Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582778 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1080 -: Октомври 26, 2015, 06:08:13 pm »
Благодаря ти още веднъж!
Аз за този Нептун на ИЦ си мислех, че показва нещо свързано с брат ми или че може да бъда по някакъв начин далеч от дома и да ми липсват, но може и да бъркам.
 За презареждането съм установил, че при мен става по-скоро когато съм навън сред хора, а не криейки се (но зависи и от хората, ако са от типажа, обичащи "стърженето" на лотарийни билети, по-скоро бих избягвал такива екземпляри).
А К3 сол в 12 натален дом май показва, че и през следващата година брат ми продължава да бъде в неизвестност, нали?  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1081 -: Октомври 26, 2015, 06:11:13 pm »
Моля  :)

Какво да ти кажа, Весо, всеки тълкува хороскопа по свой си начин. Аз като цяло не придавам на слънчевата революция първостепенно значение /като предиктивна техника/, трудно ми е да изсмуча от един солар много детайлна информация. А лунари изобщо не използвам, все още не съм се убедила в тяхната ефективност като предсказателна техника.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1082 -: Октомври 26, 2015, 06:36:58 pm »
Благодаря, Лили!
И при мен някои солари не са показвали някои събития, които са били важни за мен, или поне аз не съм намирал убедителни доказателства за това, че са ги показали.

shiny shine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1083 -: Октомври 30, 2015, 12:04:13 pm »
Здравейте,
Как бихте тълкували соларен 8ми дом на асцендента.
Естествено, че търся потвърждение за надеждите си ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1084 -: Октомври 30, 2015, 12:10:25 pm »
Качи си картата - натал + солар.

8 дом на Асцендента нищо конкретно не ми говори.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

shiny shine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1085 -: Октомври 30, 2015, 12:22:08 pm »
Добре :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1086 -: Октомври 30, 2015, 02:08:26 pm »
Задълбочени прогнози по соларна карта не правя, но може да се кажат няколко приказки, да се обобщят някои по-открояващи се тенденции през годината.

Мисля, че ти предстои променлива година, има тенденция за нестабилност. Година, в която ще си повече зависима от отношенията с партньора, с други хора. Не е година, в която да излязат на фокус твоите лични проекти и желание за себеутвърждаване.

Не е изключено финализиране или прекъсване на образование или някакъв курс/проект. Има тенденция към бързо отегчаване, променливост, трудно задържане на внимание и довършване на започнатото.

Не е година на възход, кулминация в кариерата, но са възможни неочаквани промени. Не е изключено ти самата да усетиш неудовлетвореност от обичайните си занимания, от рутинните задължения и като цяло от обкръжението.

Ако трябва да се обобщи, според мен предстои една преходна година - нито година за ново начало, нито приключваща година. Година, в която можеш да си набележиш нови цели, да потърсиш други перспективи, ако усетиш, че нещо в досегашния ти живот не те удовлетворява.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1087 -: Октомври 31, 2015, 07:35:19 pm »
Днес правя 30 лазарника. По предишния солар: ♀☌☉ действително се прояви, по цялата гама, през цялата година. Така започна, така завършва. ♃△⊗ в десети, върху ☉/☽, плюс ⊗ на К10 — много хубава година в професионално отношение, пу-пу. ☽☌♃ — проявява си се, беше начало на по-дългосрочна промяна. Баща не станах, но не се отказвам от идеята :)

Гледам новия солар — не знам с какво ще ме изненадва, но много ми допада ♀☌♂. ♅ е точно на десцендента, да го мисля ли, да не го ли :) Затова пък има ♂⚹♄, У7 и У5, партньорски, любовни, сексуални и всякакви отношения в хармония. ♄☍☽ не е много хубаво, но си го имам и натално, ще го преживея. На всякакъв коментар ще се радвам :)
« Последна редакция: Юни 27, 2019, 09:33:25 pm от Reptil »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1088 -: Октомври 31, 2015, 07:48:45 pm »
Репс, много паричен ми се чини този солар. Кариерният възход ще продължи. Ще пътуваш, ще сключваш договори. Ако имаш връзка, ще е много сексуална.  :012: Обмисляш ли преместване и кредити? (Питам заради съвпада Марс/Венера)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1089 -: Октомври 31, 2015, 07:58:16 pm »
Деньги ваши будут наши, Уране. За това няма съмнение. За останалото — амин :) Обмислям, да, в подходящия момент.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1090 -: Октомври 31, 2015, 08:10:08 pm »
С този Сатурн върху Меркурий в 11 соларен дом, да не вземеш да изоставиш форумите?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1091 -: Октомври 31, 2015, 08:11:07 pm »
Деньги ваши будут наши, Уране. За това няма съмнение. За останалото — амин :) Обмислям, да, в подходящия момент.

Парите ще са на банката? :) Намери и друг начин за отработване на 8 дом.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1092 -: Октомври 31, 2015, 08:22:25 pm »
Надявай се, Весо :012: Макар че, ако ще отработвам ♀☌♂, не е изключено.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1093 -: Октомври 31, 2015, 08:32:28 pm »
Надявай се, Весо :012:
Въобще не съм го казал в този смисъл.
А от второто не би трябвало да зависи влизането ти тук. Лошо, ако мислиш така...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1094 -: Ноември 01, 2015, 02:49:27 am »
Репи, С праздником!

Пътувания, преместване, вкл. надалеч, дори в друга държава допускам, във връзка с работа. Смяна на дом. Ако има Венера, тя ще ти е на разстояние.
Обаче съвпад на соларни венера и марс в 12 в мъжка карта съм виждала да водят до това мъжа да прибере венерата при себе си и тя да се поотдели от света. Кто не рискует, не пьет шампанского)))