Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277911 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #465 -: Март 24, 2015, 02:15:05 pm »
а сегашното Новолуние - /слънчевото затъмнение на 20.03.2015г./ акцентира Сатурна му, а на мен Плутона ми. По прогресии, има интересни аспекти при мен. Венерата и прогресивната и символичната са на точен съвпад със Слънцето ми в 7-ми дом. Всеки ще каже, че ме очакват супер любови и тям подобни. Но в радикса ми Слънцето е връх /СЛВ и Венера рамене/ на една кофти комбинация - " Кама" - та за това, колкото получа, толкова ще и дам, ако не повече.

за Кама не знам, може и да подсказва такова нещо, но Венера ти е в квадрат с нодалната ос. "И заживели щастливи заедно, и сватби, и бебета, и т.н. ... " едва ли ще стане :) - но определено имаш възможността да изживееш нещо ново, хубаво, прекрасно, независимо колко ще трае.
Всъщност, може би ще е по-добре, ако си обърнеш внимание на СЛВ във Водолей и съответния дом - имаш прогр Слънце съвпад СЛВ, плюс твоите прогр/дир Венера съвпад натално Слънце в 7 дом, като Слънцето е У4 си дава доста добри възможности.

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Синастрии
« Отговор #466 -: Март 24, 2015, 03:50:00 pm »
за Кама не знам, може и да подсказва такова нещо, но Венера ти е в квадрат с нодалната ос. "И заживели щастливи заедно, и сватби, и бебета, и т.н. ... " едва ли ще стане :) - но определено имаш възможността да изживееш нещо ново, хубаво, прекрасно, независимо колко ще трае.
Всъщност, може би ще е по-добре, ако си обърнеш внимание на СЛВ във Водолей и съответния дом - имаш прогр Слънце съвпад СЛВ, плюс твоите прогр/дир Венера съвпад натално Слънце в 7 дом, като Слънцето е У4 си дава доста добри възможности.

Всъщност няма общо между работите ни, но покрай работата ми се запознах с него, той приятел на моите работодатели.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #467 -: Април 16, 2015, 07:24:24 pm »
С аркус говорехме преди малко ж темата за любовните хорари да пусна една синастрия моя и на човека за когото питах , моля ви хвърлете едно око и ми кажете какво мислите , на който му се занимава.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #468 -: Април 17, 2015, 05:34:54 am »
Arkus много благодаря за отделеното време и внимание , ако нещо задължително ще дам обратна връзка.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Синастрии
« Отговор #469 -: Април 17, 2015, 05:20:18 pm »
Да аркус elodia беше преди в другия форум . Но сега нз защо реших да го сменя.

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Синастрии
« Отговор #470 -: Април 20, 2015, 08:06:47 pm »
Негова Луна в моя 7-и дом. Венера, Слънце, Юпитер и Хирон в моя 8-и дом. Кой кого какво :)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Синастрии
« Отговор #471 -: Април 21, 2015, 12:29:41 pm »
Искам да ви споделя една синастрия, която води до изключително силно и страстно привличане, както и доста добро разбирателство. Тя е типичен пример за случай, в който разумът казва "Този човек не е за теб", но сърцето не ще и да слуша. Единственият проблем е, че мъжът е доста потаен (типичен скорпион), а рибката копнее за мили думи и обяснения, които той не й дава. От прикачената синастрия на мен ми правят впечатление няколко основни неща. Най-интересно е съвпадението на Венерите и на двамата с ДЦ. Освен това има тригон между неговия Марс и нейната Венера, откъдето сигурно идва страстта. Тригонът между нейното Слънце и неговата Луна също помага за добрите отношения. Повечето негови планети са в нейния 6-ти дом - имат прекрасни колегиални отношения.
Ще се радвам, ако споделите и вие какво ви прави впечатление в картата. :)

Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #472 -: Април 21, 2015, 03:19:36 pm »
Искам да ви споделя една синастрия, която води до изключително силно и страстно привличане, както и доста добро разбирателство. Тя е типичен пример за случай, в който разумът казва "Този човек не е за теб", но сърцето не ще и да слуша. Единственият проблем е, че мъжът е доста потаен (типичен скорпион), а рибката копнее за мили думи и обяснения, които той не й дава. От прикачената синастрия на мен ми правят впечатление няколко основни неща. Най-интересно е съвпадението на Венерите и на двамата с ДЦ. Освен това има тригон между неговия Марс и нейната Венера, откъдето сигурно идва страстта.
Неин Марс е в тригон по знак с негова Венера, а страстта вероятно е от секстила на неин Плутон с негова Венера, като гледам му е какичка- нали в синьо е женският натал?
Неин Юпитер в секстил с негово Слънце го прави щастлив, нейното Слънце в негов 5д- обича я, нейната Луна в негов 6д и обратно-  ще си помагат в ежедневието. По отделно всеки има съвпад на Марс с Юпитер- явно и двамата действат със замах и мащабно, което щеше да е хубаво, ако Марс на единия не наранява Луната на другия и обратно. Не Слънцето в риби иска милите думи, а Луната в овен на жената иска да е единствена, а с неговата потайност, идваща от дванадесет домното му Слънце и действащия с твърда ръка Марс в козирог, който попада в нейния 8д я карат да не се чувства пълноценна и щастлива във връзката.


Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Синастрии
« Отговор #473 -: Април 21, 2015, 04:24:18 pm »
akruks, благодаря за тълкуванието  :08:
Както винаги ми отваряш очите за доста неща  :72:
Да, женският натал е синият. Какичка му е и много добре осъзнава, че той не е за нея, но е като омагьосана от него. Дали с тази потайност я държи, дали със страстта и нежността, дали с добротата и готовността винаги да й съдейства. ::) Пък е и хубавец с Венера в 1-ви дом, да му се не види :57:
Но да, тази негова потайност много я тормози. В един момент е сигурна, че той я обича, друг път се разколебава, защото той не умее да й показва наистина чувствата си. Поне не с думи...
Същевременно в композитната карта Венера е в съвпад с асцендента в тригон с Плутон, Сатурн и в секстил с Нептун. Явно просто им е писано да се привличат, макар че в основата са служебните им взаимоотношения.  ;)
Serve, love, give

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Синастрии
« Отговор #474 -: Април 21, 2015, 10:31:36 pm »
Какичка… най-много с три години, толкова ли е фатално?

Цитат
В един момент е сигурна, че той я обича, друг път се разколебава, защото той не умее да й показва наистина чувствата си. Поне не с думи...

Щом някак ги показва, пак хубаво. Но ѝ съчувствам, нуждата да чуеш си остава.
« Последна редакция: Април 21, 2015, 10:35:15 pm от Reptil »

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Синастрии
« Отговор #475 -: Април 22, 2015, 09:28:35 am »
С 3 години и половина, но това е най-малкият проблем  ;)

Другото, за което се сетих е, че неговият Хирон е на нейния Асцендент и буквално й действа като лечител. Благодарение на него тя се справя със стреса в работата и мислейки за него няма време да мисли за болести и други глупости.  :)
Serve, love, give

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Синастрии
« Отговор #476 -: Април 22, 2015, 10:25:21 pm »
Аспекът, който ме обърква е следния: негов плутон на мое ИЦ в опозиция с моята Луна. Възможно ли е при този аспект той да се чувства обсебен от мен, а не обратното?!?!?!?

Скорполей

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #477 -: Май 06, 2015, 02:59:26 am »
Здравейте  :) ! От известно време чета астро материал  до малките часове с почти изтекли от взиране в компютъра очи. Има и причина, разбира се  :012: - отношенията с партньора ми с който, сме заедно от 8 години.
Иска ми се да ви помоля да хвърлите един поглед , защото пак сме в някакъв странен период.
Моят е вътрешният кръг.
Здравейте, мили хора   :38:! Половин година , след като качих тук синастрия на мен и партньора ми, се връщам отново да дам обратна връзка и да благодаря за помощта !
Разбира се, почти всичко от казаното от вас се случи- аз се промених, просто за миг- не усещам нещата по същият начин, вече не се измъчвам и се чувствам определено по-добре. Всичко се случи точно след РД, както бяхте ми писали ! Без предупреждение и индикация, че мога да очаквам такава опустошителна и светкавична  промяна !Все още живеем заедно, но нищо не е същото. Потвърди се и това, че ще имам помощник -неочакван за мен човек, който ми показа, че доста неща са ми липсвали. Познавам човекът от много години и съм изумена, че точно той ми помогна в случая. Качвам синастрия с него, ако имате желание да погледнете и да кажете, какво мислите за нея.
Предварително благодаря !   :58:
ПП-Аз съм във вътрешният кръг
Happy58, Дракониада , чета отговорите ви и направо не мога да повярвам, колко дословно се случиха нещата !  :08:
« Последна редакция: Май 09, 2015, 01:49:36 pm от Скорполей »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Синастрии
« Отговор #478 -: Май 06, 2015, 08:16:59 pm »
Ако ти си щастлива и позналите и непозналите от форума ще са доволни.  :08: :72:
Здравейте, мили хора   :38:! Половин година , след като качих тук синастрия на мен и партньора ми, се връщам отново да дам обратна връзка и да благодаря за помощта !
Разбира се, почти всичко от казаното от вас се случи- аз се промених, просто за миг- не усещам нещата по същият начин, вече не се измъчвам и се чувствам определено по-добре. Всичко се случи точно след РД, както бяхте ми писали ! Без предупреждение и индикация, че мога да очаквам такава опустошителна и светкавична  промяна !Все още живеем заедно, но нищо не е същото. Потвърди се и това, че ще имам помощник -неочакван за мен човек, който ми показа, че доста неща са ми липсвали. Познавам човекът от много години и съм изумена, че точно той ми помогна в случая. Качвам синастрия с него, ако имате желание да погледнете и да кажете, какво мислите за нея.
Предварително благодаря !   :58:
ПП-Аз съм във вътрешният кръг
Happy58, Дракониада , чета отговорите ви и направо не мога да повярвам, колко дословно се случиха нещата !  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Синастрии
« Отговор #479 -: Май 06, 2015, 09:11:05 pm »
Здравейте, мили хора   :38:! Половин година , след като качих тук синастрия на мен и партньора ми, се връщам отново да дам обратна връзка и да благодаря за помощта !
Разбира се, почти всичко от казаното от вас се случи- аз се промених, просто за миг- не усещам нещата по същият начин, вече не се измъчвам и се чувствам определено по-добре. Всичко се случи точно след РД, както бяхте ми писали ! Без предупреждение и индикация, че мога да очаквам такава опустошителна и светкавична  промяна !Все още живеем заедно, но нищо не е същото. Потвърди се и това, че ще имам помощник -неочакван за мен човек, който ми показа, че доста неща са ми липсвали. Познавам човекът от много години и съм изумена, че точно той ми помогна в случая. Качвам синастрия с него, ако имате желание да погледнете и да кажете, какво мислите за нея.
Предварително благодаря !   :58:
ПП-Аз съм във вътрешният кръг
Happy58, Дракониада , чета отговорите ви и направо не мога да повярвам, колко дословно се случиха нещата !  :08:

:) Първо, радвам се, че е преминало в крайна сметка добре за теб :)
второ - няма значение кой какво - всеки тук дава това, което има за даване :), но пък ОВ-то помага на всички :) - сега ще трябва да върнем назад, че да видим какво сме писали :)

късмет!