Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646290 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #2835 -: Август 09, 2016, 06:59:55 pm »
На 6-и август през ноща сънувах, че са ми поникнали ангелски крила - бяха малки още, но бяха много красиви. На следваща нощ също ги видях в съня си и бяха вече по-големи. Идея си нямам какво може да означава това. В моя съновник няма такова нещо.

Няколко вечери преди това пък сънувах, че бившия ми свекър ми показва, че си е купил една камара часовници и аз му се чудех на акъла как може изобщо да си купи часовник, тъй като това означава, че са му преброени дните на тази земя...  :017:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Сънувах...
« Отговор #2836 -: Август 19, 2016, 12:57:28 pm »
Имах много впечатляващ сън. Бях в родния ми град и погледнах към небето. Обаче вместо да видя небе, виждах директно в Космоса. Точно над мен, на една ръка разстояние имаше една огромна ракета със сложен дизайн. Впоследствие се оказа, че това е Международната космическа станция (макар и реално да не изглежда така). Върхът на ракетата беше насочен към ярка точка в дълбокия Космос и аз обяснявах на моя роднина, застанала до мен, че това е Плутон, а не Слънцето. :) Това ми е втори "космически" сън, преди няколко месеца ме посети първият, видях как се образува нова планета. Много е вълнуващо човек да гледа всичко това "на живо" в реални размери. :) Сънищата са истинска божия благословия! :engel016:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2837 -: Август 26, 2016, 09:05:09 pm »
Сънувах мечка, бях на чуждо място с колеги, никой не се трогваше толкова като мен. Исках да се обадя на съответните служби да я приспят и приберат/пуснат някъде, не успях, но и така не я видях. Чувството беше кошмарно.
Безскрупулни хора на работното ти място. Прояви на жестокост?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2838 -: Август 26, 2016, 09:08:01 pm »
Днес сънувах интересен сън, в който три различни времеви момента се бяха смесили - много далечно минало, сравнително по-близко минало и настояще. Бях в училищна сграда с някакви съученици от детството и с момчето, което за кратко харесвах, в съня се беше самопоканил да ме изпраща. Бях с някакъв смартфон в ръка, започнах да търся от списъка с контакти една приятелка от настоящето и все не я откривах. Изведнъж нещо стана, телефонът блокира, махнах му горната част и отвътре започнаха да излизат египетски скарабеи. Бяха доста и един по един падаха в краката ми.

И какво чета в един съновник:

Наскоро тъкмо коментирах с една приятелка, че една от мечтите ми е да отида лятно време на планина, бях споменала за Рила.
Да, необходимост от уединение /блокирани контакти/. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2839 -: Август 26, 2016, 09:13:02 pm »
На 6-и август през ноща сънувах, че са ми поникнали ангелски крила - бяха малки още, но бяха много красиви. На следваща нощ също ги видях в съня си и бяха вече по-големи. Идея си нямам какво може да означава това. В моя съновник няма такова нещо.

Няколко вечери преди това пък сънувах, че бившия ми свекър ми показва, че си е купил една камара часовници и аз му се чудех на акъла как може изобщо да си купи часовник, тъй като това означава, че са му преброени дните на тази земя...  :017:
:017: Възможно ли е да гледаш, на себе си, безкритично /с ангелски крила/ в определена ситуация?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2840 -: Август 26, 2016, 09:14:13 pm »
Имах много впечатляващ сън. Бях в родния ми град и погледнах към небето. Обаче вместо да видя небе, виждах директно в Космоса. Точно над мен, на една ръка разстояние имаше една огромна ракета със сложен дизайн. Впоследствие се оказа, че това е Международната космическа станция (макар и реално да не изглежда така). Върхът на ракетата беше насочен към ярка точка в дълбокия Космос и аз обяснявах на моя роднина, застанала до мен, че това е Плутон, а не Слънцето. :) Това ми е втори "космически" сън, преди няколко месеца ме посети първият, видях как се образува нова планета. Много е вълнуващо човек да гледа всичко това "на живо" в реални размери. :) Сънищата са истинска божия благословия! :engel016:
Очакват те нови хоризонти/добри възможности. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2841 -: Август 26, 2016, 10:24:29 pm »
Безскрупулни хора на работното ти място. Прояви на жестокост?
Точно, казаха ми-ще ти счупя зъбите, хаха, пък аз сега тъкмо си  ги правя ;D
« Последна редакция: Август 27, 2016, 05:46:17 pm от enigma »

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Сънувах...
« Отговор #2842 -: Септември 07, 2016, 07:51:02 pm »
Какво означава да сънуваш първата си любов - любовта от началното училище,да сънуваш,че сте заедно,да отвориш една врата - врата на стая и вътре да бъде тя облечена в пижами,а времето тъкмо да се отваря - сутрин,влизаш и виждаш  да си оправя леглото облечена в пижами,радва се,че те вижда,прегръщаш я и след което се събуждаш с едно топло чувство - чувство на обич,любов. След като се събудиш поглеждаш навън - сутрин е.
« Последна редакция: Септември 07, 2016, 07:52:50 pm от Ali_Lun »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #2843 -: Септември 07, 2016, 08:56:41 pm »
Какво означава да сънуваш първата си любов - любовта от началното училище,да сънуваш,че сте заедно,да отвориш една врата - врата на стая и вътре да бъде тя облечена в пижами,а времето тъкмо да се отваря - сутрин,влизаш и виждаш  да си оправя леглото облечена в пижами,радва се,че те вижда,прегръщаш я и след което се събуждаш с едно топло чувство - чувство на обич,любов. След като се събудиш поглеждаш навън - сутрин е.

Нова начало.  :017: "Разведилява" се.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2844 -: Септември 09, 2016, 11:37:42 pm »
Искам да споделя тук един, че ще го забравя. Дори не ми е толкова важно тълкуването, колкото шегата, смеха в този сън. Може да има предупреждение, но аз се забавлявам на майтапчийският си висш Аз-евала копеле, мислех, че само облечени в мръвка физически творения имаме чувство за хумор. Но не, убеждавам се, че хуморът не е присъщ само на въплътени човеци, а и на починали хорица, ангели и архангели. Та сънувам на улицата стелаж с безплатни нови сандали за взаимопомощ, нещо като безплатно кафе ли ,кво беше.. :017: Та поглеждам- първо сандали хубави, ама черни-дощя ми се-циганска душица, хем хубави хем на аванта, но ми стана неудобно, викам има боси наистина. Обаче голяма тая платформа, па се завъртя и ми се ококориха едни червени сандали -еее не издържах.. :012: Ама не такива дамски с ток, а ниски спортни с бутонки, като шипове!Като зимните ми котки, ама по-големи бутонки, все едно стъпил на нокти .Изкуших се взех да меря първите бяха 37, не съвсем, ама тамън и се събудих. Офф едно от най-важните бяха марка Беъргрилс, та сега четох за този че съм чувала за него от племеникът ми, но не съм го гледала, само онзи дето го ухапа риба меч. Та всъщност името на сандалките с бутони ме разхили-сандалки за оцеляване-беъргрийлс  :D Още сънища имам ама мразя дълги постове :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #2845 -: Септември 09, 2016, 11:39:48 pm »
Сън от поредицата "Червените обувки на Бека"  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2846 -: Септември 09, 2016, 11:48:36 pm »
 Ребекси, ти изпи бирата!
Не позволявай мебелите да те излагат!
Краварката е в долния десен ъгъл!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2847 -: Септември 09, 2016, 11:55:25 pm »
Сън от поредицата "Червените обувки на Бека"  ;D
Нее, после сънувах еротичен сън в духа който намекваш, но този беше забавен, страшно смешно ми е от шегите на подсъзнанието -надписа на кутията беъргрилс-жестока шега-не съм го гледала, сега го видях роден на 7юни 1974 .Иначе за еротичен сън не отричам, но той беше няколко часа по-късно и не беше с беър гърлс :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Сънувах...
« Отговор #2848 -: Септември 09, 2016, 11:57:08 pm »
Ребекси, ти изпи бирата!
Не позволявай мебелите да те излагат!
Краварката е в долния десен ъгъл!
Ко речи  :01 7: Почваш да ме плашиш страх ме е от това :017:
« Последна редакция: Септември 10, 2016, 12:01:05 am от Ребека »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #2849 -: Септември 10, 2016, 12:00:40 am »
 :)Уран нещо прави ли ти на женското в картата, овенско имаш ли, не питам, жената овен в теб как е, дилемки по риби-овен? Бека, ако се е....ш с този сън,  :57:....
« Последна редакция: Септември 10, 2016, 07:37:16 pm от enigma »