Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583170 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3105 -: Декември 21, 2020, 06:29:31 am »
И още нещо да споделя. Тринирам си с един познат младеж(попчето), ако се сещаш Арт, такова име му даде😉. Та правя му лунари всеки месец и му казвам каквото ми хрумне, най-различни битовизми, дребни, за него, майка му, жена му и т. н. Разбира се, аз го познавам, зная как се движат нещата около него, което е много важно. В единият от лунарите му казах, че ще си обръсне брадата, но не казах кога точно изтича Лунара. Той реши, че няма да стане😁и си е сметнал датата на която започва следващия лунар. Чухме се и той ми каза:Виж какво, наистина си обръснах брадата, но изчаках да започне следващия лунар, така че прецаках нещата😂. Направих карта на Лунара и всъщност се оказа, че той започва вечерта в 23ч(примерно),а моя познат е действал с бръснача в по-ранни часове. Много се смях ме на тази малка хитринка-да прецакаш звездите. Мисълта ми е, че когато познаваш някой и е много по-лесно да предскажеш нещо, дори дребно и не съществено. 🌟

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3106 -: Декември 21, 2020, 11:15:06 am »
:Д О, да, най-малкото си наясно с контекста на съществуването, с реалните манифестации.
//а попчето забравя ли се:Д

Рени е видяла много акита, да.
//аз обикновено си търся нещо (потенциално) хубаво, за което да се хвана, 'щото козирожкият живот ми натежава все повече и на автопилот/депресия го карам иначе. Велоаргометър е положението. Илюзия ми трябва, признавам си:Д

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3107 -: Декември 21, 2020, 07:38:43 pm »
art7ess:Сол.асц в 6нат.скорпион-ти подсказа,че изследванията продължават,значи здравословните теми са на фокус,работа,ежедневие по скорпионски,знак,който се свързва със секс,смърт,чужди пари,интервенции.Скорпионът е ревнив и обсебващ знак,фиксиран,женски,отмъстителен,така че ще се изявяваш с тези характеристики през годината.Асц е в 9*,а к4/к10 натални са в 8*,квадрат.Интересно Меркурий е на к10 нат.,3ти сол.дом.При родител е възможно да има нещо третодомно,договор,сделка,подпис,пътуване,комуникации,случки с брат/сестра.Но вероятно и при твой брат/сестра събитие.Меркурий е у8,у11 сол.домове,а това са 6ти и 9ти домове на брат/сестра.
Притеснително е ,че 8сол дом е на асц.Може някаква интервенция да има,Марс ,който е упр.на сол.асц е в 6ти дом съвпад Уран.Уран е нещо електроника,уред,снимки,рентген,ехограф и др.подобни.К6 сол. е в12 натален дом,което още една подсказка за някакво лечение с болничен престой.Телец управлява долната челюст,зъби,брадичка,гърло.
Марс е в хубав аспект с натална Луна,което е добре.Сол.Уран е тригон и с натален Уран в 8ми дом.Луните натална и соларна са в един градус,9ти и 3ти домове.Много планети в 3ти дом-пътуване,общуване,договори ,сделки,подписи.Но 3ти дом е 1ви на твой брат/сестра,така че ще има някакви промени там.
Марс у1 сол.дом е в хармоничен аспект с нат.Юпитер .Ако си ангажирана с работа ,може би ще бъдеш възнаградена добре,Венера е във 2ри сол,а упр.6ти.
Слънцето като най-важно в солара-Мс е в 4 нат.дом-някой от родителите възможно ли е да смени имидж,соц.положение?!Слънцето е в 3ти сол,или ако това е родителя-остава у дома,работа от къщи,здравословни грижи и проблеми,твой 3ти е 6ти на родител-промени в работа/ежедневие.
У2,у3,у4,у8,у9,у10,у11 домове ...всичко това в 3ти сол.Писане,пътуване,мисли и размисли,близки роднини,братя сестри,договори,документи.Освен това твоя 3ти натоварен дом е 5ти дом от 11 ,или децата и забавленията,конкурсите и любовта при твои приятели.
В соларът к3 е съвпад Нептун у 5 сол дом,-може да сътвориш нещо от любов,да комуникираш с любим,да пътуваш за удоволствие и забавление,да участваш в още конкурси.Ще общуваш през интернет и телефон често и ще си купиш нещо по юпитер във водолей-техника?
Успех Арт!
« Последна редакция: Декември 21, 2020, 07:58:14 pm от Сафо »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3108 -: Декември 22, 2020, 04:53:48 pm »
Благодаря, Сафо!<3 :-*
Ще видим какво ще се случи.
Засега годината ми завършва досущ като миналата...
Явно, докато не се махне Плутон от Слънцето, нещата ще са неприятни, но каквото е писано)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3109 -: Декември 23, 2020, 11:17:32 pm »
Новият ми солар...Ако на някой му се занимава да каже две - три неща, които могат да ме зарадват, ще му бъда благодарна и признателна за труда!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3110 -: Декември 24, 2020, 12:28:50 am »
Новият ми солар...Ако на някой му се занимава да каже две - три неща, които могат да ме зарадват, ще му бъда благодарна и признателна за труда!
Честит Рожден ден, да си жива и здрава!

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3111 -: Декември 24, 2020, 09:45:53 am »
Много благодаря Акрукс!!! :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3112 -: Януари 16, 2021, 02:43:03 am »
Миналогодишният ми солар беше знаков, от една страна с припокриване на осите, от друга с това, че дни преди това обявиха извънрeдна пандемична обстановка и се наложи дълга отпуска и престой у дома.

Може ли да помоля, ако на някой му се занимава (въобще), да сподели мнение по новия ми солар за т.г.:

1) Как да тълкувам съвпада на сол. Марс и сол. СЛВ в сол.12, в близост до нат. К4? Там е и прогр. ми Марс.
2) От съвпада на сол. Слънце/Венера върху нат. Слънце/Юпитер - дали мога да очаквам някакво положително проф. развитие?
3) Сол. Луна опоз. нат. Луна (часове преди пълнолуние) - по-голяма рационализация на чувства, емоции? Дали пълнолунната Луна ще "освети" невидимата ми Луна и всичките скрити, дълбоки, 12-домни теми, които тя дава?

Благодаря предварително!
« Последна редакция: Януари 16, 2021, 07:33:11 pm от romantica »

plutonian

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3113 -: Януари 18, 2021, 12:45:52 am »
Romantica, според мен, да, съвпадът на Слънце и Венера върху натален Юпитер и Слънце би трябвало да даде успех в професионалното развитие. А може би и хубаво развитие в личния живот. Доколкото си спомням когато видях картата, имаше връзка между 1 и 10 дом.
Аз съм просто любител, имайте в предвид, но съм родена на 25 март и имам същия съвпад и в моя солар в 10 дом (без Юпитер :)), виждам го като професионален успех.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3114 -: Януари 18, 2021, 01:45:24 am »
Романтика, виждам, че уж има приложение постът ти, а аз поне не го отварям. И гадая не е ли двоен съвпадат Юпитер - Венера, Луната Тригон с Уран ли е или с Плутон, квадратура Марс? Има ли съвпад Меркурий-Нептун?
Наличието на активна квадратура Сатурн-Уран и Тригон към Марс показва, че ще си рупаме на старата нива май. Сатурн слага прът в колелетата за драстични новости, но секстилът към Слънцето трябва да подкрепи вложените усилия и старание, особено при теб е благосклонен и към Юпитер. Съвпадат на Марс с възела демонстрира неовладените енергии на Марс, под негов контрол, уроци за научаване.
Хирон при Слънце не те ли тормози? Не дава ли една двойнственост на горчива победа, катран в меда? Висока цена за успеха. Горчиво осъзнаване за Мъж, баща, съдбовност, виждане и на двете страни на палачинката.
Като цяло по 26-27 март небето е благосклонно. Като изключим карето Сатурн-Уран, другото по-неприятно е опозицията на Луната по Нептун и Меркурий, което може да даде както дисонанс на разум и чувства, така и неосъзнаване на ситуацията, неспособност да се разбере, че трябват трезви решения и философски ум, мъгла и усещане за това, че си част от поток, в който събитията се случват покрай теб и въпреки теб.
Но иначе много разчитам на Сатурн, Юпитер, Марс, особено Сатурн! Създаваш впечатление на човек, който прави Сатурн доволен.
Всички планети, без Луната са на изток, което за мен е акцент към себе си, моята личност, Аз-ът.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3115 -: Януари 18, 2021, 02:18:58 am »
Благодаря ви много за включването :-*
Честно казано не вярвах, че някой ще коментира и затова изтрих прикачената снимка, сега ще я добавя.

plutonian,
Личният ми живот е тотална разруха, по всички параграфи. Затова през последните години всички усилия съм ги насочила към професионалната сфера.

Люба,
Последните няколко месеца бяха свръх изтощителни (психически и физически) за мен...
Ако съм получила в живота си нещо по Сатурн, то е с цената на лишение, упоритост и борба. Когато другите спят или се забавляват аз често прекарвам времето в учене или работа, така е било винаги! Не знам дали е ок или не, но просто само в това виждам смисъл.
Не съм обвързана и нямам мъж. Не вярвам, че съществува и че ще срещна трол като мен, с който да си съвпаднем ;D Има някакъв аспект след 2,3 години на дир. Венера съвпад Слънце/Юпитер, но честно казано се чувствам уморена и ми е все тая. Моят свят и смисъл е да работя! Имах стресови ситуации покрай мъже - баща ми, съседи, познати. Но и като цяло има едно минорно чувство и разочарование към хората...
« Последна редакция: Януари 20, 2021, 03:48:11 pm от romantica »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3116 -: Януари 18, 2021, 09:43:30 am »
Мисля, че предстои година, в която ще започнеш мечтана работа, свързана с образованието ти или ще укрепиш позиции на съществуваща, но при всички случаи израстване. Този пълен 10 соларен при първи дом и Слънцето няма да остане кух.
Нещата с мъжете предстоят за теб и ще замениш сегашното апатично отношение с нов поглед. Поредица разочарования могат да ни направят нихилисти и дори циници, но не случайно Мъжът в нашия живот е Слънце.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3117 -: Януари 19, 2021, 12:58:34 am »
Люба, благодаря :) Амин!

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3118 -: Февруари 25, 2021, 04:13:31 pm »
Утре имам Слънчево завръщане. Рожден ден на 27ми. Какво можете да ми кажете?
Само Слънчевото и натал+слънчево. Бая слънчево с тоя Лъв ми се вижда  ;D няма да е спокойно, както беше досегашното с асц Телец.
« Последна редакция: Март 04, 2021, 08:20:07 pm от Хермес »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3119 -: Февруари 25, 2021, 07:23:14 pm »
Хермес,качи карта натал+солар+домове,ще е по-лесно за мен.Ти си пълнолунен ,сега пълнолунието ти повтаря същото.