Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 645260 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1725 -: Март 19, 2015, 08:53:15 pm »
Преди 2 вечери сънувах много мухи.  :017:

Лоши навици, необходимост от въздържане в емоциите.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1726 -: Март 19, 2015, 08:56:42 pm »
Пред очите ми постоянно са много скакалци,жълта порода,мазни,като  че ли живи,но пък и пържени и ми се ядат, много вкусни изглеждат :017: ;D
Проблеми, които, очевидно, ще решиш (сготвил си ги). :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Сънувах...
« Отговор #1727 -: Март 20, 2015, 09:04:41 am »
Тази нощ беше особено плодотворна на сънища. Дали заради затъмнението...

Първи сън беше най-страшен. Сънувах, че има война, военно положение. Аз съм в Ямбол(никога не съм била в този град). Шофирам по някаква дълга улица, оградена е с дървета. Платната са разделени с тревно пространство и храсти. В далечината виждам огромна сграда с огради от щикове, оръдия. Моята цел е да стигна там. Ту съм сама в колата, ту има и други хора. С половинката сме си разменили колите, виждам го, че шофира около мен, но е силно разтревожен. Беше страшно, сякаш ни преследваха снаряди, ракети, същества от други планети. Между дърветата виждах море - Ямбол беше станал морски град. Събудих се, когато стигнах оградите на сградата.

Втори сън съм с рокля, дълга, с голямо деколте, вечерна рокля сигурно. Имам огромна капела. Стоя на подиум, който се върти. Мисля си, че гърдите ми са пораснали.  :85: Знам, че ме гледат хора, но ми е спокойно, защото има параван и виждат само мой силует. Явно участвам в представление. Лицето ми се беше променило, сякаш беше микс от моето и на половинката ми.

Трети сън беше най-хубав. Яздех кон през някаква планина. Имаше високи треви, които галеха корема на кончето. Виждах страхотни гледки. Пред мен имаше други яздещи мъже, приличаха на старите българи със специфичните прически, дрехи. В ниското виждах войната от първи сън. Мъжете ми обещаха да намерят котенцата ми и мъжа ми. И да ги доведат в лагера, в който отивахме.

Имаше и още един сън, по-скоро картина. Бях шовач, кроях някакъв мъжки костюм, а до мен стоеше котката ми. Имаше разпилени всички шивашки пособия, имах синя креда.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сънувах...
« Отговор #1728 -: Март 20, 2015, 10:49:07 am »
Сънувах, че стоя на вън през нощта и гледам небето, беше пълно със звезди, видях и три падащи, бях си взела и малко черно котенце, а пък някакъв мъж през целия сън ходеше след мен и се опитваше да ме целува, ама пък аз не давах  :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Сънувах...
« Отговор #1729 -: Март 20, 2015, 11:52:20 am »
ОВ за скакалците- на другия ден се разболях от грип,такова главоболие  да съм имал 2-3 пъти досега .Вече започна да минава.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Сънувах...
« Отговор #1730 -: Март 21, 2015, 08:41:45 pm »
Сънувах починали близки, за пръв път не се сетих в съня, че са мъртви, много странно. Първият починал ми каза,че си има други планове, ще се видим друг път. Нормално-в негов стил. Тръгнах си с един асансьор пълен с платове до тавана, ама си запалих цигара, въпреки риска от пожар. По етажите влизаха хора, оказа се магазин и всеки си е откраднал по нещо, не реагирах, пушех си. Отидох на един площад ,там ме чакаше сина ми/нямам такъв/, косата му беше копринена, погалих го. Там беше другия починал, някак не ме отрази, работеше в "Градини и украси". Беше си облякъл работната престилка с предното отзад. Останах с впечатление, че нещо не одобрява живота ми, ама като си мълчеше, не разбрах.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1731 -: Март 22, 2015, 04:56:54 pm »
Сънувах починали близки, за пръв път не се сетих в съня, че са мъртви, много странно. Първият починал ми каза,че си има други планове, ще се видим друг път. Нормално-в негов стил. Тръгнах си с един асансьор пълен с платове до тавана, ама си запалих цигара, въпреки риска от пожар. По етажите влизаха хора, оказа се магазин и всеки си е откраднал по нещо, не реагирах, пушех си. Отидох на един площад ,там ме чакаше сина ми/нямам такъв/, косата му беше копринена, погалих го. Там беше другия починал, някак не ме отрази, работеше в "Градини и украси". Беше си облякъл работната престилка с предното отзад. Останах с впечатление, че нещо не одобрява живота ми, ама като си мълчеше, не разбрах.

Сънят е свързан с житейския ти път. Има, нещо в него, което следваш неотклонно, не знам дали свързано с работата ти или емоционалния живот,  и не търпящо външни намеси. Очакват те изненади и добри изгледи за успех през следващите дни.
п.п.Пуши ли ти главата? :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #1732 -: Март 22, 2015, 04:59:15 pm »
Сънувах, че стоя на вън през нощта и гледам небето, беше пълно със звезди, видях и три падащи, бях си взела и малко черно котенце, а пък някакъв мъж през целия сън ходеше след мен и се опитваше да ме целува, ама пък аз не давах  :)
Ще предизвикаш симпатии/постигнеш успех. Ще използваш и женския си чар.
Флиртуваш ли на раб. място? ;)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1733 -: Март 22, 2015, 08:36:50 pm »
Сънувах, че стоя на вън през нощта и гледам небето, беше пълно със звезди,
Сънувах преди 2-3 месеца,че си спя в леглото и "нещо" дойде и започна да ме разбужда.Заведе ме да гледам небето.Никога не съм го виждала с повече и по-ярки звезди.На небето имаше 4 звезди подредени като на кръст и "нещо" ми ги посочваше.като си отмествах погледа,нещото пак ми ги посочваше.Една светлина започна да ги очертава и свързва по различни начини.Много ярко беше и дебнех за някакво сериозно събитие.Като се случи ще кажа.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сънувах...
« Отговор #1734 -: Март 22, 2015, 08:46:50 pm »
Много интересно, понякога и аз сънувам как гледам звездно небе.

Това ме подсети за снощния сън - тая сутрин бях запомнила само частта с битовизми и спомени от миналото, но сега в съзнанието ми започна да изплува друга част от съня. Често сънувам как стоя и гледам към небето - виждам много ярки звезди, странни и непознати съзвездия, други галактики... виждам как се движат непознати космически кораби там - знам че те не са със земен произход, принадлежат на други цивилизации. Снощи пак го сънувах - започва с зяпане на звезди и след това небето сякаш се "разтвори" и погледът ми надхвърли ограниченията на пространството - изведнъж започваш да виждаш други галактики, слънца и звездни системи, какво се случва там... много е завладяващо, не можеш да откъснеш поглед. Ако с една дума трябва да опиша усещането, бих го нарекла Магнетизъм - гледката има изключително силно въздействие, с нещо много силно те привлича, искаш да преодолееш гравитацията и време-пространството и да се озовеш в други светове.

В снощния ми сън към нас се движеше огромен космически кораб с ескорт от по-малки. Светлините бяха много ярки, имаше усещане за силна енергия.



« Последна редакция: Март 22, 2015, 08:49:41 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1735 -: Март 23, 2015, 04:56:23 pm »
Сънувах, че имам 5.50 на изпита - леле беше радост голяма. Когато научих новината бях на село и  момичета от класа прииждаха в стаята ми. Едната беше леко тъжна, другата много я болеше корем,  а останалите вече не ги помня. Ако имам 5.50 ще има радост до небето ...  :012:
Имам 5,51 на изпита и още не мога да повярвам!
След изпита ме сви корема от притеснение и се разплаках, защото изпита беше ужасен .... очаквах много ниска оценка.  :043: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij:

Би трябвало да вляза със специалността, която искам!  :character0029:
« Последна редакция: Март 23, 2015, 05:02:55 pm от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1736 -: Март 23, 2015, 05:00:07 pm »
И аз последната нощ сънувах страшни глупости ....  :-X извращения разни дето не са за разказване.  :012: :012:
И този сън беше предсказателен, но събитието беше сериозно без да се включват извращенията!  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1737 -: Март 23, 2015, 07:01:39 pm »
Имам 5,51 на изпита и още не мога да повярвам!
След изпита ме сви корема от притеснение и се разплаках, защото изпита беше ужасен .... очаквах много ниска оценка.  :043: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij: :1rij:

Би трябвало да вляза със специалността, която искам!  :character0029:
Кога ти казах,че ще имаш повече,отколкото си представяш! Това по искория ли?  :38: :08: :012: :012:
Бравус!Колко пъти да ти казвам колко е як Марс/Сатурн Овен!  :d030: :38: :012: Сигурна бях!  :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Сънувах...
« Отговор #1738 -: Март 23, 2015, 07:59:59 pm »
Кога ти казах,че ще имаш повече,отколкото си представяш! Това по искория ли?  :38: :08: :012: :012:
Бравус!Колко пъти да ти казвам колко е як Марс/Сатурн Овен!  :d030: :38: :012: Сигурна бях!  :-*
Оценката е комбинация от Български, Математика и История и тази оценка ще ми оформя бала.  :08: :-* Само по история имам 4.59.
Квестора ми вика ти си шампион по последно предал изпита си ...  :043:
 :party0036: :party0036:
« Последна редакция: Март 23, 2015, 08:02:03 pm от Теодор »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сънувах...
« Отговор #1739 -: Март 23, 2015, 08:41:34 pm »
Оценката е комбинация от Български, Математика и История и тази оценка ще ми оформя бала.  :08: :-* Само по история имам 4.59.
Квестора ми вика ти си шампион по последно предал изпита си ...  :043:
 :party0036: :party0036:
:clap:  :cheer: :cheer: :clap:

Само някой звездоброец да напише лошо за Марс/Сатурн съвпад(особено в Овен) ще се разправя с мен!  :97: Сатурн в Овен бил паднал-дрънци!Този съвпад работи много успешно,дори повече от Юпитер/Слънце!   :29:
Сега полага ли ти се почивчица?  ;) :49:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: