Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 646319 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #960 -: Август 28, 2014, 11:34:36 am »
Да, а тази сън с прозореца в детската стая не сънувам за пръв път - повтаря се.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Сънувах...
« Отговор #961 -: Август 28, 2014, 11:36:01 am »
Написаното е вярно, но има нещо друго, подсъзнанието иска нещо да каже, обаче не знам какво.
Това чувство на погнуса, отвращение и омърсяване, не съм изпитвала такова в реалността.
Странното е, че не се съпротивлявах, поради безсилие. В първия сън след като ме изнасилиха, ме омъжиха насила за изнасилвача и ме задължиха да му раждам деца, тогава се събудих от ужас, че пак ще се доближи до мен. Но пак не се съпротивлявах, не бях агресивна, не направих нищо, че да се защитя, което не е типична реакция за мен.
може би изпитваш чувство на вина и чрез тези сънища се самонаказваш. автоагресия.
губиш контрол над някоя ситуация в живота ,  безсилна  си да я контролираш, както и чувство на загуба на контрол над себе си.
трябва ти повече увереност в това, че животът ти е в товите ръце, всичко зависи от теб, а не от някой друг, ти владееш своята съдба.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #962 -: Август 28, 2014, 03:17:31 pm »
Червеното в сънищата е жизнената енергия, а черното изсмукването и. Това също може да е от полза  :012:.
                                                                                                                                                                                     Вещичка,това също ми мина през главата,напоследък бях в ситуация на психично натоварване от друг човек,днес беше края .Забелязах черната гривна започна вече даже да премигва,като знака за изтощена батерия на дисплеите,дали е това след презареждане с енергия ще проследя по нататък .Друго свързано с моментната ситуация е че четох за Вселената,като програма и взаимодействието и с биопрограмите от Иво Лозански,което ме впечатли.може подсъзнателно да съм изтрил програмата за гривната,съзнателно не съм го възнамерил.не ми пречеше,дори беше приятна,но това ще го разбера по нататък с проследяване .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #963 -: Август 28, 2014, 03:34:43 pm »
За втори път сънувам, че ме изнасилват. Беше толкова отвратително, че и след като се събудих изпитвах отвращение, погнуса и безсилие
тр Мерк У3 опозиция Слънце У6 в 12д в помощ на ретро тр Уран У12 на АСЦ, който напомня за проблеми от миналото, които трябва да пребориш, когато тр Уран стане директен и мине над Венера У7 и Марс У1, У8

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #964 -: Август 28, 2014, 05:56:37 pm »
Снощният ми сън се оказа колкото символичен, толкова и буквален.

Днес следобед, докато бях при моята фризьорка, намерих майстор (в момента й прави ремонт), който по-нататък смятам да ангажирам с един мини ремонт вкъщи - имам две дограми за измазване, стоят си с монтажната пяна, тази зима протекоха.

Все се чудех къде да търся добър майстор, предпочитам някой с препоръки, ето че изскочи вариант.  :)

ПП. Не е за вярване, но след съня с покойния дядо усетих такъв прилив на ентусиазъм, че изнесох пет торби с паднала мазилка от терасата, които стоят там от лятото на 2012 г.! При това в последния ден от отпуската, когато обикновено най-много ме мързи.  ;D
« Последна редакция: Август 28, 2014, 08:44:40 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #965 -: Август 30, 2014, 09:18:59 am »
Сънувах,че съм направила нещо нередно-но не помня точно какво,и се криех.Но едно момче се опитваше да ме снима,следеше ме,а аз се криех.Помислих си-иска да събере доказателства<за да ме разкрие.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #966 -: Август 30, 2014, 09:48:24 am »
Сънувах, че съм с някакъв мъж, беше ми приятел, но не помня кой е, озовахме се в някаква огромна сграда и от всякъде започват да излизат змии, бяха толкова много, че някои се бяха омотали една в друга, като кълба прежда. Почнаха да хапят, убих няколко (стисках ги за главите докато не ги смажа). Нахапаха и двамата, на мен не ми пукаше, но знаех, че приятеля е отровен и има нужда от противоотрова, а идваха все повече змии и аз не можех да му помогна, не знаех и как да ни измъкна от там.

