Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582802 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1095 -: Ноември 02, 2015, 06:54:09 pm »
Репс, ;)
 Солара за 2015-2016г. ти е Козирог с изгряващ,Плутон/диспозитор на Слънцето и сол.У10 в 1- ще градиш имидж,статус,реализация,ще израстваш в социума с видими промени за теб и за околните,ще поемеш големи отговорности ,с подкрепата на тригона с Юпитер, концентрираш се върху една цел и действаш до постигане на  удоволетворителен за теб ,успех- Слънцето в 10 сол.-1 нат. го потвърждава,МП на тригона Плутон/Юпитер ,с възможност за развитие и растеж,Скорпи е в 10 сол.-1 нат. там ще са промените за да ги  постигнеш.
Сол.Асц. в 3 нат- може да решиш да инвестираш в обучение, курсове, преквалификация, майсторство във набелязаната цел, повишена комуникативност и засилена обмяна на знания,необичайни за теб неща,да извършиш нещо за първи път в живота си.,пътувания, писмена и публицистична дейност.Кардинален асц. -неподв. К4- година с много кардинални промени, който ще имат дълготраен успех.
съвпада Марс У7 –ВенераУ1  на К12+ Уран на дсц.,ретро ,в партньорската сфера може да скандилизираш с фриволно поведение,да започнеш тайна връзка с обвързан,несвободен човек,май се повтарям,казвала съм ти го,или пък платонична,с др.думи извън нормите на обществото,но СЛВ В 12 върху Марс+Нептун тр.5 дом ,трябва да се преживее с  духовна опитност,сродна душа. ♂⚹♄, У7 и У5, партньорски, любовни, сексуални и всякакви отношения в хармония,тук възможност приятелски връзка да прерастне в интимна
В работата също те очакват промени , сол.Луна ,нещо ново ти се върти из главата,с /в чужбина ,или работа за чужда фирма,или с чужденци, пътувания,нови умения
♄☍☽ не е много хубаво,като сол.Сати е върху Мекурий, неудоволетвореност  от настоящи раб.отношения и заплащането,ще те нагърбват с много отговорности за същото възнаграждение и това да е причината да потърсиш нещо ново като реализация,загуба на сигурност и стабилност,на подкрепа от ръководство и фин.независимост от семеството,може да се наложи да помогнеш на родители,чрез грижи,финансово  за тях или за др.по-възрастен член на семейството,Сол.ос 6-12 съвпада точно с нат.ос 9-3  промени в работни взаимоотн.и договорености,както и на типа дейности  :08:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1096 -: Ноември 02, 2015, 09:32:19 pm »
Леле, Стреличке, какъв отговор само :) Неудовлетвореност имаше. Надявам се, че приключихме с този период и въпросните хора, новите изглеждат по-различни. То ще си покаже.Не бих предприел нова смяна в близко време, освен ако действително не се разочаровам. Ако се случи, както казваш — имам си и свои идеи :) Реално само въпросът за връзките ме вълнува силно, останалите са малко на заден план. Макар че има едно-две неща, които си споменала и които, щом има показания, е хубаво да приключа.

Мерси :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1097 -: Ноември 02, 2015, 09:55:32 pm »
Баща не станах, но не се отказвам от идеята :)
И като нищо ще я осъществиш- сол 5д в 8д, сол Венера У5 в сол 8д съвпад  сол. Марс

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1098 -: Ноември 03, 2015, 09:10:05 am »
И като нищо ще я осъществиш- сол 5д в 8д, сол Венера У5 в сол 8д съвпад  сол. Марс

то показатели има,ма връзка няма,кой ще ощастливи
ние като сватовници рекнахме,пък Вселената дали ще откликне със синхроничност
то тия показатели 5+8 може и само на любов+секс без обвързване,сериозно,без участието на 7 дом,У7
попрявям се има надежда,то Марс е У7 в съвпад с У5 Венера в 8 сол/11 нат. -става класика,
ма много тайственно туй зачатие У7 на К12,или пък неосъществимо,само фантазии липсва точният човек,чакаме сродна душа
« Последна редакция: Ноември 03, 2015, 09:18:26 am от strelicka »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1099 -: Ноември 03, 2015, 09:55:26 am »
А, има полза от таквоз наричане. Няма да си доволен, много ще бачкаш — пропускам го покрай ушите си. С лекота стават точно онези неща, които не мисля особено и за които съм убеден, че всеки ход ще е правилен. Виж, връзки — там никога не развих такъв непукизъм, но ако си мисля, че има предпоставки нещата да потръгнат сами, не аз да ги бутам, не се втренчвам в тоя въпрос, по-спокоен съм.

