Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758906 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5265 -: Юли 22, 2021, 11:21:23 pm »
Здравейте отново. Мога ли да правя хорар сега чак за за другото лято - 2022? Т.е. сега ме вълнува дали нещо ще се случи през лято 2022 или не. Има ли смисъл подобен хорар за след толкова време или не?  ::)
стига въпросът да е искрен и за нещо, което засяга тебе лично, а не породен от любопитство за живота на друг човек, с когото нямате общо

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5266 -: Юли 23, 2021, 09:37:18 am »
Здравейте отново. Мога ли да правя хорар сега чак за за другото лято - 2022? Т.е. сега ме вълнува дали нещо ще се случи през лято 2022 или не. Има ли смисъл подобен хорар за след толкова време или не?  ::)
стига въпросът да е искрен и за нещо, което засяга тебе лично, а не породен от любопитство за живота на друг човек, с когото нямате общо

akruks, благодаря за отговора. Ако визираш предният хорар, който бях качила за Х и У, моите извинения. Не бях помислила от тази гледна точка - че не е ок за самите хора да правя подобен хорар. Взимам си поука!

Що се отнася до въпросът ми, лично за мен се отнася, но и пак е намесен друг човек, а именно: "Х ще се влюби ли в мен следващото лято - 2022"? Имам основания да вярвам, че би било възможно да се случи точно така.

Подобен въпрос ок ли е? Макар, че отново включва друг човек?

Аз направих картата, защото почувствах нужда да я направя и ми е леко противоречива. Качвам я, в случай че някой би желал да погледне. Аз съм си пристрастна в случая и не знам колко правилна преценка имам.

Моят прочит:
У1 и У7 в разходящ съвпад - НЕ
Няма връзка между У5-тите и У8-и - НЕ
Следващият аспект на Луната е квадрат с Нептун (каквото и да означава това-не мога да преценя дали е важно) - НЕ
Луната ще направи тригон с Марс У7 и веднага след това тригон с Венера У1, което е и последен аспект на Луната. Тук бих го тълкувала като пренос на светлина и отговор ДА, но не знам доколко е от значение, при останалите НЕ-та.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #5267 -: Юли 23, 2021, 10:38:36 am »
Приключиха ли отношенията ни с Х. ?

Според мен, НЕ.  :)
Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5268 -: Юли 24, 2021, 05:57:55 pm »

Що се отнася до въпросът ми, лично за мен се отнася, но и пак е намесен друг човек, а именно: "Х ще се влюби ли в мен следващото лято - 2022"? Имам основания да вярвам, че би било възможно да се случи точно така.

Подобен въпрос ок ли е?
Не го намирам за логичен, защо трябва Х да се влюбва в тебе чак следващото лято?  ::) С какво следващото лято нещата ще са по-различни за теб и за него, от тази година? На този етап не проявява симпатии и чувства към тебе, не те харесва, ти обаче го харесваш, може би и обичаш?

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5269 -: Юли 24, 2021, 08:09:40 pm »

Що се отнася до въпросът ми, лично за мен се отнася, но и пак е намесен друг човек, а именно: "Х ще се влюби ли в мен следващото лято - 2022"? Имам основания да вярвам, че би било възможно да се случи точно така.

Подобен въпрос ок ли е?
Не го намирам за логичен, защо трябва Х да се влюбва в тебе чак следващото лято?  ::) С какво следващото лято нещата ще са по-различни за теб и за него, от тази година? На този етап не проявява симпатии и чувства към тебе, не те харесва, ти обаче го харесваш, може би и обичаш?

Ами и аз не знам дали е логичен, но нали надеждата умирала последна....  ::) Та, следващото лято ще прекараме повече време заедно, това го знам със сигурност заради общи проекти и някак се надявам това да промени нещата. Теоретично не е невъзможно, съдейки по факта, че го познавам от няколко години и преди изобщо не гледах на него по такъв начин, до преди 2 месеца. Даже изпитвах негативни емоции спрямо него в началото на познанството ни и ако някой ми беше казал, че ще си падна по него впоследствие, щях да го обявя за луд. Та си казвам, щом мога аз започна да го харесвам и да го виждам с други очи, защо да не стане и с него така :) Не е задължително, знам, но както казах - надявам си се и ще се надявам до последно. Та, затова и беше хорара. В крайна сметка самият хорар дава ли отговор Да или Не на този въпрос? За сегашното състояние ми е ясно :(

А дали го обичам - не мога да кажа към този момент. Как бих могла да знам, след като нямам връзка с него. Но предвид, че симпатиите ми се породиха с времето, опознавайки го.... Кой знае, може и да съм го за обичала вече. Но странното е, че едва наскоро започнахме да общуваме повечко и да виждам същността му, макар че се познаваме от няколко години, както споменах. До преди това може да се каже, че бяхме на здравей здрасти само.

