Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625298 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3630 -: Септември 20, 2020, 03:13:07 pm »
Няколко вечера подред сънувах ,че слизам по стълби надолу към някакво мрачно и тъмно подземие и след два дни загубих работата си ,доста изненадващо за мен.Снощи сънувах ,че се изкачвам по стълби и стигнах 10 етаж,помислих си,ами аз трябва да съм на 9 и слязох един етаж по -надолу.Подробности от съня не помня,аз много рядко си помня сънищата.Някой има ли идея ,какво може да значи това?
слизането надолу по стълби е показателно за загубата ти на работа, изкачването нагоре е на хубаво, но това, че си се върнала етаж назад показва, че още не си се отърсила от загубата, за да продължиш напред и нагоре. Може би ти е пострадало самочувствието, а без него няма как да гониш високи цели.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Сънувах...
« Отговор #3631 -: Септември 22, 2020, 02:15:45 pm »
Няколко вечери подред сънувах ,че слизам по стълби надолу към някакво мрачно и тъмно подземие и след два дни загубих работата си ,доста изненадващо за мен.Снощи сънувах ,че се изкачвам по стълби и стигнах 10 етаж,помислих си,ами аз трябва да съм на 9 и слязох един етаж по -надолу.Подробности от съня не помня,аз много рядко си помня сънищата.Някой има ли идея ,какво може да значи това?
слизането надолу по стълби е показателно за загубата ти на работа, изкачването нагоре е на хубаво, но това, че си се върнала етаж назад показва, че още не си се отърсила от загубата, за да продължиш напред и нагоре. Може би ти е пострадало самочувствието, а без него няма как да гониш високи цели.
Благодаря за търкуването akruks :-*
Определено ми пострада самочувствието,дано скоро нещата се променят...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3632 -: Октомври 02, 2020, 01:36:14 pm »
Имах много странен сън в нощта срещу 1.10.

Сънувах, че съм в една огромна сграда, пълна с хора на различна възраст. Всички бързаха в различни посоки. След известно време се озовах в нещо като кафе, (както са заведенията на последните етажи на моловете). Казаха ми, че имам определено място. На всичките маси имаше насядали по много хора, но на масата, на която трябваше аз да седна имаше седнал само един мъж в светло сиви дрехи, хубав, приятен, със светла къса коса и уникални очи (не знам какъв цвят). Когато погледите ни се срещнаха от моите и от неговите очи започна да излиза бяла светила, като тунел, както и от сърдечната чакра. Усещането беше невероятно!
Той ми каза, че има задачи, които трябва да реша и ми даде голям свитък със задачи по висша математика ;D с комбинация от някакви чертежи/графики/схеми. Всичко изглеждаше доста сложно...
« Последна редакция: Октомври 02, 2020, 01:37:45 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3633 -: Октомври 02, 2020, 02:36:38 pm »
Предал ти е кодове от свещената геометрия  ;D И аз имах двама такива, ама не във съвременни дрехи ,които все ми предаваха някакви ужасни задачи и геометрии със светлинни кодове  ;D Другият вариант на съня е ,този да е агент на отвъдното, който предава задачите преди раждане и по случайност да си си го спомнила в съня  :D 3 вариaнт е подсъзнанието да казва, да не чакаш помощ от вън, а да разрешиш задачите сама -една по една -проблемите в живота .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3634 -: Октомври 12, 2020, 05:58:02 am »
Сънувах как майка ми и баща ми са седнали заедно на съседното легло и решават кръстословица. По едно време баща ми се отдели от майка ми и легна на леглото на което аз спя, на мястото, където аз спя. Изведнъж се превърна в болен човек, както беше когато лежеше болен, разплака се и каза "Стига сте ме вдигали вече!". Не точно тогава се събудих. Какво може да означава този сън? В Интернет съновниците не успях да намеря нищо конкретно.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3635 -: Октомври 12, 2020, 10:09:31 am »
Веско не мисля, че е послание, просто още преработваш травмата от загубата и ако през деня ангажираш съзнанието с други мисли ,за да не взема превес болката ,то на сън, подсъзнанието отпуска подтисканото през деня  .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3636 -: Октомври 12, 2020, 09:12:22 pm »
Благодаря ти, Ребека!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3637 -: Октомври 21, 2020, 11:16:52 am »
Сънувах как майка ми изведнъж падна на земята и не можа да стане и каза "Не мога повече!". Дано да не е знак за нещо лошо.  :(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3638 -: Ноември 04, 2020, 03:18:03 am »
Сънувах как баща ми е до мен на една маса, обаче уж беше изчезнал за дълго време и е искал да се скрие, а бях до него. Казах му, че трябва да се покаже, а той се направи че не ме познава. Наблизо имаше едни змии, които бяха уж играчка, обаче като хванах едната, тя отвори уста и започна да поглъща едната ми ръка и се събудих. Да не би сънят ми да показва предстояща голяма опасност или е предупреждение за нещо?  :(