Обещавам да пусна темичка "Мъжки/женски имена" по някое време :29: Съвсем по бегемамински.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1100 -: Ноември 03, 2015, 03:00:34 pm »
попрявям се има надежда,то Марс е У7 в съвпад с У5 Венера в 8 сол/11 нат. -става класика,
ма много тайственно туй зачатие У7 на К12
12д не са само тайните, по този дом е служба в полза на човечеството  :012:
Може да е на К12 съвпадът на сол. Марс у7 и сол Венера У1, но попада в нат. 11д- ще е със сини очи  :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1101 -: Ноември 13, 2015, 09:04:11 am »
по този солар виждате ли брак? гледам 9ти дом, но не намирам индикации.
момичето, обаче, ми каза, че ще се жени. с приятеля й живеят от няколко години заедно.

единствено забелязвам У7сол в 10сол, но пък слънцето е в 12ти. даже като цяло не ми се струва много добре солара за връзката. 7ми може да описва и дете - бременна е с близнаци.
« Последна редакция: Ноември 13, 2015, 09:07:18 am от Kler »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1102 -: Ноември 13, 2015, 09:21:08 am »
Аз не виждам :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1103 -: Ноември 13, 2015, 12:13:00 pm »
И аз не виждам отчетливи указания. Но такива събития не се търсят само в солара, той е спомагателна техника към основните.

Ако се разгледат по-важните транзити с прецесия, има указания - Юпитер върху нат. Венера, Раху върху нат. Слънце, Юпитер, Сатурн в 5 дом, Сатурн върху нат. Марс, който е в 7 дом от АС във ведическата карта.

В радикса Юпитер е у7, триплицитетен управител на 7 дом, има и точен аспект с нат. Марс - сигнификатор на съпруга.

Една моя приятелка с подобни указания в хороскопа се омъжи и забременя. Юпитер е у7 /Риби/, има точен секстил с Марс /който е триплицитетен управител на 7 дом/, освен това е диспозитор на стелиума ѝ в Стрелец, включващ Слънцето.
« Последна редакция: Ноември 13, 2015, 12:19:55 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1104 -: Ноември 13, 2015, 12:42:14 pm »
Как интерпретирате всичките тези планети в 7-и дом? Човекът си има семейство и деца в момента. Смята да прави нов бизнес, успешни ли ще са партньорствата?

А Нептун в 12 дом как се проявява?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1105 -: Ноември 13, 2015, 01:06:56 pm »
Ако залага на по-иновативни идеи/подход и работа с по-широка аудитория /таргет група/, може да има успех. В краткосрочен план, като за начало може да потръгне добре. Но за да няма изненади, нека си направи по-дългосрочна стратегия за развитие, особено свързана с общите ресурси. По към края на престоя на Сатурн в Стрелец не са изключени такива моменти - може да е някакво преструктуриране на бизнеса, може и някой партньор/съдружник да се оттегли. Но това не се гледа в годишния солар. Смята ли да си позиционира продукцията/услугите на чужди пазари или да търси чуждестранни партньори? Или ще е тип малък семеен бизнес/бакалия?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1106 -: Ноември 13, 2015, 01:13:23 pm »
Много благодаря за отговора. Да, става въпрос за изцяло международен бизнес, като нещата са по-скоро стъпка по стъпка с не големи рискове и с потенциал в бъдещето.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1107 -: Ноември 13, 2015, 09:40:10 pm »
Знам, че е рано, но съм много нетърпелива... На мен стария солар ми почна около 3 месеца по-рано... Допада ми пълния 2 соларен дом  и асцедента ми в 9 дом, се предполага, че ще завърша най-сетне образованието... А за работата нещо май няма интересно  ???
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 04:30:34 pm от gerivas »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1108 -: Ноември 16, 2015, 03:43:46 pm »
Искам да попитам, ако на някой му се занимава, дали вижда преместване в чужбина в солара за 2016г. с цел - работа? Изобщо вижда ли се някаква промяна?
В навечерието на Сатурновия възврат съм. Не знам дали изобщо сега е момента за нещо ново, но просто все повече не ми се остава тук, колкото и да си обичам България :(

Избрала съм си дестинация и започнах сама да уча 2-та езика, които говорят там. Мечтата ми е доста смела, защото точно в тази държава ще си е чист късмет, ако се появи отнякъде възможност. Но заплащането е най-доброто от цяла Европа ;D
« Последна редакция: Ноември 29, 2015, 01:18:16 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1109 -: Ноември 16, 2015, 04:11:50 pm »
Искам да попитам, ако на някой му се занимава, дали вижда преместване в чужбина в солара за 2016г. с цел - работа? Изобщо вижда ли се някаква промяна?
В навечерието на Сатурновия възврат съм. Не знам дали изобщо сега е момента за нещо ново, но просто все повече не ми се остава тук, колкото и да си обичам България :(

Избрала съм си дестинация и започнах сама да уча 2-та езика, които говорят там. Мечтата ми е доста смела, защото точно в тази държава ще си е чист късмет, ако се появи отнякъде възможност. Но заплащането е най-доброто от цяла Европа ;D
То заплащането е най-, ама и сметките им също, нали малката ми дъщеря беше там на два пъти за по няколко месеца и изрева от високите цени на храна, цигари (18лв) :)
По тази карта не виждам преместване, а с тр. и сол. Сатурн в 9д ще си затруднена по отношение на чужбина , чужд език и други деветодомни