Автор Тема: Наложеното ни странно изразяване на АЗа  (Прочетена 15112 пъти)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #75 -: Март 14, 2014, 09:40:28 pm »
Много интересно взе да става. Гаури, Вещичке, как ми се иска и аз да ида на сеанс за реинкарнация - може би ще си разбера кармата от минал живот и ще започна да я отработвам.

Вещи, интересно ми е какви са били имената в Атлантида? Ако нямаш против, ще се радвам да споделиш на лични. И понеже питам от нездраво любопитство, няма да се сърдя, ако си го пазиш в тайна  :08:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #76 -: Март 14, 2014, 09:47:38 pm »
И аз бих искала да искам за сеанса, ама като знам, че ще заспя и нищо няма да стане...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #77 -: Март 14, 2014, 10:10:29 pm »
Супер, Гаури, ще е интересно, моят опит се свежда до няколко заспивания, но с удоволствие ще прочета твоя/вашия :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #78 -: Март 14, 2014, 11:20:13 pm »
 :012:
« Последна редакция: Март 14, 2014, 11:22:15 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #79 -: Март 14, 2014, 11:33:59 pm »
Не си противореча бе  :D :D :D... Материалът е малко труден за смилане. Когато за първи път един познат ме бъзна, че няма карма и аз юрууууш да се джавкам, ама след половин година просто осъзнах какво ми е говорел  :57:, а принципно уж бързо вдявам такива неща  :012:.


Ако се едновременна инкарнация то нямаш РЕинкарнации, а само инкарнации. Ако си последователна, то имаш само РЕинкарнации  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #80 -: Март 14, 2014, 11:47:14 pm »
За мен отричането на кармата е отричане на закона за причината, която води след себе си следствието. Дори и да разгледаме инкарнациите в системата на едновременни, а не линейни, това не променя особено много нещата. Законът за причина-следствие важи за всичко и всички. Поради тази причина, изборите, които ще направи една душа в едно измерение - израз на ВА, рефлектират върху неговта опитност, а неговата опитност рефлектира върху качеството и обстоятелствата в живота на всичките му инкарнации. Така че ние отново сме на същото място - в смисъл, че в живота ни ще има обстоятелства, които представляват препядтвия и не сме причинили точно ние, а са следствие от изборите на друга, едновременна инкарнация. Един вид става косвена връзка. А дали е било преди или сега в друго измерение възникнало обстоятелството, това няма особено голямо значение практически. Линейното представяне на модела наистина е просто да е по-лесно за осмисляне. Това е, всичко е свързано, но особено свързани сме със всичко производно на собственият ни ВА. Вещерррр, не излизай тука с аргумента, че ВА няма опитност, защото има всичката опитност, той ако нямаше нужда от таква, нямаше да има никви инкарнации - нито едновременни, нито линейни, нямаше хич да си прави труда.  :012: :012: :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #81 -: Март 14, 2014, 11:49:21 pm »
Веще, по същество казваш, че минало, настояще и бъдеще текат/се развиват едновременно, така ли? Ако ги гледаш от n-тото измерение и т.н.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #82 -: Март 15, 2014, 07:31:44 am »
Веще, по същество казваш, че минало, настояще и бъдеще текат/се развиват едновременно, така ли? Ако ги гледаш от n-тото измерение и т.н.

Ммм да, горе долу е така  :).



Тъндъре,
кат са зачепиш за нещо си по-инат и от дива коза на баир  :19:. Никъде не отричам закона за причината и следствието, но той си важи за инкарнацията. Ако ми визираш, че важи за всичките инкарнации то не е така. Друга инкарнация на твоя ВА може да "изплаща" нечия друга "карма" само и единствено ако инкарнацията е или доминантна или финална. Редовата инкарнация няма силата да го направи.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #83 -: Март 15, 2014, 11:30:50 am »
Еми аз съм дива коза на баир бря.  :D :D :D :D Иначе не вижам обяснение защо пък само финални инкарнации само да заплащат кармата на други, не следва никаква логика. Всъщност изобщо как тази инкарнация е финална, като всички са едновременни и са разположени в една спираловидна структура, каквото е времето всъщност? Финала на какво е? Времето е безкрайно. Да не би редовите инкарнации да имат по-слаба връзка с ВА, защото така излиза - излиза, че неговата опитност не се пласира едновременно по всички - едни я ползват, други не. ВА няма да има ниакква полза от инкрнация, която не използва неговата опитност и не събира опитност за него. Просто си разсъждавам, не се заяждам определено.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #84 -: Март 15, 2014, 12:14:00 pm »

Като чукнах 40-те, реших да правя равносметка на живота си. Успях да си спомня коя съм била  на млади години...Поднових си куп стари приятелства, върнах се  на стари места, където съм била, спомних си много хубави и горчиви житейски моменти...Беше едно фантастично време за мен... Имаше и негативни странични въздействия - без малко щях да си съсипя брака и то без да ми мигне окото, спраях да съм като квачка към децата си (но това пък ги накара да са по-самостоятелни и независими)...
На 40-сет години на човек освен, че жлезите с вътрешна секреция започват своя бунт- едни започват да работят забавено, други по-бързо, с което нарушават хормоналния баланс в организма, от което и цялостната му дейност, тогава преживява уранова опозиция, което се изразява като бунт на личността- много бракове в този период са прекъснати или най-малкото подложени на изпитание. Мен лично сега ме е срам от себе си да си спомням деянията в периода на уранова опозиция, добре че последствията не бяха фатални, но донякъде се успокоявам, че съм наваксала с това прекалено скромния си пуберски живот  :012:
Много ми хареса разказа за Гаури, благодаря, че сподели!

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #85 -: Март 15, 2014, 12:15:12 pm »
Еми аз съм дива коза на баир бря.  :D :D :D :D Иначе не вижам обяснение защо пък само финални инкарнации само да заплащат кармата на други, не следва никаква логика. Всъщност изобщо как тази инкарнация е финална, като всички са едновременни и са разположени в една спираловидна структура, каквото е времето всъщност? Финала на какво е? Времето е безкрайно. Да не би редовите инкарнации да имат по-слаба връзка с ВА, защото така излиза - излиза, че неговата опитност не се пласира едновременно по всички - едни я ползват, други не. ВА няма да има ниакква полза от инкрнация, която не използва неговата опитност и не събира опитност за него. Просто си разсъждавам, не се заяждам определено.  :)

На прав път си  :012:. Финалната завършва земната игра и е съвсем нормално ВА да и обръща повече внимание и тя да използва разни бонуси. В крайна сметка всички събират преживявания, но само 2-3 имат смелостта да се впуснат в търсене на себе си и да намерят отговорите. Те са отличниците на випуска дето се вика  :57:...

Отделно от това наскоро ми прещрака, че финалните като напуснат земната игра и ВА започва да им отпуска все повече синджира, като в един момент след еони например те самите стават ВА и се отделят от своя си ВА... Едни ей такива са ме нападнали като мисли...  :19:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #86 -: Март 15, 2014, 02:55:54 pm »
Висшите Азове се размножават чрез пъпкуване? :o Потресен съм до дъното на душата си…

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Наложеното ни странно изразяване на АЗа
« Отговор #87 -: Март 15, 2014, 03:07:22 pm »
Рептиле, гледай му повече като на квалификация - взели са си дипломата за завършено образование.  :012: :012: :012: Иначе за тази част съм съгласа, иначе няма смисъл целия процес.  :012: