Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645466 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2415 -: Декември 07, 2015, 03:51:28 pm »
A такааа. То било епидемия това да те сънуваме. :012: И аз съм доволна от назначеното лечение :72: , мисля, че не е случайно, "лекуваш ме". Ето, на Витхце си искала да й се проясни също, да "избърше прозорците". Относно визията, беше една знойна брюнетка. Потърсих снимки из нета да намеря нещо визуално близко до сънуваното и се спрях на това, така горе-долу изглежда "Емма от сънищата" :29: :

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2416 -: Декември 07, 2015, 03:58:54 pm »
Бутилката е по принцип новина, известие. Но това, че се чупи, говори за конфликтност - с човека или със самия себе си по принципен въпрос. Така знам аз.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2417 -: Декември 07, 2015, 05:48:22 pm »
Асоциирала си ме с аватарчето ми.  :012:

Но наистина съм брюнетка и светлоока. Чак знойна... Да не се пресилваме.  :012: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #2418 -: Декември 09, 2015, 09:49:12 am »
Тази нощ беше много неприятна на сънища. Така неспокойно не съм спала от много време. И колко различни кошмари изсънувах. Най-гаден беше, че ме наблюдава човек. Стоя на леглото си и чета книга, приятно ми е, топличко, уютно. Но усещам как има човек на прозореца или в двора. Поглеждам в тъмнината и виждам силует. Той ме вижда, аз го виждам. И си мисля, че не знам къде съм сложила оръжието си. И няма да имам време да го намеря, ако ме нападне. После решавам да действам със сабя и се успокоявам, че ми е близо до леглото.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #2419 -: Декември 10, 2015, 01:45:06 pm »
Сънувах, че сме на хотел, семейно. И изведнъж в другата стая заключиха една мечка с две малки. Едното мече дойде до сина ми и аз започнах да плача; извиках половинката да го махне, и той го направи. После ги гушнах двамата и започнах да плача. В момента, в който погледнах през прозореца, блесна светкавица и гората започна да гори.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #2420 -: Декември 10, 2015, 06:47:35 pm »
Сънувах, че съседките в общежитието нахлуват в стаята ми, докато бях в тоалетната.  :012: Аз веднага излязох, но тъкмо ми затваряха външната врата, но в коридора ги пресрещнах и почнах да ги разпитвам каква работа са имали в стаята ми. Те бяха няколко момичета дебили, селски тип.  :012: 3,4 пъти им задавах един и същ въпрос, а накрая най - после ми отговориха, че търсели някакви чаши.  :043: После ми се губи.

Май ми предстоят караници със съквартиранта .. аз така си го тълкувам.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2421 -: Декември 10, 2015, 09:11:57 pm »
Сънувах, че сме на хотел, семейно. И изведнъж в другата стая заключиха една мечка с две малки. Едното мече дойде до сина ми и аз започнах да плача; извиках половинката да го махне, и той го направи. После ги гушнах двамата и започнах да плача. В момента, в който погледнах през прозореца, блесна светкавица и гората започна да гори.

Скорпионче, според мен много емоционално изживяваш нещата - дилемата, пред която си изправена, и това се е проектирало в този сън.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2422 -: Декември 10, 2015, 09:22:46 pm »
Сънувах как брат ми се е върнал у нас и е отишъл да разговаря с майка ми. Аз бях навън и като разбрах за него, се прибрах да го видя, но се събудих.
Как мислите, какво означава този сън? Значи ли, че скоро може да се върне? И значи ли, че може да е жив?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2423 -: Декември 10, 2015, 09:25:42 pm »
Дано е така, но не винаги сънищата са буквални и предсказателни. Този сън може просто да е отражение на твоето вътрешно състояние, очакваш да се върне брат ти, липсва ти, а твоето подсъзнание възпроизвежда този образ.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2424 -: Декември 10, 2015, 10:01:11 pm »
А нали не е вярно това, че човек обикновено сънува починали хора?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2425 -: Декември 10, 2015, 10:09:18 pm »
Можем да сънуваме и живи, и починали хора - каква връзка има това?

На мен често ми се случва да сънувам абсолютно непознати хора. В съня общуваме с тях, сякаш отнякъде се познаваме.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2426 -: Декември 10, 2015, 10:11:12 pm »
Просто така ми каза една позната, когато ѝ разказах съня.
А в реалността после срещаш ли ги някъде тези непознати хора?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2427 -: Декември 10, 2015, 10:24:57 pm »
Не, не ги срещам никога.

Често ми се случва да сънувам как общувам с абсолютно непознати хора, напоследък дори от други държави и епохи, но засега сравнително близо до нашата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2428 -: Декември 11, 2015, 10:50:27 pm »
Тази нощ сънувах много странен сън, в стил антиутопия, макар че отдавна не бях гледала такива филми.

Сънувах града и квартала, в който живее, но сякаш в друго време и съвсем друго измерение. Градът и кварталите му се бяха разраснали много, изглеждаха променени до неузнаваемост. Обикалях нашия квартал, който ми се стори огромен и непознат, на много места имаше необитаеми стари блокове - приличаше на изоставено гето. Някои се използваха като складове. Усещането беше тягостно, объркващо. Сградите бяха сиви, неподдържани.

Тръгнах нататък, пеша, нямаше никакъв транспорт в тази част на града. Изведнъж се озовах на нещо като пристанище, но не стана ясно дали е морско или речно. После до един каменен мост срещнах група млади хора, изглеждаха добронамерени, заговориха ме, но бяха много странно облечени, съвсем друг стил, визия... Като хора от съвсем друга епоха.

Питах ги къде ми е квартала, назовах името му и ми отговориха, че район с такова име при тях не съществува. Назовах името на града - не се казвал така. Чувствах се много странно - знаех, че това е Варна, а всъщност отдавна не беше. Беше спряла да съществува във вида, в който я познавам. Не знаех къде се намирам, къде е моят дом и къде отивам.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сънувах...
« Отговор #2429 -: Декември 12, 2015, 06:56:02 am »
Сънувах как глутница кучета ръмжат срещу мен, а едното ме захапа за крака и не искаше да ме пусне. Лош знак ли е това? В интернет съновниците пише, че това показва, че враговете щели да ме победят, но аз какви врагове имам?  ???