Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331233 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #360 -: Януари 21, 2016, 04:59:35 pm »
Здравейте.
днес вече бях на интервю за работа. Ще ме харесат ли ?
Благодаря
Луната е с последен аспект опозиция с Венера У3 на отсрещната страна, сякаш няма да ти се обадят.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Хорари за работа
« Отговор #361 -: Януари 22, 2016, 07:25:42 pm »
Здравейте,
Да...предстои Пълнолунието да попадне в моя 10 дом и да направи тригон със Нат.Слънце,което е на К6...Ще касае работата ми...нещо ще приключи..."старият ред" може би във фирмата...
Е,преди малко се върнах от събрание,което е резултат на др.събрание,за което бях питала в Хорар -около 5-6.01. този месец.Тогава попитах дали ще се подобрят нещата на работа-откъм заплащане...Е днес ни дадоха яснота по въпроса,отговорът е -няма да има увеличение на заплатите,но ще ни осигуряват на това,което получаваме и ще имаме двоен надник по празниците,което пак е нещо! НО,за сметка на това ще съкращават персонал!!!
Та,въпросът ми е -стабилна ли е позицията ми на раб.място?

Благодаря на всеки,който се включи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #362 -: Януари 22, 2016, 09:24:16 pm »
Хорар -около 5-6.01. този месец.Тогава попитах дали ще се подобрят нещата на работа-откъм заплащане...Е днес ни дадоха яснота по въпроса,отговорът е -няма да има увеличение на заплатите,но ще ни осигуряват на това,което получаваме и ще имаме двоен надник по празниците,което пак е нещо! НО,за сметка на това ще съкращават персонал!!!
Та,въпросът ми е -стабилна ли е позицията ми на раб.място?
Благодаря на всеки,който се включи.
Благодаря за ОВ по предния въпрос!
Според мен има изгледи за положителни промени, макар Луната да е без курс предстои да извърши секстил с К5 (4-ти от 2-ри), а Венера У2 е в сходящ съвпад със Сатурн у5, у6- парите от работа и бонуси за празниците.
По новия въпрос- няма да си загубиш работата, но позицията ти не е гарантирано стабилна- Слънцето У1 ще извърши квадрат с МС, а Венера У10 скоро ще смени знака си, което показва бъдещи сътресения и промени в кариерата, но няма да си сред съкратените, така че споко!
 

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Хорари за работа
« Отговор #363 -: Януари 22, 2016, 09:28:01 pm »
И аз така си мисля,но не на база "астрологично тълкуване",а на база "интуиция"...Много ти Благодаря akruks,за пореден път. :-*

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #364 -: Януари 26, 2016, 11:04:23 pm »
Луната е с последен аспект опозиция с Венера У3 на отсрещната страна, сякаш няма да ти се обадят.

Благоадаря, akruks -ОВ- права се оказа.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #365 -: Януари 26, 2016, 11:09:52 pm »
Здравейте, ходих на интервю и в друга фирма в друг град.   Не ми хареса заплатата и отказах, но ми звъннаха, че ще коригират заплатата. Чудя се ще ме удовлетворява ли тази работа, дли да приема ?
Какво виждате ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #366 -: Януари 26, 2016, 11:17:47 pm »
Като степен на удовлетворение и мотивация за теб на този етап не изглежда да е нещо специално. Но впоследствие ситуацията може да претърпи промяна. Ако успееш да преодолееш съмненията, може и да приемеш, но тук сякаш наистина има колебание от твоя страна дали си заслужава. Откъм работна атмосфера, микроклимат, организация на работата също има какво да се желае. Но, както казах, ситуацията в това дружество не е фиксирана дългосрочно във времето, по-нататък може да претърпи някаква промяна. Но не ми се струва това предложение да е някакъв шанс, каквито рядко се дават.
« Последна редакция: Януари 26, 2016, 11:20:07 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #367 -: Януари 26, 2016, 11:22:40 pm »
Здравейте, ходих на интервю и в друга фирма в друг град.   Не ми хареса заплатата и отказах, но ми звъннаха, че ще коригират заплатата. Чудя се ще ме удовлетворява ли тази работа, дли да приема ?
Какво виждате ?
Да, приеми.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #368 -: Януари 27, 2016, 10:55:28 am »
Благодаря, Ви дами,
Lilla описва перфектно точно, как усещатам и как стоят нещата. Благодаря!
Аkruks, моля те , ако имаш възможност кажи, защо си на мнение, че трябва да приема работата. Дали, ако изчакам малко няма да се появи нещо по-подходящо в моя град ? Много съм объркана, а и уча в момента - редовно /остават ми 3 семестъра/ и не мога да си представя как ще се оправя, а няма кой да ми помага финансово. Много сложно.
Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #369 -: Януари 27, 2016, 11:10:05 am »
Аkruks, моля те , ако имаш възможност кажи, защо си на мнение, че трябва да приема работата.
Мнението ми е базирано на това, което показва картата по въпроса, който си задала.


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #370 -: Януари 29, 2016, 07:10:58 am »
Здравейте,

Искам да помоля да ми помогнете с мнение - предстои ми да представям отчет за дейността, която съм извършила пред ръководството и колегите на общо събрание. Това е и въпросът ми - ще бъде ли приет добре? Въпреки че може би не трябва да пускам хорар... ;D

Мисля, че картата показва неприятното положение, в което се намирам и трудността, която срещам от страна на колегите - У1 в 11 дом, кв. с Юпитер У11/12. Марс на МС, вероятно показва непрестанните конфликти :017: Има ли нещо позитивно, на което мога да разчитам по хорара?

Благодаря!

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Хорари за работа
« Отговор #371 -: Януари 29, 2016, 07:29:12 am »
Здрасти, romantica, за съжаление картата не е радикална. Слънцето, У на часа и Уран- У на асцедента не се намират в един триплицитет. Но и другите да кажат.
Успех с начинанието обаче :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #372 -: Януари 29, 2016, 08:16:08 am »
Как така Уран е управител на асцендента?  :-\

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #373 -: Януари 29, 2016, 11:56:43 am »
Как така Уран е управител на асцендента?  :-\
Весо, какво зяпаш учудено- човек вижда толкова, колкото знае.
А може просто да не си е пила още кафето когато е гледала картата  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #374 -: Януари 29, 2016, 02:32:34 pm »

Искам да помоля да ми помогнете с мнение - предстои ми да представям отчет за дейността, която съм извършила пред ръководството и колегите на общо събрание. Това е и въпросът ми - ще бъде ли приет добре? Въпреки че може би не трябва да пускам хорар... ;D


Според мен на самото събрание няма да мине без остри, по-хапливи забележки, но ситуацията не ми изглежда изцяло в твоя вреда, може да се уравновеси. Не си представена обаче в силна позиция спрямо ръководството /директора/ и в случая най-неприятното би било, ако той/тя дава ухо на женски клюки, интриги и от това се повлиява.

Луната в хорара има и хармонични, и напрегнати аспекти - не знам накрая кои ще надделеят, но все пак тя подкрепя двата ти сигнификатора - Слънцето и Сатурн. Последният ѝ аспект обаче е квадрат с Меркурий /ако гледаме само септенера/, така че след събранието може да ти остане неприятна утайка, усещане за нещо недоизказано или неудачно казано. Затова си мери приказките, бъди по-дипломатична, сдържана и премерена, но запази достойнство.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui