Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268201 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1515 -: Декември 29, 2016, 07:36:44 pm »
Енигма, то е ясно, че е такава стуацията ... ама с нерви няма да я оправим - не е лъжица за нашата уста. Преди 3 години моята приятелка тръгна да ги съди - ами нищо не стана .... и се премести при виваком. Затова аз направо си се преместих .....

Не виждам никакъв смисъл форумите да се пълнят с оплаквания (щото то това не е само тук) - ако можем да променим нещо, ок, ама ние не можем .... винаги е имало и ще има зависимост от по-силния. Ама да си силен си има цена.
Разбира се, тук е форум по астрология, не по жалвания. Но меркурий ми държи слънце,  юпитер, и две тежки планети в дева , плюс нодалната ос,а да и локус фортуна,станаха 5 от 10 астроточки, половината си карта преосмислям сега .Защо да плащам мобилни данни, като истински ценните разговори и общуване въобще не се случват така.Преживявам една криза на ценностите, като парите ,и най-високия клас технологии никога на се били първи по рейтинг.Информацията , общуването, истинският обмен в тях, ми е важен, не е в последните технологии, а в самия контакт  тет, а тет, очите да виждам, да сме истински.  Понякога съм на път да хвърля и телефона, и да хвана гората, две общувания с някого да имам, но истински да са.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1516 -: Декември 29, 2016, 07:41:46 pm »
Сатурн да ви се разхожда в 3 дом или да цели управителя му? :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1517 -: Декември 29, 2016, 07:46:22 pm »
Разбира се, тук е форум по астрология, не по жалвания. Но меркурий ми държи слънце,  юпитер, и две тежки планети в дева , плюс нодалната ос,а да и локус фортуна,станаха 5 от 10 астроточки, половината си карта преосмислям сега .Защо да плащам мобилни данни, като истински ценните разговори и общуване въобще не се случват така.Преживявам една криза на ценностите, като парите ,и най-високия клас технологии никога на се били първи по рейтинг.Информацията , общуването, истинският обмен в тях, ми е важен, не е в последните технологии, а в самия контакт  тет, а тет, очите да виждам, да сме истински.  Понякога съм на път да хвърля и телефона, и да хвана гората, две общувания с някого да имам, но истински да са.

това е друго  :08:, изместваме темата - аз имах предвид, да си запазим спокойствието поне тогава, когато зависи от нас.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1518 -: Декември 29, 2016, 07:51:32 pm »
Вече е на върха на 2 дом и започна серия от тригони с натални планети.

Два градуса ми остават до преминаването на прогресивната Луна в Козирог – само истинските ще оцелеят и цяло чудо ще е, ако има такива.

Ще има качествени хора около теб. Ако не останат стари, нови ще дойдат! :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1519 -: Декември 29, 2016, 08:21:19 pm »
За пръв път реших да пазарувам онлайн – харесах си един кожух с 57% намаление, естествена агнешка кожа с лисича яка, излиза на цената на обикновено кожено яке. И каква беше уловката – оказа се, че са останали само огромни номера, 2XL. Така и пари спестих, но щеше да бъде доста изгодна покупка. А вече бях готова да ходя да тегля от спестовната сметка.
Да не е на една варненка, на която разглеждах миналата година в нета интересни и дизайнерски кожухчета/елеци на атрактивни цени- оказа се, че жената вземала кожуси от дрехи на килограм, пори, прекроява и шие нови, на най-обикновена машина, после ги продава в нета.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1520 -: Декември 29, 2016, 09:18:11 pm »
Откакто е ретро непрекъснато забравям нещо, страшно съм разсеян и това ме дразни /подписвах и един куп документи - дано не съм сътворил някоя чутовна идиотщина/. Препоръчаха ми да си пия гинкобилобата даже  ;D ..
р.Меркурий през 11 и 10 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1521 -: Декември 29, 2016, 09:31:20 pm »
Препоръчаха ми да си пия гинкобилобата даже  ;D ..
хах, на мен не само ми препоръчваха децата преди 10г, а ми донесоха листа от ботаническата градина  :012: само се бъзикаха с мен, че егенето ме гони, а аз от малка съм си заплес (Нептун точен съвпад с МарсУ3 в 3д)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1522 -: Януари 02, 2017, 02:46:33 am »
Предстои ми рокада - тр.Слънце в съвпад с нат.Меркурий и нат.Слънце в съвпад с тр. ретро Меркурий. Честно казано - след меркуриевите номерца в последно време - изобщо не очаквам рокадата с въодушевление  :-X
Над силата е само умението да я владеем!

