Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645715 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1665 -: Март 02, 2015, 08:04:55 pm »
Сънувах, че до главата ми има бомба, която всеки момент щеше да избухне, но аз успях да се спася от нея.
Сънувах също, че на мъжа ми му пада зъб от предните. Имаше кръв и го болеше.
Сънувах и че намирам банкноти из разни чанти.

Тревожни мисли, които лесно могат да бъдат превърнати във вербална агресия. Вероятно си се разминала със скандал или ще (прехапи си езика, ако ти се наложи :) )
Не се драчи с любимия.
Ако пътуваш някъде, ще изпиташ щастливи моменти.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1666 -: Март 03, 2015, 09:15:49 pm »
Сънувах приятелка,че идва при мен.Попита ме нямам ли нещо за ядене.Беше прималяла и изнемощяла от глад.Нямах нищо,дори в чантата нямах дъвки или бонбони,но аз бях съвсем сита и ми стана гадно,че не мога да и помогна с нищо.Днес като си припомних съня се притесних и се обадих.Беше си в нормалното разположение на духа.Разказах и какво съм сънувала,а тя ми каза,че всичко е нормално.Чудя се какъв е този неин "глад",който съм маскирала в съня си,за който не мога да я нахраня.Интересен символ
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1667 -: Март 05, 2015, 10:09:19 am »
Сънувах земетресение. Беше много реално, усещах как пластовете се разместват, как стените на къщата се люлеят. От земетресението се получи някак пожар на покрива на къщата. Който не засегна нищо важно, защото един съсед го изгаси веднага. Изведнъж съсед порасна, стана великан и с една кофа вода изгаси пожар на покрива.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Сънувах...
« Отговор #1668 -: Март 05, 2015, 10:20:42 am »
Сънувах, че се подготвям за водеща на някакво младежко предаване. Аз и още някой имаше с мен. Четяхме сценария и решихме аз да водя интервютата...  :017:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1669 -: Март 05, 2015, 03:34:46 pm »
Сънувах, че някакъв магьосник ми прави магия ... И ми направи някаква топка в корема, която се надуваше и надуваше и накрая се спука! :D :D :D :D :D

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Сънувах...
« Отговор #1670 -: Март 05, 2015, 05:07:33 pm »
Тревожни мисли, които лесно могат да бъдат превърнати във вербална агресия. Вероятно си се разминала със скандал или ще (прехапи си езика, ако ти се наложи :) )
Не се драчи с любимия.
Ако пътуваш някъде, ще изпиташ щастливи моменти.
Благодаря ти, Уран! Агресията беше вътрешна, но аз намерих начин да я сублимирам.
С любимия не се драча, не повече от веднъж месечно.  :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1671 -: Март 05, 2015, 11:22:55 pm »
Събудих се на звъна на часовника-и видях-вагина, ужас, не знаех, че сънувам такива неща, не че нещо, ама съвсем анатомично беше.
Ако беше нещо еротично,сексуалнно-добре е,съзидателният център работи ,ама това ме втрещи. Бързо се разбудих, друг път се офлянквам.
На работа се правя че не чувам, ама мъжете-не  е истина какви ги тряскат, като онези от храстите.
« Последна редакция: Март 05, 2015, 11:27:07 pm от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сънувах...
« Отговор #1672 -: Март 06, 2015, 04:39:54 pm »
Споделям не за да мъча Уран, просто съм доволна :)
Сънувах кокичета с много големи цветове-разкошни-няколко групички

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1673 -: Март 06, 2015, 06:40:52 pm »
Сънувах приятелка,че идва при мен.Попита ме нямам ли нещо за ядене.Беше прималяла и изнемощяла от глад.Нямах нищо,дори в чантата нямах дъвки или бонбони,но аз бях съвсем сита и ми стана гадно,че не мога да и помогна с нищо.Днес като си припомних съня се притесних и се обадих.Беше си в нормалното разположение на духа.Разказах и какво съм сънувала,а тя ми каза,че всичко е нормално.Чудя се какъв е този неин "глад",който съм маскирала в съня си,за който не мога да я нахраня.Интересен символ

Проблеми, дискомфорт, неудовлетвореност..

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1674 -: Март 06, 2015, 06:44:01 pm »
Сънувах земетресение. Беше много реално, усещах как пластовете се разместват, как стените на къщата се люлеят. От земетресението се получи някак пожар на покрива на къщата. Който не засегна нищо важно, защото един съсед го изгаси веднага. Изведнъж съсед порасна, стана великан и с една кофа вода изгаси пожар на покрива.

Конфликт, суматоха, промени засягащи бита и навиците. Внимавай и с автомобилния трафик.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1675 -: Март 06, 2015, 06:44:51 pm »
Сънувах, че се подготвям за водеща на някакво младежко предаване. Аз и още някой имаше с мен. Четяхме сценария и решихме аз да водя интервютата...  :017:

Все още искаш да даваш наклон на твоите. :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1676 -: Март 06, 2015, 06:48:35 pm »
Сънувах, че някакъв магьосник ми прави магия ... И ми направи някаква топка в корема, която се надуваше и надуваше и накрая се спука! :D :D :D :D :D
Страх/притеснения, който/които ще преодолееш.
Нещо ночаквано ще ти се случи, може и да те смути в началото, но после ще го погледнеш от друг ъгъл.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1677 -: Март 06, 2015, 06:50:20 pm »
Страх/притеснения, който/които ще преодолееш.
Нещо ночаквано ще ти се случи, може и да те смути в началото, но после ще го погледнеш от друг ъгъл.
Притеснения ... доста. Много сериозен изпит ми предстои и трябва да дам максимума от себе си ..

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1678 -: Март 06, 2015, 06:54:11 pm »
Събудих се на звъна на часовника-и видях-вагина, ужас, не знаех, че сънувам такива неща, не че нещо, ама съвсем анатомично беше.
Ако беше нещо еротично,сексуалнно-добре е,съзидателният център работи ,ама това ме втрещи. Бързо се разбудих, друг път се офлянквам.
На работа се правя че не чувам, ама мъжете-не  е истина какви ги тряскат, като онези от храстите.
Следвай женската си интуиция и се доверявай на собствената си преценка за хората/нещата/действията и т.н.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1679 -: Март 06, 2015, 06:58:58 pm »
Споделям не за да мъча Уран, просто съм доволна :)
Сънувах кокичета с много големи цветове-разкошни-няколко групички

Духовно развитие, чистота, невинност, непретенциозност- в добрия смисъл на думата. Нещо, в което ще си първа.