Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625109 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1868
Re: Сънувах...
« Отговор #3690 -: Февруари 24, 2022, 08:57:23 pm »
съм получила писмо за бустерна доза, но аз нали съм в София при внука...

Извън съня - Акрукс, ако имаш възможност не си поставяй бустер или търси някакъв начин "друг" начин.
В болницата, в която съм на практика всеки ден, е пълно с хора, с хипертонични кризи и високо кръвно след бустерна доза.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1868
Re: Сънувах...
« Отговор #3691 -: Март 02, 2022, 12:51:54 am »
Днес се почувствах ужасно уморена и заспах рано за около 1 час.

Сънувах непозната за мен жена. Представи се за "Ирина-...." /не помня повече, но името беше с "-" и някак дълго/, говореше на руско-български. Останах с впечатление, че е рускиня. Беше с руса чуплива коса, сочни устни, имаше червило в тъмно-червен цвят. Говореше, че е направила сборник с прогнози по дни и държеше книгата в ръка - малък формат, цветна - тъмно-синя, зелена, имаше и жълто. Каза, че е писала на издателство "Изток-Запад", но заедно с нейното издаване на книгата ще има и развитие по въпроса с военния конфликт. Също говореше и за зодия водолей да се пазят, защото енергията, която преминава през гръбначния стълб е слаба за тях през тази година.
 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3692 -: Март 04, 2022, 09:53:19 am »
Две поредни нощи се будя в 04:04 , а тази нощ в 05:05  ::)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3693 -: Март 24, 2022, 05:29:29 pm »
Сънувах тази сутрин, когато са започнали военните действия, как се суетях около оформяне на документи, беше свързано с ваксини, с пътуване до Испания... реално на мене срока ми на сертификата изтече вчера, на 23 февруари станаха 9м откакто ме боцнаха в Мадрид, на шестия месец съм получила писмо за бустерна доза, но аз нали съм в София при внука...
Акрукс, не си слагай бустер. Моя клиентка живееща в Австрия и кълняща се във ваксините /не съм антиваксър, но си имам едно наум по отношение на тези ваксини/, с 3 дози, в момента кара изключително трудно Ковид. Това и заразяване с Ковид е второ по ред. С две дози е преполедувала по-леко в сравнение със сегашното и състояние, което описва като ад.
Тази жена се кълнеше, че всички, които не се ваксинират са престъпници и тъпаци. Млада е - около 35 г.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #3694 -: Март 24, 2022, 05:30:25 pm »
Две поредни нощи се будя в 04:04 , а тази нощ в 05:05  ::)
Погледни какво ти казват числата. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3695 -: Март 25, 2022, 11:21:49 am »
Две поредни нощи се будя в 04:04 , а тази нощ в 05:05  ::)
Погледни какво ти казват числата. :)
4-ти април и 5-ти май ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3696 -: Март 27, 2022, 01:43:20 pm »
Тази нощ отново се събудих в 04:04 часа

Навремето бях чела интервю с Джуна, която гледала(ясновидство) в 4 часа нощем , понеже тогава се отварял астрала и черпила информация от космоса;
Българските монаси в Атон също даваха преди време, когато Божидар Димитров беше жив,  че всяка сутрин в 4-ри часа правят служба и се молят за България

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Сънувах...
« Отговор #3697 -: Март 27, 2022, 10:48:17 pm »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Сънувах...
« Отговор #3698 -: Март 27, 2022, 11:30:09 pm »
Освен езотеричен поглед ,събуждането по едно и също време има и медицински причини,свързани с активността на разл.органи.Слагам скрийншот.А извън това интерпретации да търсиш,можеш да ги събираш,редуцираш и анализираш нумерологично,може, като планетни съответствия..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3699 -: Март 28, 2022, 12:36:58 pm »
Ребека , 04:04 прави 8 - Сатурн, управител на Козирог, по който са зъбите - същата сутри докато миех подвижната протеза се счупи на две, без да съм я натискала или изпускала, просто се счупи в ръката ми под чешмата в банята  :o

guapa79, благодаря! Прочетох в таблицата и за 05:05 пише да се очакват скоро кардинални промени и имаше такива. Е, не като нещо, което не се е случвало и преди, само главният герой е променен, но и той ще е ден до пладне  :)

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3700 -: Април 20, 2022, 01:22:09 pm »
Сънувам че духа вятър и през отворената врата която разпилява прането  заедно с него е влязла и змия ,видях я и буквално я изметох,но тъй като беше нещо като буря след малко поглеждам на горе и виждам как една мечка лази по покрива ни ,заключих навсякъде и повече нищо не чух и се събудих

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3701 -: Октомври 06, 2022, 12:18:20 pm »
Сънувам ,че аз и моя непозната приятелка крием в гардероба мъртво бабичка (не сме я убили ,но я крием )и виждам че идва полиция и изваждам бабичката от гардероба,започваме да се усетим какво ще кажем на полицията и в този момент виждам че бабичката започна да се протяга (както като се събужда),и се оказа че е жива,някак се успокоих и се събудих.
Как мислите ,какво може да значи :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #3702 -: Октомври 06, 2022, 06:01:46 pm »

Как мислите ,какво може да значи
ще получиш вест за някого, когото не си чувала/виждала отдавна или ще срещнеш такъв човек

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Сънувах...
« Отговор #3703 -: Октомври 25, 2022, 08:37:25 pm »
Понеже винаги сте много точни в сънищата ,моля ви за разяснение .Моят мъж е сънувал снощи че има рана на гърба,която  двама мъже шият.Когато приключили и я зашили той видял че шева представлява красив черен кръст на гърба

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1868
Re: Сънувах...
« Отговор #3704 -: Ноември 25, 2022, 02:36:32 pm »
Снощи имах много интересен сън ::)

Сънувах, че съм на непознато за мен място. Бях с група хора, по-възрастни от мен. Някои от тях ми бяха познати, а други не. Майка ми също беше там.
В даден момент се озовах пред голяма и луксозна сграда, приличаше на дворец. Цялата беше в бяло и блестяща, все едно облепена с бял полиран гранитогрес. С огромни и блестящи бели стъпала. И точно там, на входа в дясно беше фигурата на богинята Бастет, а около нея имаше други животни, които не можех да разпозная, но като че ли говориха на човешки език. Един човек държеше лисица в себе си, която имаше много голяма и пухена бяла опашка. Групата от хора, с които бях останаха в ниското, а аз тръгнах да се качвам по стълбите. В един момент те ми извикаха да се поклоня на Бастет. Направих поклон пред нея, тя също наведе глава и ме допусна в храма. Там се озовах на някакво много високо и красиво място - всичко беше отново бяло и блестящо, виждах само короните на дърветата и кристално синьо небе. Трябваше да направя някакъв ритуал. Качих се на някакъв масивен дървен стол със седалка отново от блестящ бял материал и започнаха да ми казват да се освободя от баба и да пусна някакви нейни снимки. Оказа се, че аз не съм ги взела и трябваше да се върна отново. Отново се върнах на входа и се поклоних на Бастет, която вече беше станала бяла и имаше по себе си много красиви златни бижута - огърлици и т.н. На входа сега видях, че имаше и красива чешма, а зад нея се криеше някаква жена. Продължих напред, качих се на стола и започнах да хвърлям някакви малки листчета...