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1523 -: Януари 03, 2017, 07:50:48 am »
Сатурн да ви се разхожда в 3 дом или да цели управителя му? :)

Да,от 2 год. е във 3 дом.През 2017 г. ще прави квадратура към Плутон Г3.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1524 -: Януари 04, 2017, 12:55:05 pm »
Предстои ми рокада - тр.Слънце в съвпад с нат.Меркурий и нат.Слънце в съвпад с тр. ретро Меркурий. Честно казано - след меркуриевите номерца в последно време - изобщо не очаквам рокадата с въодушевление  :-X

Не е ли днес?

Аз станах луда от комуникации днес заради ретро мерка в критичен градус...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1525 -: Януари 04, 2017, 07:06:03 pm »
А, точно - при мен вчера и днес са точните аспекти :) И двата дни съм свръх работоспособна, доста Меркуриева е работата ми. Нещо около Меркурий, Сатурн, Юпитер, Риби - в този кръг. Та - и двата дни успявам да дойда по-рано на работа, не се разсейвам изобщо, забождам се точно и много системно и методично - отхвърлям свръх много товар, както отдавна не се е случвало. И изпитвам удовлетворение. Днес дори останах 30 мин след работа, защото ми текна мисъл и не исках да оставям за утре :)

Жалко, че е така за кратко  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1526 -: Януари 07, 2017, 02:02:59 pm »
Ретро Меркурий и какво още събори форума снощи?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1527 -: Януари 07, 2017, 02:24:37 pm »
Стационарните фази са много по-силни, сега преди да се обърне мерка от ретро в директно движение е така.
То не си насменя ориентацията това в среден род нещо-меркурието. :57: Телефонът ми е готов, поправен, не е разринато да отида да си го взема, и не бързам, май имам проблем с комуникацията, нищо няма да се промени като са ми оправени мобилните данни. Ползвам ги да си строя карти в астрокома когато няма работа на работа.
Не можех да вляза 28 пъти тук, и си напроменях пароли по изискване от тук, ама съм тъпо и упорито, и се оправиха нещата, сатурн е диспозитор на меркурия , търпението ми беше възнаградено.
« Последна редакция: Януари 07, 2017, 02:27:43 pm от enigma »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1528 -: Януари 07, 2017, 02:50:21 pm »
Мутабелен стационарен ретро Меркурий в анаретен градус!

Разказа ми играта днес!!!!! :91:
Че и точен съвпад на Сатурн върху У5!!!!!!  :91:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1529 -: Януари 07, 2017, 02:56:56 pm »
Хах, преди 2-3 часа качих снимки  в съответната  тема тук, даже Стреличка пита нещо и и отговорих, сега постовете ги няма..
От друга страна ме кара да се замисля сериозно - дали съм на прав път, щом и Вселената изтрива това ми мнение- решение.
Не успях  да вляза първия път във форума, отново ми изписва някакви грешки при публикуване на мнение.
Ретрото си показва рогцата.
Истинска епопея преживях с онази рокля, за която споменах, че поръчах онлайн.
Дойде безпроблемно, размерът М си беше чист ххс, препродадох я веднага и почнаха мъките.Първия ден аз закъснях за изпращането, на втория я забравили, третия закъсала из преспите в буса и чак днес е пристигнала-през това време момичето ми пишеше нон стоп да пита какво се случва. :85: Надявам се всичко да приключи благополучно.
Иначе единият ми телефон блокира постоянно, вкъщи нет ту има , ту няма и тъкмо намерих един много интересен сериал, та се вбесявам от накъсването. Но геройски го продължавам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...