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5270 -: Юли 25, 2021, 04:24:19 pm »

Що се отнася до въпросът ми, лично за мен се отнася, но и пак е намесен друг човек, а именно: "Х ще се влюби ли в мен следващото лято - 2022"? Имам основания да вярвам, че би било възможно да се случи точно така.



Заради последният аспект на Луната с Венера, след като Луната е направила преди това аспект и с Марс, според мен - ДА. Но, като си знам познанията по хорарна астрология - не разчитай на моето мнение на 100%.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #5271 -: Юли 25, 2021, 05:26:31 pm »
До края на годината, дали ще започна сериозна връзка?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5272 -: Юли 26, 2021, 06:47:29 am »
До края на годината, дали ще започна сериозна връзка?
не

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5273 -: Юли 28, 2021, 02:46:19 am »

Що се отнася до въпросът ми, лично за мен се отнася, но и пак е намесен друг човек, а именно: "Х ще се влюби ли в мен следващото лято - 2022"? Имам основания да вярвам, че би било възможно да се случи точно така.



Заради последният аспект на Луната с Венера, след като Луната е направила преди това аспект и с Марс, според мен - ДА. Но, като си знам познанията по хорарна астрология - не разчитай на моето мнение на 100%.

Благодаря, Novak :)

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Любовни хорари
« Отговор #5274 -: Юли 28, 2021, 10:54:46 am »
Здравейте, вече 3 години се срещаме и разделяме  с един господин. Въпросът ми е: Ще имаме ли връзка? Винаги ми е трудно да тълкувам, когато става дума за мен. Ще се радвам да чуя и вашето мнение.
по тази карта не виждам да сте разделени, но предстои влошаване на комуникацията, може да си размените някоя дума накриво, което да разпали огъня

Благодаря много, изключително вярно. Вече е факт влошената комуникация, надявам се да е временно. :)

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5275 -: Август 16, 2021, 08:23:56 pm »
Здравейте отново,

Аз вече не се опитвам сама да си разчитам хорарите, защото се убедих, че съм много пристрасна и необективна. Затова качвам този тук, ако някой иска да се включи с мнение :)

"Някога ще срещна ли Х?" (назован по име) Не знам дали не е прекалено радикален този въпрос с това "някога", но така ми дойде отвътре, така го задодох.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5276 -: Август 16, 2021, 08:57:46 pm »

Novak, под "някога" се има  предвид "отново", предполагам ? Ако е така- Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5277 -: Август 16, 2021, 09:28:36 pm »
Novak,и аз съм ЗА,да ще го срещнеш.Но нещо няма да ти/ви  хареса,в смисъл ,ще има пречки.Х деца ли има?

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5278 -: Август 16, 2021, 10:27:08 pm »

Novak, под "някога" се има  предвид "отново", предполагам ? Ако е така- Да.

Рени, не. Не е като "отново", а изобщо, за първи път.

Novak,и аз съм ЗА,да ще го срещнеш.Но нещо няма да ти/ви  хареса,в смисъл ,ще има пречки.Х деца ли има?

Сафо, не, няма деца. Или поне не и такива, за които аз да знам :D
Това заради квадрата с Нептун ли?

Аз затова се отказах да си гледам собствените хорари, защото се обърквам, но се зачудих какво означава този ретро Нептун в мой 1-ви, та и Риби е интерсептиран знак (не знам това дали е важно в хорари).

Благодаря и на двете ви за коментарите, прекрасници!  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5279 -: Август 16, 2021, 11:03:13 pm »
Интерсептиран знак в 1/7 домове е като повече партньори,и/или смяна на обстоятелствата,промяна в живота на теб и Х.
За среща,заради сх.хармонични аспекти на Луната с у1-Сатурн,тоест Ти и Слънце -той.Покрай работата ти е възможно да има комуникация,или жена от чужбина е посредника.
Уран е на к3 твое сх.аспект Марс у3 за него.Може да се видите/срещате през интернет,видеовръзки.Луна и Меркурий са в квадрат.Аспекта не е хубав за срещи.
Всички планети в 7ми дом описват него,а в 1ви -теб.Помислих ,че има харем. ;D
Луната е в негов 4ти дом сх.аспект Юпитер в 1ви,но у5,у7 негови домове.Затова предполагам ,че има деца и жени.
Юпитер и Нептун при теб.Нептун дава силна интуиция,вода,хрема,алергии,сълзи.Юпитер във водолей какво разширява?
Има опозиция Слънце-Юпитер ,което е Не в хорарната астрология.Но все пак ъглова Луна сходящи хармонични аспект предполага обмен,връзка,среща,комуникация.Мисля,че вие двамата сте напълно различни хора,и нищо не ви свързва,освен работата.