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Сънувах...
« Отговор #3639 -: Ноември 04, 2020, 08:36:20 pm »
Змията като символ според мен символизира вечност, истина и мъдрост. :) Това, че си видял баща ти и после се е скрил от теб означва, че ти липсва. Когато се е направил, че не те познава те е заболяло, защото те е страх че ще го забравиш. Истината е че това да почиташ паметта на баща ти е въпрос на избор и можеш да избереш сега как да го правиш, за да си по-добре и ти. Не е нужно да спазваш традиционните ритуали, а да създадеш свой собствен, който да те свърза по-добре с него и да ти помага в житейският ти път. Може да го направиш в сънищата си както сега, но да се научиш да задаваш конкретни въпроси и той да ти отговаря. Или както на теб ти идва отвътре. Да го попиташ как е? Примерно..
« Последна редакция: Ноември 04, 2020, 08:37:53 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Сънувах...
« Отговор #3640 -: Ноември 04, 2020, 08:43:48 pm »
Благодаря ти много!!!
Госпожата по пиано ми каза днес, че змиите, които което първоначално в съня ми са били неистински като играчка и после са оживяло, най-вероятно само и страхове, които сам си създавам и от което трябва да се избавя.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3641 -: Ноември 20, 2020, 12:03:44 pm »
Имах странен сън тази нощ.

Сънувах, че във Франция има извършен терористичен акт и беше обявено военно положение. Действието се развиваше през нощта в централна част на Париж, близо до подлез, надлез или канал. Улиците бяха почти пусти, тук-там имаше някой човек, който тичаше да се скрие. Нападателите имаха специфични лица - наподобяващи монголоидната раса. Усещането ми беше, че градът е превзет.
« Последна редакция: Ноември 20, 2020, 12:07:37 pm от romantica »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3642 -: Ноември 23, 2020, 07:52:22 pm »
Имах странен сън тази нощ.

Сънувах, че във Франция има извършен терористичен акт и беше обявено военно положение. Действието се развиваше през нощта в централна част на Париж, близо до подлез, надлез или канал. Улиците бяха почти пусти, тук-там имаше някой човек, който тичаше да се скрие. Нападателите имаха специфични лица - наподобяващи монголоидната раса. Усещането ми беше, че градът е превзет.
Сънят ти може да е свързан с втората вълна на китайския "грип" и не е задължително да е свързан с Франция.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3643 -: Ноември 23, 2020, 07:56:07 pm »
Сънувах как баща ми е до мен на една маса, обаче уж беше изчезнал за дълго време и е искал да се скрие, а бях до него. Казах му, че трябва да се покаже, а той се направи че не ме познава. Наблизо имаше едни змии, които бяха уж играчка, обаче като хванах едната, тя отвори уста и започна да поглъща едната ми ръка и се събудих. Да не би сънят ми да показва предстояща голяма опасност или е предупреждение за нещо?  :(
Усети ли болка или - само страх?
Змиите може да са и проблеми или гора, които неглижираш или подценяваш/играчка/.
Веско, ти имаше сложни отношения с родителите си. Това, че баща ти се прави, че не те познава може да е твоя проекция на ниска самооценка.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3644 -: Ноември 23, 2020, 07:59:00 pm »
Сънувах как майка ми и баща ми са седнали заедно на съседното легло и решават кръстословица. По едно време баща ми се отдели от майка ми и легна на леглото на което аз спя, на мястото, където аз спя. Изведнъж се превърна в болен човек, както беше когато лежеше болен, разплака се и каза "Стига сте ме вдигали вече!". Не точно тогава се събудих. Какво може да означава този сън? В Интернет съновниците не успях да намеря нищо конкретно.
Разбрах, че си загубил баща си, което малко променя нюанса на тълкуването на последващия сън.
Този сън е преработка на загубата. Има и някакъв страх у теб - заемането на твоето легло.