Автор Тема: Черните овци и Уран  (Прочетена 10855 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Черните овци и Уран
« -: Април 02, 2014, 06:22:35 pm »
Вълнуващо ли е да бъдеш черна овца или е наказание?

Аз смея да твърдя, че попадам в тази графа на "черните овци" ...  :012: Винаги имам свое собствено мнение (което го заявявам в повечето случаи) и често го карам антиконформист. Не ми пука много, много за нечие мнение и нямам проблем с това да съм по - самотен, предпочитам да се държа здраво за принципите пред това да съм социално успешен.


Това трябва да е проява на Уран. Как в наталните карти на такива хора той се проявява? :)

При мен Уран е на трон У11 и се намира в 10 дом - близо до МЦ(6 гр.), прави 6 гр. квадрат със Слънцето ми в 12 дом; широк квадрат и с Марс; участва в голям тригон с Меркурий и Луна; секстил със Сатурн и Плутон, съвпад с Нептун ... Много аспекти много нещо!
Хората ме смятат за "странен", но и обстановката, която имам ми е странна, винаги попадам в среда, в коята съм различен (Уран е У11) ... Класа ми в училище обитавам клас само с момичета, а аз съм единственото момче!  :012: По някакъв насилствен начин Уран ме принуждава да съм популярен, а Слънцето ми в 12 дом просто иска да се покрие и да си почине на спокойствие ...  :012: В началото беше голям стрес, но после свикнах и си ми е готино даже!  :012: Обаче малко ми е самотно понеже с момиче по - трудно се получава приятелство ... а и да се получи после може да стане беля ...  :012: Имам и такъв случай! ...
Дори тук във форума съм различен, понеже не съм срещал хора но моята възраст, които да се занимават сериозно с астрология ... :)

Понякога имам много буен и революционно настроен нрав и си падам малко скандалджия ...  :012: Някои хора бързат да хвърлят вината по мен преди да се замислят с какво са сгрешили те самите ... ее аз не отстъпвам при никакви обстоятества и грам не ми е зор как нещо си ще навреди на имиджа ми! :)
Като телец не обичам промените и стресовите ситуации, но с този си характер често ми се случва, така че ще свиквам.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #1 -: Април 02, 2014, 07:30:12 pm »
Черна овца може да бъде и човек с Уран на видно място, и с плутонова доминанта, и с акцентирани Лунни възли. За по-сигурно - съчетание на трите акцента в един хороскоп.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #2 -: Април 02, 2014, 08:00:08 pm »
Лили,споделям твоето предположение ,като добавя и акцент на Юпитер към същите ,заради социалното му отношение и философски възгледи.

-Уран в 10-ти
-Плутон съвпад МЦ
-Уран /Юпитер съвпад ЮЛВ ;Слънце/Хирон съвпад СЛВ ;Нептун секстил/тригон към нодална ос
-Уран/Плутон в твърд  аспект със Слънце 
-изброените са в аспект с АСЦ

Много" добре " се съчетават и трите +1 акцента в натала ми.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #3 -: Април 02, 2014, 08:33:53 pm »
Уран си е сладурче ама ако не си му свикнал после много "боли глава"  :012:.

Черна овца съм била винаги, но като малка се притеснявах и срамувах от това, а след сатурновия възврат вече се гордеех  :57:. Уран освен, че е упративел на АС-то ми и аспектира доволно всичко в натала ми.

- управлява АС-то,
- тригон към Юпитер съвпад Меркурий съвпад АС,
- тригон към Сатурн съвпад Луна в 4 дом,
- квадрат Венера в 12 дом,
- Юпи + Мерк са управители на домовете, в които се намират възлите,
- намира се на 135 градуса от Слънцето ми, но не зная дали и какъв аспект се води това  :012: - скарана съм с минорните откак ми се затриха таблиците на стария компютър.

А бе изобщо картинка, стига да имаш нерви да я гледаш  :D :D :D...


П.С. И още нещо: хората или ме приемат веднага или ме отхвърлят веднага щом ме срещнат  :012:. Винаги съм се отличавала от стадото, но никога не съм го правила нарочно - просто съм си такава и нещата стават без да ги искам.
« Последна редакция: Април 02, 2014, 08:36:47 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #4 -: Април 02, 2014, 09:05:41 pm »
Благодаря на всички за споделеното! Веще, ти си голям образ и мога да ти го кажа само като те чета из форумите. ;D

Иначе склонен съм да се съглася, че и Плутон взема роля, но без видим Уран в нечия карта не бих я определил в подобна категория.
Плутон е по - скоро мълчалив, отхвърлащ и студен, а и той не остава толко забележим, колкото Уран. Няма я тази крайна екстравагантност. Да, Плутон държи да няма лицемерие и да се отсрани човешката слепота и повърхностност. Но идеята да си забележим и да се открояваш от стадото идва от Уран най - вече. :)
Познавам един човек с Уранов и Плутонов акцен и определено попадаше в тази графа ... ;D

Аз имам опозиция Меркурий Плутон в ъглови домове, така че имам още един бонус. :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #5 -: Април 02, 2014, 09:14:42 pm »
Абе тук все черни уфце сме се събрали - кой ще признае, че не е!?  :012: :19:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #6 -: Април 02, 2014, 09:26:18 pm »
Абе тук все черни уфце сме се събрали - кой ще признае, че не е!?  :012: :19:
Аз!Не съм!Аз съм..кооозаа! :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #7 -: Април 02, 2014, 09:26:21 pm »
То и аз като малък, има ли нещо счупено или свършена пакост - нашите започваха да ми крещят името ...  :D Ама в повечето случаи си бях виновен де, но въпреки това много се сърдех, когато съм обвинен несправедливо.
Но аз и до ден днешен привличам всякакви шантави случки ... Ако гърми крушка вкъщи, то аз ще съм последния, който си е пускал лампата или ако е кранче на чешма същата история ... Или пък в училище някой ако е изнервен задължително ще си го изкара на мен - само трябва да кажа гъг и съм вече под прицел ...  :41:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #8 -: Април 02, 2014, 09:31:10 pm »
Иначе склонен съм да се съглася, че и Плутон взема роля, но без видим Уран в нечия карта не бих я определил в подобна категория.
Плутон е по - скоро мълчалив, отхвърлащ и студен, а и той не остава толко забележим, колкото Уран. Няма я тази крайна екстравагантност. Да, Плутон държи да няма лицемерие и да се отсрани човешката слепота и повърхностност. Но идеята да си забележим и да се открояваш от стадото идва от Уран най - вече. :)


Съгласна съм. Чистите плутонианци са тъмни и мрачни, по-скоро ги свързвам с черни магьосници, отколкото с черни овце  :012:. Уранясалите не са мрачни, дори светят понякога от насъбралото се статично електричество  :D.

И аз забравих да си спомена Плутона в 7 дом - голям въздушен тригон с Венера в 12 дом и Марс в 3 дом. Ееееех с тоя тригон кви пари можеше да троша ако не го бях минала в някой друг живот  :D :D :D :D :D :D :D :D...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #9 -: Април 02, 2014, 09:39:31 pm »
Ееееех с тоя тригон кви пари можеше да троша ако не го бях минала в някой друг живот  :D :D :D :D :D :D :D :D...

Ще си го поръчам за следващия живот, в тоя яко съм се замонашила  :043:  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #10 -: Април 02, 2014, 09:44:46 pm »
То и аз съм черна овца.  :85: В семейната среда най-вече си личи. Принципно родата ми е като на два лагера - от страна на баща ми и от страна на майка ми - коренно различни хора. Страната на баща ми са доста здравомислещи и прагматични, има много козирог, водолей, везни там. Не са толкова емоционално обвръзващи се, кариеристи са и е просто като родова карма да игнорират чувствата на хората - най-вече на най-близките си. От поколения наред в това семейство се случват абсолютни проявления на непукизъм точно тогава, когато е най-логично човек да подаде ръка. И в другото време - емоционално обрани - нито дела, нито думи, за да покажат чувствата си. Предават се талантите в хуманитраните професии, най-вече и умението да се управлява.
Родата на майка ми е главно огнена, но се предава и много вода. Предават се артистични таланти, все самоуки, но някои от тях имат голям обществен успех.  :012: Проблема е че са НАПЪЛНО ирационални. Не можеш да им налееш ум в главата. Всяко твое действие, което не е продиктувано от някаква дълбока емоция, чувство за чест или за доброто на човечеството, просто  не струва.  :012: Ти си гаден и коравосърдечен, ако правиш такива лоши неща - да си направиш сметката.

И ето ме и мен - пръкнала съм се по средата, не принадлежа на никой лагер.  :D :D :D Нито съм достатъчно коравосърдечна просто да спре да ми пука и да се фръцна и да си тръгна и никога повече да не погледна семейството ми (за разлика от баща ми, който се чува с майка си в годината един път), но и тази тежка емоционална обстановка с толкова много страсти, морали и чувствителности, в която живея, не ми понася. Твърде много е. Та така си стоя по средата и в общи линии, начина по който действам, не може да бъде разбран нито от едните, нито от другите.  :012: :012:

Уран ми е в 4 ти дом в Козирог и е у6. Има съвпад с Луна, съвпад с Нептун, СЛВ и опозиция със Слънце и Меркурий.
Плутон е у3 в 3ти - тригон Меркурий, секстил всичко в Козирог


Аз съм си странник и в ежедневието, защото говоря там някакви неразбрани работи за хората, имам си мои виждания и наистина съм труден за опознаване и харесване човек, но хич не ме интересува, много си ми се кефи така. В детските години за семейството ми беше гадно, че не се разбирам с никой от тях, но с порастването и помъдряването виждам, че мога да съм най-доброто и от двете роди, мога да съм и най-лошото от тях, така че човек от мен може да очаква и да се движа в средата на пътя, и в двете крайности, а това може да са много изненадващи обрати и действия.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #11 -: Април 02, 2014, 09:48:22 pm »
Не всички уран-плутоново подобни са тип "черна овца" ,за целта -първо е необходимо "стадо ".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #12 -: Април 02, 2014, 10:18:27 pm »
Не всички уран-плутоново подобни са тип "черна овца" ,за целта -първо е необходимо "стадо ".

И по кой дом да гледаме естеството на локалното ни стадо?  :012: :012: :012: Четвърти ли да е?  :012: :012: Или трети?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #13 -: Април 02, 2014, 10:19:43 pm »
Ето ви картата на един голям образ, но и често е набеждаване за черна овца ....  :012: Много е луда!  :85:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Черните овци и Уран
« Отговор #14 -: Април 02, 2014, 10:22:08 pm »
Азазеле,

това девойче, освен че е лудо е залюхано и манипулативно. Иначе с тази Венера трябва да е красавица - такава по-особена красота (водолейски чар)  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн