Автор Тема: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.  (Прочетена 12665 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #45 -: Януари 10, 2015, 11:01:39 am »
мрън-мрън,не ми се случва нищо,няма събитие,не работят -има,пък няма ,ей много недоволство има по този свят,как бенефици да ви доставят доволство  :57:

първо наблюдавайте случващото се около вас,с обкръжението,то е фоново предсказание за това което предстой и на вас,не винаги буквално
умееш - виждаш- ясновиждане-сетивност за всичко заобикалящо ви

за различната събитийност при съвпада на бенефици- еми не казвам нищо ново, зависи от наталната му сила и аспекти,сега като са със слаба потентност бенефиците,какво зачеване очаквате,като са ялови...
а понякога добрите дирекции просто ни предпазват от лошите събития -като ни се разминава на косъм нещо фатално или намираме изход от трудна ситуация,като ни връщат пак в спокойна и комфортна зона.
а за юпитер-луна- прекалените обещания и очаквания,двустранно,без покритие и материализация,са елемент на ялови нат.бенефици

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #46 -: Януари 10, 2015, 11:26:56 am »
Драко, и мен ме напъват много Уран и Плутон на транзити. И не е от днес. И се радвам, че няма чак толкова много събития, защото ще ми е трудно.
Въртят се около градуса на Венерата ми, у3/4/8. Определено имам събития по тези домове, но то е с натрупване. Усещам, че нещо се мъти там, трупа си напрежение. Пък накрая някой бърз транзит го активира.

Както новолунието в Козирог изкристализира смъртта на майка ми. Но този процес не е започнал тогава, това са месеци напрежение около нея, здравето й. Какви ти месеци, година и половина.

Уран опозира Венерата ми, дава ми запознанства, флиртове, интересни любовни отношения. Но това се активира със събитие при подкрепящи транзити. Мунданен съвпад Венера/Юпитер на мой Дсц, само пример.
Нямам нужното търпение, за да връщам лентата назад и да гледам кой е бил спусък, за да се поизпуска клапата от напрежението на Уран и Плутон.

Много от събитията са на вътрешно ниво, нямат събитийна изява в реалността. Аз усещам промяна за себе си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #47 -: Януари 10, 2015, 11:49:16 am »
Да, отношенията с мама са били винаги събитие.
А след смъртта й оценявам, че тази душа е била едно от най-важните събития в живота ми.
Няма друг човек, който толкова да ми е дал като личностно израстване, промяна на пътя ми. В 90% от случаите е било с напрежение в отношенията ни. Но дори това оценявам сега като невероятно добро изживяване.
Оказва се, че човек, с който съм имала толкова динамични отношения, не винаги добри, той е бил и най-добрият човек в живота ми.
Никой друг не ми даде толкова, колкото мама.
Никой друг не ми е калил психиката така, както мама. Всичко това, което сме изживели, то ме кара да усещам, че имам толкова много вътрешна сила, че мога да направя на дребни камъчета и най-голямата планина пред себе си. Само с поглед...

Но това е съвсем в духа на Плутон. Защото той те дърпа към дъното на голям водоем, стиска те здраво, кара те да стигнеш и преминеш всичко прагове на отчаянието, болката, нараняването, да видиш демоните си. И тук имаш избор. Да се предадеш. Или да изплуваш. Аз избрах да изплувам. Но трябваше да се освободя от ненужния товар - огорчение, омраза, лоши спомени. Така трансформира Плутон. Заради това написах, че това е дълъг процес и съм усещала влиянието на тези транзити още преди събитието. Водата се мътеше, каляше.  :)

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #48 -: Януари 10, 2015, 02:14:10 pm »
Дракониада, какво препоръчваш, в събитиен план, в периода 12.01-20.02. 2015г. за Слънчевите Овен, Скорпион и акцент на същите в натала ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #49 -: Януари 24, 2015, 10:01:00 am »
Натално моята Нод ос към планетите в Овен/Везни е в квадратура като най-точни са аспектите със Слънце/Венера/Хирон.Единственото,което се случи беше,че майка ми имаше леко неприятни емоции свързани с грешка в миналото-ЮЛВ съвпад с управителя си Луна.Т.е:за мен събитие не се е случило през преминаването на Оста през 4/10 Д,съвпад с 6планети .
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #50 -: Януари 24, 2015, 12:47:40 pm »
 Сега Уран/ЮЛВ би трябвало да  правят квадратура към дадена  нодална ос, в посока среща/ ситуация като приключване в годината . Изборът  е ограничен, по-скоро човек ще е  реактивен по отношение на ангажименти. Проявите по ЮЛВ се случват по навик, а при СЛВ в в Козирог, подвластен на Сатурн,някак  е труден за изразяване . Сега обаче прозорливо и инстинктивно (Уран съвпад ЮЛВ), човек ще е склонен  да навлезе в неговите сфери, да се концентрира вътре в себе си. Понеже и Плутон е върху възела, с квадратура Венера /Слънце- трябва да се научи ,да  преценява по един нов начин. Задейства  се натална  квадратура с нодална ос, и то от тежки планети-наистина,  човек  ще трябва да се бори с  Дракони .Интересен период, предизвикателен, но така или иначе разрешаването по нодална ос е наложително при така поставен натив -да разреши конфликта: да  си устрои домашен живот или стремеж да прави кариера .  Да се разгледа празният край на тао-то - Везни, да се развият  умения за сътрудничество и правене на нещата разбираеми за другите.Така поставен натив има  1 1/2 г. на разположение.  :)

Ето вече си в общото, Дракониада и коментара ми не е отправен към някой лично и специфично -с това, смятам , че не нарушавам лично пространство.
« Последна редакция: Януари 24, 2015, 11:30:26 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #51 -: Януари 24, 2015, 02:12:50 pm »
Рени,благодаря за взетото отношение.  :)
НО аз нямам празен връх на Тао.Във Везни(знаково) са ми Плутон и Уран,В Рак/Кзр освен Нод ос ми е и Асц/Дсц,а в Овен да не се повтарям.
Реактивна съм по отношение на ангажименти,защото съм много отговорна и дисциплинирана,за това изобщо не ми е труден СЛВ Кзр,в 6Д и служенето,с което съм горда.
Нещата при мен не клонят да се оглеждам "в себе си,навътре",а експанзия-навън.Отдавна приключих със себеопознаването и целите ми са външни.И въпреки,че тежките планети са върху "мен" се чувствам отлично,дори от факта,че не ми носят промяната,описвана от теориите. ;) Това е така защото съм си очертала пътя много конкретно и го следвам. :)
Борбата с "Дракони" ще е между другото-така за удоволствие,но тя нито ще промени с нещо посоката ми,нито ще допусна да навреди на Сатурновите ми планове.
 Въпреки,че Нод ос е с 6 планети в квадратура аз нямам противоречия в себе си.Може би понякога противореча на света около мен ,но не съм длъжна да се съобразявам с него в края на краищата.Сътрудничество с другите да,но само когато не е в мой ущърб. :)
 Споделих наблюдението в натала ми за обратна връзка.Изглежда изобщо не е задължително да има събитие ."Вътрешни трансформации" не съм отчела,защото не е станало нещо,което да се случва за първи път в живота ми,за да ме впечатли и да се яви като интелектуално или емоционално предизвикателство.Не съм била поставена и пред дилеми,защото имам отработена процедура за действие в ситуациите. :) Твърдя,че Овен/Везни,4/10Д,Рак/Кзр са ми много силни страни и предполагам,че няма събитийност,защото нямам нищо за отработване,а за постиженията в кариерата,които съм подгонила трябва (сатурново)време.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #52 -: Януари 26, 2015, 07:04:43 pm »
айде - да ти предскажем нещо - на 1* преди до точен тр марс съвпад нат меркурий

да не забравиш да отразиш :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #53 -: Януари 27, 2015, 04:41:15 pm »
айде - да ти предскажем нещо - на 1* преди до точен тр марс съвпад нат меркурий

да не забравиш да отразиш :)
:012:  Обещавам да отразя.  :)
Мога да предположа нещо-очаквам в работата вълна от "агресори",които пряко ще предизвикат моята интелигентност.Дори се започна на 6* преди точния съвпад. Имам вече няколко сериозни сблъсъка,които трудно овладях,но работата ми е да ги овладявам.  :)
П.П:Да добавя:Мекурий ми е в 9Д,управлява 3,12Д.
Марс на прага на 8Д,управлява 10Д,за стар управител на 5Д не го броя-Плутон си е Плутон.  ;)

 
« Последна редакция: Януари 27, 2015, 05:37:01 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #54 -: Февруари 03, 2015, 09:46:58 pm »
айде - да ти предскажем нещо - на 1* преди до точен тр марс съвпад нат меркурий

да не забравиш да отразиш :)
Тук има нещо за отразяване,но не му е мястото в тази тема. Отивам в Събития и трз.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #55 -: Февруари 05, 2015, 08:38:02 am »
Щом нямаш събитие, премествам си предсказанието с около година напред, долу-горе около опозицията на юпитер към нат меркурий

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #56 -: Февруари 05, 2015, 06:48:02 pm »
Щом нямаш събитие, премествам си предсказанието с около година напред, долу-горе около опозицията на юпитер към нат меркурий
Ще трия поста.
След година ще видим.  :)
Но защо смяташ,че не е имало събитие,след като сестра ми не е пряко замесена?
За мен събитие ИМА.Меркурий ми е У3(У12),а тази приятелка,за която писах спокойно я броя за съседка,освен че е слънчев Близнак.  ;)
Догодина трзЮпитер(Дева) ще съвпадне е Луната(У10) на сестра ми,която е връх на "дракон".  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #57 -: Февруари 05, 2015, 06:50:30 pm »
Не заради незамесването на сестра ти, а защото освен емоции, друго няма при теб
Пък и не разбрах нещо сериозно да се е случило с приятелката, освен някакви дилеми, пак емоции

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #58 -: Февруари 05, 2015, 06:59:36 pm »
Не заради незамесването на сестра ти, а защото освен емоции, друго няма при теб
Пък и не разбрах нещо сериозно да се е случило с приятелката, освен някакви дилеми, пак емоции
Таксувам го за събитие,понеже тя търпи психически терор,а (беше) много независима и свободолюбива личност.За физически отрече,но аз не и повярвах. Тя не е робска душа,за която подчинението да е нормално,но какво ли не прави с нас "любовта".  :d030: Животът и ще потече в друга посока,но като и харесва сега..... :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #59 -: Февруари 05, 2015, 07:08:36 pm »
Брей, какъв спор водим кое е събитие в твоя живот  :)
Ок, имаш събитие, браво на мен, познала съм