Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645586 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #1455 -: Януари 07, 2015, 07:13:16 am »
Добро утро.

Тази нощ сънувах много ярки сънища.

ЕДин детайл от него бе,че намирам сребърно медальонче с ликът на богородица и Исус Христос.

Друг детайл,че сънувах покойната ми баба.Заминаваше на море,беше възрастна такава каквато я помня преди да си отиде от този свят.Много болка и радост изпитах като я видях. Стоях до нея и я питах какво си е взела за из път.Подреждаше някакави неща в чатата си.Орехи и други работи. После си тръгнах,но не можах да я изпратя на рейса,много ми беше мъчно.Когато се върнах и установих,че рейса е тръгнал,погледнах часовника ,който показваше 14.10. А хората ми казваха,че рейса е тръгнал в 13.50.
Мисля,че и майка ми беше с мен и тя се втурна да гони рейса,но имаше препятствие от мътна река с изпражнения.Аз не можах да нагазя вътре,но тя влезе.Започнаха да излизат големи животни,лъв,маймуна,мечка ,а накрая излезе голямо куче.Наобиколиха я. Но не можахме да прекосим реката ,рейса така и така беше заминал.

В друга част на съня си бях в хотел,там се запознах с нови много хубави мъже. С един от тях правихме .........

В друга част сънувах катастрофа на трима мотористи.Вече бяха загинали и труповете ги пазиха полицаи.

Какво мислите за този сън? ???

Чак сега се сетих :'(

На 5ти януари през 2010 година, моята бабичка падна и си счупи крак. На 19 януари почина в Пирогов :'( :'(
Вече 5та година я няма.
А онзи ден на 5ти съм я сънувала.
Почина на 92 години.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1456 -: Януари 07, 2015, 05:33:36 pm »
Сънувах,че съм на зъболекар-в действителност имам един развален зъб,който в съня ми зъболекаря лекуваше.Усетих много гадна болка и избягах,но после лекарството ми падна?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1457 -: Януари 07, 2015, 07:54:40 pm »
Сънувах цяла плетена кошница с обелени скилидки чесън. Беше на пода, погледнах я и подминах.
Много ми е интересно какво означава това, дали има тълкуване. Или е някаква чеснова простотия.  ;D

Ако се занимаваш с творческа работа, ще трябва да вложиш енергия и средства. :017:
Леки неприятности.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1458 -: Януари 07, 2015, 07:56:21 pm »
А аз тази вечер търсех да си  купувам дрехи,и то тотално различни от сегашната ми визия.Но не намерих нищо-понеже размера не ми отговаряше.

Работа- заплащане и адекватността им. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1459 -: Януари 07, 2015, 07:56:54 pm »
Чак сега се сетих :'(

На 5ти януари през 2010 година, моята бабичка падна и си счупи крак. На 19 януари почина в Пирогов :'( :'(
Вече 5та година я няма.
А онзи ден на 5ти съм я сънувала.
Почина на 92 години.

Милки, ти ли си? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1460 -: Януари 07, 2015, 08:00:26 pm »
Сънувах,че съм на зъболекар-в действителност имам един развален зъб,който в съня ми зъболекаря лекуваше.Усетих много гадна болка и избягах,но после лекарството ми падна?
Имаш ли дете? Ако- Да, може и да те зарадва с нещо. :)
п.п.Възможно ли е да си усетила реална физическа болка? Марш към стоматологичния кабинет. :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1461 -: Януари 07, 2015, 08:24:17 pm »
Имаш ли дете? Ако- Да, може и да те зарадва с нещо. :)
п.п.Възможно ли е да си усетила реална физическа болка? Марш към стоматологичния кабинет. :)

Имам,Уран,синче си имам.До скоро имаше проблеми с говора и обсъждах с баща му да посетим съответния специалист,но той е против.Започна да говори по-добре,но щеше да му се отрази добре някой да работи с него.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1462 -: Януари 07, 2015, 08:50:38 pm »
Имам,Уран,синче си имам.До скоро имаше проблеми с говора и обсъждах с баща му да посетим съответния специалист,но той е против.Започна да говори по-добре,но щеше да му се отрази добре някой да работи с него.
Колко е голям? Може да го израсте този проблем. Имах подобни кахъри с моя син.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Сънувах...
« Отговор #1463 -: Януари 07, 2015, 08:53:17 pm »
Колко е голям? Може да го израсте този проблем. Имах подобни кахъри с моя син.

На 5 години,той и късно проговори и покрай това майка ми скъси живота.Какви ли не диагнози му поставяше.  ::)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1464 -: Януари 07, 2015, 08:58:55 pm »
Ако се занимаваш с творческа работа, ще трябва да вложиш енергия и средства. :017:
Леки неприятности.

Уране!  :-* :58:

Пак съм врачувала. Но без да го знам.
Вярно е, имах леки неприятности.
И да, трябва да влагам повечко енергия в работа - в различни дейности. Но това много ме е вдъхновило. Събудих се за нов живот.  :-*
Напънах се и да споделя творчество от минало... кой знае, може и това да е свързано. Както хич ме няма по споделянето на емоции, беше си голям зор.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1465 -: Януари 07, 2015, 09:00:09 pm »
На 5 години,той и късно проговори и покрай това майка ми скъси живота.Какви ли не диагнози му поставяше.  ::)

Моят на тази възраст направи качествен и количествен скок. Научи се да чете сам (е, проведах му кратък курс - Н и А е НА , Н и О -НО и т.н. и схвана логиката :) ).

п.п.И аз имах лични съмнения за тежки диагнози. :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Сънувах...
« Отговор #1466 -: Януари 07, 2015, 10:10:06 pm »
Милки, ти ли си? :)

Да!
Досега не си ли се сетила? :012:
Толкова пъти съм си слагала натала :012: :58:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1467 -: Януари 08, 2015, 09:00:03 pm »
Предсказателен сън! ;D

Бях сънувал, че учителката ни по английски не се явява в час, а точно тогава минава инспекторат, и те бяха доста злобно настроени от случката. Раздадоха ни контролни, за да проверят знанията ни. ;D

Днес избягахме по английски(целият клас), а точно в този момент директора правел проверки по стаите ... :D :D
Казал е, че утре ще минава при нас да ни се кара, а учителката много се изнервила и предупредила, че ще ни пореже с оценките.
 
Тва контролно от съня ми звучи като наказание някакво.

« Последна редакция: Януари 08, 2015, 09:05:11 pm от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1468 -: Януари 08, 2015, 09:02:18 pm »
На 5 години,той и късно проговори и покрай това майка ми скъси живота.Какви ли не диагнози му поставяше.  ::)
Аз съм проговорил чак на 3. Мързяло ме е да говоря.  :012: :012: Или просто не ми се е общувало с човешки същества. Аз си контактувам с извънземните.

За сметка на това сега не си затварям устата.  :72:  :ecomcity:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1469 -: Януари 08, 2015, 09:07:51 pm »
Предсказателен сън! ;D

Бях сънувал, че учителката ни по английски не се явява в час, а точно тогава минава инспекторат, и те бяха доста злобно настроени от случката. Раздадоха ни контролни, за да проверят знанията ни. ;D

Днес избягахме по английски, а точно в този момент директора правел проверки по стаите ... :D :D
Казал е, че утре ще минава при нас да ни се кара, а учителката много се изнервила и предупредила, че ще ни пореже с оценките.
 
Тва контролно от съня ми звучи като наказание някакво.

В съня ти, проверяват "свършената работа", а в реала- санкциониране от позиция на силата.
Според мен оценките са критерий за знание, а не дисциплина.
Защо бягате от час? Това имаше смисъл в едни други времена.