Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645127 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #990 -: Септември 09, 2014, 10:34:21 pm »
Сънувах как нося един стол и на излизане от помещението гледам в коридора един доцент, който ми е преподавал, викам си насън "сигурно защото го гледах на снимка в интернет преди да си легна" , което така и си беше, после този доцент изведнъж се превърна в гаджето ми преди брака, като ме изгледа мръсно и залитна си помислих насън "тоя пак кьор кютук пиян, добре че го зарязах навремето пиянчугата" и в следващия момент чувам в съня си как ми звъни телефона, и аз тъкмо оставих стола, и изтичах да си взема телефона,  се събудих и телефонът ми наистина звънеше - вдигам и говоря машинално, не мога да изляза още от съня  :D :D
Такова преплитане на сън и реалност имах като малка- сънувах как пишкам в двора на баба и като се събудих леглото подгизнало  :57:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #991 -: Септември 12, 2014, 09:54:55 am »
Сънувах група хора-колеги, деца. Едно момченце лежеше в един ъгъл, казвам-дайте да викаме бърза помощ, началникът ми казва-няма нужда, питай при градушка какво се прави. Детето беше в нещо като кома, после го разнасяхме с нас на ръце по някакви места-абе вършим си задачите задачите значи и никой-нищо за детето. Видях, че има гърч.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #992 -: Септември 12, 2014, 12:17:42 pm »
Тази вечер имах странен и объркан сън,не помня всичко освен едната част,в която берях уж ядивни гъби,а като ги откъсвах се превръщаха в отровни???
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #993 -: Септември 15, 2014, 12:01:51 am »
Днес, следобед, сънувах скорпион- голям над 10см , черен на цвят, беше си навирчил опашката и издаваше звуци- докато се чудих с какво бих могла да го хвана и разкарам нанякъде, той скочи към мене и така и не разбрах дали не влезе под дрехите ми, защото се събудих ужасена  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #994 -: Септември 15, 2014, 12:20:49 pm »
Днес, следобед, сънувах скорпион- голям над 10см , черен на цвят, беше си навирчил опашката и издаваше звуци- докато се чудих с какво бих могла да го хвана и разкарам нанякъде, той скочи към мене и така и не разбрах дали не влезе под дрехите ми, защото се събудих ужасена  :)
Някой Скорпион може да те нападне любовно-Дай Боже всекиму    :012: "той скочи към мене и така и не разбрах дали не влезе под дрехите ми..." :012:  А ти каквато си тънкообидна понякога -да изтълкуваш любовта му като агресия.  :043:  :043:  ;) :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #995 -: Септември 15, 2014, 01:14:59 pm »
Веско, струва ми се, че сънят ти не е толкова предсказателен, а проективен – отразява твоите очаквания, твоите емоции във връзка с изчезването на брат ти. Хм, чудя се защо в съня ти се е явило това словосъчетание –“руска секта“. Не мисля, че трябва да се тълкува буквално. Да не би да загатва за посоката, в която евентуално може да е отпътувал – напр. отвъд Шипченския проход (на връх Шипка нали има Руска църква и знаете, че исторически се свързва с руските войски) – в посока към Казанлък, Габрово или някои селца в Стара планина? Там, където не ползва интернет или няма добър интернет обхват – в съня ти е дошъл да вземе разваления лаптоп и се е ядосал, замълчал, не искал да ти проговори. Където и да е в момента, вероятно не иска да бъде открит, но при теб е дошъл да говори със символи и знаци – все пак не сте само братя, а близнаци, при тях съществува много силна подсъзнателна свързаност, на клетъчно ниво.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #996 -: Септември 15, 2014, 02:31:24 pm »
Някой Скорпион може да те нападне любовно-Дай Боже всекиму    :012: "той скочи към мене и така и не разбрах дали не влезе под дрехите ми..." :012:  А ти каквато си тънкообидна понякога -да изтълкуваш любовта му като агресия. 
Сакън, недей!
Имала съм две връзки с мъже-скорпиони преди брака и ми държат влага за цял живот  :)
Странното е, че най-добрите ми приятелки по това време също са скорпион- то точно тогава пр Слънце ми е навлязло в скорпион, нищо не е случайно. Сега ми предстои ингрес на пр СЛънце в стрелец след две седмици, надявам се да не започнат да ме гонят кентаври с ласо  :D :D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #997 -: Септември 15, 2014, 03:14:11 pm »
Сакън, недей!
Имала съм две връзки с мъже-скорпиони преди брака и ми държат влага за цял живот  :)
Странното е, че най-добрите ми приятелки по това време също са скорпион- то точно тогава пр Слънце ми е навлязло в скорпион, нищо не е случайно. Сега ми предстои ингрес на пр СЛънце в стрелец след две седмици, надявам се да не започнат да ме гонят кентаври с ласо  :D :D

Според мен сънят ти наистина е отражение на твои притеснения спрямо Плутонов мъж.Какво му пречи да е кентавър с асц Скр или Плутон в 1Д. ;)
На мен ми хареса твоя сън.Ще чакам нещо да разкажеш.Пишеш,че си се събудила "от ужас".Мисля,че не можем да изсънуваме чувства,които не таим в себе си. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сънувах...
« Отговор #998 -: Септември 15, 2014, 04:03:52 pm »
Според мен сънят ти наистина е отражение на твои притеснения спрямо Плутонов мъж.Какво му пречи да е кентавър с асц Скр или Плутон в 1Д. ;)
На мен ми хареса твоя сън.Ще чакам нещо да разкажеш.Пишеш,че си се събудила "от ужас".Мисля,че не можем да изсънуваме чувства,които не таим в себе си. :)
Моят мъж, съпругът ми демек, е с Плутон в 1д, наскоро си мерихме по телефона Плутоните, че моя нали е на АСц и също рипа насреща, когато рогатия му кози Мерк У1 преплете рога с рогатата ми овча Луна  :)
Ужас не точно, но имах неприятното задължение наскоро да претрепя с домашен чехъл един скорпион над леглото ми във вилата на приятелка, на която бях на гости
Скориончето е с размери 3см и нямало отрова, но самият му вид е плашещ за мен, мен звяр не ме плаши така, както насекоми от рода на стоножки, гъсеници, а сега и български скорпион

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #999 -: Септември 16, 2014, 08:56:20 am »
Сънувах изгубени ключове - от жилището, в което сега живея. Дали има някакво по-специално значение?

Сънят беше интересен. Сънувах, че се намирам в училището, в което някога съм учила. Но осъзнавам, че вече съм отдавна завършила. Влизам в една класна стая и се озовавам в час по немски. Спомням си, че седях на един чин с непознато момиче, помагах по немски. След това учителката забеляза, че не съм от тази групичка и се наложи да напусна стаята. Но в бързината си оставих чантата, в която бяха ключовете от апартамента.

Прибрах се у нас и в жилището ме посрещна покойната ми майка, тя ми отвори вратата. Беше спокойна, за нещо рутинно си говорехме. После се сетих, че нямам ключове и за мен беше много важно да ги открия. Сънувах и други картини - вървях пеша през някакъв град, беше пълно с хора, нещо свързано с предстоящите избори. Много исках да намеря "вратата" към другия сън - с апартамента, ключовете и училището.

По едно време отново се озовах в училището, но не можех да открия в коя класна стая съм била, а часът вече беше свършил, имаше други ученици. Чантата с ключовете беше изчезнала, чувствах се дезориентирана.

Това, което ми направи впечатление в съня, е че в жилището, където се срещнах с майка си, имаше видими признаци на разпад и разложение. По стените имаше огромни влажни петна с мухъл.

Сънувах също така, че вървя по непознати улици в непознат град, минавам покрай някакви блокове и търся в кой от тях да вляза - къде е моят дом. Но все не можех да разпозная в кой блок живея. Стори ми се, че вече бях намерила ключовете, оставаше тия ключове да напаснат и да отключат вратата на жилището, което търсех, но не успявах да го разпозная.




« Последна редакция: Септември 16, 2014, 09:00:29 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1000 -: Септември 18, 2014, 03:48:57 pm »
Аз не мога да разкажа съня си (защото е много личен и шокиращ), само искам да споделя, че беше ужасяващ - изпитах на сън най-големия си страх в този живот. Преди 25 години бях изпаднала на живо пред опасността това да се случи реално, но .... се измъкнах в крайна сметка. Докато сънувах и изпитвах ужаса, се "осъзнах", че е сън и се "насилих" да излезна от него. През годините съм имала подобни сънища, но не толкова "лице в лице" и с мъже, с които вече не контактувам.
Не знам дали това е предупреждение някакво, или просто подсказка да се замисля над нещо. Странното е, че този ужас ми го причиняваше мъжа, с когото тази година се опитвам да си изясня лични взаимоотношения.
Даже не знам какво да попитам, но съм доста объркана.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1001 -: Септември 18, 2014, 04:49:38 pm »
Хепи, страх ли те е, че е възможно въпросният мъж да сбъдне съня?


Да ви кажа като сънувате маймуни, не е на хубаво-неочаквани разправии и скандали

Happy58

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1002 -: Септември 18, 2014, 04:56:51 pm »
Хепи, страх ли те е, че е възможно въпросният мъж да сбъдне съня?


мисля, че като действие той би могъл да го направи (доколкото знам, опитвал е преди години), в смисъл, моралните ценности му позволяват. И най-странното е, че той не осъзнава какъв ужас може да причини. А дали може да го направи спрямо мен - нямам идея. Той ми е в мъгла.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1003 -: Септември 21, 2014, 01:42:51 pm »
Сънувах,че съм  с широк панталон и усетих,че "нещо ми ходи по крака".В един момент две зелени буболечки паднаха.Изведнъж широкия панталон стана много тесен клин и следващото животно,което се спусна,беше змия.Изтръпнах,и се молех да не ме ухапе. :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1004 -: Септември 21, 2014, 02:16:55 pm »
Сънувах,че Големият ми шеф е заспал.Всички се бояха да го събудят,а аз отидох и го събудих.Той ме нахока как може никой да не го е събудил.Пак аз го отнесох,че другите са мухъли.    :012: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: