътуваш обратно.

Благодаря , разбирам и е така, но със СЛВ в 5ти трябва да поемам повече рискове :) не съм хукнала де, но искам да разбера какъв е потенциала на тази синастрия с наличната информация, защото за втори път се връщам към този човек, а и както казах шанса да сме в контакт е под нулата.
Иска ми се да разбера как е от неговата страна, за да не се задълбочавам излишно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1648 -: Януари 26, 2021, 11:02:27 am »
rokoko, ти си със Слънце Телец, Марс Рак и АСЦ Дева, тук Луната има сила- човека Х. лунен тип ли е ?
Имаш стелиум в Близнаци с Юпитер и ДСЦ Риби- човека Х. отразява ли образа на Стрелец/Юпитер и  да активира сигнификаторите на твои 1 и 7 домове.
По същия начин гледаш неговите Луна и Венера, дали ти ги активираш
Има ли връзка между сигнификаторите ви на 1 и 7 домове и чак тогава разглеждаш , дали Марс ти е с неговата Венера и други  такива.
Първо установяваме кой какво търси в една връзка и тогава сравняваме, както и дали двамата сте в едни и същи периоди. :)
« Последна редакция: Януари 26, 2021, 11:12:59 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

rokoko

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #1649 -: Януари 26, 2021, 11:27:13 am »
rokoko, ти си със Слънце Телец, Марс Рак и АСЦ Дева, тук Луната има сила- човека Х. лунен тип ли е ?
Имаш стелиум в Близнаци с Юпитер и ДСЦ Риби- човека Х. отразява ли образа на Стрелец/Юпитер и  да активира сигнификаторите на твои 1 и 7 домове.
По същия начин гледаш неговите Луна и Венера, дали ти ги активираш
Има ли връзка между сигнификаторите ви на 1 и 7 домове и чак тогава разглеждаш , дали Марс ти е с неговата Венера и други  такива.
Първо установяваме кой какво търси в една връзка и тогава сравняваме, както и дали двамата сте в едни и същи периоди. :)
Аз съм Асц Везни и ДСц Овен, той е Везни с Венера във Везни и затова те ми влизат в моя 1ви дом и наистина би трябвало много да ме харесва.
Тъй като нямам неговия час много неща не се показват но, неговата Луна ако е Овен ще се разберат с моята в Лъв, но ако неговата е в Риби по-скоро не.
Неговия Юпитер и СЛВ са в моя 7ми - това все нещо трябва да значи :)