Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645190 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #945 -: Август 27, 2014, 05:05:45 pm »
Мен Уран си ми транзитира през 12 дом. ;)
Иначе във въпросната нощ тр. Меркурий е правил тригон с Юпитер У8 и асц. Тр. Марс - нателн У12 секстил с натален Юпитер.
Имах и един странен кошмар странен тогава...

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #946 -: Август 27, 2014, 05:15:52 pm »
При мен Сатурн е активен по транзити, а той е У11. Плутон е на 3 гр. от К11, а Юпитер - сходящ тригон с наталния Уран.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #947 -: Август 27, 2014, 06:32:49 pm »
Не е точно сън,но от около 20 години като затворя очи често виждам златна гривна с рубиненочервен надпис на нещо средно м/у еврейски и арабски букви,понятие нямам какво означават,освен това се движат и променят .От 2 месеца,надписа започна да  почернява по канта,после премина в черен с червен кант,след това златния цвят почерня  ,като цяло сега изглежда като предимно черна,само отделни части са сребърни ,Обикновено разбирам значението на сънищата си още като се пораждат,е това ..видение?,, не мога да го разбера .Някакви промени са станали или ще стават - до тук .Това е от преди да се появи филма,,Властелина на пръстените,,,въобще не е пръстен а си е гривна ,този филм не ме е впечатлил особено./за да е подсъзнателен спомен някакъв /.Връзка с нещо друго подобно не мога да направя .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #948 -: Август 27, 2014, 06:41:10 pm »
Като го видях написано,го разбрах-свързано е със самооценката,минал съм на друго ниво,където стартирам със занижена самооценка . :lol_hitting:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #949 -: Август 27, 2014, 07:18:32 pm »
Аз пък го усещам по друг начин-разбира се, ти самият знаеш най-добре, но ще разкажа все пак
Червени букви, нечетлив надпис-бил си несигурен, тревожен, струвало ти се е, че нещо важно и спешно трябва да свършиш. Сега е по-спокойно, черното подсъзнателно е спокойствието на майчината утроба, започваш да се уравновесяваш

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #950 -: Август 27, 2014, 08:47:57 pm »
Papy,и това го има!Червени,движещи се букви-активност,действие/черни,бею движение,не ги виждам-покой,хармония,уравновесеност,ще мисля още !

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #951 -: Август 27, 2014, 09:03:10 pm »
Като е важно, знаците и сънищата не са по един, ти се оглеждай, то ще подскаже

П.п. Мисловният анализ от самия човек помага най-малко, в смисъл-довери се на чувства, усещания, повей...

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #952 -: Август 28, 2014, 08:22:15 am »
Червеното в сънищата е жизнената енергия, а черното изсмукването и. Това също може да е от полза  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #953 -: Август 28, 2014, 08:35:41 am »
За втори път сънувам, че ме изнасилват. Беше толкова отвратително, че и след като се събудих изпитвах отвращение, погнуса и безсилие

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #954 -: Август 28, 2014, 10:20:40 am »
За втори път сънувам, че ме изнасилват. Беше толкова отвратително, че и след като се събудих изпитвах отвращение, погнуса и безсилие
няколко неща може да символизира този сън:
имаш усещането, че някой се опитва да навлезе в личното ти пространство и се опитва да те подчини и експлоатира. вселдствие на това се чувстваш ограбена, унижена.
околните имат прекалено големи изисквания към теб, които са над възможностите ти;
загуба на самоуважение. безпомощност.
нерешен конфликт с някой и вътрешен гняв от твоя страна.
липса на топлота в интимните отношения.
може да сънуваш често такъв сън, ако скоро  си се уплашила  от нещо-изживяваш посттравамтичен стрес.

и не на последно място тук има значение и сексуалният живот, което е много лично, за това не го коментирам:)
« Последна редакция: Август 28, 2014, 10:26:20 am от nerealna »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #955 -: Август 28, 2014, 11:16:58 am »
В първия сън след като ме изнасилиха, ме омъжиха насила за изнасилвача и ме задължиха да му раждам деца, тогава се събудих от ужас, че пак ще се доближи до мен. Но пак не се съпротивлявах, не бях агресивна, не направих нищо, че да се защитя, което не е типична реакция за мен.

В някои общества това често се е е правело и все още се прави. Хм, да не би този сън да е блед спомен от минала инкарнация?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Сънувах...
« Отговор #956 -: Август 28, 2014, 11:19:01 am »
В някои общества това често се е е правело и все още се прави. Хм, да не би този сън да е блед спомен от минала инкарнация?
И аз точно това си помислих  ::).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #957 -: Август 28, 2014, 11:23:21 am »
Мисля че ми се изясни проблема, но не искам да споделям публично.

Благодаря ви!

А за минали инкарнации не знам, предпочитам да съм била жертва на някой убиец :012: Ей щях да търся таро подредбата, ама нали ми е толкова акъла и съм забравила  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #958 -: Август 28, 2014, 11:27:55 am »
И аз да споделя - тази нощ дойдоха двама мои починали близки - дядо ми и майка ми. Сънувах, че се намирам в стаята от детството си (в дома на дядо), по едно време се завърна и майка ми, но този път бях спокойна при появата й. Върна се, сякаш нищо не се е случвало с нея. Знаех, че е дошла да живее при мен. Този път не изпитвах негативни чувства, имаше атмосфера на спокойствие, хармония и светлина. По едно време се появи и дядо ми, но не помня дали ми е кавал нещо, посто присъстваше. Посегнах да отворя прозореца в моята стая, за да проветря и да влезе повече слънчева светлина, и установих, че дограмата е стара, дървена и вече е започнала да се отделя от прозореца, имаше големи пролуки. По това време дядото излезе и тръгна по някаква пътечка - спомням си, че беше обляна в светлина и водеше към зелена лятна градина. Изтичах след него по пътечката да го моля за съдействие (като малко дете) - "дядо, дядо, дограмата е за смяна, трябва да се ремонтира!". И като че ли в каря на пътеката имаше някаква ограда с вратичка - натъкнах се на нея и и се стори, че вратичката е затворена, не мога да вляза/изляза. Да не би да е било порта към оня свят?  :017:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #959 -: Август 28, 2014, 11:32:02 am »
Или пътечка към живота, който искаш

При всяко положение ми се струва, че те пазят и бдят над теб  :)