Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 624791 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3675 -: Декември 12, 2021, 03:27:41 pm »
На 8 срещу 9 декември имах интересен сън.

Сънувах, че вкъщи, на двора има хвърлен бял, аериран плик. Цветът беше снежно, блестящо бял, размер около А4 или малко по-малък. Адресиран до мен с не много четлив почерк. Колебаех се дали да го отворя. Но се реших. Вътре имаше една USB памет - снежно бяла, със светло сиво капаче. Имаше написано име на нея, на лат. започващо с "m". Взех я, в ръце, гледах я и се чудих какво да правя.
Да си получила наскоро по-особено внимание на човек от другия пол? :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Сънувах...
« Отговор #3676 -: Декември 12, 2021, 10:32:57 pm »
Уран, здравей!

Благодаря ти! Не съм забелязала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3677 -: Декември 22, 2021, 02:13:04 pm »
Сънувах странен сън- как гледах засадени и цъфнали лалета, в кръгли ограждения- като тротоарни саксии, говорех с някого, но не помня кой/коя беше, а само, че нещо недоволстваше, а аз казах да погледне навън да види, че са насадили цветя  ::) След това сънувах как чета много голямо на размер, няколко листа, писмо или друго, което майка ми е писала. Не го дочетох и тръгнах да го прибирам между вестника и да го връщам, без да разбере, че съм го взела и чела. Обаче я виждам (майка, която е починала преди повече от 4г.) как се весели на маса с други възрастни жени и мъже. Една от жената ме видя, как се опитвам да върна вестника с писмото в него и ме издаде на майка, а тя каза "знаех си, че не съм забравила къде съм го оставила" и се събудих.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Сънувах...
« Отговор #3678 -: Декември 28, 2021, 01:54:37 pm »
Сънувах, че съм с бяла коса, не боядисана.
Харесах се.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #3679 -: Януари 06, 2022, 01:30:19 pm »
Снощи сънувах датата 21.09, но годината не си спомням, на жена, която като й се пресметне цифровата матрица беше с акцент 3 и 5.
Жена ме покани да ходим в Плевен с кола, след обяд, вместо да сме търсели подходящо място за някаква сбирка. Аз отказах, защото е далеч, а всъщност с Плевен се именувала място на язовира, който е близо до града, в който живея. Отговорих, че не зная, за така наречено място и тогава се появи като ретроспекция картина с вода, хора рибари, летуващи от 70-80 те год.
След това се озовах в магазин с турско говорящи хора, които ми предложиха работа
И не знам по какъв начин, в съня ми, се появи епизод, с отрязване на ръка на жена от лакътя, без кръв, без болка на жената. Все едно беше ръка на робот, но отразяната част от ръката беше необходима на някого ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Сънувах...
« Отговор #3680 -: Януари 06, 2022, 03:12:00 pm »
Ау, Рени, Току-що те прочетох, а до преди малко въртях карти, търсех съвпад на Венера и Сатурн и стигнах до дата 21.09.77г.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #3681 -: Януари 07, 2022, 01:50:41 pm »
Сафо, ха,ха, продължавай с изследването.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

marialazarova283

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Сънувах...
« Отговор #3682 -: Януари 07, 2022, 10:57:13 pm »
Здравейте преди няколко дена сънувах починала съседка. Не бяхме близки, сънувах я около нашия район поздравихме се говорихме нещо и само запомних че ми каза дата 17, но кой месец не помня. Какво означава съня? Благодаря за отговора.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Сънувах...
« Отговор #3683 -: Януари 08, 2022, 06:58:59 am »
Здравейте преди няколко дена сънувах починала съседка. Не бяхме близки, сънувах я около нашия район поздравихме се говорихме нещо и само запомних че ми каза дата 17, но кой месец не помня. Какво означава съня? Благодаря за отговора.
Когато сънувам мъртви,винаги помня какво ми казват,помагат,насочват.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3684 -: Януари 08, 2022, 12:36:03 pm »
]Когато сънувам мъртви,винаги помня какво ми казват,помагат,насочват.
За помнене- помня, например след като братовчедката, с която бяхме много близки, почина и я сънувах, как стоеше на тротоара до гаража пред къщата на родителите ми, че ме предупреди за моя племенник, че ще ми създава ядове. Предупреди ме, и ако се бях вслушала в предупреждението да заведа дело за подялба още тогава и съда да продаде къщата, с парите тогава можеше да си купя някакво жилище, а сега това е невъзможно! Щеше да избегна всичките притеснения и ядове впоследствие, покрай разбиването с взлом на два пъти, палежите...

marialazarova283

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Сънувах...
« Отговор #3685 -: Януари 08, 2022, 10:33:20 pm »
Здравейте, благодаря Сафо за отговора. Ще видя какво ще ми се случи на 17 януари.
Щастлива 2022 г

toxxxito

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Сънувах...
« Отговор #3686 -: Януари 14, 2022, 07:17:18 pm »
Здравейте, аз сънувам много и често се оказва този сън предсказателен.
Винаги, когато сънувам кучета се касае до неприятели
Обувките - винаги са свързани с отношения с другия пол, тук няма изключение.
Когато сънувам вода, море, се случва да започна нова работа.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Сънувах...
« Отговор #3687 -: Януари 24, 2022, 06:43:30 am »
Чудя се дали да пиша,но хайде за всеки случай ще кажа какво сънувах тези два дни. На 23ти в Неделя сънувах една жена да казва,че 2022 България я чакала тежко земетресение.Нямам си и идея дали е истина,просто това чух.А днес след като цял ден мислех над това сънувах,че съм на гости при починалата ми баба  (непознат за мен апартамент) и там имаше компютър.Като видях датата беше или 6 хил или 8хил година някоя си и си викам-я тамън ще видя в нета имало ли е земетресение.Опитах се но мишката почна да се стапя от допира с кожата ми,а по клавиатурата я уцелих някоя буква я не.За това казах на баба ми тя да провери и помня само че изскочи някакво видео със земетресение на плажа,което беше над 6 по Рихтер от датата 13.8.2038. Поне това запомних,но тъй като Меркурий в момента е ретро се чудя това за коя реалност се отнася-за тази тук или за някоя паралелна... ::)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Сънувах...
« Отговор #3688 -: Февруари 24, 2022, 03:08:16 pm »
Преди 3 дни имах много странен, фентъзи сън ::)

Бях на някакво далечно място. Нещо като пътуване из Космоса...
Беше доста тъмно, но видях в далечината един човек (на външен вид приличащ на Бил Гейтс, но не съм сигурна дали беше той - с тъмен костюм и светло лице, имаше много странен израз, все едно беше актьор) държеше планетата Земя в лявата си ръка, като футболна топка и я подхвърляше нагоре-надолу, а в дясната си ръка голяма запалка. Със запалката докосна Земята и запали огън, от който избухна голям пожар, беше в горната част, имаше много пламъци, след това се появиха по-малки на различни места. Спуснах се от високо - беше пусто, прашно, сиво, разрушено, имаше много дим. Казах на глас - "Защо? Защо го е направил?! Нима той няма да пострада?" и някакъв глас отговори, че той отдавна пътува до другите планети и може да отиде, където си поиска.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3689 -: Февруари 24, 2022, 08:14:12 pm »
Сънувах тази сутрин, когато са започнали военните действия, как се суетях около оформяне на документи, беше свързано с ваксини, с пътуване до Испания... реално на мене срока ми на сертификата изтече вчера, на 23 февруари станаха 9м откакто ме боцнаха в Мадрид, на шестия месец съм получила писмо за бустерна доза, но аз нали съм в София при внука...