Следващият ми сън беше с извънземни  :012: Снощи не съм гледала фантастика  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #967 -: Август 30, 2014, 09:55:34 am »
Тъкмо вчера си мислех, че по ретро Нептуна съм спрял за малко с глупостите. :D

Сънувах, че си късам гъби и ги ям сурови. ;D До мен имаше някакъв човек и го питах дали са ядливи ... И откъснах една много красива гъбка, обаче му каза изядеш ли тази гъба си мъртъв, отровата и била много силна, а тази гъба беше точно да предишната, която изядох.
Както си седях някак успях да се затисна зад някакъв каманяк и не можех да мръдна - усещах как нещо ми натискаше реброто и като се мърдах чувствах, че го пробиваше. :D Започнах да си мисля, че нарочно някой ми е направил капан, за да ме убие ... :D и накрая успях да се изплъзна и после май се събудих. ;D

На директен Нептун наистина положението е по - зле. :D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #968 -: Август 30, 2014, 10:09:29 am »
Сънувах, че съм с някакъв мъж, беше ми приятел, но не помня кой е, озовахме се в някаква огромна сграда и от всякъде започват да излизат змии, бяха толкова много, че някои се бяха омотали една в друга, като кълба прежда. Почнаха да хапят, убих няколко (стисках ги за главите докато не ги смажа). Нахапаха и двамата, на мен не ми пукаше, но знаех, че приятеля е отровен и има нужда от противоотрова, а идваха все повече змии и аз не можех да му помогна, не знаех и как да ни измъкна от там.

Следващият ми сън беше с извънземни  :012: Снощи не съм гледала фантастика  :)

Не се въвличай в интриги. Възможно е и да изпитваш известна ревност- не непременно любовна, а примерно- професионална/ведомствена.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #969 -: Август 30, 2014, 10:10:41 am »
Сънувах,че съм направила нещо нередно-но не помня точно какво,и се криех.Но едно момче се опитваше да ме снима,следеше ме,а аз се криех.Помислих си-иска да събере доказателства<за да ме разкрие.
Неувереност в някакъв аспект.
 Как си на работното място? Страхуваш ли се да не се издъниш за нещо? :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #970 -: Август 30, 2014, 10:11:33 am »
Неувереност в някакъв аспект.
 Как си на работното място? Страхуваш ли се да не се издъниш за нещо? :)

От другата седмица предстоят промени и да,страх ме е да не се издъня.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #971 -: Август 30, 2014, 11:59:17 am »
Не се въвличай в интриги. Възможно е и да изпитваш известна ревност- не непременно любовна, а примерно- професионална/ведомствена.

Змиите в моите сънища са неприятели/врагове, това е проверено  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #972 -: Август 31, 2014, 10:47:43 am »
Бебето е символ на чистота, невинност, беззащитност и свързаност. Но защо в сънищата ти плачат и умират, би трябвало сам да можеш да разбереш, напр. чрез какво или кой тези качества са въплътени в твоя живот.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #973 -: Август 31, 2014, 10:58:04 am »
Бебето е на проблеми, грижи

Тази нощ сънувах много падащи звезди  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #974 -: Август 31, 2014, 02:38:05 pm »
Тъкмо вчера си мислех, че по ретро Нептуна съм спрял за малко с глупостите. :D

Сънувах, че си късам гъби и ги ям сурови. ;D До мен имаше някакъв човек и го питах дали са ядливи ... И откъснах една много красива гъбка, обаче му каза изядеш ли тази гъба си мъртъв, отровата и била много силна, а тази гъба беше точно да предишната, която изядох.
Както си седях някак успях да се затисна зад някакъв каманяк и не можех да мръдна - усещах как нещо ми натискаше реброто и като се мърдах чувствах, че го пробиваше. :D Започнах да си мисля, че нарочно някой ми е направил капан, за да ме убие ... :D и накрая успях да се изплъзна и после май се събудих. ;D

На директен Нептун наистина положението е по - зле. :D
Днес се натрових с някакво ядене и повръщах ... Аз имах леки съмнения за яденето, а леля ми беше казала, че нищо му няма и аз смело преядох с него. Но наистина на вкус и мирис нищо му нямаше ...  :(  :-X

Това май пак е от моите си "видения". ;D

Затискането дали не означава преяждане.  :72:
« Последна редакция: Август 31, 2014, 02:55:00 pm от Теодор »